Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

407 1,6 HDI comfort Cd changer Hk.

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU
Forum Adı: Peugeot Ses Sistemleri
Forum Tanımlaması: araclarınızdaki ses sistemleri arıza ve cözümleri
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=41368
Tarih: 07 Mayıs 2024 Saat 18:47
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 407 1,6 HDI comfort Cd changer Hk.
Mesajı Yazan: gayetnormal
Konu: 407 1,6 HDI comfort Cd changer Hk.
Mesaj Tarihi: 04 Şubat 2016 Saat 19:59
Merhabalar,

Foruma yeni üye olmuş bir 2006 peugeot 407 1,6 HDI kullanıcısıyım. Adım Tuğrul. Aracı 2. el olarak aldım. bilindiği üzere orjinal teyp sadece track CD çalabiliyor. Piyadasa CD changer'ın aktif edilmesi yolu ile kullanılan digital çeviriciler var (şu aux / USB / MMS card akılabilenler) . Kullanan ve memnun olan arkadaşlar var ise yorumlarını alabilirmiyim. Şimdiden teşekkür ederim.

-------------
Hayat günlük defter yaprağı Hazan gelir dökülür.. Gelirken Ne getirilir ki , giderken ne götürülür..

Cevaplar:
Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 05 Şubat 2016 Saat 11:21
hoşgeldiniz tuğrul bey dediğiniz cihazı kullanıp memnun olmayan duymadım açıkcası forumda bir çok araç kullanan arkadaşlarımız var fiyat aralığı 200-400 tl arasında bu cihazların bence bir problem yaşacagınızı sanmıyorım ses kalitesi yönünden.

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesaj Tarihi: 07 Şubat 2016 Saat 21:54
Değerli cevabınız için teşekkür ediyorum sonerkyl. Yakıt, konfor ve güvenlik amacıyla aldığım arabamdan çok memnunum. Sadece araştırmalarımda tek bir yorumda comfort modellerin cd changer özelliğinin serviste aktif edilemememesi hakkında yorum okuduğum için sorma gereği duymuştum. Cevabınız için tekrar teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.

-------------
Hayat günlük defter yaprağı Hazan gelir dökülür.. Gelirken Ne getirilir ki , giderken ne götürülür..

Mesajı Yazan: delidervis0719
Mesaj Tarihi: 02 Mart 2016 Saat 11:52
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun tuğrul bey kazasız belasız...güzel bir araç.Bende 1 hafta önce 2006 model executive modelini aldım antalya'da yaşıyorum...aracı ankara'dan aldım antalya'ya getirdim...ankara'dan antalya'ya gelmeden önce çorum'a gittim.yani yaklaşık şehiriçi gezmeler ile birlikte 1250 km yol yaptım...araçtan gayet memnun kaldım konfor sürüş zevki aracın rampalarda tıkanmaması gayet keyifli...aracta orjinal 6 lı cd changer var.önde 1 toplam 7 cd ve track calabiliyor...gayet basarılı ve sorunsuz...

Mesaj Tarihi: 08 Mart 2016 Saat 15:02
Delidervis0719 aracın hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim. şu an yakıt konusunda şehir içi denememi yapıyorum 60 lt mazot (shell katkılı 3,46TL) hedefimi şehir içi 1000 km koydum bakalım sonuç ne olacak. Bu arada benim aracım Comfort modeli olduğu için tereddütlerim var. Servise daha gidemedim. Gidince PC bağlayıp CD changer açtırmayı deneyeceğim. Bu arada aux da aktif olursa şu elektronik CD changer setlerinden alıp, flashdisk ile müzik dinlemeyi düşünüyorum. tekrar hayırlı olsun. Kazasız sürüşler dilerim. 

-------------

Mesajı Yazan: delidervis0719
Mesaj Tarihi: 18 Mart 2016 Saat 10:11
gayetnormal sanırım 1000 km hedef tutturursunuz istanbul'da olmanıza rağmen...ben en son Ankara'da depoyu fullettim Antalya'ya geldim 20 gündür yaklaşık şehir içinde kullanıyorum (Ankara Antalya 550 km ) km hesabı yapmadım tam olarak yalnız 500 km Antalya'da kullanmışımdır...daha kırmızı ışık yanmadı az kaldı sınırda...depoyu fullettiğim zaman bende ölçüm yapıp değeri paylaşırım...

Mesajı Yazan: dayi43
Mesaj Tarihi: 18 Mart 2016 Saat 22:44
S.A.Arkadaşlar
2005 model peugeot 407 var 2.0 hdı 6 lı CD changer var arkada fakat trac olanları calıyor mp3 veya sd akrt calan ile değişimden bahsediyorsunuz nasıl bir şey bilgi verebilrimisiniz teşekkür ederim

-------------
                 dayi43RR757

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net