Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

pejo market bir dahami asla....yoneticilere duyuru

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Sohbet \ Muhabbet
Forum Tanımlaması: Sohbet ve Muhabbet alanı. Araç sorunları haricinde ki tüm konuları bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=39882
Tarih: 26 Nisan 2024 Saat 10:19
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: pejo market bir dahami asla....yoneticilere duyuru
Mesajı Yazan: emresensoy307
Konu: pejo market bir dahami asla....yoneticilere duyuru
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 11:26
Arkadasalr aracima pejo marketten 2 adet 307 far siparis ettim sitesinde 500 tlyi gecen urunlerde kargo ucretsis deniyor (kaporta haric) neyse sabah yurtici kargoya kargomu almaya gittigimde bana 45 tl kargo ucreti oldugunu solediler ben de aradim pejo marketi bu kargo ucretini neden odemediklerini sordum bana kaporta ve aydinlatme grubu kargo musteriye ait oldugunu solediler. bende sitede sadece kaporta ucretli oldugu yazdigini soledim.bana far kaporta diilmi diyor telefona bakan sahis bende far aydinlatma grubu oldugunu eger kaportaysa far aydinlatma diilde farida kaporta bolumunde yazmalarini soledim.ve bunu forumda butun uyelere yazicami soledim bana yazabilirsin dedi sahis burda forum yineticilerine ve foruma uye arkadaslarada duyurulur.

-------------
206rc

Cevaplar:
Mesajı Yazan: sonerkyl
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 11:33
yaptıkları bir işyerine yakışmaz dalgamı geçiyorlar neymiş kaporta guruba giriyormuş farlar ilk defa duyuyorum. aslında böyle yapanları şikayet edeceksin tüketici hakem heyetine. bundan sonra oradan sipariş vermeyeceğim.. 

-------------
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.

Mesajı Yazan: extreme35
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 12:22
böle yaparak onlar kaybeder hiçbirimiz alışveriş yapmayız...

-------------
extreme35
207 1.4 HDİ 2009

Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 12:22
Birde dalga gecer gibi konusuyorlar insanla far kaporta diilmi diyo bana benden 45 tl aldilar ama bir 45 tl kendilerine kaldi diye kac tane 45 tl den olacacklar forumda yazicam dedim yazablirsin dedi sahis herkese duyrulir.....

-------------
206rc

Mesajı Yazan: KILIÇ
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 12:26
45 tl kargo ücretimi olur ya. Anlaşmaları yokmu bunların nasıl iştir. iade şansın varsa iade et gitsin bence.

-------------
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı

Mesajı Yazan: medcezir2008
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 14:08
arkdaslar bende 307 için ön balata istedim burdaki yorumlara güvenerek. Seramik istemiştim. Bana onun yerine beşer diye bişey gönderdiler. Rezalet bişey. Ses çıkarıyor ki sormayın. Aradığımda beşer marka istediğimden daha iyiymiş dediler. Seramik gümrükte takılmış filan. Üstelik verdiği balata numarası 307 için değil partner için.. 307 için de olur dediler anlayacağınız kandırıldık. Hemde bu forum tavsiyesi ile. Ne yapalım. Hakkımı helal etmiyorum peugeot market. 

Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 14:42
Aynen bende verdigim para sonuna kadar haram olsun sirf forum tarafindan tavsiye ediliyor diye almistim.

-------------
206rc

Mesajı Yazan: serdaralısan
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 17:45
ARKADAŞIM GEÇMİŞ OLSUN. Bende kış aylarında şu soğuklarda antfriz seviyesine bakmamıştım su buz tutmuş haliyle havalar biraz ısınınca antfriz koydum radyatörler delindi neyse otofahride buldum net üzerinden 60 tl kalorifer peteği 110 tl klimasız radyatör 106 için yan sanayi olduğundan bu fiyatlardı zaten neyse kapıda ödemeli verdim siparişi 260 tl radyatör 180 tl kalorifer peteğine yazmışlar teslim dahi almadım faturaları görünce orjinalin fiyatı bile okadar tutmuyor m.bozuldu orjinal petek 90 tl sanayiden aldım değiştirdim radyatörüde reno 9 europa koydum hararet fazla çıkmasın diye geniş kazanlı şuan çok rahatım nete aldırmayın sakın yalan dolan üç kağıt olmuş millet

-------------
change

Mesajı Yazan: samet206
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 18:01
Arkadaşlar kargo ücreti mutlaka olucak böyle işlerde çoğu parçacı (yani dükkandan almaya gitseniz bile) elinde bulunmayan parçayı ıstek uzerıne falan getirmesini isterseniz nakliye ücreti ilave ediyorlar parçanın üstüne her zaman olan şeyler bunlar.Ama tabi oraya ucretsiz kargo yazıpta bu şekilde birşey varsa o kötü olmaması gereken birşey geçmiş olsun diyorum...Ve çok daha saçma şeyler ile karşılaştığım için fazla yorum yapamıyorum.

-------------
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...

Mesajı Yazan: fatihboz
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 20:09
bende bisile alayim diyordum vazgectim . muhatap yok karsimizda

Mesajı Yazan: GökhaN
Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 20:15
ben sahibi muratı ve çalışanları yakından tanırım bu ara ciddi olarak pek ilgilenemiyorlar sanırım. 
Geçmiş olsun.

Küçük bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Peugeotmarket bizim 1 yıl önceki sponsorumuzdur, sitemizlede hiçbir alakası yoktur. Konuyu açan emre bilgilendirme amaçlı açmıştır.

-------------
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> https://www.pejo.com.tr" rel="nofollow - www.pejo.com.tr

Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 21:49
Gokhan bey yazdiklarimin siteyle bir alakasi yoktur forumdaki arkadaslari bilgilendirme amacli.ama bu yapilan ayip oldu bu gun bana yarin sitedeki arkadaslarin basina gelecek 45 tl olutmu birdaha kesinlike bir igne almam birde benle dalga gecer gibi far kaporta diilmi diyo sahis

-------------
206rc

Mesaj Tarihi: 09 Temmuz 2015 Saat 22:12
Orjinalini yazan: emresensoy307 emresensoy307 Yazdı:

Gokhan bey yazdiklarimin siteyle bir alakasi yoktur forumdaki arkadaslari bilgilendirme amacli.ama bu yapilan ayip oldu bu gun bana yarin sitedeki arkadaslarin basina gelecek 45 tl olutmu birdaha kesinlike bir igne almam birde benle dalga gecer gibi far kaporta diilmi diyo sahis

doğru söylüyorsun o yüzden birşey demiyorum zaten haklısın

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 02:49
arkdaşlar gercekten bende  bu konuyu açmak istemiştim. iki kere alışveriş yaptım ikisinde de memnun kalmadım...hava filtresi bile tam oturmadı sıkıştıra sıkıştıra koydum nu hafta gidip burdaki bayiiden yenisini almayı düşünuyorum çunku yakıt arttıç ilgisi olabilir diye düşünuyorum... 

http://www.peugeotmarket.com/   bu site artık cılkını çıkarmış  benim frenler bir gün tutmazsa sorumlugu bunlara aittir burdan suç duyurusunda bulunuyorum... seramik  balata istedim gönderdikleri beşer... allaha havale ediyorum iyiki açmıl bu  başlığı...arkadas tesekkür ediıyorum  kendisine.

Mesajı Yazan: pusutr
Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 09:36
Merhaba. Peugeot marketten alışverişlerim oldu benim. Fakat her alışveriş öncesi telefonla arayıp veya msn üzerinden marka modeli teyit ederim. hatta araç şase numarasını verip ona göre parça gönderirler. kargo masrafını da önceden sorar öğrenirim. şimdiye kadar da herhangi bir memnuniyetsizliğim olmadı.
Son alışverişim ise, 2 hafta önce brembo marka fren takımı ve riw marka fren balatası takımı  aldım.
Fiyat olarak, bazen bizim sanayiden daha pahalıya çıkabiliyor ama bazen de uyguna birşeyler düşebiliyor.
Netice itibariyle herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
Sanırım yeni aldıkları bir eleman olsa gerek işini savsaklıyor, çok ayıp ediyor.

Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 13:37
hocam bende şase numarasını verdim. ona ragmen yine başka bişiey gonderdıler. telefon ettim. o daha iyi dediler olsun dedim. ben sipraşimi istıyorum dedim. daha yok gümrüge takıldı dediler... ne zaman geilr belli değil dedi... cıvıklar

Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 14:33
Bu konuyu ben actim bilmiyorum bu sahislarla ilgili acilmis bir sikayet varmi bilmiyorum forum uyelerine tavsiyem burdan hicbir forum uyesi arkadasim alisveris yapmasin.

-------------
206rc

Mesajı Yazan: rifatseker
Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 16:02
Yanlış anlaşılmak istemem ama peugeotmarket Şahin Peugeot tan mı bahsediyoruz ? :) Daha dün alışveriş yaptım 2 adet 206 far aldım kargo ücreti bana ait olmasına rağmen onlar ödeyip gönderdiler bu jestleri içinde saolsunlar. Şimdi bu yazılanları okuyunca şaşırdım. Bu güne kadar yaptığım diğer alışverişler de de sıkıntı yaşamadım.

-------------
Çıktığın kapıyı sert çarpma, geri dönüp açman gerekebilir. (Atasözü)

Leon 1.6 DSG / 206 XT 1.4

Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 16:57
Aynen sahin pejodan bahsediyoruz demekki bu sahislar kafalarina gore is yapiyolar zaten farlari orjinal gondermislermi.gidip yetkili servisede sordum ondan bile suphe ediyorum...saygilar...

-------------
206rc

Mesajı Yazan: lodos41
Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 21:47
emre bey bilgilendirmeniz için teşekkürler. bende sepet oluşturup birkaç ürün eklemiştim sayenizde dert edinmekten kurtuldum. peki güvenilir sorunsuz şekilde parça temin edebileceğimiz diğer bir site var mıdır ?

-------------
Peugeot 206 colorline 2001

Mesaj Tarihi: 10 Temmuz 2015 Saat 22:36
Simdi internetten aracima 2 tane orjinal far aldim.baska bise almadim ama rhs otomoyiv var yanlissam duzeltin forum sponsoru galiba birde hepsipejo diye bir site var ooralardan alan varsa bilgi verirse daha dogru olur.

-------------
206rc

Mesaj Tarihi: 11 Temmuz 2015 Saat 10:35
ben pejomarket ve hepsipejo dan alışveriş yaparım. ikisine de güvenirim. şimdiye kadar en ufak bir sorun yaşamadım.
Bi tek kargo anlaşması yapsalar iyiydi.
Gerçi bunun için de pejomarket n11 den satışlara başlamış. ön fren disk ve balata seti 7 kg civarında. ve n11 sayesinde 7 tl mi ne kargo ödedim.
Her ne kadar ben sorun yaşamamış olsam da, arkadaşın yaşadığı bu sorun bende düşünme sebebi verdi mutlaka.
Bu tarz cvp ve davranış bir esnafa asla yakışmaz.
tabi yetkili birinin cvp vemesini umuyorum.

Mesaj Tarihi: 11 Temmuz 2015 Saat 16:13
Bende aciklama bekliyorum solediklerimde yalan varsa ben yalanciyim ne isterlerse kabulum ama onlar yalansa bu isi biraksinlar.

-------------
206rc

Mesajı Yazan: erenahmet95
Mesaj Tarihi: 11 Temmuz 2015 Saat 16:18
307 aracım için buradan baskı balata alacaktım. 240 tl orjinal diyor. güvenilir değilse önerebileceğiniz başka bir site var mı ? 

Mesajı Yazan: peugeot murat
Mesaj Tarihi: 12 Temmuz 2015 Saat 02:35
Araçlarınıza yedek parça konusunda fiyat vermek isterim isterseniz

Mesajı Yazan: ahmed206
Mesaj Tarihi: 12 Temmuz 2015 Saat 11:45
Ben de hep buradan almıştım, bir keresinde telefonda kargo onlardan diye anlaştığımız halde 15tl kargoyu karşı ödemeli göndermişler. Aradım söyledim özür dileyip havale yaptılar.
Genellikle iyi bir firmaydı. Sonradan bozulduysa demekki...

-------------
https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=34293&title=gaffur" rel="nofollow - 206
https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=36667&title=yeni-gaffur" rel="nofollow - Focus

Mesajı Yazan: pierson
Mesaj Tarihi: 12 Temmuz 2015 Saat 12:14
Sadece bu sitede değil şikayet var.com sitesine de şikayet et..biraz moralleri bozulsun..millet iyice dolandırıcı olmuş..ayrıca far kaporta grubuna ait değil lastik jant grubuananait..

Mesajı Yazan: duman6kelimeler
Mesaj Tarihi: 12 Temmuz 2015 Saat 13:37
daha önceki alışverişlerimde bir sorun yaşamadım bu siteden. hatta daha önceleri google'dan parça aratırken şimdi direk bu siteye giriş yapıyorum.
öyle sanıyorum, kargolarda ve ücretlerinde bir sıkıntı yaşanıyor.

Mesajı Yazan: H-KAN
Mesaj Tarihi: 12 Temmuz 2015 Saat 20:33
geçen hafta aracım için bakım seti almıştım, sizinle aynı isimde genç bir arkadaş ilgilendi (Emre), sorularıma gayet normal ve sabırla cevap verdi, ürünlerde orjinal parçaydı.. sizin sıkıntı yaşamanız üzücü olmuş, bir esnafın yapmaması gereken davranış şekli.. bir yanlışlık ve anlaşmazlık olduğu muhakkak, yinede kötü düşünmeyin derim insanlık hali, umarım karşı taraf yanlışını anlar.. söylenecek fazla söz yok saygı ve sevgiyle kalın..

Mesaj Tarihi: 12 Temmuz 2015 Saat 21:59
Site yoneticisi gokhan bey kendilerini taniyor ben bu isin 45 tl sinde diilim birincisi ben pejomarketi bu site sayesinde duydum ve onlara bu kargoyu neden karsilamadiklarini sordugumda far ve kaporta ucretli dediler bende sitede sadece kaporta ucretli yazdigini soledim bana far kaporta diilmi diyo sahis.benim ucretimin iadesini istedigimde olmaz dediler bende forumda bunu herkese duyurucami soledim bana yazabilirsin sikinti yok dediler ben de siz sevgili arkadaslarim ve gokhan beye bunu duyurmak istedim bu gun bana yarin size gokhan beyde arayip sorabilir boyle bise olmus mu olmamismi...

-------------
206rc

Mesajı Yazan: Emask
Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2015 Saat 13:13
Arkadaşlar konuya müdahil olma ihtiyacı hissettim. Bir süre önce pejo marketten üç dört kalem ürün siparişi verdim.bir kalemi sübap kapak contası idi araçta iki adet kullanılıyor ve siparişide iki adet olarak verdim.ödemeyide kredi kartıyla yaptıktan iki gün sonra ürünleri kargodan teslim aldım.fakat subap kapak contası bir adet çıktı. telefonla durumu en az dört beş defa görüşmeme rağmen eksik gönderilen ikinci conta hata yapmış olabileceklerini ve her seferinde göndereceklerini söylemelerine rağmen bir türlü sonuç alamadım.malesef durumu kabullenerek ürünü bursada bir pejo yedek parçacıdan aynı fiata ve orijinal ürün olduğundan emin olarak temin ettim.Pejo Marketmi!! bir daha ASLA!!

-------------
Emask

Mesajı Yazan: Faruk
Mesaj Tarihi: 13 Temmuz 2015 Saat 15:47
merhaba arkadaşlar.
bütün mesajları okudum.

aklıma benim silecek suyu depo kapağı geldi.

3. ayda uzun sorularım sonucu ve şasi noyu da vermem üzerine 5 tl lik kapağa 5 tl de kargo ile 10 liraya ya da daha fazlaya malettim.
sonra bi baktım benim kapakla alakası yok.
aradım firmayı.
mail attım benim kapağın fotoları.
falan filan derken adamlar salladı.
bende 5-10 lira için bişey demedim.
müşteri memnuniyeti fiyata bakmaz.
o yüzden bu pejomarketin müşteri memnuniyeti sıfır.
ahh n11 ya da gg den alaydım,ürüne onay vermezdim geri gönderirdim.
cümlemize geçmiş olsun.

-------------
2007 PEUGEOT 307 SW 1.6 110 BG HDİ PREMİUM GRİ
2012 PEUGEOT 308 1.6 E-HDİ 112 BG ACTİVE AUTO6R ALP BEYAZI
dizel gibisi varmı????

Mesaj Tarihi: 14 Temmuz 2015 Saat 10:31

Site yoneticisi gokhan bey kendilerini taniyor ben bu isin 45 tl sinde diilim birincisi ben pejomarketi bu site sayesinde duydum ve onlara bu kargoyu neden karsilamadiklarini sordugumda far ve kaporta ucretli dediler bende sitede sadece kaporta ucretli yazdigini soledim bana far kaporta diilmi diyo sahis.benim ucretimin iadesini istedigimde olmaz dediler bende forumda bunu herkese duyurucami soledim bana yazabilirsin sikinti yok dediler ben de siz sevgili arkadaslarim ve gokhan beye bunu duyurmak istedim bu gun bana yarin size gokhan beyde arayip sorabilir boyle bise olmus mu olmamismi...

ya aslında böyle sanıldığı gibi kötü insanlar değiller yıllardır tanıyorum peugeotmarket.com adresini bile ben verdim sitelerini açmasında ben yardımcı oldum. ben konuya direk müdahele etmek istemediğimden karışmıyorum. 

-------------

Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2015 Saat 11:16
Tekrar merhaba.
Pejomarketten geçen ay aldığım brembo disk -riw balata takımının içinden yayları çıkmadı.
Bunun için tekrar 10 tl ödemek zorunda kaldım.
Böylece pejomarketin gerçekten bozulduğuna kanaat getirmiş oluyoruz.
Kendileri bilir.

Mesajı Yazan: FERDİ CAN
Mesaj Tarihi: 16 Temmuz 2015 Saat 14:19
Ben pejomarketten amortisör aldım arkaya2 ay içinde patladı.aradım degiselim gönderin dediler.güvenilir gibi.ama ucuz etin yahnisi olmaz bunu unutmayın.kaliteli mal ucuz olmaz.monreo aldım fiyat 2 katıydı ama şimdi sıkıntı yok.

Mesajı Yazan: ramses64_79
Mesaj Tarihi: 13 Nisan 2016 Saat 12:03
Şimdi bu siteden 407 için tampon alacaktım yorumları okuyunca vazgeçtim. Bilgilendirme yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Bu arada h.e.p.s.i.p.e.u.g.e.o.t Eskişehir fimasıdır. Bende Eskişehir'de yaşıyorum. Ürün konusunda hiçbir sıkıntı yaşamasınız. Ciddi bir firmadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

-------------
407 1.6 2006 executive
206 1.4 2004 x-line
206 1.4 2004 XT- HDİ

Mesajı Yazan: keratasama
Mesaj Tarihi: 13 Nisan 2016 Saat 14:35
Peugeot marketi bilmiyorum ama internet üzerinden yaptığım alışverişlerde yediğim kazığın haddi hesabı yok. Satıcıdan sorun çıkmasa kargodan çıkıyor. En iyisi biraz fazla ödeyip internet üzerinden almamak.

Mesajı Yazan: OguzhanKucuk61
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2016 Saat 00:03
Kışın kırılan sağ sileceğimi Peugeot Market ten sipariş etmiştim. Stokta var gösterip siparişi alıyorlar, 1 ay bekletiyorlar. Bende önermiyorum.

-------------
https://hizliresim.com/zjMbaB" rel="nofollow">

Mesajı Yazan: fætih
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2016 Saat 10:32
peugeot market güvenilir bir sitedir. 
aracın farlarıda kaporta aksamına girer. kaportanın aydınlatma grubudur. adamların dediklerinde bir problem gözükmüyor. 
ayrıca ben teknorot ön takım aldım 206 için z rotlar bozuldu adam ikiletmeden yenilerini gönderdi ben eskilerini göndermeden. yerleride Ümraniye  sanayide. istanbulda parça husunda gidip gerekirse elden alıyorum herhangi bir sıkıntı yok ;)

Mesajı Yazan: mertcancmrt
Mesaj Tarihi: 15 Nisan 2016 Saat 11:52
Pejomarketten arka torsiyon ve on takim malzemelerini almayi dusunuyordum suan teredutte kaldim.

Mesajı Yazan: esstel
Mesaj Tarihi: 15 Nisan 2016 Saat 13:31
bende mazot filtresi aldım....uymadı, aradım birde müşür almam gerekiyormuş..öyle saçma şeymi olurmuş..yok efendim serviste bu filtreden takıyormuş falanda falanda...20 tl fazla verip yetkili servisten taktım....

Mesajı Yazan: emrahi
Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2018 Saat 18:08
pevgeot 208 periyodik bakım seti alacaktım vazgeçtim, yorumlar berbat...

Mesajı Yazan: serdarr4
Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2018 Saat 19:29
peogeot marketi bu davranışından dolayı kınıyorum. Angry

-------------
Ne zaman biteceği belli olmayan bir yolun neresinde olduğunun önemi yoktur.

Mesajı Yazan: x571
Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2018 Saat 09:13
Orjinalini yazan: emrahi emrahi Yazdı:

bakım ürününde sorun çıkmaz. eksiksiz gelir de orijinal olur mu orasını bilmiyorum. forumda okudum birisine orijinal diye satılan ürün kötü bir yan sanayiymiş. bende oradan aldım bakım ürünlerimi.şimdi alırmıyım bilemiyorum. sonuçta yan sanayi istesem sanayi dolu.neden hıyar gibi kargo falan ödeyeyim.

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2018 Saat 10:11
firma sahibi Muratın öyle birşey yapacağını sanmıyorum. sorun yaşayanlar direk aradıktan sonra Murat Alemdar'la görüşüp peugeot turkey üyesi olduğunuzu söyleyin bir problem olursa düzeltirler

-------------

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2018 Saat 00:29
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

bakım ürününde sorun çıkmaz. eksiksiz gelir de orijinal olur mu orasını bilmiyorum. forumda okudum birisine orijinal diye satılan ürün kötü bir yan sanayiymiş. bende oradan aldım bakım ürünlerimi.şimdi alırmıyım bilemiyorum. sonuçta yan sanayi istesem sanayi dolu.neden hıyar gibi kargo falan ödeyeyim.

Ürünler orjinal paketindeydi ve kod numaralarını yazarak internetten baktım, internette çıkan görsellerle aynıydı. Şimdi yan sanayi çıksa uğraş dur, paramla rezil olmak istemiyorum hocam, 146,5 verdim aracı siteden aldım, reklam olur diye yazmıyorum.

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2018 Saat 00:40
Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

firma sahibi Muratın öyle birşey yapacağını sanmıyorum. sorun yaşayanlar direk aradıktan sonra Murat Alemdar'la görüşüp peugeot turkey üyesi olduğunuzu söyleyin bir problem olursa düzeltirler

Gökhan hocam bu kadar insan mağdur olmuş malesef, ben de periyodik bakım ürününü almakta tereddüt ettim ve aradım, 2 3 tane numaradan açan olmadı. Para iadesinde sıkıntı yaşayanlar, farklı ürün sipariş edip başka marka alanlar... Kimse açmayınca bende gidip 130 liralık malı başka bir siteden 146,5 tl ye aldım. Alır almaz da tek tek kontrol edip baktım, orjinal olmasa ya da farklı ürün gönderse aracı site o satıcıya cezayı keser, para iadem olur, olumsuz yorum yazarım. Ama pevgeotmarkette iade sürecinde satıcının insafına kalmışız. Bir de konuyu açan arkadaş pevgeot market üyesi olduğunu söylemiş pek takan olmamış.

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2018 Saat 09:07

Ürünler orjinal paketindeydi ve kod numaralarını yazarak internetten baktım, internette çıkan görsellerle aynıydı. Şimdi yan sanayi çıksa uğraş dur, paramla rezil olmak istemiyorum hocam, 146,5 verdim aracı siteden aldım, reklam olur diye yazmıyorum.

nereden , hangi satıcıdan aldığını özelden yazar mısın ? be buradan bakım paketi aldım,sorun yaşamadım ama orijinal mi değil mi bilmiyorum.ben orijinal diye aldım. kontrol etmeyi de bilmiyordum. 

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2018 Saat 09:39

Gökhan hocam bu kadar insan mağdur olmuş malesef, ben de periyodik bakım ürününü almakta tereddüt ettim ve aradım, 2 3 tane numaradan açan olmadı. Para iadesinde sıkıntı yaşayanlar, farklı ürün sipariş edip başka marka alanlar... Kimse açmayınca bende gidip 130 liralık malı başka bir siteden 146,5 tl ye aldım. Alır almaz da tek tek kontrol edip baktım, orjinal olmasa ya da farklı ürün gönderse aracı site o satıcıya cezayı keser, para iadem olur, olumsuz yorum yazarım. Ama pevgeotmarkette iade sürecinde satıcının insafına kalmışız. Bir de konuyu açan arkadaş pevgeot market üyesi olduğunu söylemiş pek takan olmamış.

ben zaten peugeotmarket in reklamını yapmıyorum sadece sahibi iyi biri böyle ufak şeylere tenezül etmez ama işleri cok elemanlara kalıyorsada iş son durumunu bilemiyorum

-------------

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2018 Saat 11:43
Bakım ürünlerinde pek bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.
En son arka balata aldım aracıma. Sözde orjinal diye. Gelen ürünün üzerinde pejo logosu yoktu. Adını hatırlayamadığım bir marka çıktı. 1 saatlik uğraşım sonrasında yabancı bir sitede bu markaya rastladım ve montaj ürünü yazıyor. Zaten bütün balatalar montaj ürünü ya :) Buradaki servise sordum kutu orjinal ürün orjinal değil. üstünde pejo logosu olur dedi gösterdi bana.
Neyse 30 tl lik ürünü 65 mi 60 tl mi ne ödeyerek aldık. Henüz kulanmadım ama bu da ders oldu bana.

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2018 Saat 15:28
Orjinalini yazan: pusutr pusutr Yazdı:

En son arka balata aldım aracıma. Sözde orjinal diye. Gelen ürünün üzerinde pejo logosu yoktu. Adını hatırlayamadığım bir marka çıktı. 1 saatlik uğraşım sonrasında yabancı bir sitede bu markaya rastladım ve montaj ürünü yazıyor. Zaten bütün balatalar montaj ürünü ya :) Buradaki servise sordum kutu orjinal ürün orjinal değil. üstünde pejo logosu olur dedi gösterdi bana.
Neyse 30 tl lik ürünü 65 mi 60 tl mi ne ödeyerek aldık. Henüz kulanmadım ama bu da ders oldu bana.

iade etseydin. hiç bir zaman,süre kısıtın yok bu konuda.

Mesajı Yazan: Ahmetaltan
Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2018 Saat 20:08
Ben http://www.peugeotturkiye.com" rel="nofollow - www.peugeotturkiye.com dan RSH otomotiv den alıyorum. Yedek parçalardan hiçbir problem yaşamadım. Debriyaj balatası, triger seti, yağından antifrizine birçok şey aldım. Aynı zamanda sitede reklamı var bir yamuk yapacaklarını zannetmiyorum. Burada olumsuz yorum yapılacağını bilirler. 

Mesajı Yazan: ben_erhan
Mesaj Tarihi: 27 Nisan 2018 Saat 00:23
bahsi geçen siteyle ilgili eski konumda mevcut..parça iade ve değişim sorunu.

amortisör aldım.. kısa sürede gümledi... aradım garanti vs.. orjinal üründe garanti vermiyoruz dediler... laz fıkrası gibiydi..
sonrasında yan sanayi alıyorum artık... çünkü pejoyuda aradım, servisin takmadığı parçada garanti yok dediler.. kimi kime şikayet edeceksin... orjinalinde ne zaman bozulcağı belli değil... pejo bu.

Mesaj Tarihi: 27 Nisan 2018 Saat 12:46

uğraşmak istemedim. iade etsem kargoyu bana ödettirirler. para ne zaman gelir belli değil nereden bakarsan 30 tl zarar girerdim. gerek duymadım.

Mesaj Tarihi: 29 Nisan 2018 Saat 09:01

uğraşmak istemedim. iade etsem kargoyu bana ödettirirler. para ne zaman gelir belli değil nereden bakarsan 30 tl zarar girerdim. gerek duymadım.

ülkemizde şu yanlış biliniyor; iadelerde kargo ücreti satıcıya aittir. hiç bir şekilde alıcıya ödeme yaptırılamaz. kanun böyle yazıyor. karşı ödemeli olarak ürünlerini yollayacaksınız.onlar isterse almasın. sonrasında paranızı iade etmezlerse hakem heyetine gidiyorsunuz artık e-devletten de başvuruluyor zaten %100 haklısınız. kutu orijinal içi sahte .kabak gibi ortada firma bilerek bunu satmış.

Mesaj Tarihi: 30 Nisan 2018 Saat 09:03

ülkemizde şu yanlış biliniyor; iadelerde kargo ücreti satıcıya aittir. hiç bir şekilde alıcıya ödeme yaptırılamaz. kanun böyle yazıyor. karşı ödemeli olarak ürünlerini yollayacaksınız.onlar isterse almasın. sonrasında paranızı iade etmezlerse hakem heyetine gidiyorsunuz artık e-devletten de başvuruluyor zaten %100 haklısınız. kutu orijinal içi sahte .kabak gibi ortada firma bilerek bunu satmış.

Bilgilendirme için teşekkürler.kargo konusunu ve edevletten başvuru bilmiyordum. öğrendiğim iyi oldu.Evil Smile

Mesajı Yazan: kerkan
Mesaj Tarihi: 18 Haziran 2018 Saat 14:27
Peugeot Market daha profesyonel. Neden mi ? 14.06.2018 tarihinde RSH Otomotiv -  http://www.peugeotturkiye.com" rel="nofollow - peugeotturkiye.com sitesinden 105,00 TL'değerinde Peugeot 206 1.6 benzinli filtre seti satın aldım. 18.06.2018 yani bugün önceki siparişime ek olarak 4 adet buji almak istedim ve site müşteri hizmetlerini arayarak iki ürünü tek kargo olarak rica ettim. Ancak yardım beklerken, "site üzerindeki fiyatların güncel olmadığını" ve ek ödeme yapmam gerektiğini söylediler. Buji fiyatının güncelliğini sormadım bile. Kendi mesleğim E-Ticaret Uzmanlığı olduğu için yapılanın benim değil kendilerinin hatası olduğunu çok iyi biliyorum. Ancak ne yazık ki, karşımda müşteri memnuniyetini pek önemsemeyen bir firma var. Daha önceden Şahin Peugeot - peugeotmarket.com'dan da alışverişlerim oldu hatta iadem bile oldu ama hiç sorun yaşamadım. 

Mesajı Yazan: BurakCnR
Mesaj Tarihi: 18 Haziran 2018 Saat 15:16
Sanırım çalışan elemanlarla alakalı sıkıntı var. Ben peugeot marketten 5 senedir alışveris yapıyorum gerek siteden gerek kendi yerlerine giderek bugüne kadarda en ufak sorun yaşamadım. Herhangi bir sıkıntı olduğunda bile geri arama yapıp bilgi verdiler. 2 kere iadem oldu Murat abi sadece nedenini sordu ve iademi geri aldı. 2 hafta önce komple ön takım ve bakım seti aldım hepside istediğim ürünlerden geldi. Aradığınızda Murat bey ile görüşmek istediğinizi söyleyin mutlaka çözecektir işinizi.

-------------
Kadını Gösteren Tayt, Arabayı Gösteren Jant:)

Mesajı Yazan: husnu10
Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2018 Saat 16:33

herkeze selamlar murat beyi tanımam geçen perşembe sitesinden sipariş verdim üstünden 4 gün geçmesine  ragmen hale hazırllanıyor yazıyor telden ulaşmak mümkün degil çünkü açmıyorlar ürünlerim er geç gelir herhalde gelmezse yasal yollara başvurmayı da bilirim ama şirketin iletişim sorunu olması ve bu şekilde davranmaları hiç hoş değil alışveriş yapacaklar bunları göz önünde bulundursunlar 

-------------
1907

Mesaj Tarihi: 24 Eylül 2018 Saat 23:44

gökhan bu konuyu ben açmıştım be kendilerine bu olayı anlatıcam forum sitesinde dedim bana nerde anlatırsan anlat denildi siz hala bunları savunıyorsunuz bu konuyu açtığımda siz beni yada peugeot marketi arayıp böle bir sorun yaşanmış doğrumu diye sorsaydınız anlatırlardı size

-------------
206rc

Mesaj Tarihi: 25 Eylül 2018 Saat 09:42

gökhan bu konuyu ben açmıştım be kendilerine bu olayı anlatıcam forum sitesinde dedim bana nerde anlatırsan anlat denildi siz hala bunları savunıyorsunuz bu konuyu açtığımda siz beni yada peugeot marketi arayıp böle bir sorun yaşanmış doğrumu diye sorsaydınız anlatırlardı size

ben bu mesajımı yazalı bile 5 ay geçmiş artık olabilir bende artık olmaz diyemiyorum o yüzden birşey diyemeyeceğim

-------------

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net