Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

bakim konusunda yardim ?

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 407
Forum Tanımlaması: Peugeot 407, 2005'ten 2011'e kadar üretilen 406 serisinin yenilenmiş hali geniş bir aile otomobilidir.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=38522
Tarih: 28 Nisan 2024 Saat 14:29
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: bakim konusunda yardim ?
Mesajı Yazan: trabzonlu207
Konu: bakim konusunda yardim ?
Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 16:03
Arkadaslar gittim en makul fiyatlar icin birçok yer araştirmasi yaptim da ben triger setini de degismek istiyorum ..
Filtre degisimleri yag degisimi icin 150 tl dediler ( gerekli kontroller )
Ama gel gelelim triger setine 350 tl set 100 tlde işcilik diyor .
Ama peugeot markette 130 tl triger seti ???? Sizce bu fiyat farki neden

-------------
Mecnun bilseydi Peugeot sevgisini severmiydi Leyla zillisini

Cevaplar:
Mesajı Yazan: koray.turan
Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 16:21
Foyat fsrki ocin bisey söyleyemem ama ben basimdan geceni soliyim aracimi genel bakima verdim filtreler yag v kayisi triger vs vs dun v kayisi daha 1000km yapmadan koptu fazla olsun serviste olsun sonra cook bas agritiyor bu arada ben toplam bakim icin 850 tl odemistim

-------------
206 Eskilerden gelen tutku ilk reklam... :)

Mesajı Yazan: oguzhan29
Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 17:21
fiyatı bilmem ama parça orjinalliği ve parça garantisi şart hesap sorabileceğin yerde yaptırmak her zaman en iyisi buda müşteri memnuniyetinin olduğu yer ilk tercih servis

-------------
PEUGEOT 206 SW HDİ X-LİNE(GRİ)2004 model

Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 17:35
Orjinalini yazan: oguzhan29 oguzhan29 Yazdı:

fiyatı bilmem ama parça orjinalliği ve parça garantisi şart hesap sorabileceğin yerde yaptırmak her zaman en iyisi buda müşteri memnuniyetinin olduğu yer ilk tercih servis
bak simdi peugeot marketteki butun parcalar orjinal .. En azindan parcayi kendim alsam herseyi triger seti devirdaim alternatör kayişi falan herseyini orjinal alsam . işciligi onlara yaptirsam olmaz mi ??

-------------

Mesajı Yazan: xmen
Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 19:10
dışarda bir yerde yaptıracaksan parçaları kendin alıp işçiliği yaptırabilirsin, zaten onların da yapacağı bu şekildedir, bütün tamirciler için söylemiyorum ama, 10 tl ye aldığı bir parçayı 15 tl diye yazar, bu sefer daha pahalıya gelir. en iyisi mi git parçaları al işçiliği onlar yapsın 

-------------
2005 Peugeot 307 1.4 hdi
1997 Opel Vectra 1.6 16v CD
2003 renault clio 1.5 DCI
2006 peugeot 307 1.6 HDI
2006 ford fiesta 1.4 TDCI

Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 19:13
Orjinalini yazan: xmen xmen Yazdı:

dışarda bir yerde yaptıracaksan parçaları kendin alıp işçiliği yaptırabilirsin, zaten onların da yapacağı bu şekildedir, bütün tamirciler için söylemiyorum ama, 10 tl ye aldığı bir parçayı 15 tl diye yazar, bu sefer daha pahalıya gelir. en iyisi mi git parçaları al işçiliği onlar yapsın 
ya mehmet bu kadar fiyat farkı olur mu ya internette peugeot market t 130 tl triger seti alternatör kayışı ve devir dayımla birlikte toplamda 200 tl tutuyor 100 tl de işçilik versem 300 adamlar sadece 350 tl triger artı 100 tl işçilik ücreti istiyorlar bu kadarda olmaz aradım sordum dedimki 350 tl lik triger setini siz neden 130 tl ye satıyorsunuz yada bu aradaki fiyat farkını sebebini öğrenebilirmiyim adam yüzde yüz orjinal parça satıyoruz hanfendi sorun yok onun verdiği fiyat da sorun var dedi.pejo marketten alışveriş yapılırmı

-------------

Mesajı Yazan: xmen
Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 19:17
Orjinalini yazan: sebastiyan sebastiyan Yazdı:

ya mehmet bu kadar fiyat farkı olur mu ya internette peugeot market t 130 tl triger seti alternatör kayışı ve devir dayımla birlikte toplamda 200 tl tutuyor 100 tl de işçilik versem 300 adamlar sadece 350 tl triger artı 100 tl işçilik ücreti istiyorlar bu kadarda olmaz aradım sordum dedimki 350 tl lik triger setini siz neden 130 tl ye satıyorsunuz yada bu aradaki fiyat farkını sebebini öğrenebilirmiyim adam yüzde yüz orjinal parça satıyoruz hanfendi sorun yok onun verdiği fiyat da sorun var dedi.pejo marketten alışveriş yapılırmı
gerçekten çok uçuk bir fiyat vermişler, peugeot marketten daha önce alışveriş yapmadım ama bence alışveriş yapılabilir, sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.

-------------
2005 Peugeot 307 1.4 hdi
1997 Opel Vectra 1.6 16v CD
2003 renault clio 1.5 DCI
2006 peugeot 307 1.6 HDI
2006 ford fiesta 1.4 TDCI

Mesaj Tarihi: 18 Şubat 2015 Saat 19:22

Orjinalini yazan: sebastiyan sebastiyan Yazdı:

gerçekten çok uçuk bir fiyat vermişler, peugeot marketten daha önce alışveriş yapmadım ama bence alışveriş yapılabilir, sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.
anladim cok tsk ederimmm .. :) saolasin

-------------

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net