Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

206+ marş tık bile demiyor

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 206+
Forum Tanımlaması: Peugeot 206+, 206 serisinin devamıdır. 2010-2012 yılları arasında üretilmiştir.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=32980
Tarih: 13 Mayıs 2024 Saat 12:43
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 206+ marş tık bile demiyor
Mesajı Yazan: hakan38
Konu: 206+ marş tık bile demiyor
Mesaj Tarihi: 11 Ocak 2014 Saat 02:45
merhaba arkadaşlar bu gün arabayı çalıştırmaya gitttiğim kumandanın açmadığını kontağı bastığımda hiç sesin olmadığını gördüm. bir daha denediğimde yine aynısı oldu ben kontağı taktığımda silgeçler zor güç aşağı yukarı indi, park lambaları yandı (ikisinide çalıştımadığım halde çalıştırmadığım halde) araç kafayı yedi.

Bir kaç gün öncede teyibi kapatamamıştım. tasarrufa geçince kendi kapanmıştı

-------------
206+   2010 1.4 benzin+ lpg

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Serkan
Mesaj Tarihi: 11 Ocak 2014 Saat 03:18
Ya akü bitik hocam yada bağlantılarında sorun var.

Mesajı Yazan: dieelf
Mesaj Tarihi: 11 Ocak 2014 Saat 03:29
sıgortaları kontrol edebılrıısn mars motoru gıtmıs olabılır

Mesajı Yazan: ayna
Mesaj Tarihi: 12 Ocak 2014 Saat 21:43
aynı durum bendede oldu.akü desteği ile çalıştırdım çok sürmedim arabayı akü dolmamış aynı sorunu aynı gün akşam tekrar yaşadım.ve akü desteği ile zor bela çalıştırdım tamirciye götürdüm aküyü ölçtürdüm sorun yok sağlam akü.neden yaptığınada gelirsek benim akü soğuktan boşaldı geceleri neredeyse -30 derece oluyor araba ayazda kaldığı için oluyor.arabayı çalıştırdığında bir süre kullan akü dolsun.teybi farları açık bırakma sakın ekonomic moda geçer zor çalışabilir.korkacak durum yok akü desteği ile çalıştır kullan akü dolar tekrar.

Mesajı Yazan: kuscu38
Mesaj Tarihi: 12 Ocak 2014 Saat 21:48
Orjinalini yazan: ayna ayna Yazdı:

aynı durum bendede oldu.akü desteği ile çalıştırdım çok sürmedim arabayı akü dolmamış aynı sorunu aynı gün akşam tekrar yaşadım.ve akü desteği ile zor bela çalıştırdım tamirciye götürdüm aküyü ölçtürdüm sorun yok sağlam akü.neden yaptığınada gelirsek benim akü soğuktan boşaldı geceleri neredeyse -30 derece oluyor araba ayazda kaldığı için oluyor.arabayı çalıştırdığında bir süre kullan akü dolsun.teybi farları açık bırakma sakın ekonomic moda geçer zor çalışabilir.korkacak durum yok akü desteği ile çalıştır kullan akü dolar tekrar.

aynen katılıyorum silgeclerden anlaman lazım dönüyo ama yavaş zor bela akü finish olmuş doldur maya vermeye bile gerek kalmaya bilir takviye ile yada aşşa doruysa vurdur çalışır arac mazotlu değil dimi?

-------------
206 XS Tu5 Motor...
*** σяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ***

Mesajı Yazan: Alicilik
Mesaj Tarihi: 12 Ocak 2014 Saat 23:29
Göstergeler de uçtu mu ?

Ben de bir kere akü zayfıladı sonra göstergeler çıldırdı meğersem koruma moduna geçiyormuş. Ama araba sorunsuz çalışıyordu.

-------------
http://fb.me/hizimsabit" rel="nofollow - Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Mesajı Yazan: hakan38
Mesaj Tarihi: 13 Ocak 2014 Saat 10:02
arkadaşlar akü boşalmış mesele halloldu . teşekkür ederim :)

-------------
206+   2010 1.4 benzin+ lpg

Mesajı Yazan: ayna
Mesaj Tarihi: 13 Ocak 2014 Saat 15:16
önemli değil :D

Mesaj Tarihi: 14 Ocak 2014 Saat 20:36
Orjinalini yazan: hakan38 hakan38 Yazdı:

arkadaşlar akü boşalmış mesele halloldu . teşekkür ederim :)

geçmiş olsunLOLLOL

-------------
206 XS Tu5 Motor...

Mesajı Yazan: ahmet_bjk
Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2014 Saat 04:15
Orjinalini yazan: kuscu38 kuscu38 Yazdı:

aynen katılıyorum silgeclerden anlaman lazım dönüyo ama yavaş zor bela akü finish olmuş doldur maya vermeye bile gerek kalmaya bilir takviye ile yada aşşa doruysa vurdur çalışır arac mazotlu değil dimi?

Dizel olunca ne oluyor?

-------------
308 1.6 HDİ COMFORT PACK (90) 2009 SİYAH İNCİ

Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2014 Saat 06:39
Orjinalini yazan: ahmet_bjk ahmet_bjk Yazdı:

Dizel olunca ne oluyor?

eğer araç mazotlu olsaydı aküden değilse hata vurdurman sonucu ağır hasar verir aracına. yani ozaman sana diyicektimki yanına akü al takviye yaptır. mazot yoksa hava yapar uraşa uraşa akü biter yani oda ayrı bir durum mazotlu aracın belası çalışmadığından daha fazla SmileSmile

-------------
206 XS Tu5 Motor...

Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2014 Saat 06:41

Orjinalini yazan: ahmet_bjk ahmet_bjk Yazdı:

Dizel olunca ne oluyor?

eğer araç mazotlu olsaydı aküden değilse hata vurdurman sonucu ağır hasar verir aracına. yani ozaman sana diyicektimki yanına akü al takviye yaptır. mazot yoksa hava yapar uraşa uraşa akü biter yani oda ayrı bir durum mazotlu aracın belası çalışmadığından daha fazla SmileSmile Yada şöylede düşünebilirsin arac triger sıyırdığında aracı neyapsan çalıştıramazsın ve her uğraştığında motor berbat hale gelirya aynen öyle.

-------------
206 XS Tu5 Motor...

Mesajı Yazan: Serkan
Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2014 Saat 06:51

eğer araç mazotlu olsaydı aküden değilse hata vurdurman sonucu ağır hasar verir aracına. yani ozaman sana diyicektimki yanına akü al takviye yaptır. mazot yoksa hava yapar uraşa uraşa akü biter yani oda ayrı bir durum mazotlu aracın belası çalışmadığından daha fazla SmileSmile Yada şöylede düşünebilirsin arac triger sıyırdığında aracı neyapsan çalıştıramazsın ve her uğraştığında motor berbat hale gelirya aynen öyle.

İyi misin sen? Nöbet zor geçiyor sanırım :)

Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2014 Saat 06:57
Orjinalini yazan: Serkan Serkan Yazdı:

nie abi dediklerimde yanlış varsa biliyim? nöbet zor bende hastayım gerçide LOL

-------------
206 XS Tu5 Motor...

Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2014 Saat 07:05

Orjinalini yazan: Serkan Serkan Yazdı:

nie abi dediklerimde yanlış varsa biliyim? nöbet zor bende hastayım gerçide LOL Arkadaşlar dediklerimde sıkıntı yok serkan bainin sorması devrik cümle olmuş k.bakmayın türkçem ve edebiyatım hep "1" dide okul hayatım boyunca LOLLOLLOLLOL

-------------
206 XS Tu5 Motor...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net