Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

bu nasıl bir insanlık

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 206
Forum Tanımlaması: Peugeot 206, 1998'den 2011'e kadar üretilen kompakt boyutlu satış rekoru kırmış bir otomobildir
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=30476
Tarih: 27 Nisan 2024 Saat 22:11
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: bu nasıl bir insanlık
Mesajı Yazan: jpm06
Konu: bu nasıl bir insanlık
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 03:00

Eşimle ve arkadaşlarımla beraber göksu ya iftaran sonra çay içmeye geldik. Dışarda yol kenarına park etmek yerine üretli otoparka park ettim aracı. Her şey gzeli fakat aracın başına gelince beynim den vurulmuşa döndüm. Artık terbiyem el vermiyo şu mubarek günlerde arka kapıya bir güzel geçirmiş vatandaşın biri daha sonra kaçmış gitmiş. Parktaki görevlilere soruyorum kamera filan var mı diye yok. otopark görevlileri saat 12 itibari ile kapatıp gitmişler. Haliyle polis çağırdım tutanak tutturdum. fakat polis memuru diyor ki hiç bir şey ispatlayamazsın dedi. e o zaman dedim ben buraya ücret karşılığı arabamı emanet ediyorum nasıl oluyo da karşılıyacak kimse bulamıyorum diyorum. polisin verdiği cevap ise aracın yanar sa karşılarlar diyorlar. Bu ikinci kez oluyor ilki sokaktaydı edik allah verir cezasını ama bu sefer diyemiyorum işte yarın direk gidicem otoparkcılarla kavga etmeye bakalım ne olucak. aracımın hali ise bu şekilde nasıl bir insalıktır ya :(

http://bit.ly/c25MCx" rel="nofollow">  

-------------
2002 peugeot 206 1.4 hdi xr

Cevaplar:
Mesajı Yazan: errör
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 03:29
hayır sürtersin farketmez gidersinde göçertmek nedir arkadaş ,hadi acelen vardır vs vs bir telefon numarası bir not bırak, masraftan çok bu görgüsüzlük deli ediyor insanı ...

geçmişolsun...

-------------
307 xsi 2.0 petrol

Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 03:32
teşekkür ederim hocam 

Bakalım yarın bulabilirsem güvenlik kayıtlarından bi ihtimal oda işte kısmet bakalım

-------------

Mesajı Yazan: Guests
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 03:54
geçmiş olsn krdş sinir bozucu bir durum olmuş allah beterinden saklasn diyelim ama o otopark ücretini almasını bildikleri gibide araca sahip çıkmasını bilmeleri gerekirdi 

Mesajı Yazan: Alicilik
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 03:54
Abi geçmiş olsun. Umarım bir netice çıkar.

Göksu daki güvenlik ve oranın yetkilisi ile baya tartıştım ben de.
Girişten 100-200 metre sonra sol tarafta geniş bir otopark var. hafta içi sabah 10 gibi ehliyeti olan arkadşıma araç öğretiyorum. Güvenlikten başka kimse yok parkta. Durdular saçma sapan konuşmaya başladılar. İnsanlıktan nasip almamış eğitimsiz yaratıklar. Yanımda bir bayan var eşşek olsa anırmaz saçma sapan konuşunca sinirlendim alanın sorumlusuna gittim konuştuk baya güvenliği şikayet ettim. Ayrıca oradaki kapıdan içerdki büfelere malzeme getiren firma kamyonları giriyordu hızlarını görmeniz lazım. Dedim bu nasıl oluyor. Biz söylüyoruz ama dinleyen yok dedi. O zaman ben de dinlemeyim dedim tartıştık biraz daha çıktım. Değişen bişi oldu mu hayır.

Umarım kameralardan bişi çıkar. 

-------------
http://fb.me/hizimsabit" rel="nofollow - Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 04:06
Benim anlanadigim nokta ben ucret karsiligi aracimi emanet ediyorum ben niye yola park etmek yerine para verip ucretli otopark a giriyorm ve muhattap olucak bir kisi bulamiyorum ayip ya vurup giden gorgusuzu gectim artik bu nasil bir terbiyesizlik anlamiyorum isin kotu tarafi sigorta karsiliyor fakat onumuzdeki yil suprizle karsilasabilirsn diyorlar

-------------

Mesajı Yazan: kuscu38
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 05:29
abi bu şerefsizlerin hemen hemen hepsi aynı halt. Bende kapalı otoparka park ediyordum düzenli olarak her gece aynı yere brakıyorum kameralı yer bişrde abi adamlar benim arabaya giriyor hırsızlar artı kolonları sökemye çalışıyor sökemeyince arabayı götürmek istiyor onuda geçtim çalıştıramayınca kaputu açmak istiyor açamayıncada kaputa levye sokuyor eee ertesi gün geldim durumu görünce şoka girdim adamlar nedese beğenirsin kardeş masraf az ya sen yaptır kıymetsiz bişi zaten arkadaşlarla mekanı alt üst edince adamlardan alabildim parayı başka türlü olmuyor adamların ağzının payını bi işekilde vericeksin yoksa o adiler öyle abi....sanada büyük geçmiş olsun...

-------------
206 XS Tu5 Motor...
*** σяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ***

Mesajı Yazan: 06smt06
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 08:51
çok geçmiş olsun kardeş. üzücü bi olay ama günümüzde buna benzer şeylerle çok karşılaşıyoruz .ve artıkı işimiz kader kısmet işiine döndü 

Mesajı Yazan: dukenukem82
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 10:03
Geçmiş olsun benimde başıma geldi ama ben yakaladım umarım sizde bulursunuz.

-------------
pug 206 1.4 75 hp 8v 1999
zavoli sıralı lpg

Mesajı Yazan: tellotello
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 10:05
Çok geçmiş olsun hocam insanlık olsa zaten kaçmazdı bunları insan sınıfına koymuyorum Angry

-------------
2005 307 1.4 HDI XR 70bg

Mesajı Yazan: dream
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 10:29
Adam baya vurmuş kaçmış. Ama çıkar bi şekilde ondan da..

-------------
Ne günlere kaldık ey gazi hünkar katır defterdar oldu eşek mühürdar..

Mesajı Yazan: rolandgarros
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 12:28
çok geçmiş olsun elbet yanına kalmaz Wink

-------------
https://www.pejo206.com" rel="nofollow">

Mesajı Yazan: elsoberano
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 12:46
insanlıktan nasibini almamışsa böyle  olur . vur kaç   arkandan küfür ettirmeye değer mi . durumun yoksa adam gibi söyle  kaçmak ne demek . umarım bir neticeye ulaşabilirsiniz.

-------------
307 2.0 xsi BİZE HER YER TRABZON

Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 15:34
gittim goksuya güvenlige soruyorum otopark ci bakiyo diyo otoparkciya gidiyorum güvenlik bakiyo diyo kamera kaydina dair hic bisey yok karakola gidiyorum hicbirşey bulamazsin diyorlar bu nasıl bir iş ya bitane .... Nin yaptigina ben koşturuyorum hic birşey cikmiyor ve cezasini da biz çekiyor bu nasil bir iş ya :(

-------------

Mesajı Yazan: errör
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 16:02
arkadaşlar asında son zamanlarda rusya ve birçok ülkede aracın ön ve arkasını gösteren ve kaydını yapan kamera sistemleri zorunlu kılındı bu ve benzeri durumlarda en azından plakayı okuyabilecek kalitede bir sistem araçlarımıza kurulabilir, dedim ya mesele ufak hasarın parası değil mesele insanlık...

örnek cihaz.

-------------
307 xsi 2.0 petrol

Mesajı Yazan: samet206
Mesaj Tarihi: 07 Ağustos 2013 Saat 19:41
Geçmiş olsun başka bı yerınden çıksın şerefsizin böyle ınsanlara uyuz oluyorum hanı yaptın bı şey barı arkasında dur kaçmak nedır ya nasıl ınsanlar var şu anlattığınıza göre gerçekten yapılcak bısey kalmamış aslında çok şey varda neyse . Poliste bir şey yapamıyor ömrüm boyunca 3 kere ışım duştu 3ündede hıç bir şekılde  yardım bulamadım tamam herkes bır değil işini iyi yapanlarda vardır ancak geneli vatandaşa karşı yardımcı olmaktan kaçınıyor ve kanunlarda bunların bu şekılde olmasına ön verıyor yapılcak bişey yok mesleğin verdiği konum itibariyle vatandaşa karşı daha duyarlı olunması gerekiyor.Mesela o otopark görevlısı senın aracını otoparkına teslım almışsa paranı almışsa o aracın başına gelebılcek her turlu olaydan sorumlu olmalı.Yoksa ınsan neden otoparka bıraksın aracını.Mantık almıyor başta.Nasıl kanun bu çok tuhaf.

-------------
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...

Mesajı Yazan: AydinBeyol
Mesaj Tarihi: 08 Ağustos 2013 Saat 00:11
geçmiş olsun. üzücü bir durum. seninki kadar olmasa da benimde başıma geldi.

-------------

Mesajı Yazan: Burak
Mesaj Tarihi: 08 Ağustos 2013 Saat 08:57
İnsanliktan nasibini almamiş insanlik dışı yaratıklar benimd sag arka çamurluğa sürtmuşler geçende park halindeyken .

-------------
Zalım Quik Oyun Bozan ...

Mesajı Yazan: xMEGANx
Mesaj Tarihi: 08 Ağustos 2013 Saat 12:39

Türkiyenin adaleti bu kadar olur işte.

-------------

AIRBUS 307
-Peugeot 307 1.6 HDI 2007 Alp Beyaz Makyajlı Kasa

Mesajı Yazan: herry
Mesaj Tarihi: 16 Ocak 2014 Saat 05:05
ne oldu sonuc alabildiniz mi?

-------------