Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

307 orjinal 5li cd çalar

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 307
Forum Tanımlaması: Peugeot 307, 2001-2008 yılları arası üretilen küçük bir aile otomobilidir. 2002'de Yılın Avrupalı ​​Otomobili ödülü almıştır
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=18656
Tarih: 29 Mart 2024 Saat 17:27
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 307 orjinal 5li cd çalar
Mesajı Yazan: Guests
Konu: 307 orjinal 5li cd çalar
Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 09:05
arkadaşlar 2005 model 307 sahibiyim aracı yeni aldım fakat sıkıntım aracın orjinal cd çaları.5li cd çaları var ama bir türlü çalıştıramadım.içine cd koyuyorum trak yada mp3 ikisinide denedim orjinal cd bile denedim.cd koyduktan sonra radyodan cdye geçiyorum cdyi görüyor ama okumuyor.bu sıkıntıyı 5li takımın hepside yapıyor bu neden olur biliyormusunuz ?

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 09:06
walla benimkide çalışmıyor, içindeki cd nasıl çıkıyor daha bulabilmiş değilim bugun arabaya fakit ayırıp sökmeyi deneyecem bi hava falan tuttayım diyorum. bu cd calarlar galiba biraz sıkıntı:)

Mesajı Yazan: taksicicocuk
Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 09:10
bende bir sıkıntı yok 

-------------
2004 307 xt auto. 65000 km de orijinale

Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 09:14
cd çıkarmak için hangi cd çalardaysa onun düğmesine uzunca basın o zaman çıkıyor :)

Mesajı Yazan: metin
Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 09:42
Orjinalini yazan: htasay htasay Yazdı:

walla benimkide çalışmıyor, içindeki cd nasıl çıkıyor daha bulabilmiş değilim bugun arabaya fakit ayırıp sökmeyi deneyecem bi hava falan tuttayım diyorum. bu cd calarlar galiba biraz sıkıntı:)

çıkarmak istediğin cd nin düğmesine uzun bas cd 'yi verir

-------------
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...

Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 09:48
eğer temizleyince çalışırsa bir deneyeyim.bende eğer elektronik bir problemse diye merak ettim.

Mesajı Yazan: gozem
Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 09:48
Kronik bi arıza, sahibinden sitesinde bi ilanda adam garantili şekilde tamirini yapıyordu.. Ben pioneer ana üniteye gectiğim için gerek duymadım

-------------
Mehmet Ali ÇECELİ
2004 307 XT 110hp manuel,dizel..
Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun

Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 10:01
şimdi merak ettim acaba kronik arızayımı yaptırsam yoksa pioneer ana ünite fiyatlarınamı baksam Shocked

Mesaj Tarihi: 02 Ekim 2011 Saat 10:34

Benim de bozuk. Tamirciye gittim bana "Şu köşeyi dönmeden tekrar bozulur." dedi. Tabii bu işin esprisi ama uğraşmamak lazım. Kronik arıza işte. Onun yerine Digital Music Changer lar var onlara yönelmek lazım.

Ha bir de yeri gelmişken sorayım millet, bu cd changerın yerine telefon vb koymak için kutulardan bulabilir miyiz?

Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 00:11
cd changer çıkarınca oluşan boşluk için oto teyp ebatlarında plastik kaplar satılıyor.bunlar genelde aksesuarcılarda oluyo ama servislerdede oluyor sanırım.

Mesajı Yazan: g-demir
Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 00:38
hiç uğraşma hepsi bozuk. hatalı üretim. bir müddet sonra gene atar. hepimiz vazgeçtik ondan :)

-------------
2004 307 XR 1,4 16V Gümüş Gri + Ön Dahil Cam Filmleri + OMVL LPG + Ztec 6000k Xenon + Simota Açık Hava Filtresi + Ztec Cold Air İntake + ZCW 17" Enigma Krom + Kumho Solus KH25 205/50/17 + Sparco topuz

Mesajı Yazan: ismail özdemir
Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 15:04
benimkide bozuk :))

-------------
307xt 1.6 16v 110hp trıp (atiker lpg)

Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 15:13
benim cd changer allah nazardan saklasın tıkır tıkır valla ...

Mesajı Yazan: metin
Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 16:02
Orjinalini yazan: kapagan kapagan Yazdı:

Benim de bozuk. Tamirciye gittim bana "Şu köşeyi dönmeden tekrar bozulur." dedi. Tabii bu işin esprisi ama uğraşmamak lazım. Kronik arıza işte. Onun yerine Digital Music Changer lar var onlara yönelmek lazım.

Ha bir de yeri gelmişken sorayım millet, bu cd changerın yerine telefon vb koymak için kutulardan bulabilir miyiz?

cd değiştiricinin yerine bende senin gibi düşündüm. yeni bir teyp alıp cd değiştiriciyi iptal edip oraya orjinal parça koycaktım telefon cüzdan vs için.

şahin peugeot murat abiden sordum da 100 tl den fazla sanırım. en güzeli cd değiştiriciyi tamir ettirmek yerine bitane double din al tak fıstık gibi. Şimdi kumandaya bişeyler yapıyorlar orjinal kumanda da çalışıyor.

-------------
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...

Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 17:34
Audiosystem digital music changer aldım taktım orjianl cd changer atıl duruyor sadece görüntü. Onu atıp o kutulardan almak niyetindeydim 100 liradan fazla ifadenden sonra vazgeçtim. 

Mesajı Yazan: DRIVER34
Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 18:02
valla benimkide bozuk transmıtter aldım, oda bir halta yaramıyor şimdilik öyle görüntü olarak duruyor.. 

-------------
307 14XR16V(Sİyah)2005
5427327273
http://goo.gl/mc9cY" rel="nofollow">

Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 19:43
Orjinalini yazan: gozem gozem Yazdı:

Kronik bi arıza, sahibinden sitesinde bi ilanda adam garantili şekilde tamirini yapıyordu.. Ben pioneer ana üniteye gectiğim için gerek duymadım
+1

Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 20:08
Ben pioneer ana üniteye gectiğim için gerek duymadım  

gozem   kardeş başka teyp bağlayınca yol bilgisayarın ve koldan kumanda çalışıyo mu ? çalışıyor sa nasıl bir aparat kullandın maliyeti ne kadar.

Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 22:59
valla benim basmadığım düğme kalmadı teyp ve cd changer üzerinde ama cdyi geri vermiyor bi türlü. bide şöyle bi sıkıntımda oldu. kaset aparatı aldım mp3 çalarımı bağlarım diyerek kasette kaldı içerde oda çıkmıyor, çıkmadığı bişey değil oda çalışmıyor arabada sadece radyo calişiyor:) hafta sonu sehir dışı bi seyehatim olacaktı ona heves almıştım ama hevesim kursagımda kaldı:)

Mesajı Yazan: orhanax
Mesaj Tarihi: 04 Ekim 2011 Saat 23:52
CD değiştiriciler çabuk arızalanıyor. Benim ki de ağır-aksak gidiyor. Kafasına göre; bazen okuyor, bazen okumuyor. Confused  Şeytan diyor al bir güzel teyp, bak keyfine... Ama orijinalliğini de bozmak istemiyorum...
Bak yine aklıma getirdiniz ya... Wall

-------------
2006 307 SW 1.6 HDI Comfort
(B Rh+)

Mesaj Tarihi: 07 Ekim 2011 Saat 12:08
cdyi çıkarmak için cd hangi gözde ise onun numarasının yazdığı tuşa uzunca basılı tut cdyi verir.

Mesaj Tarihi: 07 Ekim 2011 Saat 12:18
transmitter benzinli araçlarda sesi bozuyor ama dizellerde sıkıntı yok benim aracım dizel olduğundan ateşleme sesini transmittere vermiyor gayet memnunum.

Mesaj Tarihi: 09 Ekim 2011 Saat 19:11
geçen hafta sonu teybi söktüm cd changerida şimdi cd okuma kısmına geçiyor ama ses gelmiyor bir türlü içerdeki cd de çıkmıyor geriye. :)

Mesajı Yazan: my.ozkara
Mesaj Tarihi: 02 Kasım 2011 Saat 11:54
evet aynı sorun bendede var tüm ışıklar yanıp yanıp sönüyor.içindeki cd takıldı kaldı çıkmıyorda.sadece radyo çalışıyor.acaba şu ürünü alsam yerine tam otururmu sizce?yardım lütfen  http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-encore-70-inc-navigasyon-lu-oto-ses-ve-goruntu-sistemi/productDetails.aspx?productId=otpirencore&categoryId=17545" rel="nofollow - http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-encore-70-inc-navigasyon-lu-oto-ses-ve-goruntu-sistemi/productDetails.aspx?productId=otpirencore&categoryId=17545

-------------
Peugeot 307 2005 1.4 HDİ XR

Şeytan Kırmızı 84.000 km

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net