Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Azda olsa gülelim diye.:) (Fıkralar)

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL
Forum Adı: Sohbet \ Muhabbet
Forum Tanımlaması: Sohbet ve Muhabbet alanı. Araç sorunları haricinde ki tüm konuları bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=14130
Tarih: 06 Mayıs 2024 Saat 22:12
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: Azda olsa gülelim diye.:) (Fıkralar)
Mesajı Yazan: Guests
Konu: Azda olsa gülelim diye.:) (Fıkralar)
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:09
Sevgili Güzin abla ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek ar......kadaş edindim. Onu çok seviyorum
Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok
sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine
gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi.
Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Güzin abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

GÜZİN ABLANIN CEVABI: -Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus.....:D

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:11
Hande mi yener, Funda mı arar, hayır Seray sever. Bu üçüne önce Nejat işler s...onra da Ahmet çakar. Bu geyik Celal'i bayar, bu geyiğe dayanamayan Ferhat göçer. Yıllar sonra bunlar tarih olur, o tarihi de Gönül yazar, Mehmet okur. Bu Sözü Beğenip & PayLaşırsan DuaLarın KabuL OLur Buna da ancak Kadir İnanır..((:

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:16
Adam komadadır, yanında ise karısı... Adamın gözleri nemli,
kısık Sesiyle karısın...a doğru bakar ve kon...uşmaya baslar; "ilk isten kovulduğum zaman yanımda idin.. iflas ettiğim gün oradaydın.. Vurulduğum zaman ilk gözümü açtığımda seni gördüm.. Trafik kazası geçirdiğimde hastanede başucumdaydın.."
Kadın takdir edilmenin mutluluğunda.. Adam devam eder, "Simdi
komadayım yine başucumdasın.. Sonunda anladım ama, çok geç oldu; yahu sen ne uğursuz kadınsın.."

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:19
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.164038373645475.32022.146594712056508" rel="nofollow - Bir sazan olayı :))
Otobüsle giderken, Bolu Dağı'nda verilen molada hemen tuvalete koşturdu.
Korkunç .........sıkışmıştı. Şansına boş kabin bulup kendini oraya attı...
Tam oturmuştu ki yan kabinden bir ses "merhaba" dedi.
Adam şaşkın "Merhaba" diye cevap verdi.
Ses devam etti: "Nasılsın?"
İlk defa başına böyle bir şey geliyordu...
Yine şaşkın şaşkın yanıtladı: "Sağ ol, iyiyim. sen nasılsın?"
Ses sordu: "Ne yapıyorsun?"
Bir an tereddüt geçirdi. Adam onun tuvalette olduğunu bildiği için mutlaka ne yaptığını da biliyordu. Düşündü ve yanıtladı: "Ben" dedi "İstanbul'dan Ankara'ya gidiyorum. Sen nereye gidiyorsun?"
Adamın sonraki cümlesi bu muhabbeti sona erdirdi.
"Hayatım, telefonu kapatıyorum.Yandaki tuvalette bir gerizekalı var. Sana sorduğum sorulara yanıt verip duruyor. Ben seni sonra ararım... :))

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:22
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.165747226780697.36725.108052572550163" rel="nofollow - ERKEK OLMANIN DAYANILMAZ KEYFİ :))
‎1. Vücudundaki kılları mütemadiyen aldırmak zorunda değilsin.
2. Bıyıkların utan......ç değil çoğu zaman övünç kaynağıdır.
3. Beş günlük tatil için ufak bir çanta yeterlidir.
4. Her kavanozu tek başına açma kabiliyetine sahipsindir.
5. Tazelemek zorunda olduğun bir makyajın olmadığı için zırt pırt tuvalete gitmezsin.
6. Kilo aldığında dostların sana acıyarak bakmaz.
7. Ayakkabılarının topuğu ve tırnağın asla kırılmaz, çorabın kaçmaz.
8. Göbeğin bile bir çekicilik unsuru olarak sunulabilir. "Bu göbek değil sevgilim, aşk halkası.."
9. İş görüşmelerinde kalça ve gögüslerinin güzelligi hiç önemli değildir.
10.Pişireceğin hayvanı kendin avlayabilecek güçtesindir.
11.Duş yapman ve giyinmen en fazla on dakika sürer.
12.Gereksiz eşyaların bulunduğu bir çantayı taşıma alğşkanlığın yoktur. Ceketini alıp çıkarsın.
13.Beşli paket halindeki donların fiyatı, tek bir sütyeninki kadardır.
14.40 yasına da gelsen kimse evde kaldığını iddia edemez.
15.Çişinle İtalyanca " Seni Seviyorum " yazabilecek kadar kabiliyetlisindir.
16.Yüzündeki tüm renkler orjinaldir ve ne silince, ne yağmurda, ne de ağlayınca çıkar.
17.Arkadaşına yarım saatte bir arkanı kontrol ettirmek zorunda kalmazsın.
18.Bira şisesini açacak kullanmadan açmanın en az beş yolunu bilirsin.
19.Sohbet ettiğin insanlar bakışlarını gögüslerine doğru kaydırmaz.
20.Sokakta muz yemen hiç ayıp sayılmaz.
21.Evlenince soyadını değiştirmek zorunda kalmazsın.
22.Kız arkadaşın kıyafetine karışmaz.
23.Karşı cinsle eşit olduğunu kanıtlamak için ömrünü adanmış hemcinslerin yoktur.
24.Kahvehaneler, stadyumlar, sğrf senin daha keyifli bir hayat sürmen için vardır.
25.Topuklu ayakkabı gibi bir şeyin üstünde hokkabazlık yapmak zorunda değilsin.
26."Erkek Hastalıkları Uzmanı" diye bir kavram yoktur

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:22
Evli bir çift cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarke...n kadının migreni tuttu, evde kalmak zorundaydı. Kocasına, partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi. Tam hazırlanırken 'acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor' diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti. Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı. Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu, nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi. Kocasına yaklaştı, onunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladı, kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı. Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti, kocasının dönüşünü beklemeye başladı. Adam sabaha karşı 01.00 sularında döndü ve doğru yatağa gitti. Kadin : 'Parti nasıldı kocacığım' diye sordu, Adam : 'Sensiz hiç eğlenemedim tatlım' diye yanıtladı. Kadın : 'inanmıyorum' diye cevapladı, 'Bahse girerim çok eğlenmişsindir' Adam : 'Gerçekten hayatım. Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, altkata inip bütün gece poker oynadık. Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş,anlata anlata bitiremedi...

Mesajı Yazan: Serhun
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:35
Hepsi de birbirinden süper, teşekkürler.

Mesajı Yazan: ErcaNKarşI
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:36
paylaşım için teşekküler Thumbs Up

-------------
06 BK 6032   1999 Model 306XS 1.6- Manuel - Gri
Tel : 05334194902
Msn : techno_erc@hotmail.com
Desibel Çılgınlığı

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 10:46
Orjinalini yazan: pugti pugti Yazdı:

Hande mi yener, Funda mı arar, hayır Seray sever. Bu üçüne önce Nejat işler s...onra da Ahmet çakar. Bu geyik Celal'i bayar, bu geyiğe dayanamayan Ferhat göçer. Yıllar sonra bunlar tarih olur, o tarihi de Gönül yazar, Mehmet okur. Bu Sözü Beğenip & PayLaşırsan DuaLarın KabuL OLur Buna da ancak Kadir İnanır..((:

Thumbs Up

Mesajı Yazan: Muhammet ÇAKIR
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 11:02

Evli bir çift cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarke...n kadının migreni tuttu, evde kalmak zorundaydı. Kocasına, partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi. Tam hazırlanırken 'acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor' diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti. Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı. Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu, nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi. Kocasına yaklaştı, onunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladı, kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı. Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti, kocasının dönüşünü beklemeye başladı. Adam sabaha karşı 01.00 sularında döndü ve doğru yatağa gitti. Kadin : 'Parti nasıldı kocacığım' diye sordu, Adam : 'Sensiz hiç eğlenemedim tatlım' diye yanıtladı. Kadın : 'inanmıyorum' diye cevapladı, 'Bahse girerim çok eğlenmişsindir' Adam : 'Gerçekten hayatım. Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, altkata inip bütün gece poker oynadık. Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş,anlata anlata bitiremedi...
StarSırıtmaSırıtmaSırıtmaSırıtma saolasın kardesım on numara valla :))))))

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!

Mesajı Yazan: dukenukem82
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 11:39
paylaşım için teşekküler Thumbs Up

-------------
pug 206 1.4 75 hp 8v 1999
zavoli sıralı lpg

Mesajı Yazan: koliva
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 11:42
Cok guzel. Tesekkurler.

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 14:19

Bugün çok üretkensiniz. Bazen günlercce kimseden böyle konu çıkmaz. Bugün haberleşmiş gibi hepiniz bir anda güzel alıntlar yapmışınız. Teşekkürler.

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 15:14
Bilim adamları 3 fare üstünde 3 ülkenin içkilerinin etkisini test ediyorlarmış,
Fransız içkisini içen fare küt düşmüş.
İngiliz içkisini içen fare küt düşmüş.
En son fareye Türk rakısını içirmişler fare biraz sallanmış sonrada bağırmış :
"getirin lan koduğumum kedisini... :))

Mesajı Yazan: Sönmez
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 15:40

Kahkaha

-------------
'2o6 Xs 1.6 2oo3
Seytan ^ Kirmizisi

Mesajı Yazan: F-Eren
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 15:46
beyler harika 
Alkış
Alkış
Alkış
Alkış

-------------
Fatih Eren (1983)
Mühendis, İstanbul, Aslan Galatasaray
2003 206 XT 1,6 16V BVA Şeytan Kırmızı + Sunroof
A Rh -

Mesajı Yazan: azdek
Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 16:23

Starsüpermiş

-------------
Soner Hoca

2005 307 1.4 Benzin 16V 5K,

Mesaj Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat 16:43
Süper.

Mesaj Tarihi: 18 Nisan 2011 Saat 15:56
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.10150256450845156.481034.10150140964760156" rel="nofollow - GÜLMEYE DEVAM :))
Çok güldüm.. Türk uyarlaması harika olmuş ;)
Holywood'un yüzlerce kez işlediği;
'...uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri merkezden telsiz talimatıyla uçağı indirir'
klişesinin uyarlanmış hali. ABD de olur da Türkiye'de olmaz mı ? yurdum insanı el atmış mevzuuya.

- aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı herhalde, uyuyor şimdi.

- evlat sakin ol, muavin orda mı?

- hayır, otobüste değil, tanrım ona ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok!

- tamam evlat, hiç korkma, sizi kurtaracağız. şimdi şoförü yavaşça koltuktan yana çek, sen oturacaksın onun yerine.

- ama onu yana çekersem düşer, kendinde değil!

- düşsün pezevenk! oraya senin oturman lazım.

- tamam, oturdum. şimdi ne yapmalıyım?

- direksiyonu tut, ne çok sıkı ne çok gevşek.

- tuttum. çok eğlenceli görünüyor ehu

- evlat, ciddi ol, 40 yolcunun hayatı senin elinde. şimdi; önündeki panelde

bir çok gösterge var değil mi? tam ortadaki büyük olana bak, ne yazıyor

orda?

- bismillahirrahmanirrahim.

- hayır göstergenin üstündeki yazıya değil göstergeye bak! Hız göstergesine bak, kaçla gittiğinizi görebiliyor musun?

- sıfır.

- nasıl sıfır? dikkatli bak.

- sıfır, gerçekten sıfır. ölecek miyiz?

- otobüs duruyor mu gidiyor mu bunu söyle bana seni kuş beyinli!

- duruyooor

- kalk sit tir git eşşoğlueşşek! bize de panik yaptırdın. Şoför uyanınca devam edersiniz

Mesaj Tarihi: 18 Nisan 2011 Saat 15:58
http://www.facebook.com/notes/ruksan-fun-club/alkol-b%C3%BCt%C3%BCn-k%C3%B6t%C3%BCl%C3%BCklerin-anas%C4%B1d%C4%B1r-/10150099422385667" rel="nofollow - Alkol bütün kötülüklerin anasıdır :)
  Alkol bütün kötülüklerin anasıdır    Hele rakı! Bir kere değdiyse dudakların, zor vazgeçersin bir daha... Yağ gibi süzülür içine meret! * Alkol kötüyse, rakı en kötüdür... Çünkü hiç nazı yoktur: Suyla, sodayla, şalgamla, kahveyle, ayranla, çayla, tatlı...yla, tuzluyla, peynirle, kavunla, cacıkla, elmayla, karpuzla, armutla... Herşeyle gider. Yüksekte değildir gözü: Emekliyle de içersin, memurla da... İşçi de kaldırır kadehini, doktor da... Nazım’ın dediği gibi, herkesle içilir, bir tek salakla içilmez rakı! * Sınıfsızdır çünkü... Zengin ya da fakir ayırt etmez. İki parça buz ve şerefli bir yürek yeter. Çünkü “şeref”ine içilen tek içkidir rakı. * Başımıza ne geldiyse rakıdandı... Yıllarca uyudular. Görmediler. Binlerce genç dağa çıktı, bu namuzsuzun yüzünden... Milyonlarcası işsiz, sırf rakının derdinden... Rakı yüzünden cahil, rakı yüzünden yoksuluz! 2 milyon genç kız rakı yüzünden dayak yiyor... Hizbullahçıları dışarı çıkaran da, Hrant’ı vurduran da hep o rakıcı zihniyetti! * Gözün aydın Türkiye’m kurtuluyor gençlerin... Tez biri kapatsın şu gözlerimin bozuk vanasını yoksa dayanamam ağlarım şimdi: Adam öldürmenin suç olmadığı bu ülkede, çok yakında rakı içmek suç oluyor. * Allah’ın işi ya tam da bu yazı nasıl bitecek diye düşünüyordum ki... Aydın Boysan aradı. “Ne diyorsun bu içki yasağına abi?” dedim. “Rakı içene yasak, rakıyı içtiği ana kadar söker” dedi. Güldük. “Tek kelime söyliyim mi?” dedi. “Söyle” dedim. “Çüş!” dedi

Mesajı Yazan: ErcaNKarşI
Mesaj Tarihi: 18 Nisan 2011 Saat 16:16

http://www.facebook.com/notes/ruksan-fun-club/alkol-b%C3%BCt%C3%BCn-k%C3%B6t%C3%BCl%C3%BCklerin-anas%C4%B1d%C4%B1r-/10150099422385667" rel="nofollow -   Alkol bütün kötülüklerin anasıdır    Hele rakı! Bir kere değdiyse dudakların, zor vazgeçersin bir daha... Yağ gibi süzülür içine meret! * Alkol kötüyse, rakı en kötüdür... Çünkü hiç nazı yoktur: Suyla, sodayla, şalgamla, kahveyle, ayranla, çayla, tatlı...yla, tuzluyla, peynirle, kavunla, cacıkla, elmayla, karpuzla, armutla... Herşeyle gider. Yüksekte değildir gözü: Emekliyle de içersin, memurla da... İşçi de kaldırır kadehini, doktor da... Nazım’ın dediği gibi, herkesle içilir, bir tek salakla içilmez rakı! * Sınıfsızdır çünkü... Zengin ya da fakir ayırt etmez. İki parça buz ve şerefli bir yürek yeter. Çünkü “şeref”ine içilen tek içkidir rakı. * Başımıza ne geldiyse rakıdandı... Yıllarca uyudular. Görmediler. Binlerce genç dağa çıktı, bu namuzsuzun yüzünden... Milyonlarcası işsiz, sırf rakının derdinden... Rakı yüzünden cahil, rakı yüzünden yoksuluz! 2 milyon genç kız rakı yüzünden dayak yiyor... Hizbullahçıları dışarı çıkaran da, Hrant’ı vurduran da hep o rakıcı zihniyetti! * Gözün aydın Türkiye’m kurtuluyor gençlerin... Tez biri kapatsın şu gözlerimin bozuk vanasını yoksa dayanamam ağlarım şimdi: Adam öldürmenin suç olmadığı bu ülkede, çok yakında rakı içmek suç oluyor. * Allah’ın işi ya tam da bu yazı nasıl bitecek diye düşünüyordum ki... Aydın Boysan aradı. “Ne diyorsun bu içki yasağına abi?” dedim. “Rakı içene yasak, rakıyı içtiği ana kadar söker” dedi. Güldük. “Tek kelime söyliyim mi?” dedi. “Söyle” dedim. “Çüş!” dedi

güldürmedi ustam bu metin; kara kara düşündürüyor beni Shocked paylaşım için teşekkürler.

-------------
06 BK 6032   1999 Model 306XS 1.6- Manuel - Gri
Tel : 05334194902
Msn : techno_erc@hotmail.com
Desibel Çılgınlığı

Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 12:17
Bir fıkra da benden olsun mahsuru yoksa;

Bir gün yüzbaşı askerlerin hepsine ceza verir, 10 şınav çekeceksiniz der :

1 2 3 4 5 6 7 8 9 derken yüzbaşı 9 9 9 9 9 diye devam eder epeyce bir süre geçer yüzbaşı bir türlü 10 demez...

Sonra yüzbaşı gülerek : Biliyorum şimdi bana küfür ediyorsunuz ama bu üniforma küfür geçirmez der.

Arkadan cılız bir ses Anandamı üniforma giyiyor?

-------------
http://img850.imageshack.us/i/yenibitelemresmi2.png/" rel="nofollow">

Uploaded with

Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 12:19
SırıtmaSırıtmaSırıtmaSırıtma

Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 12:23
Ciftci Temel'in bir koyunu varmis. Butun gayrete ragmen koyun gebe kalamiyormus. Temel dusunmus tasinmis ve nam salan kocun sahibi Idris ile konusmaya karar vermis.
Idris:
-Tamam koyunun kocum ile ciftlesebilir ama 5YTL alirim demis.
Bunu seve seve kabul eden Temel ertesi sabah koyununu el arabasina oturtup Idris?in yolunu tutmus.
Koyun ile koc ciftlesmis. Ama Temel tedirgin, ya hamile kalmazsa diye.
Idris?e sormus: Koyunumun hamile oldugunu nereden anlayacagim?
Idris:Sabah kalktiginda eger ayakta ise hamile degil, eger yatiyorsa hamiledir,demis.
Sabah olmus. Temel kosarak gitmis ahira ama koyun ayakta.
Oflayip yine el arabasina koyunu koyup Idris?in ahirina gitmis.
Idris bu sefer 3YTL almis. Ve ayni seyi soylemis: Ayakta ise degil,yatiyorsa hamile...
Sabah olmus ancak koyun yine ayakta.Yine gitmis Idris? in ahirina ve bu sefer ona aciyan Idris 1YTL almis.
Hayvanlar yine ciftlesmis.Takip eden gun Temel?in cani hic ahira gitmek istemez ve karisi
Fadime ye seslenir:
Su ahira bi baksana koyun ne alemde, ayakta mi, yatiyor mu?
Fadime gider bir zaman sonra gelir. Temel sorar:
-Ee koyun ne durumda, ayakta mi yatiyor mu?
Kadin gulerek cevap verir:
-Ne ayakta ne de yatiyor, el arabasina binmis seni bekliyor¨!

Mesajı Yazan: F-Eren
Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 12:35
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Ciftci Temel'in bir koyunu varmis. Butun gayrete ragmen koyun gebe kalamiyormus. Temel dusunmus tasinmis ve nam salan kocun sahibi Idris ile konusmaya karar vermis.
Idris:
-Tamam koyunun kocum ile ciftlesebilir ama 5YTL alirim demis.
Bunu seve seve kabul eden Temel ertesi sabah koyununu el arabasina oturtup Idris?in yolunu tutmus.
Koyun ile koc ciftlesmis. Ama Temel tedirgin, ya hamile kalmazsa diye.
Idris?e sormus: Koyunumun hamile oldugunu nereden anlayacagim?
Idris:Sabah kalktiginda eger ayakta ise hamile degil, eger yatiyorsa hamiledir,demis.
Sabah olmus. Temel kosarak gitmis ahira ama koyun ayakta.
Oflayip yine el arabasina koyunu koyup Idris?in ahirina gitmis.
Idris bu sefer 3YTL almis. Ve ayni seyi soylemis: Ayakta ise degil,yatiyorsa hamile...
Sabah olmus ancak koyun yine ayakta.Yine gitmis Idris? in ahirina ve bu sefer ona aciyan Idris 1YTL almis.
Hayvanlar yine ciftlesmis.Takip eden gun Temel?in cani hic ahira gitmek istemez ve karisi
Fadime ye seslenir:
Su ahira bi baksana koyun ne alemde, ayakta mi, yatiyor mu?
Fadime gider bir zaman sonra gelir. Temel sorar:
-Ee koyun ne durumda, ayakta mi yatiyor mu?
Kadin gulerek cevap verir:
-Ne ayakta ne de yatiyor, el arabasina binmis seni bekliyor¨!

bu da güzelmiş :D

-------------
Fatih Eren (1983)
Mühendis, İstanbul, Aslan Galatasaray
2003 206 XT 1,6 16V BVA Şeytan Kırmızı + Sunroof
A Rh -

Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 12:59
Boluda bir ilçeye bir kaymakam atanmiş. Kaymakam yanina başçavuşu alip, köylülerle tanişmak üzere köy, köy dolaşmaya başlamiş, bakmişlar ki yolda bir adam kucağinda bir eşek yavrusuyla gidiyor... kaymakam baş çavuşa demiş ki.. "ben bu köylülye biraz sataşayim" başçavuş kaymakami uyarmiş. "aman efendim, bunlar lafta altta kalmazlar. Dikkat edin" "kaymakam bir şey olmaz. Ben yillarca mektep okudum. Kültürlüyüm. Cahil bir köylü mü beni lafta yenecek demiş." arabayi durdurup köylüye yanaşmişlar kaymakam selam verip sormuş ""nereye böyle kucağinda yavrunuzla" köylü bir kaymakama bakmiş, birde başçavuşa "mektebe demiş..mektebe yazdirmaya gidiyorum..."çok okursa kaymakam, az okursa başçavuş olsun diye".

Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 13:19

bir tanede benden olsun....

Iki cocugu olan koy delikanlisi askerligini yapip da evine dondugunde bakmis karisi uc cocukla bir masanin etrafindalar.

Birden ofkelenip bagirmaya baslamis ; Abovv..ula kaltak,bu ucuncu cocuk nerden cikti?

Askere giderken iki cocugumuz vardi..

Bu sonuncusu benden olamaz.

karisi ona gayet sakin cevap verir ;

Ne bagiriyorsun? ?

Sana baba mi diyir??

Oturmus yogurdini yiyir....

Mesajı Yazan: özbilek
Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 13:22
hepside 10 numara , elinize sağlık.

Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 14:27
Cadaloz kaynana
İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı."

Sarışının hamile hali
Hamile olan sevgili sarışın kuzenim, gebelikle ilgili okuduğun; "Bebekler zekalarının %80'ini anneden alıyorlar." makalesinden sonra panikle bana dönüp; "Ay inanmıyorum. Bana ne kalacak o zaman?" diye sorduğunda sana; "Üzülme öyle bile olsa senin kaybedeceğin bir şey yok!" diyemedim ya! Lanet olsun içimdeki insan sevgisine!:)))

30.000 bakımı
Yengemin burun ameliyatından sonra elinde bir demet çiçekle gelen abimin inceliğini, kurduğu cümleyle daha bir iyi anladık. "Hatun kokla bakayım burnun çalışıyor mu?"

Lamba
Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: "Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa."  
Nur topu
İşyerinde küpe takan erkek arkadaşımıza babasından yorum: "Bir zamanlar nur topu gibi oğlum vardı; nuru gitti, topu kaldı!" *******

Toplamda
Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor..
Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz..
Mesaj alındı
"Seviyor musun?" dedim, "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim, "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim.
"Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum...

Potansiyel müşteri
Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti..
Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana:
''Gördün mü bizim müşterileri... Hey maşallah!'' dedi. ********

Tövbe ya
Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce "Benim için de dua et" deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum.
"Kendisi nerede derse ne diyeyim?" ***********

Mesajı Yazan: hhuzun
Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 14:49

zamanin birinde sigara tiryakisi bir adam olmus.melekler onu cennete  gotururken cehennemin uzerinden gecmisler , bakmis cehendemdekiler sigara iciyolar.cennete varmislar herkes sakince oturuyorlar;

---adam demis burda hayat yok beni cehendeme atin demis.
--melekler  e israr edince ; onlarda cehendeme goturmusler
 boroso bir sigara vermis .
 bizimki daha bir cekmeden
 bir ses gelmis baslarindaki melekten
__ 5 DAKIKA SIGARA MOLASI BITTI HERKES BASINI PISLIGIN ALTINA CEKSIN DIYE

-------------
306 2.0 HDI 2000 MODEL BREAK PETROL MAVISI FRANSIZ

Mesaj Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat 14:55
Gerçek Olay(+18)
( Olay gerçek ! Kelimeler için üzgünüm )

Sokak köpeklerinden çok şikayet gelince Diyarbakır Belediyesi bütün sahipsiz
köpekleri toplamış.
Ahali de sokakta başıboş gezen köpek sürüleri yok oldu
diye çok mutlu olmuş. Sonra bir gün bakmışlar ki köpeklerin
hepsinin kulağında bir zımba, sokaklarda yine geziyorlar...

Vaho Belediyeyi aramış. Yetkiliye:
"Bu itleri niye saldız ula böyle?" demiş.
Yetkili de, hayvan haklarından söz etmiş ve:
"Merak etmeyin hepsi aşılandı, kısırlaştırıldı" demiş.
Vaho feryat etmiş:
"Ula sizin izahınıza ..çam! Size bizi ısıriyler dedik, ..kiyler mi dedik!"

-------------

Uploaded with

Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 01:12
Aldığı 2 litrelik Coca Cola"nın kapağında "Tekrar deneyiniz" yazısını gören Karadenizli, önce denemeleriyle, sonra da açtığı davayla gündeme oturdu...
Konuyla ilgili açıklama yapan davacının avukatı İdris Karadeniz "Müvekkilim marketten aldığı 2 Lt.lik kampanyalı coca-cola ürününün kapağını açtığında hediye çıkmadığını ve tekrar deneyiniz yazısını görmüş. Bunun üzerine kapağı kapatıp tekrar açmış.
ancak yine aynı şey. Bunun üzerine tam 4246 defa deneme yapmasına rağmen hediye çıkmamıştır. Coca-Cola şirketinin tüketiciyi dolandırdığını düşünen müvekkilim şirkete dava açmaya karar vermiştir. Biz de bugün gelerek dava dilekçemizi adliyeye teslim ettik. 10 bin YTL. maddi tazminat talep etmekteyiz" dedi.

Davadan haberdar olan Coca-Cola yönetimi adına açıklama yapan bir şirket yetkilisi olayın çok komik olduğunu ve artık Karadeniz bölgesine gönderilen ürünlerin kapağına "Başka Şişede İnşallah" yazmayı düşündüklerini söyledi.

http://www.facebook.com/album.php?aid=189347&id=198158716543#" rel="nofollow - Bir açıklama ekle
Aldığı 2 litrelik Coca Cola"nın kapağında "Tekrar deneyiniz" yazısını gören Karadenizli, önce denemeleriyle, sonra da açtığı davayla gündeme oturdu...Konuyla ilgili açıklama yapan davacının avukatı İdris Karadeniz "Müvekkilim marketten aldığı 2 Lt.lik kampanyalı coca-cola ürününün kapağını açtığında hediye çıkmadığını ve tekrar deneyiniz yazısını görmüş. Bunun üzerine kapağı kapatıp tekrar açmışancak yine aynı şey. Bunun üzerine tam 4246 defa deneme yapmasına rağmen hediye çıkmamıştır. Coca-Cola şirketinin tüketiciyi dolandırdığını düşünen müvekkilim şirkete dava açmaya karar vermiştir. Biz de bugün gelerek dava dilekçemizi adliyeye teslim ettik. 10 bin YTL. maddi tazminat talep etmekteyiz" dedi.Davadan haberdar olan Coca-Cola yönetimi adına açıklama yapan bir şirket yetkilisi olayın çok komik olduğunu ve artık Karadeniz bölgesine gönderilen ürünlerin kapağına "Başka Şişede İnşallah" yazmayı düşündüklerini söyledi.

Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 01:44
valla hepsi güzel ama en çok şu güldürdü beni:

30.000 bakımı
Yengemin burun ameliyatından sonra elinde bir demet çiçekle gelen abimin inceliğini, kurduğu cümleyle daha bir iyi anladık. "Hatun kokla bakayım burnun çalışıyor mu?"

Mesajı Yazan: Haksen016
Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 07:46
Sırıtma

-------------
2006 Peugeot 307 XT Triptonik

1973 - Bursa

Mesajı Yazan: by-cx
Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 10:13

alemsiniz ya sabah sabah güldürdünüz bizi  Kahkaha

-------------
x-design 1.4 otm Brh+ atiker fast. 18.08.1982.

Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 13:57
Temel akciğer kanserine yakalanmış tedavi oluyormuş fakat vücudu artık tedaviye yanıt vermiyormuş doktor bunu üzerine tedaviyi kesmiş ve 2-3 ay ömrü kaldığını söylemiş.
Temel de bütün akrabaları tanıdığı kim varsa gidip helallik almaya başlamış fakat herkeze Aids olduğunu ve 3 ay ömrü kaldığını söylüyormuş. Kimse ne tokalaşıyor ne elini sıkıyomuş.
Bunun üzerine dursun dayanamayıp sormuş

Dursun: Yaw Temel anladım 3 ay ömrün kaldı akciğer kanserisin ölceksin tamam da neden herkeze aids oldğunu söylüyosun ?

Temel: Yaw zaten ölcez bari karıyı sağlama alalım...

-------------

Uploaded with

Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 21:09
Hug

-------------

Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 21:13
Embarrassed

-------------

1973 - Bursa

Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 21:13
çok iyidi yaw.

-------------

1973 - Bursa

Mesajı Yazan: g-demir
Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 23:15
Orjinalini yazan: Serhun Serhun Yazdı:

Temel akciğer kanserine yakalanmış tedavi oluyormuş fakat vücudu artık tedaviye yanıt vermiyormuş doktor bunu üzerine tedaviyi kesmiş ve 2-3 ay ömrü kaldığını söylemiş.
Temel de bütün akrabaları tanıdığı kim varsa gidip helallik almaya başlamış fakat herkeze Aids olduğunu ve 3 ay ömrü kaldığını söylüyormuş. Kimse ne tokalaşıyor ne elini sıkıyomuş.
Bunun üzerine dursun dayanamayıp sormuş

Dursun: Yaw Temel anladım 3 ay ömrün kaldı akciğer kanserisin ölceksin tamam da neden herkeze aids oldğunu söylüyosun ?

Temel: Yaw zaten ölcez bari karıyı sağlama alalım...

ÇOK TUTTUM BUNU!!!Thumbs Up

-------------
2004 307 XR 1,4 16V Gümüş Gri + Ön Dahil Cam Filmleri + OMVL LPG + Ztec 6000k Xenon + Simota Açık Hava Filtresi + Ztec Cold Air İntake + ZCW 17" Enigma Krom + Kumho Solus KH25 205/50/17 + Sparco topuz

Mesajı Yazan: AydinBeyol
Mesaj Tarihi: 20 Nisan 2011 Saat 23:20
temel bir gün idristen borç para alır. idris "ne zaman ödeyeceksin" der. temel de "yarın ödeyeceğim" der. ertesi gün idris temelin yanına gider "ula uşağum öde bakayım borcunu" temel : yarın dedik ya!

-------------

Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2011 Saat 00:26
‎2 Kaplumbağanın Suları Bitmiş.
Su Almak... İçin ...Okyanusa... Gitmişler.
20 Yıl ...Sonra Vara...bilmişler
Ama Kova Almayı Unutmuşlar.
Diyeri Ben Alır Gelirim Ama Ben Gelene Kadar Su İçmiyeceksin Demiş Ve Gitmiş.
Aradan 60 Yıl Geçmiş Gelen Giden Yok Demiş Ben İçiyimde Neslim Tükenmesin Tam İçecekken Çalılardan Ses Gelmiş

BAK BÖYLE YAPARSAN KOVA ALMAYA GİTMEM :D

Mesajı Yazan: Sönmez
Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2011 Saat 00:33

‎2 Kaplumbağanın Suları Bitmiş.
Su Almak... İçin ...Okyanusa... Gitmişler.
20 Yıl ...Sonra Vara...bilmişler
Ama Kova Almayı Unutmuşlar.
Diyeri Ben Alır Gelirim Ama Ben Gelene Kadar Su İçmiyeceksin Demiş Ve Gitmiş.
Aradan 60 Yıl Geçmiş Gelen Giden Yok Demiş Ben İçiyimde Neslim Tükenmesin Tam İçecekken Çalılardan Ses Gelmiş

BAK BÖYLE YAPARSAN KOVA ALMAYA GİTMEM :D

Gülme

-------------
'2o6 Xs 1.6 2oo3
Seytan ^ Kirmizisi

Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2011 Saat 07:41
Kahkaha iyidi.

-------------

1973 - Bursa

Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2011 Saat 09:43
Thumbs Up Sırıtma

-------------

Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2011 Saat 12:57
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.165513386838855.38567.161901907200003" rel="nofollow - Kadınlardan Duyamayacağınız Sözler ;))
‎- Tabi ki seni doğurup büyüten anneni benden daha çok seveceksin.
- Olmaz canım;... bu çok pahalı bunu almayalım. Ben pazardan ucuzunu alırım.
- Hadi pes oynayalım. Ben İnter'i alacağım sen de Barcelona'yı al.
- Kıza bak! Benden bile güzel..
- Bana neden bu kadar sık beni sevdiğini söylüyorsun?
- Bir tek siyah ayakkabı alsam yeter de artar bana. Siyah her şeye uyar zaten...
- Kredi kartımın limiti fazla, bir dilekçe yazalım da düşürsünler!
- Benimle bu kadar ilgilenmesen de olur..Sevdiğini biliyorum ya bu bana yeter..
- Kesin ofsayt anasını satiiim.. :)

Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2011 Saat 14:20
Süper hepsi de noktası noktasına doğru.

-------------

Uploaded with

Mesajı Yazan: parpali
Mesaj Tarihi: 22 Nisan 2011 Saat 22:26

walla hepsını bı arada okumak super geldı gunun yorgunlugunda tesekkurler arkadaslar AlkışAlkışAlkış

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 01:48
Orjinalini yazan: Serhun Serhun Yazdı:

Gerçek Olay(+18)
( Olay gerçek ! Kelimeler için üzgünüm )

Sokak köpeklerinden çok şikayet gelince Diyarbakır Belediyesi bütün sahipsiz
köpekleri toplamış.
Ahali de sokakta başıboş gezen köpek sürüleri yok oldu
diye çok mutlu olmuş. Sonra bir gün bakmışlar ki köpeklerin
hepsinin kulağında bir zımba, sokaklarda yine geziyorlar...

Vaho Belediyeyi aramış. Yetkiliye:
"Bu itleri niye saldız ula böyle?" demiş.
Yetkili de, hayvan haklarından söz etmiş ve:
"Merak etmeyin hepsi aşılandı, kısırlaştırıldı" demiş.
Vaho feryat etmiş:
"Ula sizin izahınıza ..çam! Size bizi ısıriyler dedik, ..kiyler mi dedik!"

SırıtmaSırıtmaSırıtmaSırıtmaSırıtma koptum yaaaa SırıtmaSırıtma 

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 01:55
Bunlarda benden :)
 Otobüs şoförü yolcuları alır ve yola koyulur yolda giderken arkasındaki teyze sofore badem uzatır ve al oglum bu bademleri sen ye der bir süre boyle bademleri uzatır şoför sorar teyze sende biraz ye der teyze derki yok evladım ben üstündeki. Çikolatayı emiyorum bademleri sen ye der :-D

bir gün namık kemal ingiliz ve fransız bir yarışmaya girerler yarışmakuralları ise masanın üstünde bir içki var set bir içki bu içkiyi içip ondan sonra karşıdaki mağaranın kapısından girip ayının ensesine vurup diğer kapıdan çıkıp bir tane kızla sevişmek. fransız içkiyi devirir ve olduğu yerde sızar ingiliz ise içkiyi içer ve mağara kapısının önünde yığılır sıra bizim namıka gelir namık içkiyi devirir biraz bekler irkilir ondan sonra koşmaya başlar mağaraya girer ve1 saat olur çıkmaz 2 saat olur cıkmaz bunlar merak eder içeriye hirmeye tam hazırlanırken namık içeriden çıkar ve- \"ensesine vurulacak kız nerde\" der  :D

Temel'le Fadime gezerlerken birkaç adam bunlara saldırır.Temel'i ağaca bağlayıp, Fadime'yi başlarlar soymaya. Fadime bağırır: 'Temel bunlar galiba beni ...'Temel: 'Başım ağrıyo de başım ağrıyı dee'

Genc ve güzel sarisin, alisveris merkezinin beyaz esya reyonuna girer ve saticiya sorar: - "Su küçük televizyonu almayi düsünüyorum, fiyati nedir ?" - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz.!" Genc kadin sinirlenir, evine gider, sacinin rengini degistirir ve ertesi gün magazaya geri gelir, ayni saticiya yaklasir ve:   "Su küçük televizyonu satin almak istiyorum." der - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz !!!!" Kadin iyice sinirlenmistir, solugu bir kuaforde alir, bu defa köklü bir degisiklik yapar, hatta makyajindan,göz rengine o tam bir esmer bombadir artik.. Ayni magazaya gider, ayni saticinin yanidadir ertesi gun: - "Su küçük sevimli beyaz renlki televizyon ne kadar ???" - "Kusura bakmayin hanimefendi, sarisinlara satis yapmiyoruz" - "Inanmiyorum, nasil anladiniz sarisin oldugumu, üç gündür kendimi esmere cevirmek icin yapmadigim kalmadi!" - "Hanimefendi 3 gündür satinalmaya calistiginiz sey Mikrodalga firin!"

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 03:27
Orjinalini yazan: Muhammet ÇAKIR Muhammet ÇAKIR Yazdı:

Bunlarda benden :)
Genc ve güzel sarisin, alisveris merkezinin beyaz esya reyonuna girer ve saticiya sorar: - "Su küçük televizyonu almayi düsünüyorum, fiyati nedir ?" - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz.!" Genc kadin sinirlenir, evine gider, sacinin rengini degistirir ve ertesi gün magazaya geri gelir, ayni saticiya yaklasir ve:   "Su küçük televizyonu satin almak istiyorum." der - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz !!!!" Kadin iyice sinirlenmistir, solugu bir kuaforde alir, bu defa köklü bir degisiklik yapar, hatta makyajindan,göz rengine o tam bir esmer bombadir artik.. Ayni magazaya gider, ayni saticinin yanidadir ertesi gun: - "Su küçük sevimli beyaz renlki televizyon ne kadar ???" - "Kusura bakmayin hanimefendi, sarisinlara satis yapmiyoruz" - "Inanmiyorum, nasil anladiniz sarisin oldugumu, üç gündür kendimi esmere cevirmek icin yapmadigim kalmadi!" - "Hanimefendi 3 gündür satinalmaya calistiginiz sey Mikrodalga firin!"

süper Embarrassed

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 04:18

Dünyanın En Iii Laf Koyanları 1

Sokrat Ölüme mahkum edildiğinde, eşi:
- Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat:
- Ne yani, demiş. Birde haklı yere mi öldürülseydim!
————-

Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü
filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka
hiçbirşeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. Ikisinden biri kenara çekilmedikçe
geçmek mümkün değildir… Mağrur zengin, hor gördüğü filozofa: "Ben
bir serserinin önünden kenara çekilmem" der. Diyojen, kenara çekilerek
gayet sakin şu karşılığı verir:

- Ben çekilirim!!
————–

Bir şemsiye tamircisi, yazmış olduğu şiirleri incelemesi için
Sheaksper' a gönderdiğinde, ünlü yazarın cevabı şu olur:
- Dostum siz şemsiye yapın, hep şemsiye yapın, sadece şemsiye yapın..
————–

Meşhur bir filozofa:
- Servet ayaklarınızın altında olduğu halde neden bu kadar
fakirsiniz?
diye sorulduğunda:
- Ona ulaşmak için eğilmek lazım da ondan, demiş.
————–

Dostlarında biri, Fransız kralı 15. Lui' ye:
- Majesteleri, demiş. Akıl vergisi almayı hiç düşündünüz mü? Hiç kimse
budalalağı kabul etmeyeceğine göre, herkes böyle bir vergiyi seve
seve öder.

Kral, alaylı alaylı gülerek:
- Hakikatten enteresan bir fikir, cevabını vermiş. Bu buluşunuza
karşılık, sizi akıl vergisinden muaf tutuyorum.
—————

Kulaklarının büyüklüğü ile ünlü Galile' ye hasımlarınından biri:
- Efendim, demiş. Kulaklarınız, bir insan için biraz büyük değil mi?
Galile:
- Doğru, demiş. Benim kulaklarım bir insan için biraz büyük ama,
seninkiler bir eşek için fazla küçük sayılmaz mı?
—————

Fransa hükümet ricalinden biri Napolyon' un bir muharebede tenkide
kalkışıp parmağını harita üzerinde gezdirerek:
- Önce şurasını almalıydınız, sonra buradan geçerek ötesini
zapdetmeliydiniz, gibi fikirler belirtmeye başlayınca, Napolyon:
- Evet, demiş. Onlar parmakla alınabilseydi dediğin gibi yapardım.
—————-

Bir toplantıda bir genç M. Akif küçük düşürmek için:
- Afedersiniz, siz veterinermisiniz? demiş. M. Akif hiç istifini
bozmadan şu cevabı vermiş:
- Evet, biryeriniz mi ağrıyordu?
—————–

Idam edilmek üzere olan bir mahkuma:
- Diyeceğin bir şey var mı? diye sorduklarında:
- Bu bana iyi bir ders oldu!!
—————–

Yavuz Sultan Selim, birçok Osmanlı padişahı gibi sefere çıkacağı
yerleri gizli tutarmış. Bir sefer hazırlığında, vezirlerinden biri
ısrarla seferin yapılacağı ülkeyi sorunca, Yavuz ona:
- Sen sır saklamayı bilir misin? diye sormuş. Vezir:
- Evet hünkarım, bilirim dediğinde, Yavuz cevabı yapıştırmış:
- Bende bilirim.
—————–

Sultan Alparslan 27 bin askeriyle bizans topraklarında ilerlerken,
keşfe gönderdiği askerlerden biri huzuruna gelip telaşla:
- 300 bin kişilik düşman ordusu bize doğru yaklaşıyor, der.
Alparslan hiç önemsemeyerek şöyle der:
- Bizde onlara yaklaşıyoruz.
——————-

Bir filozofa sormuşlar: Şansa inanırmısınız?
Filozof: Evet, yoksa sevmediğim insanların başarısını neyle
açıklardım

——————

Adamın biri Nazım Hikmet'e sakal bıraktığı için Maymuna Dönmüşsün demiş.O da cevaben:
–Iyi o zaman başka tarafa döneyim
demiş ve başka tarafa dönmüş

———————————-

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 04:24

Dünyanın En Iii Laf Koyanları 2

Köylü, yeni dogan bir sipayi kucagina almis evine dönerken, iki ortaokul ögrencisi kendisine takilir ve: Hayrola amca, derler. Oglunu nereye götürüyorsun böyle? adam, kendine yapilan bu terbiyesizlige aldirmamis görünerek cevap verir:

– Gittiginiz okula kaydini yaptiracagim.

————————————

Amerikali is adami, Çinliyle alay ederek sormus: Mezarlariniza koydugunuz pirinçleri, ölüleriniz ne zaman yiyecek? çinli, basini kaldirmadan cevap vermis: :
– Sizin ölüleriniz, koydugunuz çiçekleri kokladigi zaman.

———————————-

Ingilizin biri bir türk lokantasında türk garsona "türkleri pek sevmem çünkü Çanakkale'de bizim kardeşlerimizi katlettiler demiş. Bizimki de:
–Ne işiniz vardı orda?
demiş ve döşemiş ingiliz gavuruna

——————————————-

Profesör öğrenciye "ulan eşeği bağlasan buraya o bile okulu bitirirdi demiş. Öğrenci de cevaben:
–Bitirirdi tabi, hatta bikaç sene daha okurdu Profesör olurdu
demiş

————————————————-

Hocası derse girmeyen öğrenciye yokmu dersin? diye sorunca . O da cevaben:
–yok derim
demiş

—————————————————–

Dersten sıkılan bi öğrenci "Hocam amma da uzattın" demiş. O da cevaben:
–Hadiya oraya kadar geldi mi?
demiş

————————————————————-

Adamın biri kıza laf atıyo çok güzelsin diye o da:
–Biliyorum, diyor

—————————————

Churchill, avam kamarasında konuşurken, muhalif partiden bir kadın milletvekili, Churchill' e kızgın kızgın şöyle seslenir:
- "Eğer, karınız olsaydım, kahvenizin içine zehir karıştırırdım."
Churchill, oldukça sakin kadına döner ve lafı yapıştırır:
- "Hanımefendi, eğer karım siz olsaydınız, o kahveyi seve seve içerdim."

—————————————-

Sokrates ve eşi bir türlü iyi geçinemezlermiş. Bir gün eşi Sokrates'e verip veriştirmiş, ağzına geleni söylemiş. Bakmış kocası hiç bir tepki göstermiyor; bir kova suyu alıp başından aşağı boşaltmış. Sokrates, gayet sakin:
- "Bu kadar gök gürültüsünden sonra bir sağanak zaten bekliyordum" demiş.

——————————————–

Bernard Shaw ile Churchill hiç geçinemez ve sık sık
birbirlerini iğnelermiş. Bernard Shaw, bir oyununun ilk gecesine, Churchill' i davet etmiş ve davetiyeye de bir pusula iliştirmiş:
- "Size iki kişilik davetiye gönderiyorum. Bir dostunuzu alıp
gelebilirsiniz. Tabii dostunuz varsa." Churchill, hemen cevap
göndermiş:
- "Maalesef o gece başka bir yere söz verdiğim için oyununuzu
seyretmeye gelemeyeceğim. Ikinci gece gelebilirim, tabii oyununuz ikinci gece de oynarsa."

—————————————————–

Bir gün Eflatun, talebelerinden birini kumar oynarken yakalamış ve şiddetle azarlamış. Talebesi:
- "Iyi ama ben çok az bir paraya oynuyordum" diye itiraz edecek
olunca Eflatun cevap vermiş:
- "Ben seni kaybettiğin para için değil, kaybettiğin zaman için azarlıyorum

————————————————————

ATATÜRK ün yanına ziyarete gelen iran kralı sohbet esnasında sürekli Atatürk e
laf göndermesi yapmaya çalışır ve tam kahve içeceklerken asker kahveyi kazayla Atatürkün üzerine döker .. Iran kralı :Sayın atatürk türk milletini iyi eyitememişsiniz.ATATÜRK: Ben türk milletine her şeyi öğrettim bir uşaklığı öğretemedim ……

—————————————————-

tip universitesinin1in de prof. zenci bir kadavranin cinsel organini gosterip kesip bicerkwn 2 adet bayan sinirlenip soylenerek kalkmislar tam kapidan cikicaklar
prof:hanimlar afrikaya ucak bileti kalmamistir bu saatte demis

——————————————————–

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 04:25

Dünyanın En Iii Laf Koyanları 3

Bi fuarda karşılaşan Microsoft yetkilisi Volkswagen yetlisine eğer biz araba yapsaydık 1 depo benzinle 10.000 kilometre yapip araba $100'a satilirdi" ve herkez kolaylıkla kullanırdı der.Bu lafi üstüne alinan Volkswagen' de Microsoft için söyle der ve sıralar;
1. Bir araba modeli o yıl bitene kadar piyasaya sürülemezdi.
2. Yollardaki çizgiler her boyandığında yeni bir araba satın almak zorunda kalırdınız.
3. Bazen arabanızın bütün göstergeleri kilitlenirdi ve onu yeniden çalıştırmak zorunda kalırdınız.
4. Eğer araba 98 ya da Araba NT almazsanız, arabanızda sadece 1 kişi bulunabilirdi. Eğer Araba 98 ya da Araba NT alırsanız da fazladan koltuk satın almanız gerekirdi.
5. Sun Microsystems güneş enerjisiyle çalışan, iki kat daha güvenilir, 5 kat daha hızlı arabalar yapardı. Fakat bu arabalar yolların sadece %5' inde çalışırlardı.
6. Yağ, akü, benzin uyarı ışıkları yerine tek bir "Genel Motor Hatası" ışığı olurdu.
7. Insanlar Microsoft'un arabalarındaki yeni özellikleri görmek için sabırsızlanırlardı. Fakat aynı özellikler diğer firmaların ürettikleri arabalarda yıllardır bulunuyor olurdu.
8. Herkez Microsoft'un ürettiği benzini kullanmak zorunda kalırdı.
9. Ford, General Motors ve Chrysler, Microsoft arabalarına radyo koyduğu için dava açarlardı.
10. Ortada hiçbir şey yokken arabalar günde 2 kere stop ederlerdi.
11. Bazen sağa dönüş gibi basit bir manevra, arabanın tamamen stop etmesine neden olur ve bu durumda motoru tekrar yüklemeniz gerekirdi.
12. Yeni koltuklar herkezin aynı boy ve kiloda olmasını gerektirirdi.
13. Hava yastıkları açılmadan evvel "Eminmisiniz" diye sorarlardı.
14. Bazen araba durup dururken kilitlenir ve aynı anda kapı kilidini açıp marşa basıp bir elle de anteni tutmadıkça çözülmezdi. (Ctrl + Alt + Del)
15. Her yeni model araba piyasaya çıktığında müşterilerin araba kullanmayı baştan öğrenmeleri gerekirdi.

——————————————–

Napoleon Bonapart Ispanya'yı savaşta yendiğinde Ispanya Kral'ı Napoleon'a;
Siz sadece para toprak ganimet elde etmek için savaşırsınız oysa biz şeref için savaşırız der…
Napoleon'da Ispanya Kral'ına; Evet doğru herkes neye ihtiyacı varsa onun için savaşır………….

————————————————-

Öğrenci;
-Hocam,diye sormuş.Insan,maymunun gelişmiş şeklidir''diyorlar.Ne dersiniz? Seyid Ahmet Arvasi cevap vermiş.
-O mantığa göre çınar ağacı da maydanozun gelişmiş şeklidir.

————————————————-

Yahya Kemal'a "Ankara'nın en çok hangi tarafını seviyorsunuz" diye sorduklarında şu cevabı vermiş:
-Istanbul'a dönüşünü.

————————————————-

Lokman Hekim'e:
-Hastalarımıza ne yedirelim?diye sorduklarında,şu cevabı vermiş:
-Acı söz yedirmeyin de,ne yedirirseniz olur.

————————————————-

Bir Fransız yazar,Mehmet Akif'e:
-Kadınlarınızı evden çıkartmadığınız doğru mu?diye sorduğunda Akif:
-Daha önceleri öyleydi,karşılığını vermiş. Fakat şimdi dışarı çıkarttık ve bir türlü içeri sokamıyoruz.

————————————————-

Komedyen Eddie Cortar'a,
-Hastalanınca ne yapmak gerekir?diye sorulduğunda:
-Mutlaka doktora gidin demiş. Zira doktorun yaşaması gerek.Verdiği ilacıda alın, çünkü eczanecinin de yaşaması gerek. Fakat ilaçları sakın içmeye kalkmayın, zira sizinde yaşamanız gerek..

————————————————-

Dolmuşta…………….
-Yolcu:Işıklarda inebilir miyim?
-Söför:Neden abla?… Yoksa karanlıkdan mı korkuyorsun!!!!

————————————————-

Dunyanin en buyuk mutefekkirlerindenbiri olan Mevlana,sakallari bembeyaz olmus papaza sorar;
-siz mi daha yaslisiniz,sakaliniz mi?
papaz sakallarinin 18-20 yaslarinda ciktigini dusunerek;
-elbette ben cevabini verdiginde;
-yazik,der Mevlana,cok yazik…sizden kucuk olan sakaliniz agarmista siz hala karanliklardasiniz.

————————————————-

Grunfeld,cocukken bir profesorden keman dersi aliyormus.bir gun profesor;
-ben senin yasindayken bu parcayi daha iyi calardim,demis.
-Demek ki sizin profesorunuz benimkinden iyiymis.

————————————————-

Barış Manço Fransa'da bir televizyon kanalinin canli yayinina konuktur…
Küstah bir spiker vardir ve Barış Manço ile dalga geçmektedir… Sürekli, "iste Türk, yani barbar, vahsi vs…" demektedir… Barış Manço daha fazla dayanamaz ve spikere "yaninizda kâgit para var mi?" diye sorar! Bu soruya spiker sasirir ve "evet var ama n'olacak" der… Barış Manço israr edince spiker cebindeki kâgit paraları çikartir… Bu olaydan az önce Barış Manço canli yayinda "Anahtar" adlı sarkisini söylemistir… Bu sarkinin bir bölümü söyledir:
"Bes Akif- bir Saat Kulesi, iki Kule-bir Fatih, bes Fatih-bir Mevlana, iki Mevlana-bir Sinan" (Baris Manço / Anahtar sarkisi / Darisi Basiniza Albümü / 1992)
Bu sarki bir matematik sorusudur ve sarkida adi geçen kisiler o dönemdeki Türk parası olan banknotlarin arkasinda fotografi olan kisilerdir… Baris Manço spikere sorar: "Bu paranizda fotografi olan kisi kim?"
Spiker:
"General……." Barış Manço diger paralardaki fotograflari olan kisileri de sorar,spikerin verdigi cevaplar hep aynidir "General…….", "Amiral………..", "Komutan…………."
Spikerin bu "falanca General, falanca Amiral, falanca Komutan" cevabyndan sonra, bu sefer de Barış Manço cebinden Türk paralarini çikarir… Spikere der ki:
"Bu parada fotografi olan kisi Mehmet Akif Ersoy'dur. sairdir… Bu fotograftaki kisi Mevlana'dir. Düsünürdür… Bu paradaki fotografi olan kisi Fatih Sultan Mehmet'dir. Adaletin sembolüdür… Bu paradaki kisi ise Atatürk'tür. "Yurtta baris, dünyada baris" diyen kisidir… Bizim paralarimiz bunlar… Biz Türkler ince ruhlu, kibar, medeni insanlar oldugumuz için paralarimizin arkasına "sairlerimizin", "düsünürlerimizin","bilim adamalarimizin" fotograflarini bastik… Siz Fransizlar kendiniz barbar, vahsi oldugunuz için paralarinizin arkasina hep savas Adamlarinin fotograflarini basmisiniz!" der… Barış Manço nun bu müthis cevabindan sonra televizyon yöneticileri Canli yayini keserler ve spikeri oradan kovarlar, baska bir spiker yerine gelir ve canli yayin yeniden baslar, yeni spiker Barış Manço'dan ve Türklerden özür diler, programa böylece devam edilir…

———————————————

bir tiyatro oyunu sırasında seyircilerden bir sahneye hıyar atar nerden bulmuşşsa
hıyarı gören ISMAIL DUMBULLU:
+beyfendi kimliğinizi düşürdünüz der

——————————————-

Yavuz Sultan Selim zamaninda, Iran sahi kiymetli mücevherlerle süslü bir sandik hediye gönderiyor Sultan Selim'e.Sandik açiliyor. Içinden çesit çesit degerli taslar, kiymetli atlas, kadife kumaslar çikiyor.Fakat bir de pis bir koku yayiliyor. Dehset bir koku, herkes burnunu tikiyor. Neyse en alttaki bohçadan insan pisligi çikiyooooor..Yani Osmanliya acayip bir hakaret!!!!!
Cihan padisahi emir veriyor,
"herkes düsünsün, buna ince bir sekilde cevap vermeliyiz"
Ve cihan padisahi yine çözümü kendisi buluyor. Ayni sekilde degerli mücevherve kumaslarla süslü bir sandik hazirlatiyor.Içine o zamanin Osmanli Istanbul'unda imal edilen gül kokulu en nadide lokumlardan bir kutu hazirlatiyor, en altina da küçük bir pusula ve bir satir yazi. Gönderiyor…
Şah sandigi açiyor. Açtikça güzel bir koku ve en altta bir kutu lokum. Anlam veremiyorlar tabii. Bizim elçi yiyor önce, sonra oradakilere ikram ediyor. Kutunun içindeki pusulayi Sah okuyor:
"Herkes yediginden ikram eder"

——————————————-

osman bölükbaşı meclis kürsüsünde konuşmaktadır.
bir milletvekili:"sende erkek misin be?" der.
osman bölükbaşı:"ben erkekliğimin zekatını versem sen bile erkek olurdun".der

——————————————-

büyük iskender'e biri;
- az bir ihsan eyle..
- az ihsan bana yakışmaz, çoğu da sana..

——————————————-

diyojen'e sormuşlar,
- bir insanın zeki olduğunu nerden anlarsın?
- konuşmasından..
- ya konuşmuyosa?
- o kadar zekisi daha çıkmadı..

——————————————-

Topal ismail'le IV.Mehmet arasında geçmiş yanlış hatırlamıyorsam…Yeniçeri isyanlarından birinde…
Topal Ismail:Abdets alsan iyi olur Mehmet…Çünkü seni bunların elinden ben bile kurtaramam…
IV.Mehmet:Bre Ismail biz Osmanlı evladıyız…Abdestsiz toprağa basmayız…Şimdi sen abdestli olsan iyi olur…Tez kellesi vurula…

Mesajı Yazan: black_rock
Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 05:06
Thumbs Up süperr

-------------
206 X-Line 2004 benzin+lpg

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 11:28

Fuzuli ile Ruhi'nin yaşadığı dönemler aynı değildir. Fuzuli 1480-1556 yılları arası yaşamıştır. Ruhi'nin doğum tarihi bilinmemekle beraber ölüm tarihi 1605 olarak kayıtlıdır. Hatırlatmak istedim sadeceUnhappy

"Fuzuli ile ruhi çok güzel manzaralı bir mekanda yürüyorlarmış.. atışmayı çok severlermiş kendi aralarıda.. manzaranın en güzel yerinde sıska çelimsiz bir sokak köpeği görmüşler… ruhi durumdan hemen istifade edip "Bu köpek bu manzarada Fuzuli " demiş Fuzuli hemen cevap olarak " o zaman vur kiçina tekmeyi çiksin Ruhi " demiş"

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 13:25
Orjinalini yazan: badires badires Yazdı:

Fuzuli ile Ruhi'nin yaşadığı dönemler aynı değildir. Fuzuli 1480-1556 yılları arası yaşamıştır. Ruhi'nin doğum tarihi bilinmemekle beraber ölüm tarihi 1605 olarak kayıtlıdır. Hatırlatmak istedim sadeceUnhappy

"Fuzuli ile ruhi çok güzel manzaralı bir mekanda yürüyorlarmış.. atışmayı çok severlermiş kendi aralarıda.. manzaranın en güzel yerinde sıska çelimsiz bir sokak köpeği görmüşler… ruhi durumdan hemen istifade edip "Bu köpek bu manzarada Fuzuli " demiş Fuzuli hemen cevap olarak " o zaman vur kiçina tekmeyi çiksin Ruhi " demiş"

Bahsi geçen yazı çıkartılmıştır.
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 13:38
Erkeğin özü,Ne kdr fedakarız yaa :)
Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın
dallarını keserken baltasını suya düsürür.
"Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve
"Ne diye bağırıyorsun?" der.
Ormancı baltasinı suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler.
peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. "Baltan bu muydu?" diye sorar. ormancı"hayır" diye cevaplar.
Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.
"Baltan bu muydu? "ormancı yine
"hayır" diye cevaplar.
peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.
"baltan bu muydu?" ormancı "evet" der.
Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir.
Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.
Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düser.
Ormancı "aman tanrım" diye bağırır. peri yine belirir ve sorar.
"ne diye bağırıyorsun?" ormancı "karım suya düştü der.
Peri suya dalar ve jennifer lopez le birlikte geri döner.
"Senin karın bu mu?" diye sorar. ormancı "evet" der.
Peri sinirlenmiştir. "yalan söylüyorsun. gerçek bu değil" der.
Ormancı "özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, o na da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez e evet dememin sebebi budur.
Bu hikayeden alinacak ders :
Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardir ve bu başkalarının yararı içindir.
(Kendileri için birşey istiyorsalarsa ekmek çarpsındır )
VAR MI DAHA ÖTESİ ????????

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 14:34
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.215993628413156.62111.112685675410619" rel="nofollow - Kızlar sizin için üşenmedik ofsaytı anlattık ♥ :)
Şöyle ki : Mango'ya girdiğini düşün. Yanında bir arkadaşın var. O kişi seninle a...ynı takımda yer alıyor. Karşı takımda da sevmediğin kızlar var. Lakin Mango öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. Sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. Karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler. Ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız.Kasanın kale olduğunu düşünelim. Karşı takımdaki kızlar da kasaya ulaşmamanız için savunma yapıyorlar ve kasanın önünde dikilmiş bekliyorlar. Senin de şöyle bir planın var. Takım arkadaşına diyorsun ki; "Sen kasanın arka tarafına geç, ben sana bluzu atayım, ödemeyi yap ve bluzu alalım." Arkadaşın kasanın arkasına yani kızların arka tarafına geçiyor ve sen bluzu ona fırlatıyorsun. Bu durumda ofsayta düşersiniz. He ama böyle yapmazsanız, sevmediğin o kızlarla yüzyüze, tartışarak, çirkefleşerek aralarından sıyrılıp kasaya ulaşır, ödemeyi yaparsanız ofsayta düşmezsiniz. Ama şöyle bir şansınız da var. Sen tam bluzu fırlatacağın sırada arkadaşın kasa önünde savunma yapan kızların yanında durur ve sen fırlattığın anda koşmaya başlarsa ofsayta düşmeme ihtimaliniz var. Fakat zamanlamayı çok iyi ayarlamanız lazım. Çelişkili bir durumda gözler yan hakeme (bu durumda yan hakem kasiyer oluyor) çevrilir. Yan hakem devam etmenize izin verirse ve sizde bluzun ödemesini yapabilirseniz hem gol olur, hemde ofsayta düşmemiş olursunuz. İşte ofsayt böyle birşeydir ve Mango'da işe yarayabilir.:)

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 16:32
Türk erkeği çekicidir....

İşe Başlarken Besmele Çeker
Delikanlıdır Tespih Çeker
Sportmendir Barfiks Çeker
Tek Eliyle Şınav Çeker
Kendi Dişini Kendi Çeker
Kaçan Golde Yuh Çeker
Ağzında Sigara Halay Çeker
Dikiz Aynasından Hareket Çeker
Muazzam Kopya Çeker
Kaynanadan Çok Çeker
Genelde Babaya Çeker
Evladına Nutuk Çeker
İskenderin Üstüne Künefe Çeker
Komedi Filminin Kralını Çeker
Çuhayı Yırtmadan Pike Çeker
Kafası Bozulunca Resti Çeker
Parayı Bulan Arabayı Çeker
Mahallede Pati Çeker
Gurbette Hasret Çeker
Sevdiğini Sorguya Çeker
Aldatılınca Tetiği Çeker
Memlekete Turist Çeker
Kaşı Gözü İlgi Çeker
Her Ortamda Dikkat Çeker
İtalyan Erkeklerine Beş Çeker
İngilizlere Yirmi Beş Çeker
Balık etli Görünce İç Çeker

Mesaj Tarihi: 23 Nisan 2011 Saat 23:11
FIKRAAA (+18)

Birgün Bir Köye Yakışıklı Bir İmam Gelir .

Köyün zillisi  bunu görür ve derki ben bunu ayartırım .

Ertesi gün bir mevlüt vardır .

Zilli mevlüte gider altına bişey giymez uzun bir etek giyer .

Mevlüt tam başlarken zilli eteği az ceker eteği kaldırır ve Hocaya altını göstermeye başlar .

Hoca Sağa döner gösterir .

Hoca Sola döner gösterir .

Hoca sonunda dayanamayıp der .

Döndüm sağıma .

Döndüm Soluma .

Ha bu mevlüt bitsin koyacam a..na .. xDe 

----------------------------------------------------------------------------------------------

İmam Efendi, camide namaz kıldırırken, kazayla, kaçırıvermiş. Öyle bir
utanmış ki, namazı falan bırakıp, hemen eve gelmiş.

-Hanım, demiş. Camide böyle, böyle oldu. Ben artık bu köyde kimsenin
yüzüne bakamam.

Kalk gidiyoruz bu köyden, başka yere taşınıyoruz.
Demiş ve taşınmışlar uzaklara.

Aradan 20 yıl geçmiş, hoca köyünü çok
özlemiş.

Bu özlem dayanılmaz bir hal almış ve eşine;
- Hanım, kalk gidelim köyümüze 20 yıl geçti aradan unutulmuştur
nasılsa. Demiş ve düşmüşler yollara.

Köye yaklaştıklarında genç bir çoban görmüşler.

Hoca;
-Hanım sen burada bekle de ben gidip şu çobana bir sorayım.

Bakalım köylüler olayı unutmuşlarmı.

Eğer unutmamışlarsa geri döneriz.

Demiş ve çobanın yanına yaklaşmış.

– Selamuanleykum çoban oğlum. Sen kaç yaşındasın?
-Valla yaşımı bilmem amma İmamın camide os.rduğu yıl doğmuşum.

Hoca öfkeyle hanımının yanına dönmüş;
-Kalk hanım, kalk gidelim buralardan. Bizim kıç.mız tarih olmuş.

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2011 Saat 01:06
Kıskanç kadın, dürüst koca...
İşadamı, ofisinde geç saatlere kadar sekreteri ile ciddi ciddi çalışır. Geç olmuştur, günün yorgunluğuna ek olarak acıkmışlardır.
'Hadi çıkalım artık, gidip bir şeyler yeyip evlerimize gidelim' çıkarlar, bir lokantada iyi bir akşam yemeği yerler, biraz da alkol alırlar, sonra işadamı, sekreterini evine bırakır.

O ara, sekreter, nezaketen, bir kahve içmek isteyip istemediğini sorar.

İşadamı da neden olmasın diye düşünüp kabul eder. Kahveyi içki takip eder, içkiden sonra ruhlar ısınır ve birlikte olurlar.

İşadamı kalkar, evine gider. Sabah 04 civarıdır. Arabayı parkeder, cebinden bir tebeşir çıkartır, ceketine pantolonuna bir kaç çizik atar biraz tebeşir tozu serper ve içeri girer.

Karısı ayakta beklemektedir.

'Neredeydin ?' diye sorar.

İşadamı da ; Aysel'le geç saate kadar çalıştık, sonra yemeğe gittik, onu eve bıraktım yemekten sonra, ama beni kahve içmeğe çağırdı, kahveydi, sohbetti, içkiydi derken kendimizi yatakta bulduk, ancak toparlandım, geç kaldım, özür dilerim karıcım' der.

'Yalancııııı ! Yine bütün gece o zibidi arkadaşlarınla bilardo oynayıp bira içtin di mi ! sen adam olmayacaksın ruhun serseri
!'

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2011 Saat 01:08

Sevgili Güzin abla ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek ar......kadaş edindim. Onu çok seviyorum
Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Güzin abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

Gülme
Thumbs Up

Mesaj Tarihi: 24 Nisan 2011 Saat 02:07
Çağrı Merkezi diyalogları
Bir müşteri internete erişme konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyor:
Çağrı merkezi: Doğru şifreyi girdiğinize emin misiniz?
Müşteri: Evet eminim. Hatta bunu bir arkadaşımdan gördüm.
Çağrı merkezi: Peki bana şifrenizin ne olduğunu söyleyebilir misiniz?
Müşteri: Beş tane küçük yıldız

Çağrı merkezi: Ne çeşit bir bilgisayar kullanıyorsunuz?
Müşteri: Beyaz !

Müşteri: Merhaba, ben Kamil. Bilgisayarımın disket girişinde disket
takıldı kaldı, dışarı çıkaramıyorum.
Çağrı merkezi: Dışarı çıkarmak için gerekli olan düğmeye bastınız mı?
Müşteri: Evet bastım ama hâlâ çıkmıyor.
Çağrı merkezi: Bu durum pek iyi gözükmüyor, not almam lazım.
Müşteri: Aa. Bir saniye. Disketi daha takmamışım, hâlâ masamın üzerinde
duruyor. Pardon...

Çağrı merkezi: Bilgisayarınızın ekranında sol tarafta bulunan
Bilgisayarım' ikonuna tıklar mısınız?
Müşteri: Sizin solunuz mu benimki mi?

Çağrı merkezi: İyi günler. Yardımcı olabilir miyim?
Müşteri: Merhaba, bilgisayarımdan çıktı alamıyorum.
Çağrı merkezi: Ok, şimdi 'başlat'a basar mısınız ve.
Müşteri: Bana teknik bilgiler söylemekten vazgeçin, ben Bill Gates
değilim!

Müşteri: İyi günler, yine ben Kamil. Bilgisayarımdan çıktı alamıyorum.
Her seferinde tekrar deniyorum, ama karşıma 'Yazıcıyı göremiyor'
şeklinde bir yazı çıkıyor. Yazıcıyı monitörün önüne kadar getirdim hala
göremediğini söylüyor.

Müşteri: Kırmızı renkte baskı alma konusunda bir problem yaşıyorum.
Çağrı merkezi: Renkli baskı alabilen bir yazıcıya sahip misiniz?
Müşteri: Aaaahh. Teşekkür ederim.

Müşteri: Klavyem çalışmıyor.
Çağrı merkezi: Bilgisayara bağlı olduğ undan emin misiniz?
Müşteri: Hayır, bilgisayarın arkasına ulaşamıyorum.
Çağrı merkezi: O zaman klavyenizi elinize alın ve 10 adım geri gidin.
Müşteri: Ok
Çağrı merkezi: Klavye sizle birlikte geliyor mu?
Müşteri: Evet.
Çağrı merkezi: Bu klavyenizin bilgisayara bağlı olmadığı nı gösterir.
Başka bir klavye var mı?
Müşteri: Evet, burada bir adet daha var. Aaah, bu çalışıyor.

Çağrı merkezi: Şifreniz, küçük harfle 'a' büyük harfle 'V' ve 7 rakamı
Müşteri: 7 de büyük harfle mi yazılacak?

Müşteri: Büyük bir problemim var. Bir arkadaşım bilgisayarıma ekran
koruyucusu koydu ama ne zaman mouse'u hareket ettirirsem ekran koruyucum
ortadan kayboluyor.

Çağrı merkezi: İyi günler, nasıl yardımcı olabilirim?
Müşteri: Hayatımda ilk kez bir e-posta yazıyorum.
Çağrı merkezi: Ok, sorun nedir?
Müşteri: E-posta adresini yazarken 'a' harfini buldum ama nasıl yuvarlak
içine alacağımı bilmiyorum.
Çağrı merkezi: __________! J
Müşteri: N'ooldu ?

Müşteri: ekrana görüntü gelmiyor.
Çağrı merkezi: Monitörünüzün kablolarını kontrol edin lütfen.Monitörünüzden bilgisayarınızın kasasına 1kablo gider. Ayrıca 1 tane de elektrik prizine gider.
Müşteri: Burası karanlık göremiyorum.
Çağrı merkezi: Işıkları açın efendim.
Müşteri: Açamam ki elektrikler kesik.
Çağrı merkezi: .......

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2011 Saat 12:00
Evin hanımı gece yarısı uyanır ve kocasının yatakta olmadığını
farkeder. Yatakta...n kalkar ve kocasını mutfakta bulur. Koca dalgın-dalgın kahve içmektedir ve aklı cok uzaklardadır. Üstelik gözlerinden yaş gelmektedir.

"Ne oldu sevgilim?" diye sorar kadın.

"20 yıl önceki ilk buluşmamızı hatırlıyor musun?" der adam.

"Tabi" der kadın.

"16 yaşındaydın o zaman. Arka koltukta sevişirken baban basmıştı bizi".

"Evet hatırlıyorum."

"Babanın silahını yüzüme dayayıp -ya kızımla evlenirsin ya da 20 sene
hapiste yatarsın- demesini de hatırlıyor musun?"

"Hatırlamaz mıyım..."

Adam yanağındaki gözyaşlarını silerek:

"Biliyor musun, bugün hapisten çıkmış olacaktım..."

Mesaj Tarihi: 26 Nisan 2011 Saat 16:01
guzel paylasimdi

-------------

Mesaj Tarihi: 29 Nisan 2011 Saat 12:45

Öğrencisinin aşk mektubuna öğretmenin cevabı

Mesaj Tarihi: 29 Nisan 2011 Saat 13:00
Guzel Sırıtma

Mesajı Yazan: Mesut
Mesaj Tarihi: 29 Nisan 2011 Saat 13:03
Keyifli bi paylasım, olmus emegıne saglık dostum....

-------------
          ____BLUETAZZ___

4. vitese takmak 130 tl, 5. vitese takmak 270 tl eve gelen cezanın surattaki ifadesi paha biçilmez.....

Mesaj Tarihi: 29 Nisan 2011 Saat 13:11
Sırıtma

-------------

1973 - Bursa

Mesaj Tarihi: 29 Nisan 2011 Saat 14:58
Adamın biri kılıbık.Yani 1 kalorilik.Canı kurufasulye ister fakat karısından çek...inir.Akşam eve gelince önce karısına onu sinemaya götüreceğini söyler.Bir süre sonra canının kurufasulye çektiğini söyler.Tabi karısı r istediği her zaman sinemaya gidebileceğini bilmesine rağmen kocasından teklif gelince memnun olur ve akşam yemeğini onun istediği şekilde hazırlar ve yemeği yerler.Sıra gelir sinemaya gitmeye.Giderler ve yerlerine otururlar.Film başlar.
Kuru adamı sıkıştırır ve adam karısına eğilir:
-Hanım bir kuş uçurabilir miyim? der.Karısı:
-Hadi uçur bakalım der.Adam "ZOOORT" yapar.Bir süre sonra yine kuru sıkıştırır ve adam biraz sallandıktan sonra karısına eğilir ve:
-Hanım bir kuş daha uçurabilir miyim? der.Karısı:
-Hadi uçur bakalım der.Adam "ZOOORT" yapar.Filmin yarısına gelindiğinde kuru yine sıkıştırır.Adam biraz sabreder fakat nafile. Karısına eğilir ve:
-Hanım son bir kuş daha uçurabilir miyim? der.Karısı:
-Neyse hadi uçur bakalım der.Bu esnada arkadaki adam elini adamın omzuna koyar ve şöyle der:
-Eğer bir kuş daha uçur, anam avradım olsun yuvasını dağıtmazsam.! :D

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp

Mesaj Tarihi: 29 Nisan 2011 Saat 17:55
Thumbs Up PERFECT

Mesaj Tarihi: 01 Mayıs 2011 Saat 00:43
minübüs :))

Mesaj Tarihi: 01 Mayıs 2011 Saat 00:46
türk yapımı ameno pro :)))))

Mesaj Tarihi: 01 Mayıs 2011 Saat 00:54
Güzel Paylaşımlar Ellerinize Sağlık.

Mesaj Tarihi: 01 Mayıs 2011 Saat 01:22
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.149285568434756.25883.108646789165301" rel="nofollow - öpecekse öpsün (:
Delikanlı Sevgilisini akşam eve bırakır.Sonra elini duvara dayayarak... Delikanlı:Beni öpermisin? Kız:Delimisin evin önünde annemler görür. Delikanlı:Ne olcak canım bu saatte kim görcek.Ne olur seni çok seviyorum... Kız:Bende seni seviyorum ama olmaz... Delikanlı devamlı ısrar eder.Bi ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi görünür... Kız Kardeş:Babam diyorki öpecekse öpsün,öptürcekse öptürsün yoksa kendisi gelip öpecekmiş.Ayrıca O salak herifede söle elini diyafon düğmesinden çeksin yoksa gelip ben çekecem :):):):)

Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat 00:33
Erkek tarafı: Kızınıza Talibiz!
Kız tarafı: Oğlunuzun Sigara, İçki, Kumarı varmı? 
Erkek tarafı: Hepsi var, Bir tek Karı eksik! Sırıtma

Alttaki linkteki videoyuda izlerseniz sevinirim :))
http://www.facebook.com/video/video.php?v=369333643805&oid=171898877231&comments" rel="nofollow - http://www.facebook.com/video/video.php?v=369333643805&oid=171898877231&comments

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp

Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat 20:39
FIKRA/Murat124
Temel, yıllar sonra biriktirdiğiyle elden düşme Murat 124 alır. Arabasıyla memle...ketine giderken araba arızalanır. Yolun kenarına çeker, motor kapağını açar, ne olduğunu anlamaya çalışırken bir Ferrari yanaşır:

— Hayrola hemşerim, arabanın nesi var? İstersen senin arabayı benimkine bağlayalım, çekeyim ilk tamirciye kadar.
Temel bu teklife çok sevinir. Ara halatı ile Murat'ı Ferrari' nin arkasına bağlarlar. Ferrari' nin sahibi genç uyarır:

— Ben hız yapmayı çok severim. Eğer farkında olmadan aşırı hız yaparsam, sen selektör yap beni uyar!
Temel:
— Tamam!

Yola koyulurlar. Bir süre sonra Ferrari gaza basmaya başlar, 60.80.100... derken, Murat124 arkadan selektör yapar. Ferrari durumu anımsar ve yavaşlar, bir sure sonra Ferrari yeniden gaza basar, 60, 80,100... Selektör yeniden anımsatır. Ferrari yavaşlar. Yolda bu şekilde ilerlerken bir Lamborghini Ferrari' ye yaklaşır:
— Kapışalım mı?
Ferrari yanıtlar:
— Nesine?
— 340 km. ötedeki benzinliğe ikinci varan, ilk varanın deposunu doldurur.

Ferrari hemen onaylar ve yarışa başlarlar. 120, 140, 180, 220...
O arada trafiği denetleyen helikopterdeki görevli polis, genel merkeze bilgi vermektedir:

- Komiserim, şehrin kuzeyindeki yolda trafik güvenliği tehdit altında!!! 3 araç yarış yapıyor. Ferrari ile Lamborghini saatte 300 km hızla yan yana gidiyorlar, arkadan da Murat 124 onları geçmek için 10 dakikadır selektör yapıp yol istiyor!! :)))

Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat 20:49
Gülme

-------------

1973 - Bursa

Mesajı Yazan: orhanetap
Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat 20:53

http://www.facebook.com/video/video.php?v=369333643805&oid=171898877231&comments" rel="nofollow -

Sırıtmabu replik fena olmuş Sırıtma
Sırıtma

-------------
206 xt 1.6 110hp

Mesajı Yazan: AydinBeyol
Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat 22:54

bu ne ya koptum akşam akşam GKN 4

-------------

Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat 23:32

http://www.facebook.com/video/video.php?v=369333643805&oid=171898877231&comments" rel="nofollow -

Embarrassed

Mesaj Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat 23:33

adamlar iyi sigara çeviriyolar

Mesaj Tarihi: 04 Mayıs 2011 Saat 00:48
Orjinalini yazan: ose307 ose307 Yazdı:

FIKRA/Murat124
Temel, yıllar sonra biriktirdiğiyle elden düşme Murat 124 alır. Arabasıyla memle...ketine giderken araba arızalanır. Yolun kenarına çeker, motor kapağını açar, ne olduğunu anlamaya çalışırken bir Ferrari yanaşır:

— Hayrola hemşerim, arabanın nesi var? İstersen senin arabayı benimkine bağlayalım, çekeyim ilk tamirciye kadar.
Temel bu teklife çok sevinir. Ara halatı ile Murat'ı Ferrari' nin arkasına bağlarlar. Ferrari' nin sahibi genç uyarır:

— Ben hız yapmayı çok severim. Eğer farkında olmadan aşırı hız yaparsam, sen selektör yap beni uyar!
Temel:
— Tamam!

Yola koyulurlar. Bir süre sonra Ferrari gaza basmaya başlar, 60.80.100... derken, Murat124 arkadan selektör yapar. Ferrari durumu anımsar ve yavaşlar, bir sure sonra Ferrari yeniden gaza basar, 60, 80,100... Selektör yeniden anımsatır. Ferrari yavaşlar. Yolda bu şekilde ilerlerken bir Lamborghini Ferrari' ye yaklaşır:
— Kapışalım mı?
Ferrari yanıtlar:
— Nesine?
— 340 km. ötedeki benzinliğe ikinci varan, ilk varanın deposunu doldurur.

Ferrari hemen onaylar ve yarışa başlarlar. 120, 140, 180, 220...
O arada trafiği denetleyen helikopterdeki görevli polis, genel merkeze bilgi vermektedir:

- Komiserim, şehrin kuzeyindeki yolda trafik güvenliği tehdit altında!!! 3 araç yarış yapıyor. Ferrari ile Lamborghini saatte 300 km hızla yan yana gidiyorlar, arkadan da Murat 124 onları geçmek için 10 dakikadır selektör yapıp yol istiyor!! :)))
fenaaaa SırıtmaSırıtma

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp

Mesaj Tarihi: 05 Mayıs 2011 Saat 11:22
Dünya feministleri kendi aralarında karar almışlar: eve dönünce kocalarımıza art......ık onun işlerini yapmayacağımızı söyleyelim ve 1 yıl sonra sonuçları değerlendirelim

bir yıl sonra ingiliz delege, eve gidince kocama artık onun işlerini yapmayacağımı söyledim
birinci gün bir şey görmedim
ikinci gün de bir şey görmedim
...üçüncü gün baktım hem kendi işlerini hem benim işlerimi yapıyor demiş

fransız delege, eve gidince kocama artık onun işlerini yapmayacağımı söyledim
üçüncü gün baktım hem kendi işlerini hem benim işlerimi yapıyor demiş

alman delege, eve gidince kocama artık onun işlerini yapmayacağımı söyledim
üçüncü gün baktım hem kendi işlerini hem benim işlerimi yapıyor demiş

türk delegeye sıra gelmiş eve gidince kocama artık onun işlerini yapmayacağımı söyledim
üçüncü gün şişlik biraz indi hafif görmeye başladım demiş :)

-------------
1998 VW GOLF 1.6 105 hp

Mesaj Tarihi: 05 Mayıs 2011 Saat 23:58
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150171409478311.307294.312126468310" rel="nofollow - Telefon faturası :))
Ev telefonu faturası hayli yüksek gelince ev halkı toplanmış ;

Baba : 'Yahu bu korkunç bir fatura. Ben bu telefonu asla kullanmıyorum
hep çalıştığım şirketteki telefonu kullanıyorum. '

.........Anne : 'Aynen ben de... Akşama kadar çalıştığım bankada elimin altında telefon. ne yapayım bunu.'

Oglan : 'Vallahi ben de Şirketimin bana verdiği cep telefonu ile bütün görüşmelerimi yapıyorum.'

Kız : 'E benim de Şirket hattim var. Ev telefonunu hic kullanmam ki..'

Herkes aniden evdeki hizmetçiye döner ve cevap arar gözle bakarlar...

Hizmetçi : 'Eee... Problem ne o zaman? Sanırım hepimiz iş telefonlarını kullanıyoruz. :))

Mesaj Tarihi: 06 Mayıs 2011 Saat 00:04
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150168178504231.315217.115158909230" rel="nofollow - FIKRA - Dedektör :))
Bi adam yalan dedektörü almış.

Akşam yemeğinde denemek istemiş.
Oğluna bugün nerdeydin demiş.
Oğlu da "okuldaydım" diyince dedektör ötmüş.
Sonra oğlu itiraf etmiş, okuldan kaçıp maça gittik.. demiş

Babası da kızmış, oğluna
"ben senin yaşındayken maç nedir bilmezdim bile" demiş.
Dedektör yine ötmüş. :)

Bunu duyan anne gülmüş ve
"al işte senin oğlun" demiş.
Dedektör yine ötmüş :))

Mesaj Tarihi: 06 Mayıs 2011 Saat 00:17

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150168178504231.315217.115158909230" rel="nofollow - FIKRA - Dedektör :))
Bi adam yalan dedektörü almış.

Akşam yemeğinde denemek istemiş.
Oğluna bugün nerdeydin demiş.
Oğlu da "okuldaydım" diyince dedektör ötmüş.
Sonra oğlu itiraf etmiş, okuldan kaçıp maça gittik.. demiş

Babası da kızmış, oğluna
"ben senin yaşındayken maç nedir bilmezdim bile" demiş.
Dedektör yine ötmüş. :)

Bunu duyan anne gülmüş ve
"al işte senin oğlun" demiş.
Dedektör yine ötmüş :))
Thumbs Up

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2011 Saat 12:14
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.220719327942810.73222.190157350999008" rel="nofollow - FIKRA --- AĞIR ŞARTLARDA ÇALIŞAN ADAM :))
Roger ağır şartlar altında çalışan bir işçidir. Boş zamanlarını hep bowling ve v...oleybol oynayarak geçirmektedir. Karısı bu duruma üzülür ve bir haftasonu onu striptiz kulübune götürmeye karar verir. O akşam berabercekulübun kapısına gelirler.
Kapıdaki bodyguard, " Hey Roger .. seni görmek ne güzel!" der..
Karısı: "Daha önce buraya gelmişmiydin Roger..?"
Roger: Hayır hayır o adamı bowlingten tanıyorum...
İçeri girerler ve bir masaya otururlar... Garson gelir..
Garson: İyi akşamlar Roger... Herzamanki gibi Cin tonik di mi?..
Karısı: Roger bana bak sen buraya daha once geldin değil mi? Hafif
hafif öfkelenmeye başlayan karısını sakinleştirmek zordur..
Roger: Ne alakası var..Voleyboldan tanırım onu bir iki tek içmişliğimiz var ordan yani...
Karısı pek tatmin olmamıştır ama neyse..Derken
stiriptizci hatunlardan biri masaya gelir..
Striptizci: Selam Roger...Yine özel masa şovundan mı istersin..?
Roger boka batmıştır... Karısı hışımla yerinden kalkar ve kulübu terk eder..Roger peşinden koşar.. Kadın bir taksiye biner ve taksi kalkmadan Roger da biner... Kadın öfkeden patlayacakmış gibidir...ve korkunç sinirlidir..
Şoför: Bu geceki cok suratsızmış Roger..

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2011 Saat 12:15
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.186091108097869.47756.161171763923137" rel="nofollow - Ayı
iki avcı muhabbet ediyorlarmış:
- geçenlerde ava çıktım. gezerken bir ayı çıktı ...karşıma. doğrulttum tüfeği ateş ettim tık. tüfeğe mermi koymayı unutmuşum. baktım ayı geliyo başladım kaçmaya. ben kaçıyorum o kovalıyor. aramızdaki mesafe üç beş derken bir metreye düştü. tam bu sırada ayının ayağı kaydı düştü. kalktı yine kovalamaya başladı. yine bir metre kala tam yetişecek kaydı düştü. uslanmadı yine düştü peşime yine bir metreye düştü mesafe tam pençeyi koyacak yine kaydı düştü. ondan sonrada bıraktı peşimi. zor kurtuldum valla.
- helal olsun. ben olsam kesin altıma zıçardım.
- lan sen ayı neye basıpta kayıyodu sanıyosun.

Mesaj Tarihi: 11 Mayıs 2011 Saat 12:20
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.207350415971938.60791.161171763923137" rel="nofollow - 4 Motorlu Uçak
Amerikalılar 4 motorlu bir uçak yapmışlar ve arabistan çöllerinde uçurmak istemi...şler , yanlarına bir arap pilot almışlar ve uçmaya başlamışlar. Derken bom diye bir ses gelmiş ve 1. motor patlamış, göstergede "No panik this is a Amerikan teknoloji" yazmış. Biraz daha gitmişler tekrar bom diye bir ses gelmiş ve 2. motorda patlamış, yine "No panik this is a Amerikan teknoloji" yazmış. Az daha gitmişler tekrar bom diye bir ses gelmiş, 3. ve 4. motorlarda patlamış yine "No panik this is Amerikan teknoloji" yazmış. Pilot uçağı otomatik pilota bağlamış ve uçak yere inmiş. Araplarda böyle bir uçak yapmışlar ve Amerikalı bir pilotla teste çıkmışlar. Giderlerken 1. motor patlamış. Göstergede "No panik this is a Arabik teknik" yazmış. Derken 2.motorda patlamış ve yine "No panik this is Arabik teknik" yazmış. Sonunda 3. ve 4. motorlar da patlamış, göstergede :

"Repeat after me; Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve resulühü..."

Mesaj Tarihi: 18 Mayıs 2011 Saat 10:25
Amerikada İngiltere ve Türkiyenin
Başbakanlar...ının katıldığı bir toplantı yapıl...ır.
Toplantı sonunda basının sorularına cevap veriliyormuş
Gazeteci sormuş ;
Ülkenizde 4 kişilik bir aile ne kadar gelirle rahat bir hayat
sürebilir ve siz ne kadar ödüyorsunuz?
Bush : Amerikada 4 kişilik bir aile 5000 $ ile rahat bir yaşam
sürebilir. Biz onlara 6500 $ veriyoruz geri kalan 1500 $ ı ne
yapıyorlar bilemiyorum.
Blair : İngilterede aynı aile 4000 Pound ile rahat yaşar. Biz
5000 pound veriyoruz, 1000 pound nereye gidiyor bilmiyoruz.
Türkiye Başbakanı : Türkiyede aynı ailenin açlık sınırı 1000 YTL dir.
biz onlara 450 YTL veriyoruz. geriye kalan 550 YTL yi nereden
buluyorlar bunu hala anlamış değiliz...!

Mesaj Tarihi: 18 Mayıs 2011 Saat 13:06
Gülme

-------------

1973 - Bursa

Mesaj Tarihi: 02 Haziran 2011 Saat 23:32
Nihal
Üniversite öğrencisi olan kardeşimi annem arıyor, “Alo Nihal kızım, Nihal duyuyor musun?” Kısa bir şaşkınlıktan sonra kardeşim “Nihal kim anne, ben Ece” diyor ama annem ısrarla Nihal diye sesleniyor. Kardeşimin artık kızdığını anlayınca da bombayı patlatıyor. “Kredi kartı ekstren geldi de, belki kendini Adnan Ziyagil’in kızı zannediyorsundur diye öyle dedim.”

Zeka yumağı
Sosyal Bilgiler 4. sınıf sınavında, "Savaşa gidip, savaştan sağ dönen askere ....... denir." sorusuna, "Hoşgeldin" yazan benim canım öğrencimdir.

Gel de gülme
İslamiyeti kabul etmiş ilk Türk boyu........ 'dır şeklindeki boşluk doldurma sorusuna "1.65" yazan öğrenciye sizce kaç verilir? Bence bu yaratıcı zeka 100 ile ödüllendirilmelidir.

Koş peşinden
Kendini fazlasıyla beğenen arkadaşım ''Ne olacak böyle, bıktım vallahi. İşyerinde peşimden koşmayan erkek yok neredeyse.'' diyerek bana dert(!) yanıyor ve onu teselli(!) edecek cümleyi kendisine yöneltiyorum; ''Ah tatlım, erkekler topun da peşinden koşuyor ama tekme atmak için.''

Hayırlara vesile
Gayet saf, terbiyeli, iyi niyetli(!) bir kız arkadaşımla; yine aynı derecede saf, terbiyeli, iyi niyetli, mülayım bir erkek arkadaşımı hayırlara vesile olsun diye Msn'de tanıştırıyorum. Bunlar bir süre konuştuktan sonra buluşmaya karar veriyorlar. Akşam heyecanla kız arkadaşımı arıyorum önce. "Ee nasıl geçti?" diyorum. Arkadaşım son derece sinirli cevap veriyor. "Erkek milleti değil mi, hepsi aynı. Daha bir saat geçmeden, tuttu bana 'Sekse düşkün müsün?' diye sordu. Bastım tokadı, gittim yanından!" diyor. Şaşkınlıktan dilim tutulmuş bir vaziyette kapatıyorum telefonu ve bu sefer diğer arkadaşı arıyorum. "Hayrola, kavga etmişsiniz sanırım? Ne iş?" diyorum ve gülmekten elimdeki telefonu düşürten cevap geliyor: "Valla hiçbir b.k anlamadım! Kadınlara yaşı sorulmaz falan derler ama bu kadarı fazlaydı. 'Seksen üçlü müsün?' diye sordum, bastı tokadı, ardına bile bakmadan gitti yaa..."

Ukala dümbeleği
Bayramda bilmediğim bir numaradan gelen mesaj: "Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim." Benim cevabım: "Teşekkürler ben de sizin bayramınızı kutlarım. Keşke bir de isminizi bahşetseydiniz :)" Gelen yanıt: "Keşke sen de müdürünün telefonunu kaydetseydin. .." Biliyorum, bana kırmızı çok yakışıyor.

İç(me) sorunu
"Allah aşkına yeter hanım. Bir kerecik de iç de bana. Rakı iç, viski iç, sigara iç de." diyen babam; "Öyle hepsini tek tek söyleyemem; topluca zıkkımın kökünü iç diyeyim, anlaşalım!" diyen de annem olur.

Patavatsız
Tavuk almak için marketin kasap reyonuna gidip iki küçük göğüs istiyorum. Onlar paketlenirken ben diğer alacaklarımı alıyorum. Geri döndüğümde paketlemeyi yapan eleman olanca sesiyle bağırıyor: "İki küçük göğüs sizin miydi?" Evet benim Allah'ın cezası, benim!

Annem
Hızlı hızlı ayakkabılarını giymeye çalışırken bana sesleniyor; ''Ben 5 dakikalığına komşuya gidiyorum, yarım saat sonra yemeği ocaktan almayı unutma sakın!"

Evlilikte son nokta
Beş kız arkadaş evlilik üzerine koyu bir sohbete koyulduk. Altı aylık evli olan arkadaşımız "Arkadaşlar kesin evlenin." dedi. İlk defa evli olan birinden güzel bir söz duydum diyordum ki "Aranızdaki tek salak ben olmak istemiyorum! " diye devam etti.

Vazgeçtim istemiyorum
Anneme sürekli "Seni çok seviyorum" diye mesaj atan babama "Hep anneme mesaj atıyorsun! Biz neciyiz, insan bir kere de çocuğuna mesaj gönderir..." türü bir ton sitemde bulunuyorum, gülüp geçiştiriyor. Beş, on dakika sonra telefonum bipliyor, babamdan mesaj geliyor: "Anneni çok seviyorum."

Ne olsun istersin
Kocamla sabah işe beraber gidiyoruz, akşam işten beraber dönüyoruz. Kapıdan girer girmez sorduğu soru; "Yemekte ne var?" Pardon canım yaa, tencereleri iş yerinde unuttum...

Si-Ti
Acile kafa travmalı zil zurna sarhoş bir hasta getiren hasta yakını, hastaya bakıp ''CT (siti) çekelim" diyen uzman doktor ve ''Bana kimse s.ktir çekemez laaaaan!'' diye ayağa fırlayan sarhoş, gecemize neşe kattınız, sağolun.

Geveze
Şehirlerarası otobüste gece 23:00'dan sabah 05:00'a kadar nefes almadan konuştuktan sonra, şoföre; ''Kaptan bey evladım, kusura bakma seni de uyutmadık!'' diyen yurdum teyzesine alkış yok mu?

Önceden bileydim
Az önce, bir senedir peşimden koşan makina mühendisi vatandaşın SSK dökümüne baktım, primleri 5,700'den yatıyormuş. Allah'ım, aşık mı oluyorum ne?

Mesajı Yazan: trtolgi
Mesaj Tarihi: 03 Haziran 2011 Saat 00:34
karga uçaktadır.uçaktaki hostesi çağırma düğmesine basar.hostes gelir buyrun efendim der.karga yok birsey ölesine bastım der.bir süre sonra tekrar basar ve hostese aynı cevabı verir.derken bir daha basar.bu rada olup biteni filde izlemektedir.hostes gelir ve buyrun efendim der.kargada yok birsey der.hostes ama efendim düğmeye bastınız der.öylesine ibinelik olsun diye bastım der.Sırıtmaolup biteni izleyen filde basar ve hostes gelir.buyrun efendim der.filde yok birsey öylesine bastım der.hostesin sinirleri tavan yapmıstır ve pilota durumu anlatır.pilot at ikisinide aşağıya der.fil yalvarmaya baslar.nolur atmayın diye.kargada cevap verir.madem kanatların yok ibinelik yapmıyacaksınSırıtma

-------------
bir başkadır 307

Mesajı Yazan: trtolgi
Mesaj Tarihi: 03 Haziran 2011 Saat 00:43
bundan yıllar önce patronum broadway almıstı.bana arabayı yıkamayıca götür yıkat demişti.ilk defa broadway kullanacaktım.araba ağaca 1 metre uzaklıktaydı.bindim araca.geri vites sola ve ileri seklinde vites topuzunda gösteriyordu.aynı işlemi yapmama rağmen hep araba ileri gidiyordu.bir kaç denemeden sonra araba ağaca dayandı ve artık anladım ki bu işte bir terslik var.tekrar iş yerine girdim.patronum bana baktı ve sen hala burdamısın dedi.bende abi arabanın geri vitesi nerede dedim oda bana koltuğun altına bi bak istersen dedi.iş yeri müşteri kaynıyodu .ben dahil herkes koptu.

-------------
bir başkadır 307

Mesajı Yazan: dinoco
Mesaj Tarihi: 03 Haziran 2011 Saat 01:19
arkadaslar harikasınız :)))

-------------
2002 xt bva otomatic 206
1.4 8v yalnızca benzinli :)

Mesajı Yazan: Saleeh
Mesaj Tarihi: 03 Haziran 2011 Saat 02:15

bu çok iyiymiş ya :D

Mesaj Tarihi: 03 Haziran 2011 Saat 08:05
:))

-------------

1973 - Bursa

Mesaj Tarihi: 03 Haziran 2011 Saat 10:55
Kızılderinin teki bizonlarını otlatıyormuş.
Derken bir cow-boy gelmiş sormuş:
- Köpek senin köpeğin mi?
- O köpek benim olmak!
- Onunla konuşabilir miyim?
- Köpek konuşamamak!

Cow-boy köpeğe yaklaşır.
- Nasılsın?
- Fena değil! (Kızılderili şaşkın...)
- Bu kızılderili senin sahibin mi?
- Evet.
- Sana iyi davranıyor mu?
- Evet,çok iyi. Günde iki kez tuvalet için
dolaştırıyor, bana yemek
veriyor ve benimle oynuyor.(Kızılderili bu
arada kafayı yemektedir)

Cow-Boy kızılderiliye sorar.
- Bu at senin atın mı?
- O at benim olmak!
- Onunla konuşabilir miyim?
- At konuşamamak!

Cow-boy ata yaklaşır.
- Nasılsın?
- Fena değil! (Kızılderili daha da şaşkın...)
- Bu kızılderili senin sahibin mi?
- Evet.
-Sana nasıl davranıyor?
- İyi. Bana hergün gerekli yürüyüşleri yaptırıyor,
fazla yük bindirmiyor, günde 2 kere ve her
terlememden sonra terimi siliyor, ve içinde yiyecek
ve yataklık olan ufak bir ahır inşaa ediyor.(Kızılderili
ne gözlerine ne de kulaklarına inanmaktadır)

Cow-Boy tekrar kızılderilinin yanına gelir.
- Bu dişi eşek senin mi?
- Eşek benim olmak, konuşmak ama çok yalan
söylemek...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net