Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

407 GT LİNE Navigasyon???

Nereden Yazdırıldığı: Peugeot Turkey Fan Club
Kategori: PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ)
Forum Adı: 407
Forum Tanımlaması: Peugeot 407, 2005'ten 2011'e kadar üretilen 406 serisinin yenilenmiş hali geniş bir aile otomobilidir.
URL: https://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=10008
Tarih: 05 Mayıs 2024 Saat 00:23
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com

Konu: 407 GT LİNE Navigasyon???
Mesajı Yazan: can32
Konu: 407 GT LİNE Navigasyon???
Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2010 Saat 11:59
arkadaşlar merhabalar, geçen hafta anneme bir 407 GT LİNE aldık, araçta entegre navigasyon var, ancak bu cihazın okuyacağı haritalar servisinde henüz yok. bu araçta çalışabilcek bir navigasyon haritası yada bunun temin edilebilceği bir yer tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Hüseyin
Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2010 Saat 12:38
0542 730 66 83 Kardeş bu benim numaram takıldığın yolda ara sor yardımcı olurum Dil Çıkarma Şaka bir yana ülkemizdeki en büyük eksikliklerden biri bu bölge bölge bu navigasyon işlemleri değişiyor benide çok kızdırıyo bu mevzu inşallah en kısa zamanda bir düzene koyarlar..Saygılar.

Mesajı Yazan: EminÖNAL
Mesaj Tarihi: 15 Temmuz 2010 Saat 14:04
navigasyonu destekleyen programın markasını bilsek ithalatçısı veya türkiyedeki merkez satıcılarından harita yüklenimi hakkında yardım talep edilebilir.

-------------
A3

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 10:37
servise gittim serviste konu hakkında hiç bir bilgiye sahip değil. diğer sonradan monte cihazlarda çalışan haritalar çalışmıyor. servisin en azından bi yere yönlendirmesi gerekirdi bnce ama onlarda hiç birşey bilmiyor. kullanamıyacağız sanırım navigasyonu

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 11:32
bence başka illerdeki daha büyük servisler ile görüş telefonla mutlaka bilgisi olan vardır.

-------------
A3

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 12:13
su an ankaradayım zaten goralla gorüştüm ankarada, Türkiye nin en büyük servislerinden biri, onlarda bilmiyor, yazılcak program diyorlar.

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 12:25
gerçekten enterasan..

-------------
A3

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 12:36
servisten ümidi kestimde, dışardan bir program çalıştırmayı başaran varsa forum üyelerimizden, onların yönlendirmesini bekliyorum artık.....
zaten internet sitesine 407 nin yeni kuşağı olan 508 i eklemişler, büyük ihtimal son 407lerdi bunlar ellerinde kalan büyük ekranları takıp gönderdiler erittiler stoğu, yazılımlarıda alan düşünsün gibi birşey oldu....

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 12:49
sanmıyorum öyle olduğunu,biraz daha araştırın derim.
İstanbul'u deneyin.

-------------
A3

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 13:10
birde öyle yapalım bakalım, belki ordan bi bilen çıkar. ilginiz için teşekkür ederim....

Mesaj Tarihi: 17 Temmuz 2010 Saat 13:13
rica ederim.sonucu bildirirseniz seviniriz.

-------------
A3

Mesaj Tarihi: 29 Temmuz 2010 Saat 13:18
arkadaşlar merhabalar, navigasyon olayında sonuça ulaştım. tabi sonuç denirse. aynı sıkıntıyı çeken arkadaşlar varsa bilgi olsun diye sonucu yazmak istedim.

tüm ankara istanbul bayiilerinden sonra genel müdürlükle görüştüm, ve henüz bu programların yazım aşamasında olduğu ve kullanıma hazır olması için kesin bir tarih veremeyeceklerini, benim bir süre sonra kendilerine ulaşıp tekrar sormam gerektiğini söylediler. bende sitem edip kapattım. şahsi fikrim, eğer takip edecek olan serilerde aynı formatta haritalar kullanılmaz ise 407 gt line ın entegre navigasyonunu Türkiye de kullanamayacağımız yönünde, gelin bu cevabı artık siz değerlendirin.
peugeot u gerçekten çok seviyorum ama bu tarz tavırlar ile önemsenmediğimizi hissettiğim zaman bu güne kadar yanlış markaya bindiğimi düşünmekten kendimi alamıyorum.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net