Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Nasıl Yapılır ? >Genel
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Boyumdan büyük bir işe el attım..
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Boyumdan büyük bir işe el attım..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Can Düzyatan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 51
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Can Düzyatan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 09:21
Çoğumuz en ufak bir vidayı dahi sökerken tereddüt ediyoruz, fakat sen aşmışsın olayı..

Böyle bir cesaret karşısında ancak " pes doğrusu " denilebilirDil Çıkarma

Düzenleyen Can Düzyatan - 08 Haziran 2010 Saat 09:24
Can Düzyatan

1972

B rh +

İzmir
Çevrimdışı hasimayaz Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

P.T. Demirbaş

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasimayaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 10:00
Bravo, yeni projeleride bekliyoruz.
Çevrimdışı Long Beach Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
Forumdan Banlandı

Yaşı : 56
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Long Beach Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 12:00
astar at ve folyo kapla derim, hem garanti ( akma-kokma yapmaz Sırıtma)
Çevrimdışı Carmania Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Haziran - 1982

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Carmania Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 13:44
Orjinalini yazan: Long Beach Long Beach Yazdı:

Nasıl yapılır bölümünü biraz daha incelersen neler yapmışım onlarıda görüceksin..
Değerli bilgilerin için teşekkürler :)
Çevrimdışı Long Beach Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
Forumdan Banlandı

Yaşı : 56
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Long Beach Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 13:56
Orjinalini yazan: Carmania Carmania Yazdı:

Orjinalini yazan: Long Beach Long Beach Yazdı:

Nasıl yapılır bölümünü biraz daha incelersen neler yapmışım onlarıda görüceksin..
Değerli bilgilerin için teşekkürler :)

Ben de zaten yazdiktan sonra, bunu yapanin folyo zaten aklina da gelmistir dedim
ve gördüm. Güzel olmusGöz Kırpma
Çevrimdışı betonuur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 49
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı betonuur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 15:10
benim lakabım deli uğur iş yerindeki arkadaşlar aldığım 3-5 arıza raporundan sonra bu lakabı tescilleyip verdiler şimdi ilçelerde bile deli uğur dedinmi ahanda ben gelirim akla tabi bu övünülecek bir şey değil tabi bende deli değilim doktorlar yanlış biliyor en akıllıda benim zaten.
Kimseyide beğenmem ama sen başkasın bu ara ben 36 yaşında yım sen kaçsın bilmiyorum ama seni takdir ettim macun tamam diyorsun yani
boyadıktaan sonra aracı düzelttirmek için kaç lira verdiğinide yazarsan sevinirim
cesaret yeni ufuklar açar yürü be seni kim tutar
bu sloganda benden hadi bakalım
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Haziran - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Carmania Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 19:40

Valla kardeşim benim kullandığım arac 20 bin 30 binlik değilki sıfır hata arıyım.. Ufak tefek illaki oldu ama öle göze büyütülecek kadar deil , tek bildiğim eskisinden daha iyi olduğu ve bu iş içinde tanıdıklarım zaten var isteseydim cüzi bi rakama yaptırabilirdim ama dediğim gibi buda bi tecrube olsun.. şunuda söliyim benim kendime ait bir atölyem olsa herşeyi yapabileceğimi düşünüyorum :)

(kaporta,boya,mekanik,araç kaplama,far stop temizleme boyama,cam filmi)
Çevrimdışı betonuur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 49
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı betonuur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2010 Saat 21:50
seni tebrik ediyorum sendeki istek bende olsa bende denerdim ama yapabilme olasılığım 0 olduğu için denememk iyidir diye düşünüyorum başarılar arızaya devam yeteneğe ve cesarete saygı yürü dostum kim tutar seni şimdi başaracağına inindım
Çevrimdışı bilarman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bilarman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şubat 2011 Saat 17:05
Resimler uçmuş. Adminler uyumasın...
Biliyorsan Konuş Bilmiyorsan Sus...
2. Vites
2. Vites
Simge
03 - Haziran - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Carmania Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şubat 2011 Saat 19:09
Vay be ne işçilik yapmışdım bi zamanlar :))
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şubat 2011 Saat 20:04
Orjinalini yazan: bilarman bilarman Yazdı:

Resimler uçmuş. Adminler uyumasın...

şu lafa bak adminler uyumasın. mp3 film gibi paylaşım forumlarına benzettin galiba sen Gülme

adminler babanın uşağımı

Düzenleyen GökhaN - 01 Şubat 2011 Saat 20:05
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı Muhammet ÇAKIR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şubat 2011 Saat 20:06
Orjinalini yazan: Carmania Carmania Yazdı:

Vay be ne işçilik yapmışdım bi zamanlar :))
fotolar duruyosa yenilermisin kardeşim bende el atacagım bazı yerlerede :)) fotona ıhtıyacım var :D
1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!
Çevrimdışı mehmetaydinpug Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
13 - Ekim - 1985

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mehmetaydinpug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şubat 2011 Saat 13:09
tebrik ediyorum seni kardeşim cesaretinden dolayı elinde yatkın bende yakında tamponları boyayacam sizlerle paylaşmayı düşünüyorum bu arada insanın kendi yaptığı işten zevk alıyosa en mantıklısı kendi işini kendi yapması.belki boyası astarı macunu sertleştiricisi zımparası emeği. boyacıya vereceği parayla aynı miktara geliyo ama zevk meselesi uğraşmak isteyene.
2000 106 Quicksilver
HAYAT SENİNLE GÜZEL PUG
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1456 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1417 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 173 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1423 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10825 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 521 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 572 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English