Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Haberler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yeni keşfettiğim VPN servisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni keşfettiğim VPN servisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı luridline Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı luridline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yeni keşfettiğim VPN servisi
    Gönderim Zamanı: 18 Ocak 2018 Saat 17:21
Merhabalar. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Sizinle paylaşmak istedim. Referansım üzerinden üye olursanız kullanmak isteyene de bana da faydası olur. Referanssız üye olmak isterseniz direk siteye giriş yapabilirsiniz.

Yeni keşfettiğim VPN platformunu paylaşmak istedim. 8-9 mbps hıza çok kolay ulaşıyor ve p2p destekliyor. Windows için yazılımın dışında ayrıca chrome ve firefox eklentiside mevcut. Ücretsiz hesapta 11 lokasyon mevcut. Torrent için de kullanabilirsiniz. Ben gizlilik adına düzenli kullanıyorum ve ücretsiz VPN ler arasında bulduğum en iyisi bu. Ayrıca bütün platformlar için de uygulama mevcut.

Windscribe VPN.

Ücretsiz üyelikte 10 GB kota veriyor. Davet ettiğiniz her arkadaşınız için 1 GB veriyor ve arkadaşınıza da 1 GB veriyor. Ayroca referanslarınız içerisinden premium satın alan olduğunda harcadığı miktarın %50 sini dolar bazından hesabınıza yansıtıyor. Para da kazanılabilecek bir platform.

Ekstra kota veya ücretsiz pro hesabı için mining Coin Hive ile bağlantılı Moremo Mining yapmanız durumunda ücretsiz sahip olunabiliyor. Sadece minin için güvenlik izinlerini gerçekleştirmeniz gerekli.

referansım üzerinden üye olursanız hediye GB alabilirsiniz. Referanssız üye olmak için sonundaki kodu silebilirsiniz.

Mining ayarları için yardımcı olabilirim. Düzenli kullanıyorum ve çok memnunum.

Birden fazla hesap açarak GB kazanımı için uyarılmış hesap bloke edilebilir.

https://windscribe.com/?friend=1onl6ed4

Yukarıdaki ferefansım üzerinden üye olmanızı rica ederim. Siz de ben de ekstra 1 GB kazanabiliriz.

Düzenleyen luridline - 18 Ocak 2018 Saat 17:22
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2018 Saat 11:16
Opera browser_46.0.2597.26 sürümü indirin ve yükleyin. Ayarlarda- gizlilik ayarlarında vpn servisi aktif edin ve sınırsız sörf yapın.
http://opera.tr.downloadastro.com/old_versions/

Son sürüm opera vpn bende çalışmadı sizde nasıl olur bilemem. Antivirüs programından şüphelensem de antivirüs programımı silmek istemedim. Bu sürüm bende sorunsuz ve hızlı.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı luridline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ocak 2018 Saat 11:52
Gizlilik ayarlarında bağımsız ip çıkışı alamazsını, proxy ile çıkış yaparsınız. ping ve hız değerleri düşecektir. Bahsettiğim sistem ile günlük aktivitelerimin tamamını p2p indirme işlemleri dahil kullanıyorum.
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ocak 2018 Saat 21:16
Orjinalini yazan: pusutr pusutr Yazdı:

Opera browser_46.0.2597.26 sürümü indirin ve yükleyin. Ayarlarda- gizlilik ayarlarında vpn servisi aktif edin ve sınırsız sörf yapın.
http://opera.tr.downloadastro.com/old_versions/

Son sürüm opera vpn bende çalışmadı sizde nasıl olur bilemem. Antivirüs programından şüphelensem de antivirüs programımı silmek istemedim. Bu sürüm bende sorunsuz ve hızlı.

opera vpn in kotası vardı sanırım. o kota dolduysa girmeyebilir.
3. Vites
3. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ocak 2018 Saat 21:18
Orjinalini yazan: luridline luridline Yazdı:

Gizlilik ayarlarında bağımsız ip çıkışı alamazsını, proxy ile çıkış yaparsınız. ping ve hız değerleri düşecektir. Bahsettiğim sistem ile günlük aktivitelerimin tamamını p2p indirme işlemleri dahil kullanıyorum.

gizlilik için vpn yetersiz. anca yasaklı sitelere girmene yarar. gizlilik için vpn +tor kullanman lazım veya vpn+tor+vpn kullanman lazım.
Çevrimdışı keqir Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Peugeot bipper 1.4 hdi 2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı keqir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2018 Saat 13:47
merhaba, referans linkinden kayıt yaptım teşekkürler, ama bana 2gb kota verildi, kampanyası mı bitti acaba?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı luridline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şubat 2018 Saat 15:34
Orjinalini yazan: keqir keqir Yazdı:

merhaba, referans linkinden kayıt yaptım teşekkürler, ama bana 2gb kota verildi, kampanyası mı bitti acaba?

Hayır, sonrasında epostanızdan aktivasyon yapmanız gerekiyor. 11 gbye yükselecek. Twitterdan belirtilen paylaşımı yaptığınızda 5 GB daha verecek.

Düzenleyen luridline - 02 Şubat 2018 Saat 15:40
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı luridline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şubat 2018 Saat 15:39
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

gizlilik için vpn yetersiz. anca yasaklı sitelere girmene yarar. gizlilik için vpn +tor kullanman lazım veya vpn+tor+vpn kullanman lazım.

Tabiki, ben en kötü IPSEC protokolünde ve güvendiğin bir VPN platformunda çalıştığını varsayıyorum. Sadece internette surfing dışında yasadışı işlem yapılacaksa dediğiniz gibi ama sadece web trafiğini filtrelenmek istendiğinde bir ya da iki katman vpn yeterli olacaktır. Emin olun bizdeki servis sağlayıcıların bunu takip edebilecek yeterli imkanı yok. Ancak yasadışı bir işe bulaştıysanız iş VPN servis sağlayıcısına kalır.

Konuyu açma amacım VPNin faydalarını zararlarını paylaşmaktan ziyade keşfettiğim, ücretsiz yüksek hız ve düşük ping ile hizmet veren VPN sağlayıcısını paylaşmaktı. Öncelikli amacım budur. Mining yatarak 48 saatte 10 GB kazanabiliyorum zaten.

Bilgilendirmeniz için de ayrıca teşekkürler.
Çevrimdışı keqir Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Peugeot bipper 1.4 hdi 2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı keqir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şubat 2018 Saat 16:29

Orjinalini yazan: keqir keqir Yazdı:

Hayır, sonrasında epostanızdan aktivasyon yapmanız gerekiyor. 11 gbye yükselecek. Twitterdan belirtilen paylaşımı yaptığınızda 5 GB daha verecek.

evet o şekilde yaptım ve 16gb.a ulaştım, teşekkürler hocam.
3. Vites
3. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2018 Saat 17:45

Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Tabiki, ben en kötü IPSEC protokolünde ve güvendiğin bir VPN platformunda çalıştığını varsayıyorum. Sadece internette surfing dışında yasadışı işlem yapılacaksa dediğiniz gibi ama sadece web trafiğini filtrelenmek istendiğinde bir ya da iki katman vpn yeterli olacaktır. Emin olun bizdeki servis sağlayıcıların bunu takip edebilecek yeterli imkanı yok. Ancak yasadışı bir işe bulaştıysanız iş VPN servis sağlayıcısına kalır.

Konuyu açma amacım VPNin faydalarını zararlarını paylaşmaktan ziyade keşfettiğim, ücretsiz yüksek hız ve düşük ping ile hizmet veren VPN sağlayıcısını paylaşmaktı. Öncelikli amacım budur. Mining yatarak 48 saatte 10 GB kazanabiliyorum zaten.

Bilgilendirmeniz için de ayrıca teşekkürler.

paylaşmakla iyi yaptın tabi. iş sadece yasa dışı konusu değil. nette yazışıyorsun. biri seni tahrik etti,  bir şey dedin veya birilerinin hoşuna gitmeyecek siyasi bir eleştiri yaptın.normal ülkelerde bu fikir beyan etme özgürlüğüdür ama bizde öle değil. nette adamın biri seni tahrik etti siktir lan yazdın adam gitti mahkmeye verdi. uğraş dur. evine hırsız girse savcı uğraşmaz ama senin bu saçma mesajın için bir sürü yazışma yapar ip ni bulur sana dava açar. bizim memlekette herşey saçma. bu muhabbetlerden kurtulmak için de yazdığım korumayı yapabilirsin.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı luridline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2018 Saat 11:06
Bahsettiğin korumayı da biliyorum, teşekkür ederim yeniden, nette çok fazla zaman geçirmiyorum zaten, genellikle telif hakkından korunmak için ya da yurt dışı ip kullanmak için kullanıyorum VPN protokolünü.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1456 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1417 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 173 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1423 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10825 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 521 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 572 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English