Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >Aracınız Hakkındaki Tüm Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Park Sensörü Montajı Yardım.?  Güncel..
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Park Sensörü Montajı Yardım.? Güncel..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı yigit_dark Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 30
Aracı : 206 1.6 16V XT
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yigit_dark Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2017 Saat 17:40
Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

oluyor böyle şeyler bence hiç sensörle uğraşma yiğit güzel bir sticker bul yapıştır. 
Elektrikçiye 100 lira bayılmıyalım dedik orjinalini bozduk aracın. Bir de tampon kuşağı sert olmadığı için sensörlerde tam oturmadı hafif kalkık duruyor. Bilseydim böyle olacağını montaj yapmazdım hiç pişman oldum. Olan oldu artık. Sticker nasıl bişey olabilir oda aklıma gelmedi değil. Araştırıyım bi.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yigit_dark Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2017 Saat 17:42
Orjinalini yazan: outlaw outlaw Yazdı:

Bende vardı o sensörler den atmadıysam
İzmirdesin sanırım abi bakıp haber verebilirsen sevinirim.
Çevrimdışı onlycihan Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onlycihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2017 Saat 22:10
Sensörler iyi sağ sol üst alt itmeye devam edin usul usul yaparsanız daha iyi oturuyor. Ortaya gelince benim aracın resmini paylaşmıştım kırmızı 206 ortada park kamerası takılı o deliğe kamera takın şimdilik imkânınız olunca da ekran ilave edersiniz park kamerası ve sensör daha iyi olur
Çevrimdışı doganatak Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : 2004 - 206 X Line
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı doganatak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2017 Saat 00:12
İnstagram: dogan_atak
www.appleturk.com
www.tadidamagimdakaldi.com
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yigit_dark Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2017 Saat 00:33
Orjinalini yazan: onlycihan onlycihan Yazdı:

Sensörler iyi sağ sol üst alt itmeye devam edin usul usul yaparsanız daha iyi oturuyor. Ortaya gelince benim aracın resmini paylaşmıştım kırmızı 206 ortada park kamerası takılı o deliğe kamera takın şimdilik imkânınız olunca da ekran ilave edersiniz park kamerası ve sensör daha iyi olur
Oturtmak için epey uğraştım. Kaç defa tampon kuşağını söktüm taktım. Tırnaklarını zaten slikondan yapmışlar çok çabuk zarar gördü. 1 tarafı hafif kalkık duruyor sensör gözünün. Resimde belli değil dikkatli bakınca anlaşılır zaten. Siz tampona taktığınız için tampon sert iyi oturmuştur bu gözler. Tampon kuşağı hem kalın hemde elastik geliyor. Kameraya gelicek olursak onun için ekran takmamız gerekicek. Aslında bu park sensörü işine hiç girmeseydim direk kamera takardım. En iyisi kameraymış onu anladım.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yigit_dark Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2017 Saat 00:34
Orjinalini yazan: doganatak doganatak Yazdı:

Aşağıdaki linklerde sadece sensörleri satıyorlar alıp bir tane takmak daha iyi olur

Teşekkürler linkler için. İlk linkteki ucuz fakat sırıtıcak benim sensör gözlerine benzemiyor. Diğerleri olur gibi. İnceliyip 1 adet sipariş verebilirim.
Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kasım 2018 Saat 20:56
konuya daha önce yazmışım, sonuçtan ve yaşadığın sorunlardan bihaber kalmışım. ön tarafa sensör yaptırma niyetiyle google da arama yapınca tekrar konu gözüme çarptı.
ufak talihsizlikler için üzgünüm. kuşağı destekleyerek belki ben sebep oldum bu duruma kusura bakma. Fakat benimkilerde kuşakta biliyorsun ve oturma konusunda en ufak bir problem yok. 
panç ucunu doğru şekilde kullanamamış olabilirsin belki. ondan kalkık duruyor olabilirler.
tampona da taksan bir miktar çıkıklık zaten olacak. fabrika çıkış araçların tamponları gibi dümdüz bir görüntü elde etmek mümkün değil. 
ortadaki ekstra deliğe kamera en makul çözüm gibi duruyor bence de .
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1450 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1412 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 166 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25150 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1406 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1103 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1421 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10824 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 520 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 571 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3278 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English