Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >Aracınız Hakkındaki Tüm Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Navigasyon Tavsiye
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Navigasyon Tavsiye

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı palet Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 60
Aracı : 2013 Peugeot 508 Allure
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı palet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2017 Saat 20:32
Telefondaki Haritalar uygulaması bence en güncel olanı. Adres aramaya gerek kalmıyor sesli olarak yer soruyorum "hacı dayının yeri" Big smile diye sorsam buluyor adrese götürüyor.

Düzenleyen palet - 11 Haziran 2017 Saat 20:33
2013 - 508 Allure 1.6 e-HDİ
Çevrimdışı Peugeot35 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 307 1.4 XR 90HP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2017 Saat 23:13
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Orjinalini yazan: Peugeot35 Peugeot35 Yazdı:

Orjinalini yazan: Oktkor Oktkor Yazdı:

Gel vazgeç bu sevdadan. :)

valla bilemiyorum ki Big smile alıp 15 gün denesem m i acaba diye düşünüyorum. el ile harita atabiliyor muyuz ? korsan olaraktan :)ören yerlerini falan gösteriyor mu navigasyonlar. telefon navigasyonu açınca hayvan gibi ısınmasa düşünmem açıkçası. forum içinde ikinci el satmak isteyen olursa konuşabiliriz.

alıp denersen bağımlılık yapar :) el ile harita şöyle atılıyor güncelleme alıyorsun devamlı haritalar 2 yıl süreçte her 3 ayda bir geliyor güncellemede alıyorsun. korsan harita atıyorlar ama ben pek güvenmedim o yüzden attırmadım zaten yeterli oluyor gelen güncellemeler. nereye gitmek istiyorsan o seni götürüyor. mesela arkadaş adresi anlatıyor bana yok oraya girecen ordan sol sağ falan filan sus konuşma fazla adresi ver kapı noyu ver yanına gidince şaşırıyor :) 

Navigasyonun özelliklerinin bir kaçı şöyle;

1- Kestirme yerlerden ve görmediğin yerlerden götürür kendiliğinden ulan bu nereye götürüyor beni dersin
2- bulunduğun yolda hız sınırı kaçsa fazla geçtinmi uyarır çok iyi oluyo bu radara yakalanmıyon 
3- takip ettiğin yolu olaki şaşırdın başka yere girdin hemen hızlıca yeniden rota pilanlayıp doğru yolu gösteriyor.
4- ücretli ücretsiz yollarda seçim sunuyor
5- trafiğe kapatılmış çalışma yapılan yerleri uyarıyor
6- sesli konuşarak yol gösterme 

ve bir çok özellik var. 

tomtom start ı yakın arkadaşım kullanıyordu ona sordum.beğenmemiş babasına vermiş. önceleri igo nun telefon uygulamasını kullanıyordu. 2 yıl sonunda batarya sürekli şarjda kalmaktan dırtlayınca tomtom almış. yol seçimlerini beğenmemiş.kısa ve uzun yol seçimi var kısa yol seçiminde toprak yollar köy yoluna benzeyen yollardan fala n götürüyor diyor. igo telefon uygulamasında kolay diye bir seçenek var bu seçenek de oto yollardan çift şerit yollardan rota çiziyor. daha bayağı yazdık ama whatsapp dan bakmam lazım :) ama navigasyon cidden büyük kolaylık. korsan haritaları atma imkanımız varsa düşünürüm çünkü 2 yıl sonra güncelleme ye kapanacak.güncellemeye para vermek de işime gelmez. elinizde alet varsa başarsoft un haritasını bulup kullanın sıkıntı olmaz.

hocam her yolun kestirmesi ayrıdır her kestirmede toprak olacak diye bişeyde  yok :) start modelini bilmiyorum ben sadece elimde olan xxl modelinden bahsediyorum ne ısınma ne de başka bir sıkıntı yaşamıyorum şarj konusuna gelince telefonda öyledir wifi yi açınca nasıl şarjın bitiyorsa buda öyle direk uydudan bağlantılı olduğundan şarjı yemeside normal ben memnunum harita dediğim gibi ücretli ama %92 neye yetmez ki :) fazla bile 

ben yolları tam bilmiyorum, ikide bir camı açıp abi oraya nasıl gidebilirim, ben nerdeyim, burası neresi, v.b gibi sorunları yaşamak istemiyorsan kesin çözüm navigasyondur. telefonla onla bunla olacak gibi değil. bundan emin olabilirsinWink
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haziran 2017 Saat 00:11
ilk pda lar popüler olduğu dönemlerde HTC P3340 cihazımda tomtom kullanıyordum. o zamanlar mükemmel ötesiydi. :) sonra tom tom xl tarzı bir kaç cihaz aldım kullanıp sattm. 
ama yaklaşık 2 3 yıldız sadece google map kullanıyorum.
cihazınız android ise map konum geçmişini açın, navigasyon kullanmasanız bile gittiğiniz, sık kullandığınız yolları ezberliyor (ve kaydediyor) not: sakıncalı durumlar ortaya çıkabilir, çapkınlık vs. yaparken devredışı bırakın :) 
sonrasında kullanımda senin kullanım şekline göre arayol, anayol, ara sokaklar vs. yol tarifi veriyor. bence şu an harici bir navigasyon aleti pek gerekli değil. tek dezavantajı şarj oluyor tabi. 
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
Çevrimdışı LUDACRIS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haziran 2017 Saat 00:13
Bence bozuk bi telefon sabitlemek lazim gogusluge uygun bi sekilde. 407 alabilirsek tablet ile deneyesim var benimde becerebilirsem
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2017 Saat 11:17
Orjinalini yazan: maximusti maximusti Yazdı:

ilk pda lar popüler olduğu dönemlerde HTC P3340 cihazımda tomtom kullanıyordum. o zamanlar mükemmel ötesiydi. :) sonra tom tom xl tarzı bir kaç cihaz aldım kullanıp sattm. 
ama yaklaşık 2 3 yıldız sadece google map kullanıyorum.
cihazınız android ise map konum geçmişini açın, navigasyon kullanmasanız bile gittiğiniz, sık kullandığınız yolları ezberliyor (ve kaydediyor) not: sakıncalı durumlar ortaya çıkabilir, çapkınlık vs. yaparken devredışı bırakın :) 
sonrasında kullanımda senin kullanım şekline göre arayol, anayol, ara sokaklar vs. yol tarifi veriyor. bence şu an harici bir navigasyon aleti pek gerekli değil. tek dezavantajı şarj oluyor tabi. 

iyi akıl verdin bende sim girişi bozuk dandirik bir android telefon var. pili bozulsa da alırım. ona a101 den bir araç şarj kablosu birde tutucu alıp denemek lazım.
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haziran 2017 Saat 12:02

iyi akıl verdin bende sim girişi bozuk dandirik bir android telefon var. pili bozulsa da alırım. ona a101 den bir araç şarj kablosu birde tutucu alıp denemek lazım.

aynen, araç kamerası olarak filan da kullananlar var, 
bauhauslarda çok güzel araç tutucular da var. onlara bakın istersen. 
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2511 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5842 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1247 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1254 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 754 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2837 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1960 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12915 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 948 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 563 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 530 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 577 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1006 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 888 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16202 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5644 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1980 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 562 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English