Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Duyurular, Şikayet, İstek ve Öneriler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Mobil site tamamlandı sıra forumu yenilemede
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mobil site tamamlandı sıra forumu yenilemede

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Şubat 2017 Saat 09:50
Orjinalini yazan: h.can h.can Yazdı:

selam form yöneticisi bir kaç kolaylık ve güzellik gelmesi adına söyleyeceklerim var;

1) forum içinde sorunu hakkında yardım yada fikir almak isteyen arkadaşların araç sesini diğer arkadaşlara ulaştırması adına ses dosyası formatında yükleme yapabilecek kolay bir yol olması gerektiğini.
2) bir video çekmiş ise bu videonun youtube üzerinden değilde direk yol gösterilerek.yükleme yapılması gerektiğini.
3) bu özelliklerin kolay kısa yollarla pc içinden çağırılacak şekilde tüm kullanıcıların kullanmasını.
4) özelden bu fikirlerin size sunulduğu zaman nezaketen bir kaç kelime ile olumlu olumsuz dönülmesi gerektiğini. 
düşünüyorum.eğer yanlış düşünüyorsam affola ...

1- 3.vites e üyelik seviyesine yükseldikten sonra foruma dosya ekleyebiliyorsunuz. Fakat forum kuruluş amacını gitgide aşıp iyice teknik servis forumuna döndü önünü de maalesef alamıyorum o yüzden dokunmuyorum.

2- Video yüklemesine sunucu yetişmez ve sağlıklı olmaz youtube altyapısı kimsede yok

özelden yazdığınızı gördüm yolda okudum sonra cevap yazmayı unuttum maalesef bu tür konuları buraya yazmanız daha sağlıklı olacaktır.
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı pepecura Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pepecura Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Şubat 2017 Saat 10:29
yeni mesajları en alta değilde üst tarafa alsak daha ıyı olacagını dusunuyorum 

sankı bı ara öyleydi.

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Şubat 2017 Saat 15:05
Orjinalini yazan: pepecura pepecura Yazdı:

sankı bı ara öyleydi.

Alışamadı kimse bende dahil eski düzene çevirdik

Çevrimdışı pepecura Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pepecura Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Şubat 2017 Saat 15:11
Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

Orjinalini yazan: pepecura pepecura Yazdı:

sankı bı ara öyleydi.

Alışamadı kimse bende dahil eski düzene çevirdik

Başparmak havaya
Çevrimdışı last_castle_84 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : HYUNDAİ İ30
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı last_castle_84 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mart 2017 Saat 10:55

peugeotturkey.com ana sitemizin mobil versiyonunu tamamladım asıl içerik forumda olduğu için siteye pek birşey koymadım.

bugünden itibaren forumun yazılım ve tasarımında değişiklikler yapmaya başlıyorum

kolay gelsin.
Özünde, sözünde doğru olanı Allah sever. Allah'ın sevdiğini herkes sever.
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mart 2017 Saat 12:03
Orjinalini yazan: Mesut48 Mesut48 Yazdı:

Merhaba foruma girerken tarayıcı sürekli güvensiz site uyarısı veriyor,
bunu nasıl aşabilirim ? 

SSL yükledim siteye artık güvenlik uyarısı sertifika eksikliğinden dolayı vermez.

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mart 2017 Saat 12:05
Orjinalini yazan: last_castle_84 last_castle_84 Yazdı:

kolay gelsin.

teşekkürler

Çevrimdışı erk4n Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : 2011 C4 1.6 HDI Conford
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erk4n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mart 2017 Saat 12:52
Mobil temasi guzel. ust menu forumla entegreli degil heralde uye ol diyor orada normal menu altinda kullanici menusu olursa daha guzel olur
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mart 2017 Saat 17:42
Orjinalini yazan: erk4n erk4n Yazdı:

Mobil temasi guzel. ust menu forumla entegreli degil heralde uye ol diyor orada normal menu altinda kullanici menusu olursa daha guzel olur

forumla entegre giriş yaptıktan sonrada favori konular açtığım konular yazdığım konular gibi linkler üst menüde çıkıyor ama aynı anda hem telefondan hemde masaüstünde giriş izni yok en son hangisinden girerseniz önceki oturum kapanıyor

Düzenleyen GökhaN - 16 Mart 2017 Saat 17:43

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erk4n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 08:33

forumla entegre giriş yaptıktan sonrada favori konular açtığım konular yazdığım konular gibi linkler üst menüde çıkıyor ama aynı anda hem telefondan hemde masaüstünde giriş izni yok en son hangisinden girerseniz önceki oturum kapanıyor

Anasayfa masaustu dizininde ust.asp include hatasi veriyor bir config.asp olusturum database baglantisi yapildiktan sonra user menu kodu ust.aspde menu kismina eklenirse masaustundende anasayfadanda gorunur
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 09:40

Anasayfa masaustu dizininde ust.asp include hatasi veriyor bir config.asp olusturum database baglantisi yapildiktan sonra user menu kodu ust.aspde menu kismina eklenirse masaustundende anasayfadanda gorunur

peugeotturkey.com ana siteyi kastediyorsun orayla farklı hatayıda gönderirsen ilgilenirim neymiş merak ettim

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erk4n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 11:29

peugeotturkey.com ana siteyi kastediyorsun orayla farklı hatayıda gönderirsen ilgilenirim neymiş merak ettim
evet anasayfa kasdetmistim www.peugeotturkey.com/masaustu bu linke bakarsan hatayi gorursun kastetmek istesigim   
peugeotturkey.com ana sitenin ust.aspsindeki menu kodlarinin icine forumun user menu kodunu ekleyerek ust menude kullanici menusunu gostermekti bunun icin tabi biraz asp ve html kodlama bilmek gerek sonuc olarak peugeotturkey.com anasayfasina girdigimde ust menude forum kullanici menusu yok alta forumdan son 10konu cekilmis oda cekilelirse guzel olur o bakimdan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 11:41

evet anasayfa kasdetmistim www.peugeotturkey.com/masaustu bu linke bakarsan hatayi gorursun kastetmek istesigim   
peugeotturkey.com ana sitenin ust.aspsindeki menu kodlarinin icine forumun user menu kodunu ekleyerek ust menude kullanici menusunu gostermekti bunun icin tabi biraz asp ve html kodlama bilmek gerek sonuc olarak peugeotturkey.com anasayfasina girdigimde ust menude forum kullanici menusu yok alta forumdan son 10konu cekilmis oda cekilelirse guzel olur o bakimdan

hallettim sağol ben hiç bakmamıştım orayı yaptıktan sonra kendim yazılım uzmanıyım zaten ama ana siteden buraya geçiş var burdan oraya yok çünkü orda pek içerik yok subdomainler arası geçiş kontrolü gerekli olduğundan cookie sistemiylede oynamak istemiyorum içerik olsa uğraşırım

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erk4n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 12:18
Forum Subdomain klasoru anadizin altinda olmali site anasayfasinda bir config.asp olusturup forum datebasesine baglanti yapilirsa ust.asp kodlarken config.asp include ederek ust.asp kullanici giris kontrolunden sonra menu kod kismina forumun user menu kodlarini gomersen ozaman forum kullanici menusu gozukur forumun cookiesini kullanir bir oneri kodlamadan anliyorsan anlamisindir zaten demek istedigimi iyi calismalar.
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 12:33

Forum Subdomain klasoru anadizin altinda olmali site anasayfasinda bir config.asp olusturup forum datebasesine baglanti yapilirsa ust.asp kodlarken config.asp include ederek ust.asp kullanici giris kontrolunden sonra menu kod kismina forumun user menu kodlarini gomersen ozaman forum kullanici menusu gozukur forumun cookiesini kullanir bir oneri kodlamadan anliyorsan anlamisindir zaten demek istedigimi iyi calismalar.

Site alt dizininde değil ana dizin gibi farklı bir klasör ki zaten farketmez tarayıcı ona klasör olarak değil adres olarak bakar çözümü ise cookielerin başına * ile tüm subdomainler dersen sorun çözülüyor ama ana site diye bahsettiğin sitede içerik yok geçişe gerek yok yani ben 15 yıldır yazılımla uğraşıyorum anlatmaya çalıştığın şeyleri geçeli çok oldu Big smile

Düzenleyen GökhaN - 17 Mart 2017 Saat 12:34

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erk4n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 13:11
Bir kullanici olarak peugeotturkey.com adresine girdigimde ust veya sag menude bana ozel bildirimler actigim konular kontrol paneli ozel mesajlar vs. Bilgileri gormek iyi olurdu foruma gecmeden gorebilirdik. herkez direk foruma girmeye bilir bu onerimdi yapip yapmamak size kalmis kimisinin 15 senede gectigi yeri kimisi birkac senede gecebilir ozaman senenin bir onemi kalmaz iyi calismalar
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mart 2017 Saat 14:14

Bir kullanici olarak peugeotturkey.com adresine girdigimde ust veya sag menude bana ozel bildirimler actigim konular kontrol paneli ozel mesajlar vs. Bilgileri gormek iyi olurdu foruma gecmeden gorebilirdik. herkez direk foruma girmeye bilir bu onerimdi yapip yapmamak size kalmis kimisinin 15 senede gectigi yeri kimisi birkac senede gecebilir ozaman senenin bir onemi kalmaz iyi calismalar

ana siteye kaç kişi girdiğini bilsen zaten bunu söylemeye bile gerek duymazsın ilgine teşekkürler

Çevrimdışı metalstruggle Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metalstruggle Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2017 Saat 16:59
merhaba 106gti.com alan adını size önerebilirim. bu adresi satılığa çıkardım sizin işinize yarayabilir. hem 6 karakter hem consept bir alan adı.

kolay gelsin
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1519 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1460 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 212 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4893 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5991 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25153 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1408 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 109 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1112 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 368 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 243 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1429 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10834 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 581 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3283 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2049 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English