Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Nasıl Yapılır ? >Genel
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - filtre a particul (FAP) iptali
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

filtre a particul (FAP) iptali

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı cerci07 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : class B200 cdi/206 hdi S16
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2012 Saat 20:06
hayir hic degistirmedim ama cok zor oldugunu zannetmiyorum. egzoz derken son susturucu kismindanmi yoksa komple manifottan son susturucuya kadarmi degistireceksin?
kucuk bir fikir verebilirim komple kaldirmak yerine sadece sag yada sol tarafini on ve arka tarafini maximum kaldirarak deneye bilirsin
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2012 Saat 21:16
Orjinalini yazan: cerci07 cerci07 Yazdı:

hayir hic degistirmedim ama cok zor oldugunu zannetmiyorum. egzoz derken son susturucu kismindanmi yoksa komple manifottan son susturucuya kadarmi degistireceksin?
kucuk bir fikir verebilirim komple kaldirmak yerine sadece sag yada sol tarafini on ve arka tarafini maximum kaldirarak deneye bilirsin

Katalitik konvertorden sonrasini komple degistirecegim. Parcalari 150 Euroya alabiliyorum Hollanda'dan. Burada sordum 300 ile 350 arasinda fiyatlari degisiyor. Sadece bir tarafi kaldiracagimda lastikleri tahta levha gibi birseyin uzerine koymayi dusunuyorum. Kriko ve kollari var ama onlara pek guvenemiyorum. Is almayalim basimiza LOL
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2012 Saat 21:51
hollandada fiyatlar ucuzsa bende ordan alayim bende 836000 referansli valeo volant ariyorum en dusuk bulabildigim fiyat 387€
araci kaldirmanda bi problem olucagini zannetmiyorum ama umarim fazla iri deginsindir LOL yoksa isin zor. sokmede pek bi sorunla karsilasmazzin sonucta kelepceli sokulmezse kesersin kolay gelsin

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2012 Saat 21:59

hollandada fiyatlar ucuzsa bende ordan alayim bende 836000 referansli valeo volant ariyorum en dusuk bulabildigim fiyat 387€
araci kaldirmanda bi problem olucagini zannetmiyorum ama umarim fazla iri deginsindir LOL yoksa isin zor. sokmede pek bi sorunla karsilasmazzin sonucta kelepceli sokulmezse kesersin kolay gelsin

Irilikten ziyade ne kadar kaldirsam bir tarafi kafidir onu kestiremiyorum. Yani soyle sag lastikleri 40 cm. kaldirsam yeter mi onu dusunuyorum.

Sana Almanya'dan buldum ama kargosuyla ayni fiyata gelir sanki.

http://www.mister-auto.de/de/schwungrad/valeo-836000_g577_a021836000.html?utm_source=daparto&utm_medium=comparator&utm_campaign=premium_daparto&kbanr=
Çevrimdışı firtina10 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : peugeot 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı firtina10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mart 2013 Saat 17:11
Merhabalar
Forma yeni üye oldum.Fakat dpf konusunda oldukça tecrübeliyim.7-8 aydır sorum yaşadım ve çözdüm şöyleki; Aracım 2008 1.6 hdi comfort fablı.(katalizörlü değil, dpf li).Aracımı 2. el alışımın 15. günü, motor arızası yandı.Özel servisime gittim.1453 hatasını ustayla beraber okuduk ve sildik.Tabi aracın performası iyi.Bir kaç gün sonra bir daha yandı.Dar bir sokaktan geçerken, vites değişimlerinde ayağımı gazdan çektiğim zaman egzozdan huvvvvvv diye bir ses.Ustamla egzozcuya gittim ve dediği şey dpf en boş abi.Söktük baktık gerçekten boş.Parça katolağundan baktık 17a50b numaralı kataloğun 11-12 nolu parçası.kaç para?3000 küsür.Boşalltırana çevre adına büyük sıkıntı,(muyeneden geçmez)Ancak boşaltan ustaları buradan esefle kınıyorum.AngryTekrar İstanbulda içini doldurtmayı  düşündüm.Katalizör için olabilir, ancak fab sıvısı ile çalışan dpf kesinlikle olmaz.Malzeme kalitesi yeterli değil.Dpf iptali çok zor. Çünkü üzerinde sensörler var.Yapan lar var yazılım atıyorlar fakat çözüm değil araç çok yakıyor ve zaman zaman felaket duman atıyor.Kazalı bir c4 den çıkma bularak sorunumu çözdüm.Aracımın sesi değişti yani azaldı ve çekişi yükseldi.Temizlettirilebiliyor, onunda gideceği 30 bin km.Tavsiyem sürekli şehir içi kullanıyorsanız ayda bir 3500 devirle 3.viteste bağırtarak kullanmak.Temiz yakıt almak, ben shell gtl+ kullanıyorum. 
Herkese kazasız belasız günler.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mart 2013 Saat 19:04
kardes hos geldin birde kendini tanitsan daha iyi anlasiriz 
7-8 ay fap i cozmek icin yeterli degil ben 3-4 yildir icindeyim benim bile anlamadigim yerler oluyor 
sizin fap i iptal eden arkadas iyi calisamamis iyi calismis olsa antipolusyon arizasi yada ariza lambasini yakmaz 1.6 hdi peugeot larin hepsi sivilidir kuru fap bulamazsin 
fap li arac fapsiz yada iptal edilmis araclara gore cok yakar senin aracin cok yakmasi yazilimda yapilan yanlistan kaynaklaniyor 
yeni fap taktiysan yeniden fapli yazilim yulemeni tavsiye ederim eger arac isiyi yukseltip fap i temizlemezse en fazla 1000 km gidersin sonrasinda tikanir bir 3000 daha verirsin surekli sehir ici kisa mesafe kullaniyorsan fapli arac almamalisin
eger insan sagligini dusunuyorsan en buyuk yanlisi dizel kullanarak yapiyorsun 
iyi aksamlar

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı firtina10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mart 2013 Saat 20:14
Özür dilerim.İsmim Tayfun Balıkesir'den yazıyorum.Dpf heyecenı ve stresi ile kendimi tanıtmayı unutmuşum.
Az önce ustamın yanında idim.2009 model exunun yeni çıkan sabit volantını takıyordu.Motoru sökerken DPF'yi değil tek parça katalizörü çıkarırken gördüm.Yani araç fabsız.Her neyse dönelim konumuza, benim aracımın fab yazılımı iptal edilmeden DPF nin içi allttan kesilerek boşaltılmış ve tekrar kaynaklanmış.Arka sol lastiğin önünde duran fab kutusu ve içindeki sıvı duruyordu.Zaman zaman ölçmek istiyor,1453 arızası vererek filtre yok diyordu.Çünki ölçüm yapamıyordu.
konu bu. 
Çevrimdışı gecegöz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : Peugeot RCZ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gecegöz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mart 2013 Saat 22:37
Arkadaşlar tepee 1.6 hdı 110hp aracım bu aralar aşırı yakıyor,her zamanki gibi sakin kullanan biriyim.
normalde 100 km 6.2 ile 6.6 arasında yakıt tüketimi varken bu aralar 8.2 aşagıya düşemiyorum herşeyi yaptım.
yagı degiştim,hava ve yag filitresini degiştim carbon clean yaptırdım,aracın yazılmını kontrol ettirdim,
acaba bizim aractaki partikül filitresi tıkalımı arac 115.000 km buldu...
fikirlerinizi bekliyorum....
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mart 2013 Saat 00:00
Orjinalini yazan: firtina10 firtina10 Yazdı:

Özür dilerim.İsmim Tayfun Balıkesir'den yazıyorum.Dpf heyecenı ve stresi ile kendimi tanıtmayı unutmuşum.
Az önce ustamın yanında idim.2009 model exunun yeni çıkan sabit volantını takıyordu.Motoru sökerken DPF'yi değil tek parça katalizörü çıkarırken gördüm.Yani araç fabsız.Her neyse dönelim konumuza, benim aracımın fab yazılımı iptal edilmeden DPF nin içi allttan kesilerek boşaltılmış ve tekrar kaynaklanmış.Arka sol lastiğin önünde duran fab kutusu ve içindeki sıvı duruyordu.Zaman zaman ölçmek istiyor,1453 arızası vererek filtre yok diyordu.Çünki ölçüm yapamıyordu.
konu bu. 
tayfun senin aracin cok yakmasi gayet normal yazilimsiz yapilan iptal isleminde rejenerasyon yapar yani fap i temizlemeye calisir . rejenerasyon sirasinda fap i yuksek sicakliga cikarabilmek icin motora asiri mazot gider bu mazotun bir kismi genelde kartere suzulur ve yag seviyesinde yukselme olur
benim tavsiye edebilecegim madem fiziksel olarak fap iptal edilmis chip tuningcinin birinde yazilim attirarak iptal isine gitmen yok illa fap takicam diyorsan sen bir 3000 lira daha hazirla birkac yil sonra ihtiyacin olucak
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mart 2013 Saat 00:00
Orjinalini yazan: gecegöz gecegöz Yazdı:

Arkadaşlar tepee 1.6 hdı 110hp aracım bu aralar aşırı yakıyor,her zamanki gibi sakin kullanan biriyim.
normalde 100 km 6.2 ile 6.6 arasında yakıt tüketimi varken bu aralar 8.2 aşagıya düşemiyorum herşeyi yaptım.
yagı degiştim,hava ve yag filitresini degiştim carbon clean yaptırdım,aracın yazılmını kontrol ettirdim,
acaba bizim aractaki partikül filitresi tıkalımı arac 115.000 km buldu...
fikirlerinizi bekliyorum....
service publicbox tan ogrenebilirsin arkadas
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı firtina10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mart 2013 Saat 00:12
Aynı fikir de değilim.3000 tl de vermedim ayrıca 100 liraya hallettim.Aracıma yazılım atmayı da düşünmüyorum..Fab taktırmayacağım zaten var.
Yarın yazılanları ustama soracağım gerçi tel açtım ilk mesajını okudum güldü.dediğini yazıyorum.Abi senin birbirine geçmeli partikül filtrenin içi boşaltılmış dolusunu taktık soru kalmadı dedi.
Kolay gelsin.Resim deki 11 ve 12 numaralı parça.
http://autopartmaster.com/en/?action=catalog_show&cat=peugeot&t_id=2145&id_pic=9330
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mart 2013 Saat 00:24

Aynı fikir de değilim.3000 tl de vermedim ayrıca 100 liraya hallettim.Aracıma yazılım atmayı da düşünmüyorum..Fab taktırmayacağım zaten var.
Yarın yazılanları ustama soracağım gerçi tel açtım ilk mesajını okudum güldü.dediğini yazıyorum.Abi senin birbirine geçmeli partikül filtrenin içi boşaltılmış dolusunu taktık soru kalmadı dedi.
Kolay gelsin.Resim deki 11 ve 12 numaralı parça.
http://autopartmaster.com/en/?action=catalog_show&cat=peugeot&t_id=2145&id_pic=9330
cikmacilar disinda fap komple satilmaz sadece alt fitre kismi satilir taktirdiysan hayirli olsun kardes
ustan neden guldu anlamadim ?

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı firtina10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mart 2013 Saat 10:42
Aracım çok falan yakmıyor.1 depo mazotla 1200 km yol yaptım.Fab sistemim iptal edilmemiş.sadece linkte verdiğim 11-12 nolu yani manifolttan sonra takılan ve aşağı doğru inen 2 parça halinde olan birbirine geçmeli bacanın içi boşaltılmış.Boş olduğu içinde  egzoz gazı direkt egzoza gidiyor ve huvvvv sesi yapıyor.
Yazarken bazı şeyleri ifade etmek zor.Gülmesi şundandı. (1.6 hdi peugeot larin hepsi sivilidir kuru fap bulamazsin).çünkü yanımda 2009 exu nun fabsız tek parça katalizörünü söktü.
Yanlış anlamaya mahal vermemek için bilgi paylaşımı adına seninle telefonla görüşmek isterim.Özelden tel verirsen görüşelim.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mart 2013 Saat 12:21

Aracım çok falan yakmıyor.1 depo mazotla 1200 km yol yaptım.Fab sistemim iptal edilmemiş.sadece linkte verdiğim 11-12 nolu yani manifolttan sonra takılan ve aşağı doğru inen 2 parça halinde olan birbirine geçmeli bacanın içi boşaltılmış.Boş olduğu içinde  egzoz gazı direkt egzoza gidiyor ve huvvvv sesi yapıyor.
Yazarken bazı şeyleri ifade etmek zor.Gülmesi şundandı. (1.6 hdi peugeot larin hepsi sivilidir kuru fap bulamazsin).çünkü yanımda 2009 exu nun fabsız tek parça katalizörünü söktü.
Yanlış anlamaya mahal vermemek için bilgi paylaşımı adına seninle telefonla görüşmek isterim.Özelden tel verirsen görüşelim.
mesajin belirmissin kardes "çünkü yanımda 2009 exu nun fabsız tek parça katalizörünü söktü." katalizor ile partikul filtresini bir birine karistirmis senin usta sonucta ayni iside yapsalar dizel partikul filtresi 1.6 hdi lerde sivilidir arka tarafta bir deposu vardir filtre dolunca bu yakit mazotla birlikte enjektorlere gonderilir bu sayede motor isisi ve cikan egsoz gazi sicakligi artar ve filtre isisinin artmasiyla filtre icersindeki partikuller yakilir 
katalizorlerde ise bu sistem biraz fakli partikulleri depolayip biriktikten sonra yakma gibi bir ozelligi yok 
senin dediginden anladigim sivisiz partikul filtresini yanilmiyorsam BMW kullaniyor 
aramak istersen telefon numaram 0033 612 68 01 34
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı firtina10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2013 Saat 15:26
Dikkat etmemişim yurt dışında imişsiniz.Ülke dışı telefonum kapalı.seninle kuru fab yaş fab Smile konusuna girmeyeceğim.Ancak şunu bilmeni isterim.Bu arabayı fransızlar yapmış olabilir.Açıklarınıda bizim ustalarımız kapatıyor.Ben hafta da 3-4 gün ustama uğrarım.Defalarca yabancı plakalı peugeotlar gördüm bakım ve arıza üzerine.Gurbetçilerin tamamı yurt dışı bakım ve tamirattan şikayetçi.
Ancak çarşamba(27.03) günü aracımın triger setini değiştireceğim.Fab yazılımının iptal edilmediğini biliyorum ama kontrol ettireceğim.Tabi senin gibi ustam ve benim aklıma takılan fabı iptal etmeden partikül filtresinin neden manuel olarak boşaltıldığı ve sökmeden; karter muhafazasını söküp kaynakla kesip boşaltmışlar.Anlam veremiyorum.
İçi dolu DPF takıldıktan sonra aracımdaki acı duman kokusu ve homurtulu çalışması kesildi.Ben gidişinin bile düzeldiğini belirtmek isterim.
Ayrıca insan sağlığını çok düşünüyorum.Onun için DPF yi dolusu ile değiştirdim.DPF iptal etmek üzerede yazılım aramıyorum.Kolay gelsin.

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2013 Saat 22:13
Cerci bugun park ettigim zeminde sol arka tekerlegin hemen onunde bir nokta farkettim 2 Euro buyuklugunde. Saniyorum bu partikul filtresinin posetinden sizdiriyor. Egildim baktim aluminyum gibi birsey gordum, uzerinde kahverengimsi bir sizinti vardi. Ilerleyen gunlerde fotograflar cekip paylasirim. Bir sekil kapatmak lazim bu kacagi yoksa durum fena Smile
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cerci07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2013 Saat 22:26
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Cerci bugun park ettigim zeminde sol arka tekerlegin hemen onunde bir nokta farkettim 2 Euro buyuklugunde. Saniyorum bu partikul filtresinin posetinden sizdiriyor. Egildim baktim aluminyum gibi birsey gordum, uzerinde kahverengimsi bir sizinti vardi. Ilerleyen gunlerde fotograflar cekip paylasirim. Bir sekil kapatmak lazim bu kacagi yoksa durum fena Smile
kardes direk temasta bulunma eolys asitir  yuzune gozune gelirse yakabilir deposu dedigin gibi sol tekerin belki borulardan kaciriyor olabilir sokup nerden kacirdigini bulman gerekicek eolys in fiyatida biraz pahalidir

YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mart 2013 Saat 22:33

kardes direk temasta bulunma eolys asitir  yuzune gozune gelirse yakabilir deposu dedigin gibi sol tekerin belki borulardan kaciriyor olabilir sokup nerden kacirdigini bulman gerekicek eolys in fiyatida biraz pahalidir

Yok onu zaten ben yapamam. Hem zamanim pek yok hem de araci kaldiramam o kadar.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1454 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1415 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 170 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1423 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10825 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 520 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 571 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English