Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - "antipollution  fault" hatası...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

"antipollution fault" hatası...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı erdiano Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 307
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Temmuz 2017 Saat 00:22
Arabayı her çalıştırdığımda o diiiit sesini duyup ekranda "antipollution fault" hatasını görmeye o kadar alıştım ki o sesi duymasam arabada bi problem olduğunu düşünecem nerdeyse aracı aldigimda lpg yoktu ben taktırdım, atiker marka. 250-300 km sonra istanbul'dan dönüş yolunda bu hata çıkınca hemen ustayı aradım sordum, lpg den kaynaklanıyor merak etme sen yoluna devam et dedi. O gunden beri sanayiye uğradıkça o hatayı sildiler ama bi süre sonra yineledi ve motor ışığı da sürekli yanıyor. Bu bahsettiginiz egr 1.4 benzinli arcimda da bu soruna sebep olabilir mi acaba? Egr nedir ne degildir bilmiyorum. Affınıza sığınarak mesajlari da ayrıntılı okuyamadım.
307 1.4 comfort 2006
Çevrimdışı keqir Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Peugeot bipper 1.4 hdi 2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı keqir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Temmuz 2017 Saat 13:56
Orjinalini yazan: karaca61 karaca61 Yazdı:

Arkadaşlar Merhaba;

Aynı sorun dün itibariyle aracımda başladı, 3000 devir ve üzerine çıkınca otomatik gaz kesiyor.
Sizce ne problem olmuş olabilir ?

İstanbul Umranıye ve çevresi bildiğiniz yer varmıdır ?

Teşekkürler.

bende de aynı şekilde sorun vardı, turbo elektrovanası bozulmuş, değiştirildi ve sorun çözüldü. anadolu yakasını bilmem ama avrupa yakasında akdağ otomotivi tavsiye ederim.
Çevrimdışı bjkamil Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 206 1.4 benzin+lpg feline
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bjkamil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2017 Saat 08:56
arkadaşlar geçen hafta aynı hatayı bende aldım. araç 3 bin deviri geçmiyor ve stop ediyordu. lpg den kaynakladığını düşündüm ve aracı benzine aldım bu şekilde aracı otoparka parkettim. yaklaşık 1 saat sonra aracı çalıştırdığımda araç düzelmişti ama hata ekranda gözüküyordu. hemen sanayiye gittim. aracın bujileri değişti,gaz kelebeği temizlendi, hata silindi. usta arabayı bir süre benzinle kullan dedi. 1 haftadır benzinle kullanıyordum araç düzelmişti taki bu sabaha kadar. sabah yolda gelirken aynı hata ışığı yandı araç silkelemeye başladı. bu sefer 3 bin deviri geçiyordu. stop edip tekrar çalıştırdım hata duruyor ancak aracın çekişi düzeldi. ustayı aradım oto elektrikçiye yönlendiricem dedi. akü zayıf olabilir mi acaba? En son bilgisayara bağlandığında 3.enjektörde hata uyarısı vermişti. satacam arabayı en sonunda Cry
206 1.4 feline 2006 model
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2017 Saat 09:04
Orjinalini yazan: bjkamil bjkamil Yazdı:

arkadaşlar geçen hafta aynı hatayı bende aldım. araç 3 bin deviri geçmiyor ve stop ediyordu. lpg den kaynakladığını düşündüm ve aracı benzine aldım bu şekilde aracı otoparka parkettim. yaklaşık 1 saat sonra aracı çalıştırdığımda araç düzelmişti ama hata ekranda gözüküyordu. hemen sanayiye gittim. aracın bujileri değişti,gaz kelebeği temizlendi, hata silindi. usta arabayı bir süre benzinle kullan dedi. 1 haftadır benzinle kullanıyordum araç düzelmişti taki bu sabaha kadar. sabah yolda gelirken aynı hata ışığı yandı araç silkelemeye başladı. bu sefer 3 bin deviri geçiyordu. stop edip tekrar çalıştırdım hata duruyor ancak aracın çekişi düzeldi. ustayı aradım oto elektrikçiye yönlendiricem dedi. akü zayıf olabilir mi acaba? En son bilgisayara bağlandığında 3.enjektörde hata uyarısı vermişti. satacam arabayı en sonunda Cry

kardeşim muhtemel bobin-buji gibi duruyor en son ne zaman değişti bu parçalar. Bence bir daha pc bağlatıp kontrol ettir. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
Çevrimdışı erdiano Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdiano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2017 Saat 09:23

Kardeş öncelikle antipollution fault lpg li peugeot da her çalıştırmada yaşanır ama bu bahsettigin sorunu hava çok soğukken sifirin altında dereceler varken mi yaşadın? Buna benzer bi sorunu bende yasadim geçen kış. Özellikle -7 -8 derecelerden sonra. Ababayla 30 40 km gittikten sonra araba silkelenmeye başlıyordu. Normalde lpg sebebiyle surekli yanan motor ışığı da yanip sonmeye başlıyordu. Motor cok titredigi icin de araç kendini korumaya aliyor ve 4bin deviri geçmiyordu gaza bassam bile. Bu sorunu lpg deyken yasiyordum benzinde yapmiyordu. Atiker takili benim arabada. Lpg yi gosterdim hic bir sorun gozukmuyor bilgisayarda. Acikcasi bir sebep bulamadım. Bi kac kez yaptı bu sorunu. Uzun yol yaparken benzinde kullandım o ara. Sonra bi daha yapmadı. O gün bugun yaşamadım problemi. Sana sormak istedigim arabanin termostelatinda bi sikinti var mi? Motor 5 10 dakika sonra yeteri kadar isiniyor mu? Çünkü benim aracta yazın yazin termostat bozuldu ve lpg nin filtresini degistirmeye gittigimde ustaya durumu anlattım. Termostatin bozuk olmasi etki etmis olabilir dedi lpgci. Malum gaz normalde çok soguk olduğu icin arac gazi yakmak icin isitmasi gerekiyor termostat soğuk olursa gaz isinmiyor ciğ geliyor falan dedi. Ben de insallah ondandir dedim termostati yaptırdım. Ama ben sorunu yasarken termostatin bozuk oldugunu hatirlamiyorum. Bozuk olsa hissederdim muhakkak. Çünkü havalar cok soguktu o zamanlar ve termostat bozukken kalorifer sicak hava da uflemiyor. Bu yasadigin problemle ilgili bi sebep bulursan eger burda paylasirsan çok memnun olurum. Sorun bende tekrar etmedi ama sebebini net olarak bulamadigim için aklımda yer ediyor ya çok soğuk havada yine yaparsa diye. Bu arada benim araç 1.4. Geçmiş olsun.

Düzenleyen erdiano - 26 Aralık 2017 Saat 09:25
307 1.4 comfort 2006
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bjkamil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2017 Saat 10:10
Orjinalini yazan: sonerkyl sonerkyl Yazdı:

kardeşim muhtemel bobin-buji gibi duruyor en son ne zaman değişti bu parçalar. Bence bir daha pc bağlatıp kontrol ettir. 

hocam geçen hafta bujileri orjinaliyle değiştirdiler. bobin olabilir belki pahalı bişey değildir inşallah. benim anlamadığım usta bujileri değiştirdikten sonra 1 hafta kullandım bişey yok şimdi oldu. biraz araç silkelendikten sonra düzeldi. ustaya götürsem hatayı görecek sadece araba düzeldiği için anlayamıyolar.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bjkamil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Aralık 2017 Saat 10:14
Orjinalini yazan: erdiano erdiano Yazdı:

Kardeş öncelikle antipollution fault lpg li peugeot da her çalıştırmada yaşanır ama bu bahsettigin sorunu hava çok soğukken sifirin altında dereceler varken mi yaşadın? Buna benzer bi sorunu bende yasadim geçen kış. Özellikle -7 -8 derecelerden sonra. Ababayla 30 40 km gittikten sonra araba silkelenmeye başlıyordu. Normalde lpg sebebiyle surekli yanan motor ışığı da yanip sonmeye başlıyordu. Motor cok titredigi icin de araç kendini korumaya aliyor ve 4bin deviri geçmiyordu gaza bassam bile. Bu sorunu lpg deyken yasiyordum benzinde yapmiyordu. Atiker takili benim arabada. Lpg yi gosterdim hic bir sorun gozukmuyor bilgisayarda. Acikcasi bir sebep bulamadım. Bi kac kez yaptı bu sorunu. Uzun yol yaparken benzinde kullandım o ara. Sonra bi daha yapmadı. O gün bugun yaşamadım problemi. Sana sormak istedigim arabanin termostelatinda bi sikinti var mi? Motor 5 10 dakika sonra yeteri kadar isiniyor mu? Çünkü benim aracta yazın yazin termostat bozuldu ve lpg nin filtresini degistirmeye gittigimde ustaya durumu anlattım. Termostatin bozuk olmasi etki etmis olabilir dedi lpgci. Malum gaz normalde çok soguk olduğu icin arac gazi yakmak icin isitmasi gerekiyor termostat soğuk olursa gaz isinmiyor ciğ geliyor falan dedi. Ben de insallah ondandir dedim termostati yaptırdım. Ama ben sorunu yasarken termostatin bozuk oldugunu hatirlamiyorum. Bozuk olsa hissederdim muhakkak. Çünkü havalar cok soguktu o zamanlar ve termostat bozukken kalorifer sicak hava da uflemiyor. Bu yasadigin problemle ilgili bi sebep bulursan eger burda paylasirsan çok memnun olurum. Sorun bende tekrar etmedi ama sebebini net olarak bulamadigim için aklımda yer ediyor ya çok soğuk havada yine yaparsa diye. Bu arada benim araç 1.4. Geçmiş olsun.

benim araç 206 1.4 benzin+lpg aracı 1 haftadır benzinde kullanıyordum. termostatla ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmıyolar çünkü arabayı çalıştırdıktan 5-10 dk sonra hararet 70 lere geliyor. istanbulda olduğum için burda fazla eksilere düşmüyor sıcaklı. bu sabah sıkıntı olduğunda sıcaklık +5 dereceydi. arabayı ısıtmadan kalkış yapmıyorum zaten. sanayi yolu gözükecek gibi bana :(
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bjkamil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2017 Saat 14:07
Arkadaşlar dün sanayiye götürdüm aracı, geçen hafta pc ye bağlandığında 3. enjektör hatası veriyordu, dün 2.enjektör hatasını verdi. 2. ve 3. enjektörleri değiştirdik. bu şekilde kullanıcam sonucu buraya yazarım. inşallah aynı hatayı bir daha vermez.
Çevrimdışı enesergin.34 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 25
Aracı : peugeot 207
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı enesergin.34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Nisan 2018 Saat 23:52
Abiler bende de aynı arızayı verdi.aracı alalı 7 ay oldu ve ilk kez dün yandı.yakıtım çok az kalmıştı ve öylesine çalıştırıyım dedim ve hatayı aldım.kullandıktan 15 dk sonra istop edip tekrardan çalıştırdım ve gitti.bu gün yine çalıştırdım ve yine hata yoktu.kullandıktan sonra istop edip tekrar çalıştırınca yine hatayı verdi.yol bilgisayarıda aynı günde kafayı yedi durmadan kapanıp yanıyo lütfen bir bilgisi olan yardım etsin.Saygılar.
Çevrimdışı denizzined Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : Peugeot 307 1.6 XT OTM
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı denizzined Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2018 Saat 02:12
Merhaba;

Benzer durumla bende karşılaşmıştım ve mutlaka bu arızanın yanında catalytıc converter fault diye bir arızada veriyordur, ayrıca araba normal giderken birden titremeye başlıyor ve neredeyse stop edecek durumada geliyordur, bir ustaya götürdüm oda çeyrek depoda kullanma dedi pislikdendir diye ama tam depodayken bile yaptı sonra cihaza bağlattığımda krank mili devir sensörü arızası çıktı, özel servisdeki usta boğaz kelebeğini söktü ve temizledi bir daha böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Çevrimdışı Ömer87 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : Pejo 207 trendy 1.4 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ömer87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Aralık 2019 Saat 16:26
merhabalar
2007 model pejo 207 1.4 trendy 16v marka aracimda her calistirdigimda
Ayni hatayı bende alıyorum  1dk sonra arıza geciyor herzaman ve motor 1500 - 2000 arası devrinde calışıyor boştaykende , yanlız motor sıcaklıgı belli bi sıcaklığa gelince hicbir sıkıntı kalmıyor 

Çevrimdışı onurberberofficial Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 306
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurberberofficial Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Aralık 2019 Saat 06:52
Bende aynı arızayı aldım. Kendim bilgisayara bağladığımda zayıf bağlantı hatası diyodu. Rölantide devirde dalgalanma vardı. Kendi kendine stop etme sorunu vardı. Bunlarla beraber bi araştırma yaptım. Sonucunda boğaz kelebeği ve map sensörünü temizledim. Sorunların çözüldü. Boğaz kelebeği aşırı kirliydi. O kısma bir bakın derim.
Çevrimdışı hasanrecep Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : 308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı hasanrecep Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2020 Saat 13:29
Hocam merhaba, benim aracımda da egr problemi var. Ustaya temizlettim bir kaç hafta ıyi gitti ama yine ayni sorunlar başladı. Ben de egr valfini değiştirmeyi düşünüyorum. Sizin tecrübenizden dolayı sormak istedim egr valfi değiştikten sonra bir daha egr arızası yaptı mi aracınız. Çünkü birkaç usta daha önce değiştirdik 2 ay geçmedi aynı sorunu yaptı iptal ettir diyor. Ben orjinalini korumak istiyorum, eğer değiştirince halloluyorsa ben de değiştireceğim.
Çevrimdışı QAZAZATE Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı QAZAZATE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2020 Saat 13:51
Merhaba Arkadaşlar, Budapeşte de yaşıyorum. Aracım Peugeot 307 benzinli 2005 model. Hava sıcaklığı 0 derece civarında tek marşta çalışıyor iş yerim 3 km mesafede sorunsuz gidip geliyorum. Fakat ne zaman 20-40 km mesafeden fazla gidersem bir süre sonra motor duruyor genelde dur kalklarda başıma geldi ve sonra çalıştırması bir hayli zor oluyor. Sonrasında da Antipollution fault hatısını veriyor. Sonrasında ertesi gün yine ayni rutin oluyor kısa mesafelerde sorun yaratmıyor. Servise götüreceğim randevu alamıyorum birisi 1 ay sonra diğeri 15 gün sonra diyor. O yüzden çaresiz kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi yolculuklar dilerim.

Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2020 Saat 14:26
Orjinalini yazan: QAZAZATE QAZAZATE Yazdı:

Merhaba Arkadaşlar, Budapeşte de yaşıyorum. Aracım Peugeot 307 benzinli 2005 model. Hava sıcaklığı 0 derece civarında tek marşta çalışıyor iş yerim 3 km mesafede sorunsuz gidip geliyorum. Fakat ne zaman 20-40 km mesafeden fazla gidersem bir süre sonra motor duruyor genelde dur kalklarda başıma geldi ve sonra çalıştırması bir hayli zor oluyor. Sonrasında da Antipollution fault hatısını veriyor. Sonrasında ertesi gün yine ayni rutin oluyor kısa mesafelerde sorun yaratmıyor. Servise götüreceğim randevu alamıyorum birisi 1 ay sonra diğeri 15 gün sonra diyor. O yüzden çaresiz kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi yolculuklar dilerim.

öncelikle aramıza hoşgeldiniz. muhtemelen sorun ateşleme sistemi ve oksijen sensörleri alakalı bir durum. gibi gözüküyor. öcelikle tavsiyem aracı bilgisayara bağlatıp hata kodlarına bakmaktır. 

Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı QAZAZATE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2020 Saat 15:37
Bir arkadaşta obd cihazı bulup araca bağladık. P0336 Hata kodu verdi. Crankshaft position (CKP) sensör hatası. Bu sorun nasıl giderilir masraflı bir durum var mı?
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı QAZAZATE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2020 Saat 15:48
Ayrıca benim yapabileceğim bir şey mi?
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı QAZAZATE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2020 Saat 17:09
Benim triger kayışı değişmişti. Değiştikten sonra reset yapılması gerekiyor mu? Yapılıyorsa nasıl yapılıyor. Kusura bakmayın araştırdıkça yazıyorum. Biraz da çaresizim. Paranla rezil oluyorsun buralarda.
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2020 Saat 19:19
Orjinalini yazan: QAZAZATE QAZAZATE Yazdı:

Bir arkadaşta obd cihazı bulup araca bağladık. P0336 Hata kodu verdi. Crankshaft position (CKP) sensör hatası. Bu sorun nasıl giderilir masraflı bir durum var mı?
Genelde krank sensörü arızası motor sıcakken meydana gelir ve hareket halinde iken stop etme görülebilir. Krank sensörünü alabilirseniz eliniz yatkın ise sizde değiştirebilirsiniz. Tek vida tutuyor. Ama sorun başka yerde ise bilemem. 
Çevrimdışı dennis Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dennis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mart 2020 Saat 21:47
mükemmel bir bilgi kesinlikle
bende 1.4 hdi var. ankaradyım ben eryamandan cıkıyorum harikalar diyarının oradan ayaş yoluna ilerden istanbul yoluna ankamalle 5. vites 70 80  90 gibi kllanıyorum böyle yapınca bu hatayı hemen veriyor. sonra 2.5 3k devirdevites değişimi yaparak 15 dakika kullanıyorum sönüyo... ama başına bu hatadan dolayı çeşitli arızalaar açan arkadaşlarda olmuş sönmüyosa rahat davranmamak iyi olur en azından bi bilgisayara bağlamak iyi bir fikir.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 457 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5433 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1102 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 743 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 604 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2641 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1010 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1774 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12627 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 532 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 435 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 395 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 450 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 465 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 703 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 506 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 15986 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5487 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1833 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 463 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
Mustafa1923 3
drneuron 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
feyyazbugan 1
ggitaristt 1
Musta08 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English