Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >106
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Tüp Taktırmak İstiyorum Ama...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tüp Taktırmak İstiyorum Ama...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2011 Saat 01:43
WallWall
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Konu ile direk olarak pek bir bilgim yok ama,
tup, genellikle mutfakta kullanilir. LPG kurulu aracinin bagajinda mutfak tupu ile aracini kullanan var mi, yok degil Ouch
Sizin araciniza taktirmak istediginiz sey LPG Gülme

Başlığı görünce direkt, aklıma bunlar gelmiştiGülme Benden çok yaşayacaksın. öyle derler ya hani.

Bu arada kardeş sen CeCoLi ye güven. Bak bana 2A falan geç 1600 lira verdim taktırdım BRC yi üç defa sistemi söktürüp geri taktırdım ekstra sistem arızası nedeniyle verdiğim boş paralar da cabası en azından 600-, 700 ü bulmuştur, en son olduğu olacağı buraya kadar dedim bıraktım uğraşmayı. 
Sen boş ver markayı USTA bul USTA, yoksa benim gibi paranı çöpe atarsın. Şimdiki aklım olsa hiç erinmem kalkar ta Tokat'tan gelir CeCoLi'yi bulurum en azından emin ellere teslim etmiş olurdum arabayı. İmzama bak BRCyi değerlendir.  Wall WallWall
USTA=CeCoLi  güvenebilirsin. Alkış
Çevrimdışı woshborn Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
03 - Mart - 1984

Yaşı : 40
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı woshborn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2011 Saat 07:47
Orjinalini yazan: kapagan kapagan Yazdı:

WallWall
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Konu ile direk olarak pek bir bilgim yok ama,
tup, genellikle mutfakta kullanilir. LPG kurulu aracinin bagajinda mutfak tupu ile aracini kullanan var mi, yok degil Ouch
Sizin araciniza taktirmak istediginiz sey LPG Gülme

Başlığı görünce direkt, aklıma bunlar gelmiştiGülme Benden çok yaşayacaksın. öyle derler ya hani.

Bu arada kardeş sen CeCoLi ye güven. Bak bana 2A falan geç 1600 lira verdim taktırdım BRC yi üç defa sistemi söktürüp geri taktırdım ekstra sistem arızası nedeniyle verdiğim boş paralar da cabası en azından 600-, 700 ü bulmuştur, en son olduğu olacağı buraya kadar dedim bıraktım uğraşmayı. 
Sen boş ver markayı USTA bul USTA, yoksa benim gibi paranı çöpe atarsın. Şimdiki aklım olsa hiç erinmem kalkar ta Tokat'tan gelir CeCoLi'yi bulurum en azından emin ellere teslim etmiş olurdum arabayı. İmzama bak BRCyi değerlendir.  Wall WallWall
USTA=CeCoLi  güvenebilirsin. Alkış

Arkadaşımm bendede brc takılı çok şükür memnunum ne kadar iyi kit takarsan tak ustalık önemlidir en kötü kiti tak iyi bir usta ile o kit ile belli bir kalite yakalarsın 

peki siz neden iyi bir usta bulamadınız? Kİti kötülemenin bir anlamı yok bunu sizde mesanızda belirtmişsiniz.

sevigiler saygılar 
Seni o kadar hayal ettim ki artık bir hayalsin…
Peugeot 207 2Tronıc 90 Hp 1.4 2010 Siyah BRC
Çevrimdışı sukur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 2000
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sukur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2011 Saat 11:49
Hepinize teşekkürler. İnş. Cem bey'in yanına gidip olayı çözeceğim. Bu arada TÜP kelimesine bu kadar şaşırmanıza şaşırdım :) Araca taktırılan şey LPG değildir. O araca taktırdığınız tüpün içerisine koyduğunuz GAZIN adıdır. Tüp ise araca taktığınız şeyin adıdır. Bakınız Türk Dil Kurumu sözlüğü
TÜP: Akışkan maddelerin konulduğu, genellikle silindir biçiminde, içi boş, ağzıözel tapalıkap.
LPG: Likit Petrol Gaz (
Sıvılaştırılmış Petrol Gazı ) Yani Gazı arabanıza taktırmaz doldurursunuz ...
PUG 206 1.4 XR 2000 BORDO
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2011 Saat 12:46
Orjinalini yazan: sukur sukur Yazdı:

Hepinize teşekkürler. İnş. Cem bey'in yanına gidip olayı çözeceğim. Bu arada TÜP kelimesine bu kadar şaşırmanıza şaşırdım :) Araca taktırılan şey LPG değildir. O araca taktırdığınız tüpün içerisine koyduğunuz GAZIN adıdır. Tüp ise araca taktığınız şeyin adıdır. Bakınız Türk Dil Kurumu sözlüğü
TÜP: Akışkan maddelerin konulduğu, genellikle silindir biçiminde, içi boş, ağzıözel tapalıkap.
LPG: Likit Petrol Gaz (
Sıvılaştırılmış Petrol Gazı ) Yani Gazı arabanıza taktırmaz doldurursunuz ...

Kusura bakmayın ama ben sıze katılmıyorum... Bence bu konuda arkadaslar haklı Sırıtma

Araca takılan sıstemın adı "lpg sıstemıdır"... Ayrıca benzını koydugumuz yere nasıl "depo" dıyorsak lpg yı koydugumuz yerede depo yada tank dıyebılırız Göz Kırpma Ama adı tup degıl. "Tüp" adı evvel zamanda bagajında 12kg lık ev tuplerıyle gezenlerden dolayı turemıs olduguna ınanıyorum EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

Bana soruyorlar "araba tuplumu"? "hayır lpg lı" dıyorum Sırıtma
Nasıl "benzınlı" dedıgımızde yakıt cınsınden bahsedıyorsak "lpg lı" deyıp yıne yakıt cınsınden bahsetmemız gerekır Göz Kırpma

Onun harıcınde her turlu konuda elımden geldıgınce yardımcı olabılırım...

Düzenleyen CeCoLi - 20 Eylül 2011 Saat 12:48
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1555 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1463 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 213 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4895 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5993 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25154 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1408 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 111 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1114 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 368 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1431 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10837 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 586 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4126 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3286 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2049 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English