Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Yararlı Dökümanları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Peugeot 206 gösterge paneli tablosu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Peugeot 206 gösterge paneli tablosu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2012 Saat 22:13
Orjinalini yazan: furkan111 furkan111 Yazdı:

anladım...aracu daha yeni aldım baktırmaya fırsat olmadı satıcı bana abs var dedi abs diye bi ısık yanmıyorda o abs ile mi alakalı dedim

ABS ile alakali bir isik o. Ya ABS sisteminde bir sorun vardir ya da fren balatalari bitiktir veya iki tekerlekteki balatalar farkli bitiktir vs.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 12:05
Arkadaşlar bende de sabah kalktığımda arabayı calıstırdım ve 11 nolu ışık yanıyordu hala sönmedi arabada denk geldiğim herhangi bir sorun yok ne yürüründe nede başka birşeyde kaç gün oldu hala sönmedi neden olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim
Çevrimdışı Serkan Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites

Yaşı : 42
Aracı : New C3 1.4 HDİ Exclusive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 12:17
Alper bilgisayara bağlamadan ne olduğunu anlamak çok zor, katalizör olabilir, yakıt filtresi olabilir, kalitesiz yakıttan olabilir,onlarca sebebi olabilir.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 12:38
eyvallah abi sağolasın şimdilik bi sıkıntı yok bos zamanımda baktırayım inşallah :)
Çevrimdışı cihanpasam Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 36
Aracı : peugeot 206 roland garros
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cihanpasam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 12:46
benim aracım 2000 206 roland garros . airbag ışığım sürekli yanıp sönüyor. bunun sebebi sizce nedir? akümün zayıf olduğunu biliyorum . bundan olabilir mi? yoksa bir yere mi dokundum farkında olmadan.
Çevrimdışı fxmen Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : 206 desire
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fxmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 22:11
yararlı paylaşım için teşekkürler Smile
--Ferhat--2004 model 1.4 206 desire triptonik benzinli--59 FZ 234
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fxmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 22:14
Orjinalini yazan: alperaksu_cc alperaksu_cc Yazdı:

Arkadaşlar bende de sabah kalktığımda arabayı calıstırdım ve 11 nolu ışık yanıyordu hala sönmedi arabada denk geldiğim herhangi bir sorun yok ne yürüründe nede başka birşeyde kaç gün oldu hala sönmedi neden olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim

bende de devamlı yanıyor o ısık oksijen sondu degıstırırsen sonermıs pıyasa fıyatı 160 tl + işçilk.raca zararı ıse fazla yakıyor bir dearacı gazlı olanlarda yanıyormus bende cok takmıstım ılk baslarda o ısıga arastırarak bu sonuçlara ulasabıldım
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 22:37
Orjinalini yazan: fxmen fxmen Yazdı:

bende de devamlı yanıyor o ısık oksijen sondu degıstırırsen sonermıs pıyasa fıyatı 160 tl + işçilk.raca zararı ıse fazla yakıyor bir dearacı gazlı olanlarda yanıyormus bende cok takmıstım ılk baslarda o ısıga arastırarak bu sonuçlara ulasabıldım

Bende üç ay oldu gaz taktırdım yakıtta sıkıntı yok şimdilik ama bilmiyorum bi zararı olmazmıs bildğim kadarı ile ;)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fxmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2012 Saat 22:47

Orjinalini yazan: fxmen fxmen Yazdı:

Bende üç ay oldu gaz taktırdım yakıtta sıkıntı yok şimdilik ama bilmiyorum bi zararı olmazmıs bildğim kadarı ile ;)

zaten benzinli araçta yanıyor ıse yakıt cok oluyormus arkadasım
Çevrimdışı efekentli09 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2003 peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı efekentli09 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2013 Saat 23:36
18 nolu ışığın analamını açıklayabilecek varmı arabaya biraz fazla bastığımda bu ışık yanmaya başladı 3-5 gündür
2003 206 1.4 hdi
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Nisan 2013 Saat 00:40
Güzel paylaşım kıtapçığı bulunmayanlara pratik bilgiler :)
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
Çevrimdışı SDYMZ Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 308 SW 1.6hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı SDYMZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Nisan 2013 Saat 13:52
Orjinalini yazan: efekentli09 efekentli09 Yazdı:

18 nolu ışığın analamını açıklayabilecek varmı arabaya biraz fazla bastığımda bu ışık yanmaya başladı 3-5 gündür
radyatör suyunun eksik veya hava var
2005Model 206XT 1.4Hdi SUNROOFLU (2012-2014)
2009Model 308SW 1.6Hdi
Çevrimdışı Kktc_206 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206 1.4 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Kktc_206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nisan 2014 Saat 04:09
Arkadaşlar kaç gündür benim aslan 16 numaralı ikazi yani yağ basıncı ve hararetiikazını motor soğukken ve devir azacık yüksekken yakıyor eğer vites değişmezsem hemen ardına 21 nolu stop ikazını yakıyor. Yağını falan kontrol ettim herşey normal gibi. Motor ısındığı zaman peklik yanmıyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2015 Saat 15:04
Merhaba.
Konuyu hortlatmış olacam..
1 nolu emniyet kemeri tak ışığı hdi x-line modellerde çalışıyor mu acaba?

Çevrimdışı erdemchetin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206 HDI X LINE
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdemchetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2015 Saat 15:57
hocam bidiğim kadarıyla pp2000 ile açtırmanız lazım sesli ikaz da etmesi lazım.
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Şubat 2015 Saat 16:10
Anladım. Teşekkür ederim.
Çevrimdışı edmett Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206 1.4 X-LİNE
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı edmett Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nisan 2015 Saat 21:29
Arkadaslar benm aracimda on sis fari gosterge lambasi yanmiyor neden olabilir acaba
VOLKİİİ
Çevrimdışı leader_devil Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 2004
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı leader_devil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nisan 2015 Saat 17:45
lambası patlamıs olabilirmi acaba?
Çevrimdışı Gokcesel Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 31
Aracı : 307 HDi Premium
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Gokcesel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2015 Saat 17:19
Arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama bugün ilk defa arabayı çalıştırırken bir uyarı sesi geldi ve normal de kontağı açtığımda hiç yanmayan ışık yanmıştı. Gösterge tablosundan baktığımda 7 nolu ışık imiş. Anlamı da Dizel motor ön ısıtma gösterge lambasıymış. Bunun tam olarak anlamı nedir neden böyle yapar ? 
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2015 Saat 00:13
Isıtma bujisinin lambası. hava sıcaklığı belli bir seviyenin altına düştüğünde dizel yakıtı ısıtmak için her enjektör öncesi bir buji vardır. Bu bujiler ısınma gereği duyduğunda o lamba ilk kontakta yanar ve ısınmaya başlar. soğuk havaarda o ışık sönemden aracı çalıştırmayın. Hatta çok soğuk ve uzun süre beklemiş araçlarda 4-5 kere bu lambayı sönürüp kontak kapayıp açın.
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1446 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1408 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 162 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4890 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25150 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1405 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1103 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 176 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 237 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1418 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10823 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 520 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 570 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3278 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2046 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English