Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >306
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 306.. LPG de Rölanti ve İstop Sorunu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

306.. LPG de Rölanti ve İstop Sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı aulendil Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aulendil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 03:43

Ben de bir Roland Garros kullanıcısıyım, aynı sorun bende de vardı 2 gün önce taktırdığım ustaya ayarlattırdm sorun çözüldü araba tay gibi gidiyor derken o aynı günün akşamına debriyajı yedik iyi mi :)

Çevrimdışı Kemal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Kemal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 07:24
Orjinalini yazan: aulendil aulendil Yazdı:

Ben de bir Roland Garros kullanıcısıyım, aynı sorun bende de vardı 2 gün önce taktırdığım ustaya ayarlattırdm sorun çözüldü araba tay gibi gidiyor derken o aynı günün akşamına debriyajı yedik iyi mi :)

peki sorunu ne imiş onuda yazarsan iyi olur
Çevrimdışı darknes Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı darknes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 09:28
Firtina006 arkadaşım sorunu halledersen senden haber bekliyorum :) Bir de Yzt06 arkadaşım hangi ustaya gitmiş acaba ? aulendil arkadaşım da bu sorunu gidermiş.. Acaba arıza ve tamiri ile ilgili biraz detaylı bilgi alabilir miyiz. Teşekkürler...
M.A.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 09:55
daha once 306 ya BRC marka denedık hıc verım vermedı araba km 0,30 kr yaktı ..olmuyor 306 ya
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı darknes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 10:05

Hocam bizde de atiker var ama ondan da yaka silktik artık... Sorunun çözümü var gibi arkadaşlardan haber bekliyoruz...

M.A.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 10:12
Orjinalini yazan: techno_erc techno_erc Yazdı:

306 kullanıorum brc var hiç bi sorunla karsılasmadım.İş ustada bitiyor sanırım.

bızde taktık 306 ya uyum saglamadı cok yaktı
Çevrimdışı aulendil Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aulendil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 14:23

Benim marka Tartarini bu arada, usta bilgisayara bağladı ve ayarları yeniden yaptı, bi de tam anlamadım ama motorda alyan ile bi vidayı ayarladı sonra teste çıktık ve sonuç çok iyi. İzmit sefa sirmen sanayi sitesinde yakın olan arkadaşlara bilgisini verebilirim.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı darknes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 16:18
Tşk.ler. ama maalesef Ankaradayım...
M.A.
Çevrimdışı pug307_26 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites

Forumdan Banlandı...

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pug307_26 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2010 Saat 18:33
307 otomatik şanzıman aracımda 1,5 aydır lpg kullanıyorum yaklaşık 3000 km civarı yol yaptım en ufak sorunla karşılaşmadım sorun kesinlikle çözülebilir herşey ustayla alakalı bulundugun şehirde ufak bi araştırmadan sonra kalifiye ustayı bulup sorunu çözebilirsin özellikle taksiciler bu konuda oldukça bilgili sorununu çözmen dileğiyle ...
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı darknes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2010 Saat 11:30
Tşk.ler Peu307... Ben den bu konuda arkadaşlardan tavsiye bekliyorum...
LPG Atiker mi acaba ? Bi de sıcak bir şehirdeysen pek sorun yaratmıyo. ama soğuklarda çok kötü
M.A.
Çevrimdışı pug307_26 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites

Forumdan Banlandı...

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pug307_26 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2010 Saat 13:29
Lpg sistemim italyan tartarini kit arkadaşım 
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2010 Saat 21:43
slm bende ankrada oturuyorum benımde 99 model 306 var kardeş ben mikserli taktırdım olmadı brc sıralı taktırdım gene olmadı senın dedıgın gıbı istop ediyor bugun servise gıttım tüp uyum sağlıyor oluyorda yapılması gerekenleri söyleyim sana senın enjöktör tesisatı istopdan dolayı zarar görmüş olabilir o değişcek eger bır sey olmussa yoksa rölanti düzenleyici var onu degıstırıp kullancaksın tek sorun o benımde basım dertde bu  sorunla ama bugun çözdüm taktırcam en kısa sürede bana ulasmak ıstersen ara 05543662266 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı darknes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2010 Saat 11:41
Bilgiler için Tşk.er yankee kardeş... ben atikerin servisine gittim ve enjektörde bi sorun çıkmadı. rolanti ayarında da gerekli değişikler yapıldı... ama bi sonuç alamadım... Bu konuyla ilgili haber bekliyorum ve yzt06 arjadaşımız (asil grup otogaz- 0312-394 69 70) servisinde işiniz 25 liraya hallettirmiş :) Bilgi birikimi yapmaya çalışıyorum. Çünkü bu işler hep sonuçsuz kalıyo. Eğer sende irtibata geçmek istersen benim numaram 0532 779 31 69  tşk.ler
M.A.
Çevrimdışı behzat Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 53
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı behzat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2010 Saat 20:46
peugeotlara en uygun lpg kiti Lovato dur   bende 5 yıldır var sorun yok ne rolanti ne çekiş.............Kahkaha
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı darknes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mart 2010 Saat 09:39
1.8 motor olmasa benzinle kullanacam... Sırıtma kardeş senin ki iyi sorun çıkarmamış ama lavatodan şikayetçi olanı da var... Allah senin başına vermesin :)
M.A.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı darknes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2010 Saat 10:05
Ankara da bu sorununu halleden bi arkadaş varsa, bir zahmet yardımcı olsun...
M.A.
Çevrimdışı Onur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Onur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2010 Saat 13:19
peugeot lara bazı yetkili servisler lpg takıyo bi de onu dene bildigim kadarıyla göral atikerde takıyo madem o kadar servise gidilmiş bide orayı dene belki orda çözerler
2011 Renault Clio Extreme 1.6 16v BVA
Çevrimdışı yzt06 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yzt06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2010 Saat 18:23
Orjinalini yazan: darknes darknes Yazdı:

Ankara da bu sorununu halleden bi arkadaş varsa, bir zahmet yardımcı olsun...
sölediğim yere gittinizmi?
AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR...
Çevrimdışı Kemal Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Kemal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2010 Saat 18:47
Ben gittim rolanti ayar valfi bozukmuş yeniside 414 tl :) tofaşlara takılan plastik te den taktılar düzeldi ama klimayı farları açınca araba sapıtıyor buldum bir yerde orjinalini 230 tl dediler alıp takacaz ondan sonra ne olaçak bakacaz
Çevrimdışı yzt06 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yzt06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mart 2010 Saat 00:48
abi bulmuşlar sorunu işte.daha ne istiyosun:=)bu lpg işinde en önemlisi doğru sorunu bulmak.benim gibi deneme yanılmaya kalmamışsın.
AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1767 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1489 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 228 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4915 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6018 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25198 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1422 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 131 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1130 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 189 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 384 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 261 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1482 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10865 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 543 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 613 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4135 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3300 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2058 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
yakup5353 2
a.kaplan 2
Aliturkoglu 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English