Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >207
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kurtuldum
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kurtuldum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı metes1 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : PEJO 207
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metes1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kurtuldum
    Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2021 Saat 19:39
Pejo 207 aracimi sattim kurtuldum.Yok yag basinc hatasiydi yok on gogus kabarmasi,abs hatasi,airbag hatasi derken beni ve maasimi yedi bitirdi.Sattim kurtuldum Bir daha da asla pejo almam.Size de tavsiyem satin ve butcenizin her ay erimesine izin vermeyin.Kalin saglicakla..
Çevrimdışı talihsiz206 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2004
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talihsiz206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2021 Saat 09:06
ben de kredi çekip 206 sw aldım. ilk arabam. o
çocukları bozuk arabayı kitlemisler bana. arabayı alalı iki ay olmadı, bir orasi bir burasi bir orasi bir burası, şimdi de akü bosalmis takviye için sağıma soluma bakıyorum şimdi... geçen bi arıza çıktı yine tamirciye götürüyorum sanayiye götür sanayiye gidiyorum pompacıya götür pompacıya götürüyorum enjeksiyon bakim yapılacak üç bin lira, sorunum düzelecek mi bilmiyorum bakacağız diyorlar. anlamadım boyle boktsn piyasada bu araç nasıl olur da hala piyasada bulunabilir anlamıyorum. ben şahsen satınca sizin gibi bir daha almayin düşünmüyorum. peki bu arabayi piyasada tutan kim, bize mi bozuk denk geldi dicem de tamirci sorunu var arkdas, sıfır alsam tamirci bulamayacagim böyle bisey olabilir mi ya, hayır İstanbuldayim Avcılar. varsa sıkı bi usta, götür neyi var neyi yok nokta atışı, para konusunda da hakkı neyse o  diyebileceğiniz bi usta varsa buyurun yoksa da kusura bakmayın beş kuruşluk araba değilmiş, resmen düştüm 
Çevrimdışı antipollution Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 207
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı antipollution Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2021 Saat 10:15
Bende 6 yıldır 207 kullanıcısıyım, aracı ilk aldığımda 7 yaşındaydı. Yağını filtresini değiştirmek dışında bir şey yapmıyordum. Taki son yıla kadar. Son 1 yılda 20 bin lira masraf yapmışımdır. Arabanın yaşı 10 ve üzeri olunca hangi araç olursa olsun parça ömrünü tamamlıyor ve parçaların değişimi gerekiyor. 170 bin km den sonra birçok parçada artık sıkıntı baş gösteriyor.
Çevrimdışı talihsiz206 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2004
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talihsiz206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2021 Saat 10:21
usta sen ne güzel senelerce binmişsin. ben aralıksız bir hafta binmedim o zoruma gidiyor. millete malzeme olduk ya, araba almış çalışmıyor muş diyorlar, çalışmayan araba almış diyorlar, pejo alınır mı sende hiç kafa yok mu diyorlar, daha neler neler, paranla rezil oluyorsun derler ya öyle oldum. bende satmak istiyorum ama kahpelik yok kanımda neyi varsa söylüyorum bakmadan kaçıyorlar, kaçsinlar. ben bana yapılan kahpeliği başkasına yapacak değilim. Allah görüyor 
Çevrimdışı Bayer Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Bayer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2021 Saat 14:09
geçmiş olsun. zaten internette görmüştüm ben de "peugeot kullanıcıları 2 kere mutlu olurlar. önce arabayı alırken, sonra da satarken" benim de son 2 aydır girdiğim stres, harcadığım zaman ve paranın hesabı yok. ama maalesef gidip de 0 mercedes alacak da paramız yok.
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2021 Saat 14:25
Hayırlısı olsun. Aldığınız araçlar genel itibariyle sıkıntılıymış geçmiş olsun

Ben 7. Peugeot aracımı kullanıyorum daha önceki araçlarımdan olan 301 deki rüzgar sesi  ve savrulma harici diğerlerinde genel bir memnuniyetsizliğim olmadı
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı antipollution Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı antipollution Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2021 Saat 22:42
evet hocam o şekilde kötü olmuş tabi. Ama ben alırken ilk önce ilanlarda en ucuzlardan kaçınmak, özelliklerine ve satıcının söylediklerine bakarak kanım ısınırsa ekspertiz ve sonrasında motor ustasına göstererek alıyorum. Birçok araçta ekspertiz ücretini verip almadığım olmuştu. Mesala bir tanesi yaptırdıklarının faturasını gösterip övünürken faturada 1 litre motor yağı yazdığını  görmüştüm. Sorduğumda bakım için motor yağını değiştirdik der demez ordan ayrıldım. Çünkü 4 litre alan arabaya 1 litre eksilme nedeniyle ilave yapıyorlar. Kısacası şansızlık olmuş ama bugün en iyi marka araçlarında da aynı sorunu yaşayabilirsin. Tabi peugeot kullanıyorum diye her şeyini övecek değilim. Ama birçok markanın aracını kiraladığım, akrabalarımda da kullandığım için hangi markayı alırsan al markadan ziyade aracın bakımlı olup olmamasıyla ilgili oluyor. Üzülmeyin İnş. yeni bir araç alır ve aynı sorunları yaşamadan keyifle binersiniz.
Çevrimdışı metes1 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : PEJO 207
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metes1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eylül 2021 Saat 19:11
Benim de ilk aracimdi.Bende kredi cekip aldim.Aldigim gun gidip bakimlarini yaptirdim 10 km gitmeden dusik yag basinc hatasi verdi.son 3 ayda 4 kez atesleme bobini degistirdim.Neeedeyse her ay bir problem cikardi.Cocugumun rizkini pejoya yatirdim.En son illallah dedim.Piyasanin 10 bin lira asagisina zor verdim.Vallaha kurtuldum diye seviniyorum.Bi daha pejo mu tovbe.Allah dusmanima vermesin.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1679 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1479 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 223 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4910 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6012 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25180 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1417 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 123 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1125 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 186 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 381 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 256 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1463 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10854 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 535 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 602 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4131 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3298 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2056 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English