Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 otomatik kendi kendine gaz verme soru.(ÇÖZÜLDÜ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 otomatik kendi kendine gaz verme soru.(ÇÖZÜLDÜ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı ismailkaya Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 2005
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailkaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kasım 2018 Saat 10:03
rolanti motoruna servis 1300 tl fiyat mı çekti ooohaaaaaa  hangi servis ooo  
KÖTÜ İNSANLARIN HER YERDE OLMASININ TEK SEBEBİ İYİ İNSANLARIN HİÇBİRŞEY YAPMAMASINDANDIR.
Çevrimdışı ismailkaya Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 40
Aracı : 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ismailkaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kasım 2018 Saat 10:06
sen araştır kendin al parçayı derim ben öylesine yazdım internetten gözüme çarptı sana yolladım 

KÖTÜ İNSANLARIN HER YERDE OLMASININ TEK SEBEBİ İYİ İNSANLARIN HİÇBİRŞEY YAPMAMASINDANDIR.
Çevrimdışı Frt-Aydin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2004-206 X-Line BVA 5P
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kasım 2018 Saat 10:26
Orjinalini yazan: ismailkaya ismailkaya Yazdı:

Ismail hocam bu markadan aldik uyum saglamiyo arabaya ayar tutmuyo
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kasım 2018 Saat 13:17
Orjinalini yazan: Frt-Aydin Frt-Aydin Yazdı:

Google a hakan peugeot yazıp numarasını arayıp fiyat alın. Yeri ankarada ama havale falan yaparsanız yollarlar. Sadece peugeot ürünleri satıyor. Ruhsattan şase numarasina bakıp söyleyin . Özellikle orjinalinin fiyatını sorun farkı karşılaştırın. Değişen iki tane rolanti motoruna rağmen ayar tutmaması arızanın başka yerden olduğundandır. Rolanti motoruna gelen komut farklı olduğu sürece rolanti motoru düzgün çalışmaz. Bence aldığı komutta hata var. 

Düzenleyen talip206 - 30 Kasım 2018 Saat 13:23
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kasım 2018 Saat 15:48
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Orjinalini yazan: Frt-Aydin Frt-Aydin Yazdı:

Google a hakan peugeot yazıp numarasını arayıp fiyat alın. Yeri ankarada ama havale falan yaparsanız yollarlar. Sadece peugeot ürünleri satıyor. Ruhsattan şase numarasina bakıp söyleyin . Özellikle orjinalinin fiyatını sorun farkı karşılaştırın. Değişen iki tane rolanti motoruna rağmen ayar tutmaması arızanın başka yerden olduğundandır. Rolanti motoruna gelen komut farklı olduğu sürece rolanti motoru düzgün çalışmaz. Bence aldığı komutta hata var. 

talip ustam az once servise bıraktım tekrardan yarın teslim alıcam iyi b bakıcaklar bidaha

gerci tüplü diye baya bi zorluk cıkardilarda bakalım araya bi adam soktuk. ordaki ustanında dediği 200 liralık motorlar uyum sağlamıyo dedi ama bırak kalsın iyi bi bakalım dediler

o değil simdi baska bi arıza daha cıktı normalde hiç motor isiği yakmıyodu dün gaz aldım arabaya  petrol araba calısmadı calıstı stop etti flaan yarım saat sonunda çalıstı araba cihazla baktıgımda P0440 arıza kodunu veriyo

arastırdım o kadar ama anlayamadım 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Aralık 2018 Saat 11:00
evet arkadaslar sorunu çözdük galiba emme manifoldu kırılmıs günlerce ugrastıgımız 15 ayrı ustanın bakıpta göremediği sorunlu parcayi yetkili servis çözmüs bulundu emmeden hava aldıgı için yapıyomus 

acaba bu manfioldun tamiri varmidir
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Aralık 2018 Saat 17:37
  Çok geçmiş olsun. Kırılan manifold plastik ise ve  hareketli bir yer değilse çeşitli yapistiricilar ile yapıştırılabilir. Yani yerine bağlı 

Düzenleyen talip206 - 02 Aralık 2018 Saat 20:18
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Aralık 2018 Saat 19:24

Çok geçmiş olsun. Kırılanmanifoldu  nokta plastik ise ve  hareketli bir yer değilse çeşitli yapistiricilar ile yapıştırılabilir. Yani yerine bağlı 

Olmadi talip usta serviste yanlis teshis koymuslar kirik falan yok 2 gunde serviste kaldi ordada cozemediler yine kaldik ortada.

Onu birak sanziman sorunlarida cikmaya basladi onceleri ara ara vuruntu oluyodu simdi surekli vuruntu ve gec vites atmaya basladi.

Krank kecesini degistirdik basimiza kaldi araba nerden degistim keceyi kesin keceyi degisirken bisey oldu arabaya cozemiyolar artik.

Krank sensoru nerdedir bizim arabada biliyonumusunuz krank sensorumu bozuldu acaba
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Aralık 2018 Saat 20:33
Zannetmiyorum krank sensörunden olduğunu ama belki kablosu ezildi ise saşeye neden olabilir. Yerini şöyle tarif edeyim. Önden  bakınca  radyatorun arkasinda biraz aşağıda yer alır. Rengi genelde gri renk oluyor. Yağ  filtresinin sağ  tarafında yer alıyor ( Önden bakınca). Zaten kablosunu görürsünüz, 

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Aralık 2018 Saat 17:43

Zannetmiyorum krank sensörunden olduğunu ama belki kablosu ezildi ise saşeye neden olabilir. Yerini şöyle tarif edeyim. Önden  bakınca  radyatorun arkasinda biraz aşağıda yer alır. Rengi genelde gri renk oluyor. Yağ  filtresinin sağ  tarafında yer alıyor ( Önden bakınca). Zaten kablosunu görürsünüz, 

Talip usta arızayı sonunda çözebildik potansiyo metre arizalıymış.
cıkma bogaz kelebeği bulduk üzerinde zaten rolanti motoru ve potansiyometreside vardi taktık kalibrasyon yapıldı ve gaz verme olayını kesti araba problemi çözdük.
aynı problemle karşılaşan arkadaşlarada yardımcı olur inşallah.

yalnız vites problemi başladı 2. vitesten 3. vitese 3500 devirden önce geçmemeye başladı yalnız sık yapmaya başladı acaba yağını değiştirsem bi etkisini görebilirmiyiz.

bi keresinde usta yag eksik deyip 1 litre yağ ekleyip fazlasını almıstı.

bildigim kadariylada otomatiklere yağ eklemek sağlıklı değil diyolar 

senin fikrin nedir talip hocam

4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Aralık 2018 Saat 21:31
Hadi geçmiş olsun.  Sorunun rolanti sensörü yani senin deyiminle potansiyometreden olma ihtimalini söylemiştik ama bakıldı denilince hatta yetkili servis bile görmeyince yapacak birşey  kalmıyor.
Yağ değişimi gerekli değil diyenlere inanmayın. Her 50bin veya en geç 60 bin km de yağı değiştirmeniz gerekiyor. Yoksa seleonid valfler arıza yapıp masrafı artırabilir. 

Sizin sorunun rolanti ile ilgili olabileceğini yazmıştım. Boğaz kelebeği gazı anlık(saliselik)kesemezse sıkıntılar vuruntular olabiliyor. Öncelikle bir süre daha gözlem yapın. Mümkünse bütün arıza kodlarını sıfırlatın. Motor kodlarını ayrı şanzımanı arıza kodlarını ayrı sildirin. Eğer sorun devam ederse şanzıman selenoidlerinin basıncını hem soğukken hem sıcakken ölçtürün. Zaten bir hata çıkarsa selenoidlerinin ve yağın değişmesi gerekiyor. Basınç değerleri normal ise sadece yağ değişimi kurtarabilir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Aralık 2018 Saat 22:32
talip usta bugun baktik basincina 2.45 bar arasi bisey cikiyo harici bi hata da vermiyo usta basinc normal dedi yag ekletti 600 gr falan bi gun kullan bi dene dedi ama aksam oldu bi dwgisiklik yok simdi 1. Viteste 3 devirde atnaya basladi.
 Fakat kar moduna alinca arac normale donuyo 3 devir civari vites gecisi saglaniyor.

Bizim kocaelide otomatik sanzimandan anlayan yok napicam hic bilmiyorum yag gibi olan sanziman ne hallere geldi ve yapicak usta yok

Usta varda adam bakmadan denemeden yada bilgisayara baglamadan 2 bin 3 bin fiyat cekiyo adama derdini anlatiyon 2 binden kapi aciyo cok ilginc

Fikrin nedir ne yapmam lazim
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Aralık 2018 Saat 23:52
Spor modu takılı kalmış gibi hareket ediyor anladığım kadarıyla. Birde spor moda alıp deneme yapın. Işıkları gözlemleyin spor ışığı yanıyor  mu?
Yağı  ekleyen usta şanzıman ustası mı yoksa motor ustası mı?
Yağ  eklemek basit gibi görünse de belli bir prosedürü var. Yağ eksik veya fazla ise sıkıntı yapabilir. Eksik olması kadar fazla olması da böyle problemlere yol açar.
Eğer orda usta bulamazsanız mecbur istanbul'a gelmeniz gerekiyor.

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Aralık 2018 Saat 07:50
yok motor ustasi dedigin gibi spor modu takili kalmis gibi istanbulda tanidivin sanzimanci varmi acaba

Spor modu ekranda yaniyor denin yaninda s yaziyor onda problem yok zaten
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Aralık 2018 Saat 18:12
Hocam motor ustası baktı ise fazla yağ eklemiş olabilir.
 İstanbulda  atco otomatik şanzıman servisine gittim yağ kontrolü için.  Ama o kadar kalabalıktı ki bakamadılar. Başka bir gün için randevu verebiliriz dediler.   Bana profesyonel bir yer gibi geldi. Fiyat performans olayına birşey diyemem açıkçası. Ama intermet yorumları güzel. Adresini google dan bulabilirsiniz.
Daha sonra ordan çıkıp 10 kadar yer gezdim. Ya hepsi doluydu yada yağ kontrolü diye önemsemeyip baştan savdılar.
 En son ümraniye kadosan oto sanayi sitesinde yıldırım  oto şanzıman servisini buldum. Prosedüre uygun olarak yağ  değişimi  yapıyor. Bu konuda bilgili olduğu  belli. Yağ  eksikmis rast gele eklemedi. Ben arabaya bindim arabayı  kaldırdı. Tıpayı açtı ben vitesleri değiştirdim ona göre bakıp yağ ekledi.
Yıldırım oto niyazi usta kadosan oto sanayi sitesi k blok no 3 ümraniye
Çevrimdışı husobay Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2000
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı husobay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Aralık 2018 Saat 21:24
merhaba bendede aynı sorun var tamircim kelebek değişmeli dedi ama kelebek fiyatı nerdeyse
 2000 lira çıkmasıda pahalı 😞 hayırlısı olsun çözüme ulaştığınıza sevindim
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2018 Saat 09:26
Orjinalini yazan: husobay husobay Yazdı:

merhaba bendede aynı sorun var tamircim kelebek değişmeli dedi ama kelebek fiyatı nerdeyse
 2000 lira çıkmasıda pahalı 😞 hayırlısı olsun çözüme ulaştığınıza sevindim

Usta ben 300 liraya buldum orjinal urunu googleden guven ankara aratin arayin bi sorun bence.

Potansiyo metrenide mutlaka kontrol ettir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2018 Saat 09:29

Hocam motor ustası baktı ise fazla yağ eklemiş olabilir.
 İstanbulda  atco otomatik şanzıman servisine gittim yağ kontrolü için.  Ama o kadar kalabalıktı ki bakamadılar. Başka bir gün için randevu verebiliriz dediler.   Bana profesyonel bir yer gibi geldi. Fiyat performans olayına birşey diyemem açıkçası. Ama intermet yorumları güzel. Adresini google dan bulabilirsiniz.
Daha sonra ordan çıkıp 10 kadar yer gezdim. Ya hepsi doluydu yada yağ kontrolü diye önemsemeyip baştan savdılar.
 En son ümraniye kadosan oto sanayi sitesinde yıldırım  oto şanzıman servisini buldum. Prosedüre uygun olarak yağ  değişimi  yapıyor. Bu konuda bilgili olduğu  belli. Yağ  eksikmis rast gele eklemedi. Ben arabaya bindim arabayı  kaldırdı. Tıpayı açtı ben vitesleri değiştirdim ona göre bakıp yağ ekledi.
Yıldırım oto niyazi usta kadosan oto sanayi sitesi k blok no 3 ümraniye
Talip usta umraniye mantikli hem yakin sayilir bana.isin ilginc tarafi araba kendiliginde duzeldi vitesler simdi erken atiyor:):)

Saka gibi ama bi sorun oldugu aşikar.
Sanzimana kalibrasyon atiliyomu sanki beyni karismis arabanin
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2018 Saat 18:47
Biraz daha gözlem yapmanızı söylemiştim.  Muhtemelen önceki  arızanın etkileri devam ediyordu. Fazla rolanti vb durumlarda ecu değerleri kaydedip bu olağan üstü değerleri normal kabul edebiliyor. Lpg kullanan kişilere bir süre lpgyi kapatıp benzinde kullanma önerisi o yüzden veriliyor. Böylelikle araç yeni bir map haritası oluşturuyor.
Olurda sorun devam ederse yağ seviyesini kontrol ettirmenizde fayda var. Hemen acele etmeyin biraz daha gözlem yapın. 
Bu arada başka konuda açtığınız lpg ile ilgili sorun içinde acele etmeyin. Bir süre daha gözlem yapıp değerlerin normale dönmesini bekleyin.     
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Frt-Aydin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2018 Saat 19:22

Biraz daha gözlem yapmanızı söylemiştim.  Muhtemelen önceki  arızanın etkileri devam ediyordu. Fazla rolanti vb durumlarda ecu değerleri kaydedip bu olağan üstü değerleri normal kabul edebiliyor. Lpg kullanan kişilere bir süre lpgyi kapatıp benzinde kullanma önerisi o yüzden veriliyor. Böylelikle araç yeni bir map haritası oluşturuyor.
Olurda sorun devam ederse yağ seviyesini kontrol ettirmenizde fayda var. Hemen acele etmeyin biraz daha gözlem yapın. 
Bu arada başka konuda açtığınız lpg ile ilgili sorun içinde acele etmeyin. Bir süre daha gözlem yapıp değerlerin normale dönmesini bekleyin.     

Talip ustam bilgilerin icin tesekkurler ama sanirim hirpalanmis bi arac denk geldi bana ve toparlamasida cok sancili ve masrafli gecicek anlasilan.

Baska birine biraktim yagina falan bakmis sanzimanin seviyes normal deyip gonderdi akuyu falan sokmus herhalde resetleme denen seyi yapmis

Az once eve gelirken birden vuruntular basladi arabada gormen lazim boyle bi ses yok.

Yani demek istedigim sanziman iyice aptallasti.

Bi sure daha gozlemliyim.

Ayrica benim motor suyu camur gibi bi etkisi olurmu diger sıkintilarla ugrasmaktan suyunu temizletmeye firsatim olmadi
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1594 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1471 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 216 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4905 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6007 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25171 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1414 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 112 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1116 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 181 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 373 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1437 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10839 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 525 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 589 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4128 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3289 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2051 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English