Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 FELİNE Donanım
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 FELİNE Donanım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı sametcevik91 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Peugeot 206 FELİNE
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sametcevik91 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 FELİNE Donanım
    Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2018 Saat 23:26
Selamlar herkese aracımın fotosunu siteye atmayı beceremedim ama biraz donanımından bahsedeceğim.Sitede birçok kez konuşulmuş ama en full olanı hakkında 206 ların karara varılamamış sanırım bu olayda fabrika kaynaklı hem herkese bilgi sunmak hemde 206 alacaklara tavsiye niteliğinde bir paylaşım olacaktır diye düşündüm.
Ayrıca ne var ne yok yazacağım.Aracını tanımayanlar için lazım olur.
Baktığıma göre heryerde aynı felinelerden  farklı olduğunu gördüm aracımın.sanırım fabrika opsiyon kaynaklı ..

Benim aracımın donanımı şöyle;(başka feline olanlar farklı ise fabrikadan bilemiyorum)
-----Aracım 206 Feline 2007--------
* 10 Airbag                    *Sis Farları ön
*ABS                             *Dijital gaz pedalı
*ESP                              *Arka camları engelleme(çocuk kilidi)
*Dijital Klima                  *Soğutmalı torpido
*Yağmur Sersörü             *Torpido lambası
*Far Sensörü                   *Arka koltuk 3 başlık
*4 Kademe far ayarı         *Follow me(far)
*Airbag kilidi                    *Kapı açma uyarı lambası ve yazı ekranda
*4 Cam Otomatik              *Ekran donma uyarısı
*Motorlu Aynalar               *Emniyet kemeri ikaz ışığı
*Yarı deri koltuklar            *CD Çalar+6'LI CD Changer
*Emniyet kemeri hareketli  *Karanlık kontak aydınlatması (otomatik yanar tavan)
klipsler                              *Gösterge ışığı kısma-açma
*Emniyet kemer hareketli    *(Hız sabitleme yok malesef)
soketler
*Koltuk Alt ve Şişirme ayarı
*Geri vitese atınca oto çalışan
arka silecek
*İmmoblizer
*Kumanda kolundan cam
kaldırma(orijinal Modül yok)

206'yı kötüleyen arkadaşlarım oldu bu güne dek ama pişman değilim yıllardır bindiğim araba adamlar 70-80 binTL verip araba alanları gördüm arabalarındaki özellik 2 hava yastığı analog klima arka camları bile kollu siz düşünün artık neyse özelliklerim bunlar sevgili forum üyeleri bilgilendirme amaçlı yazdım tüm bunları herkese iyi günler dilerim kazasız belasız bindirsin Allah araclarınıza..
Peugeot 206 FELİNE
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2018 Saat 00:29
Merhaba,

ESP konusunda emin misiniz ? ESP sadece RC modellerde var diye biliyorum.

206 larin en dolusu Roland Garros modelidir.
Sizin bu yazdiklariniza ek,
-3 satir yol bilgisayari
-Cam Tavan
-Cift renk deri doeseme
-Uzaktan kumanda ile katlanan ayna
-Tavan da harita lambasi

Feline 2006-2010 arasi uretilen orta dolu pakettir. Yari deri doseme ve sunroof opsiyoneldir.
2005ve oncesinde orta dolu paket ise XT olarak gecer Airbag sayisi 10degil 8 olmasi lazim. Sizinle ayni paket XT de yine yol bilgisayari mevcut ekstra olarak.

Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sametcevik91 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2018 Saat 01:09
Esp var hocam eminim aracıma hakimim yani ayrıca çoğu xt ve felinede 8 Airbag var o yüzden benim aracım dolu dedim 3 satır bendede var ki sonradan takma değil aracn 2. Sahibiyim sadece tavan yok katlanan ayna yok o yüzden..10 Airbag var yani benm aracımda var 9 ve 10. Yastıklar arka kemerlerin orda iyi akşamlar( foto atmayı bilsem ah siteye atacam foto ama:) cehalet)

Düzenleyen sametcevik91 - 08 Ekim 2018 Saat 01:14
Peugeot 206 FELİNE
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2018 Saat 01:16
Orjinalini yazan: sametcevik91 sametcevik91 Yazdı:

Esp var hocam eminim aracıma hakimim yani ayrıca çoğu xt ve felinede 8 Airbag var o yüzden benim aracım dolu dedim 3 satır bendede var ki sonradan takma değil aracn 2. Sahibiyim sadece tavan yok katlanan ayna yok o yüzden..10 Airbag var yani benm aracımda var 9 ve 10. Yastıklar arka kemerlerin orda iyi akşamlar( foto atmayı bilsem ah siteye atacam foto ama:) cehalet)

Yani pejo bu bazen sasirtiyor insani. Sase numarasini ozelden atabilirmisiz servisboxdan bakmak isterim.
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sametcevik91 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2018 Saat 01:21
Yarın birgün detaylı video donanımlarını çeker sana yollarım isterseniz ama kbkma şase no veremem prensip meselesi sitelere aracımı paylaşırken bile plakamı dahi kapatırım yanlış anlamayn
Peugeot 206 FELİNE
Çevrimdışı HasGur Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 53
Aracı : Civic, SuperB, Pug 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı HasGur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2018 Saat 08:35
Araçlar farklı isimlendirilmiş standart donanımlarla satışa sunulurken müşteri tarafından ilave edilmesi istenebilecek yine standart opsiyonel seçenekler sunulur. Buraya kadar her şey standarttır ancak müşteri o araç için bir opsiyon olarak sunulmayan ancak markanın farklı modellerinde var olan bir özelliğin alacağı araçta olmasını talep edip fiyat farkını ve geç teslimi kabul ederse ve o özellik araçla uyum sağlayabilecek bir donanım ise araç diğerleri ile aynı bantta üretilsede fabrikadan özel üretim adı altında ek donanımlara sahip olarak çıkar. Yurt dışı üretim full donanımda 6 airbag olan araçta 10 airbag olması, bir üst sınıftaki araca ait multimedya sisteminin alt modele entegre edilmesi ve benzerleri gibi... Günümüzde hemen her özellik bir opsiyonel paketle birlikte sunulduğu için özel üretim pek yapılmıyor ancak özellikle ticari taksi olarak kullanılacak araçlar için mercedes firması dahil her talebe açıklar.
1973 200
1976 280S
1983Şahin
1990Transit
1991Şahin
1993Toros,Kartal
1995R19
1997Tempra
1999E2200
2000Megane
2004Axor2523
2005Focus
2005 1840
2006307
2007R420
2008Civic
2012SpB
Çevrimdışı ukayl Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ukayl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2019 Saat 16:13
Birde bu feline model araçların boş ağırlığı diğerlerine göre daha ağır. Hatta 301 lerden bile daha ağır . 
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1558 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1464 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 213 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4895 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5994 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25156 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1408 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 111 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1114 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 368 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1432 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10837 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 586 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4126 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3286 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2049 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English