Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >407
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 407 1,6 HDI “Engine fault: repair needed” Uyarısı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

407 1,6 HDI “Engine fault: repair needed” Uyarısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı ebirol Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 407
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ebirol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 407 1,6 HDI “Engine fault: repair needed” Uyarısı
    Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 15:12
Herkese merhaba, aranıza yeni katıldım. Uzun bir süredir buraları okuyorum aslına bakılırsa.
Aracımı 3ay önce aldım. 2010model makyajlı 1,6hdi. 205bin km’de şu an. 

Aracı aldıktan sonra önceliğim genelde motor-mekanik problem varsa onlara yoğunlaşmak olur. Evvela ilk uzun yolumda Egzos Emisyon Sistemi Hatası (Depollution System Faulty) arızasını, bir rampada vites düşürüp gaza yüklenince arıza lambasıyla farkettim. Tabi 407 lerimizin özelliği sonucu hemen devir 3000d/d de kısıtlandı. Bir süre sonra ise geçti. Tam olarak neyden kaynaklandığını bilmiyorum ancak benim en yoğun şüphem, mazot kaçıran bir enjektörüm idi. Derhal enjektörcüye gidip açıp temizlettim, contası vs. değişti ve artık bu hatayı almamaya başladım. 
Daha sonra ara ara esp/brake system arıza aldım ama bunun peşine herhangi bir motor arıza lambası hiç yanmadı başka kişilerde olduğu gibi.

Aralarda arabayı sıkıştırıp denedim ve herhangi bir problem yaşamadım. Ancak hikaye burada bitmedi, geçen hafta yine bir rampada araba yüklü iken (5kişi+full bagaj) yine 5 tne 4'e çekilen vites ve yine arıza lambası. Bu seferki hata: "Engine fault: Repair needed" ve yine 3000d/d koruma modu. Pek tabii ki yine kısa bir süre sonra geçti. Ama aradan geçen 1aydan sonra bu sefer neden böyle bir şey oldu bilemiyorum.

Mevcut durumu daha iyi aktarabilmek adına, aracımda hissedilir bir çekiş kaybı yok. Performans açısından gayet güzel. Km 200.000 de. Bağdaştırabilecek tek diğer problem ise şu: 1300d/d civarlarında gidince araba tekliyor. Sadece bu devirlerde oluyor bu ve devir saatine yansımıyor.

Sizce neler olabilir problem? Bir çok konuyu okudum daha öncesinde. EGR, Katalizör, Boğaz Kelebeği gibi ihtimaller gördüm. Ancak olay özelinde bir değerlendirme de yapabiliriz belki diye düşündüm.
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 16:26
bence senin sorunun katalizör gibi görünüyor yükte aracın egzoz dumanını tam atamadığı için kontrol devreye girip sınırlıyor
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ebirol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 16:29
Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

bence senin sorunun katalizör gibi görünüyor yükte aracın egzoz dumanını tam atamadığı için kontrol devreye girip sınırlıyor
Bildiğim kadarıyla temizliği falan çok verimli olmuyor. İptal mi ettirmek gerekir, bayram dönüşü ustama gideceğim ama dönene dek kafamda belirlemek istiyorum ihtimalleri.
1300devirde tekleme meselesi de katalizörden midir sizce?

Düzenleyen ebirol - 17 Ağustos 2018 Saat 16:30
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ağustos 2018 Saat 15:17
Orjinalini yazan: ebirol ebirol Yazdı:

Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

Bildiğim kadarıyla temizliği falan çok verimli olmuyor. İptal mi ettirmek gerekir, bayram dönüşü ustama gideceğim ama dönene dek kafamda belirlemek istiyorum ihtimalleri.
1300devirde tekleme meselesi de katalizörden midir sizce?

temizliği hiç yaptırmadığım için birşey diyemeyeceğim. 1300 devir olayıda bence enjektörlerden
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı necmettinn Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 50
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı necmettinn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2018 Saat 23:01
Benzer bir sorun yaşadım. Önce ABS//ESP hatası daha sonra rampada "Engine fault: Repair needed" hatası aldım. Önceleri normal görünen araç sonra birden çalışmamaya yolda giderken teklemeye ve bu hatayı vermeye başladı. Tamircime götürdüğümde önce sorunu çözemedik ama tesadüfen orada da çalışmayınca bilgisayara bağlayıp kontrol etti ve enjektörleri göremediğini söyledi. Sonuç : motorun kayışların olduğu tarafta çamurluk davlumbazının içinden ulaşılabilen, ne soketi olduğunu bilmediğim bir sokette temazsızlık olduğu ortaya çıktı. Değiştirdiğimden beri çok şükür nerdeyse 3000 km. yol yaptım tık yok. Hani bir ihtimal aynı sokette sıkıntı olabilirmi acaba ?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ebirol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2018 Saat 23:41
Orjinalini yazan: necmettinn necmettinn Yazdı:

Benzer bir sorun yaşadım. Önce ABS//ESP hatası daha sonra rampada "Engine fault: Repair needed" hatası aldım. Önceleri normal görünen araç sonra birden çalışmamaya yolda giderken teklemeye ve bu hatayı vermeye başladı. Tamircime götürdüğümde önce sorunu çözemedik ama tesadüfen orada da çalışmayınca bilgisayara bağlayıp kontrol etti ve enjektörleri göremediğini söyledi. Sonuç : motorun kayışların olduğu tarafta çamurluk davlumbazının içinden ulaşılabilen, ne soketi olduğunu bilmediğim bir sokette temazsızlık olduğu ortaya çıktı. Değiştirdiğimden beri çok şükür nerdeyse 3000 km. yol yaptım tık yok. Hani bir ihtimal aynı sokette sıkıntı olabilirmi acaba ?
 İlginiz için teşekkür ederim, ben de önümüzdeki hafta müsait bir vakitte ustama gideceğim.  inceleyeceğiz bakalım neler olabilir, bahsettiğiniz soketi de söyleyeyim bakalım.  Bayramda 2500 km yol yaptım, otobanda yüksek hızlarda uzun süre de seyrettim, yaklaşık 400 500 km yol yaptıktan sonra bir rampada hız sabitleyici ile giderken tahminimce dip gaz yaptığı bir anda yine aynı arıza lambası yandı.  Motoru sıkıştırınca yaptığı için bana nedense ekzos sistemi ile alakalı olabilir gibi geliyor belki katalizör belki egr. Ama enjektörle alakalı da olabilir tabi...

Peki 3000 devirde kısıtlama moduna girdiğinde turboyu devredışı mı bırakıyor bana turbo devrede gibi geliyor tam olarak aracın ne yaptığını bilen var mı
Çevrimdışı kutay5365 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Peugeot 407 2.0 Executive
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kutay5365 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağustos 2018 Saat 11:47
abi 2.0 executive var bizde de. geçen yıl sürekli aynı hatayı verip kendi kendine gaz verip kesiyordu. yolda 120le giderken bile. sigorta tablasından beyne kadar her şeyine baktırdık sorun enjektörde çıkmıştı. 150 liralık bir malzeme için 3000 tl harcadık. enjektörlere baktırın bence
2005-407 2.0 EXECUTIVE
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ebirol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağustos 2018 Saat 16:36
Bugün ustama gittim, periyodik bakım-triger-devirdaim değiştik orjinallerle. Ayrıca buralarda okuduğum üzere Turbo Elektrovanasından olabileceği için hazır girişmişken onu da orjinaliyle değiştik. İşlemlerin sonunda denedik yine bir rampada sıkıştırdım ve aynı arıza lambası aynı mesaj ile yandı :) 
Bu bahsettiğim arıza lambasını obd bağlayınca Turbo basıncı yüksek gibi bir arıza veriyordu. Turbocuya git turbodan yapar bu arızayı, bi kontrol ettir çözülür büyük ihtimalle dedi. 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ebirol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağustos 2018 Saat 21:57
Anadolu yakasında turbo kontrolü ve gerekli revizeleri için tavsiye edeceğiniz iyi çalışan bir turbocu var mı?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı ebirol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2018 Saat 21:26
Literatüre girmesi için benim çözümümü yazıyorum Smile 
Geçtiğimiz hafta bilgisayara bağlattım tekrar, arıza kodlarının fotoğrafını çektim müsait olunca koyarım. 
Elektrovanayı kontrol etmek gerek dendi çünkü turbo tahliyeyi geç yapıyormuş, bu yüzden yüksek basınç arızası verdiğini düşündü usta. Ustanın sunduğu çözüm alternatifleri:
1. Elektrovana’ya giden hortumlarda çatlak olabilir, bu da basınç ayarlayamamaya sebep olabilir,
2. Elektrovana’nın (turbo selenoid valfi) üç adet girişinden (giriş, çıkış, tahliye) yerleri yanlış bağlanmış olabilir.
3. Elektrovana bozuk olabilir.

Biz üçüncü maddeyi eledik çünkü bir hafta öncesinde bakım yaparken değiştirmiştim. 
Hortum kontrolü için bıraktım arabayı, hatta biraz da ümitsizdim başka bir şeyden çıkar diye. Ancak kontrol edilince gördük ki ummadık bir şekilde ikinci madde çıktı karşımıza. Aracı aldığımda tersmiş ki aracı zorlayınca arıza lambası yanıyordu(3000d/d civarında) ve bakımda da bizim usta aynı çıkarttığı şekilde takmış demekki. Şimdi bir haftadır bir problem kalmadı, çeşitli zorlamalar yapsam da tık demiyor maaşallah.
Çevrimdışı ocaliptus Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 65
Aracı : 407 1.6 HDİ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ocaliptus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2018 Saat 13:17
Sakın katalizörü boşalttırayım deme, temizlik yapılabiliyorsa temizlet. Benim aracımdan, katalizörden ses geliyor diye usta boşalttırdı, araba çok yakmaya ve alt devirlerde çekmemeye başladı. Yenisini arıyorum ama üretilmiyormuş. Trabzon'da bir egzoz imalatçısında buldum 2300 tl.  Temiz çıkma arıyorum
06-15HT787
Çevrimdışı HasGur Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 53
Aracı : Civic, SuperB, Pug 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı HasGur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2018 Saat 15:21
Orjinalini yazan: ebirol ebirol Yazdı:

Literatüre girmesi için benim çözümümü yazıyorum Smile 
Geçtiğimiz hafta bilgisayara bağlattım tekrar, arıza kodlarının fotoğrafını çektim müsait olunca koyarım. 
Elektrovanayı kontrol etmek gerek dendi çünkü turbo tahliyeyi geç yapıyormuş, bu yüzden yüksek basınç arızası verdiğini düşündü usta. Ustanın sunduğu çözüm alternatifleri:
1. Elektrovana’ya giden hortumlarda çatlak olabilir, bu da basınç ayarlayamamaya sebep olabilir,
2. Elektrovana’nın (turbo selenoid valfi) üç adet girişinden (giriş, çıkış, tahliye) yerleri yanlış bağlanmış olabilir.
3. Elektrovana bozuk olabilir.

Biz üçüncü maddeyi eledik çünkü bir hafta öncesinde bakım yaparken değiştirmiştim. 
Hortum kontrolü için bıraktım arabayı, hatta biraz da ümitsizdim başka bir şeyden çıkar diye. Ancak kontrol edilince gördük ki ummadık bir şekilde ikinci madde çıktı karşımıza. Aracı aldığımda tersmiş ki aracı zorlayınca arıza lambası yanıyordu(3000d/d civarında) ve bakımda da bizim usta aynı çıkarttığı şekilde takmış demekki. Şimdi bir haftadır bir problem kalmadı, çeşitli zorlamalar yapsam da tık demiyor maaşallah.

Problemin çözümünü yazan nadir insanlardan birisiniz, tebrikler.

Öte yandan elektrovana bağlantılarını yanlış yapacak kadar yetersiz kişiler "tamirci" ünvanına sahip... Böyle şeyleri duyduğum zaman "Vayyy be, vay ülkemin insanlarının haline" demekten kendimi alamıyorum !
1973 200
1976 280S
1983Şahin
1990Transit
1991Şahin
1993Toros,Kartal
1995R19
1997Tempra
1999E2200
2000Megane
2004Axor2523
2005Focus
2005 1840
2006307
2007R420
2008Civic
2012SpB
Çevrimdışı serkanertas Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serkanertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kasım 2018 Saat 15:36

Merhaba öncelikle sevindim cozume ulastıgınız için aynı sorun bende oldu dun 3000 deviri gordumu sankı bırı arkadan tutarcasına engellıyo ama 3000 devırın altında hiç sıkıntı gostermıyor egerkı degıstıgı soketın nerede oldugunu gosteren bır fotograf paylasırsanız cok sevınırım belkı benımde aynı arızadandır tesekkurler simdiden
Çevrimdışı serkanertas Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serkanertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kasım 2018 Saat 21:19
Orjinalini yazan: serkanertas serkanertas Yazdı:

Merhaba öncelikle sevindim cozume ulastıgınız için aynı sorun bende oldu dun 3000 deviri gordumu sankı bırı arkadan tutarcasına engellıyo ama 3000 devırın altında hiç sıkıntı gostermıyor egerkı degıstıgı soketın nerede oldugunu gosteren bır fotograf paylasırsanız cok sevınırım belkı benımde aynı arızadandır tesekkurler simdiden

neyse yanlıslıkla cozdum ne alakaysa baktım yedek su sevıyesı bıraz dusuk ekledım arıza ısıgı anında sondu LOLSmileSmile
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kasım 2018 Saat 08:59

geri dönüş için teşekkürler hocam. probleminizin çözüldüğüne sevindim.

neyse yanlıslıkla cozdum ne alakaysa baktım yedek su sevıyesı bıraz dusuk ekledım arıza ısıgı anında sondu LOLSmileSmile
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
Çevrimdışı Redmoon Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : Peugeot 407 1,6 HDI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Redmoon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2019 Saat 11:15
herkeze merhaba. 
Forumda cok yeniyim. Malum 407 1,6 hdi comfort umu iki hafta once aldim
Aracta hic bi siknti yoktu. Sadece ust plastigin orda yag terlemesi varmis. Biraz yagliydi. Usta problem yaratmaz dedi. 
Arbayi marastan alip bursya antalya ustunden geze geze geldik. 
Totalde 3000 km yol yaptik. Sadece bi kere 3000 nin 2000 kusurlerinde hararet gostergesi birden yanip STOP yazisi cikti
Az durdum 5 dk. Geri bastim. Gayet normal bi sekilde gitti 
Bursaya dindugumde dun motoru bi yikatayim dedim. Yaglanma ne seviyede nekadr gubde oluo falan diye. 
Ama yikatmamin sabahinda motor isigu yandi ve engine fault repair needed uyarisi aldim
Pc ye bagladik debimetre sensoru hatasi cikti
Nese sildirdik hatayi ama 15 dk sonra stop edip geri calistirinca geri yandi. Az evvelde. Gecenki gibi hararet isigi yanip ibre sona dayanip STOP yazdi. Gene durudum biraz, sonra geri bastim. Herhangi bi anormallik olmaksizin calisti. 
Sorunum akismetre demi acaba hararet musurudemi arzali. 
Bursda varmi bu duruma gosterebilcegim biri???
Bu arada Arac aldigimda 157 bindeydi, su an 160 bin kusur

Düzenleyen Redmoon - 14 Temmuz 2019 Saat 11:17
Çevrimdışı erkanengin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erkanengin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2019 Saat 15:45
BEN 2 SENEDIR BU SORUNLA UGRASIYORUM DEGISMEDIK PARCA KALMADI HALA BIR COZUM YOK. YAKIT YUKSEK BASINC HATASI VERIYOR VE STOP EDIYOR ARABA KALKISLARDA. NE İŞ ANLAMADIM IZMIRDE BI DOGRU DUZGUN PEJO USTASI YOK HEPSI KAFASINA GORE BISEYLER SOYLUYOR. NASIL OLCAK BILMIYORUM
Çevrimdışı Redmoon Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : Peugeot 407 1,6 HDI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Redmoon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2019 Saat 19:39
benimki belkide basit bi sensor arizasidir bilmirum. 
Cunku arabnin gidisnde cekisinde herhangi bi sorun yok. Arabada anormal bi durumda yok. Sadece isik kafami karisitirio. Ilerde bana buyuk bi masraf acmasin. Bursada saglam bi elktronikci beyinci varsa bi gostermek istiyirum. 
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 427 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 129 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 168 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 130 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20883 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 682 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3372 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11669 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 531 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 200 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24807 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 228 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 134 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3060 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 352 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 329 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 248 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
konu icon Triger kayışı, zinciri ? son mesaja git 508 0 Fisherking
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English