Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >106
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Tekleme ve motor ikaz lambası
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tekleme ve motor ikaz lambası

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı buberk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 106 QS
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Tekleme ve motor ikaz lambası
    Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 15:00
Merhaba;
Uzun zamandır istediğim 106 quicksilvera yeni sahip oldum. Arabada ufak tefek sorunlar var. Bunlardan en büyüğü hakkında tecrübeli pejoculara danışmak istedim.

Araba genelde 2500 devir civarında sabit gaz giderken sarı renkli motor ikaz lambası 1-2 saniye yanıp sönüyor. Dikkat ettim o anda hafif hafif tekliyor ve motordan tak tak tak ses geliyor sanki. Hani 4 silindirli arabanın tek silindiri çalışmaz da sarsıntılı çalışır ya aynen ona benzer bir durum. 
İlk aldığımda ilk gaza bastığımda bir tekleme oluyordu bakıma götürdüm yağ, yağ filtresi benzin filtresi değişti sorunum kalmadı diyordum şimdi de bu motor ışığı olayı başladı. 
Bayramdan sonra ikinci hafta ancak ustalar müsait olacakmış. Bayramda yolda kalacağım gibi geliyor :(
Çevrimdışı onurrr41 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 24
Aracı : 1.4 206 X-DESIGN - 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurrr41 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 15:31
Yakıtı nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama aynısını bende yaşadım. Benzin filtresi değişince düzelmişti benimkisi. Benzini shell nitro almanızı öneririm bu arada. Daha çok tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun
1.4 Peugeot 206 8V - Benzin - X-Design - 2006 Model - Otomatik Şanzıman - H7 LED Uzun Far Ampulü - Pioneer Kapı Hoparlörleri
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 16:03
Zeten ilk defa yakıt aldım ve opetten aldım fulledim. Hem ölçüm yapacağım hemde belki düzelir diye full depo aldım dün akşam (LPG hiç takılmamış). Belki düzelir diye bekliyorum bende. Bayramdan sonra büyük ihtimal bujileri değiştirip enjektör temizleme ilacından koyacak  ustam depoya. Bobin olabilir diyen var, boğaz kelebeği diyen var umarım başlamadan bitmez quicksilver sevdam. Arabamı çok seviyorum.
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 17:38
Enjektör olabilir hocam. Bende benzer problem olmuştu lpg de hiç sorun yoktu sadece benzinde yapıyordu. O yüzden teşhisi kolay oldu. Usta bakar bakmaz benzin enjektörü arızalı dedi. Araba benzinde zangır zangır titriyordu. 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 18:03
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Enjektör olabilir hocam. Bende benzer problem olmuştu lpg de hiç sorun yoktu sadece benzinde yapıyordu. O yüzden teşhisi kolay oldu. Usta bakar bakmaz benzin enjektörü arızalı dedi. Araba benzinde zangır zangır titriyordu. 

Bende öyle tahmin ediyorum. Enjektörse baya masraf çıkabilir değil mi?
Aslında araca LPG taktırmayı düşünüyorum. Belki de LPG takılınca sorun sadece benzinde çalışırken olacak yanlış anlamadıysam..?
Peki bu tekleme olayı muayneden geçmemize engel olur mu acaba? 2 ay sonra araç muayenesi bitiyor LPG taktırmaya o zamana kadar karar verip taktırmış olacağım.
Cevap için teşekkür ederim sorularım biraz fazla kusura bakmayın..

Çevrimdışı Ufuk_64 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı Ufuk_64 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağustos 2018 Saat 19:32
Bence sen git pug servisine (sanayi değil) 4 tane orijinal buji al istersen pazarlık et orada taktır.Hatta ufaktan derdini anlat belki yardımcı olurlar. Bujiye giriş kabloların birinde oksitlenme olabilir elinden geliyorda kabloları kendin çıkar tekrar yerine sok öyle bir dene sorun tekrar varsa buji al.Herhangi bir silindirde tam ateşleme olmayınca yanmamış yakıt kat,dan geçerken sensor algılayıp lambayı yakabilir. Ben ne kendimde ne babamın ne abilerimin ne yeğenlerimin yada bir tanıdığımın daha enjektörden hata verdiğini bilmiyorum (benzinli) km,leri yüksek araçlarda dahil.Şunuda deneyebilirsiniz 10 km gez motor tam ısınsın arabaya anlayan birini bindir durduk yerde 4-5 bin gibi devirlere getirin motoru (kısa kısa ara gazı gibi) sende eksozdan koklama yap benzin kokusu geliyormu.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ağustos 2018 Saat 20:32
Orjinalini yazan: Ufuk_64 Ufuk_64 Yazdı:

Bence sen git pug servisine (sanayi değil) 4 tane orijinal buji al istersen pazarlık et orada taktır.Hatta ufaktan derdini anlat belki yardımcı olurlar. Bujiye giriş kabloların birinde oksitlenme olabilir elinden geliyorda kabloları kendin çıkar tekrar yerine sok öyle bir dene sorun tekrar varsa buji al.Herhangi bir silindirde tam ateşleme olmayınca yanmamış yakıt kat,dan geçerken sensor algılayıp lambayı yakabilir. Ben ne kendimde ne babamın ne abilerimin ne yeğenlerimin yada bir tanıdığımın daha enjektörden hata verdiğini bilmiyorum (benzinli) km,leri yüksek araçlarda dahil.Şunuda deneyebilirsiniz 10 km gez motor tam ısınsın arabaya anlayan birini bindir durduk yerde 4-5 bin gibi devirlere getirin motoru (kısa kısa ara gazı gibi) sende eksozdan koklama yap benzin kokusu geliyormu.

Daha önce kullandığım arabaların buji kablolarını tek tek söküp takıp 10dk da sorun hangisinde anlardım bu arabanın kaputu açıyoruz bakıp bakıp geri kapatıyoruz çünkü bujiler birbirine sabit gibi bir durum var. Öyle elle sökülecek gibi değil uğraştıracak gibi duruyor. Bu arada soğukken pek sorun olmuyor bunu farketim. Usta fobimiz olmasa hiç böyle kara kara düşünmeyiz de işte.. Depoyu fulledim bakalım bayram da bitiririm zaten bir gelişme olacak mı göreceğiz. Cevabın için teşekkür ederim.
Şaşmaz da alsancak pejo (özel) diye bir yer var baya ilgili. Büyük ihtimal ona bırakacağım.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eylül 2018 Saat 10:26
Arkadaşlar tekrar merhaba
 Özel bir servise gittim arabanın ısınınca tekleme ve motor ikaz lambasının yanma durumunu anlattım. Usta bobin yeni değişmiş gibi duruyor o yüzden bobinden olacağını sanmıyorum dedi. Bana seçenekleri saydı
- Enjektör sökülecek temizlemeye verilecek 300-400 lira ama düzelmeye bilir.
- Bobinleri değiştireceğiz.
- Depoya enjektör temizleyici atacağız.

Ben en ucuzdan pahalıya doğru gideyim dedim 50 Lira enjektör temizleyici yöntemini uyguladım. Yarım depo bitirdim ve arabayı baya koşturdum. Hiçbir şey düzelmedi malesef.

kafama takılan soru:
Ustaya LPG taktırmayı düşünüyorum sorunu LPG de yaşar mıyım diye sordum. LPG ile sorunun daha fazla olur hatta masrafın artabilir. Zaten bu arabaya LPG takma aynı zamanda benzinde harcarsın verim alamazsın dedi.
LPG ve benzin enjektörü farklı mı yoksa aynı enjektörü mü kullanıyor? Farklıysa benim sorunum LPG montajıyla çözülecektir.

Not: Bu arada cihaza bağladı iki arıza var enjektör arızası vermiş tarzında bir şeyler mırıldandı :)

Düzenleyen buberk - 04 Eylül 2018 Saat 10:28
Çevrimdışı monalos Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Yaşı : 28
Aracı : 2002 206 XT FULL
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı monalos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eylül 2018 Saat 20:43
merhaba geçmiş olsun öncelikle;

peugeot 206 2002 benzin 1.4 xt 

bende aynı soruna benzer sıkıntı vardı 110 120 de araba bi tekliyor sonra motor arıza ısıgı yanıp sönüyordu arızası silmezsem tekleme gitmiyordu,bobin dediler boğaz dediler ben bobinden şüphelenmedim , bigün kasisden geçtim baktım aynı sıkıntıyı yaptı açtım kaputu nerde sıkıntı olabilir diye düşünürken şanzuman üstünde bi soket gördüm krank devir sensörü soketi sıkılmıs kasisden geçince yada yüksek hızlarda motor sarsıntısından gevşiyordu motorda tekleme meydana geliyordu suan soketı taktım sıkılastırdım hiç bi sorun yok düzeldi arızam öyle bobin boğaz diyenlere de kendim yaparak cevabını verdim..

krank devir sensörü benim aracımda volanta baglı volantın devrini ölçüp beyne gönderiyor beyindende motora yakıt ve atesleme  zamanını ayarlaması için komutlar gönderiyor , bu sensör bozulursa araba hayatta calısmaz önemli bi parça.ısıklarda araacınız stop ediyorsa bu sensörden kaynaklanır.daha fazla bilgiye internetten ulasabilirsiniz

sizin aracdada buna benzer arıza var gibi görüyoruım bi kontrol edin bu sensörü.
PEUGEOT 206 FARKI 1.4 BENZİN XT 2002 ABS
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eylül 2018 Saat 20:59
Orjinalini yazan: buberk buberk Yazdı:

Arkadaşlar tekrar merhaba
 Özel bir servise gittim arabanın ısınınca tekleme ve motor ikaz lambasının yanma durumunu anlattım. Usta bobin yeni değişmiş gibi duruyor o yüzden bobinden olacağını sanmıyorum dedi. Bana seçenekleri saydı
- Enjektör sökülecek temizlemeye verilecek 300-400 lira ama düzelmeye bilir.
- Bobinleri değiştireceğiz.
- Depoya enjektör temizleyici atacağız.

Ben en ucuzdan pahalıya doğru gideyim dedim 50 Lira enjektör temizleyici yöntemini uyguladım. Yarım depo bitirdim ve arabayı baya koşturdum. Hiçbir şey düzelmedi malesef.

kafama takılan soru:
Ustaya LPG taktırmayı düşünüyorum sorunu LPG de yaşar mıyım diye sordum. LPG ile sorunun daha fazla olur hatta masrafın artabilir. Zaten bu arabaya LPG takma aynı zamanda benzinde harcarsın verim alamazsın dedi.
LPG ve benzin enjektörü farklı mı yoksa aynı enjektörü mü kullanıyor? Farklıysa benim sorunum LPG montajıyla çözülecektir.

Not: Bu arada cihaza bağladı iki arıza var enjektör arızası vermiş tarzında bir şeyler mırıldandı :)
Evet bence de krank sensörünü kontrol etmende fayda var.
Lpg enjektörü ve benzin enjektörleri farklıdır. Yani benzin enjektörü sıkıntılı ise lpgye alınca arabada tekleme olmaz. Benim enjektörün biri arizaliyken öyleydi. Lpgye alinca sorun gidiyordu. Bu arada usta fiyatı çok abartmış. Benim usta enjektorleri söktü tek tek cihazla test etti. Özel bir ilaçla temizledi vs. bayağı uğraştı. Fakat birini düzeltemedi yenisini aldım taktı. Işçilik olarak 150 tl aldı.

Fakat lpg taktırmak için  aracın benzinde saat gibi çalışması gerekir.  Eğer sorun benzin enjektöründe degilde başka bir yerde ise işiniz çok çok daha zor olur. Motor ustası ve lpg ustası  arasinda mekik dokursun. O ona yollar o ona. 

Çevrimdışı eran Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Citröen C5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2018 Saat 08:29
Gaz kelebeği ile map sensörü temizliği yapılması lazım. Geçmez ise Isı sensörü işlevini yapmıyor olabiliri. Araç düzgün ısıda çalışmıyor. Bunlardan da değilse bobin, buji kabloları ve bujilere bakılmalı.

Benzin katkısı falan bunlar hikaye hocam. Mucize beklemeyin bu tür katkılardan. 

Düzenleyen eran - 06 Eylül 2018 Saat 08:29
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eylül 2018 Saat 12:15
Orjinalini yazan: eran eran Yazdı:

Gaz kelebeği ile map sensörü temizliği yapılması lazım. Geçmez ise Isı sensörü işlevini yapmıyor olabiliri. Araç düzgün ısıda çalışmıyor. Bunlardan da değilse bobin, buji kabloları ve bujilere bakılmalı.

Gaz kelebeği ile map sensörü temizliği nedir nasıl yaparlar bilgim yok. Sırasıyla buji, buji kabloları değiştireyim diyorum. Sonra enjektörler gene olmadı bobin diye gider. Ama LPG ye galiba geçmeyeceğim ekonomik kullanımda benzin 100 km de 5 litre civarına yaklaştı. Basınca 6 civarı oluyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. 

Düzenleyen buberk - 18 Eylül 2018 Saat 12:16
Çevrimdışı eran Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Citröen C5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2018 Saat 14:59
Orjinalini yazan: buberk buberk Yazdı:

Orjinalini yazan: eran eran Yazdı:

Gaz kelebeği ile map sensörü temizliği nedir nasıl yaparlar bilgim yok. Sırasıyla buji, buji kabloları değiştireyim diyorum. Sonra enjektörler gene olmadı bobin diye gider. Ama LPG ye galiba geçmeyeceğim ekonomik kullanımda benzin 100 km de 5 litre civarına yaklaştı. Basınca 6 civarı oluyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. 

Gaz gelebeği ve map sensörü temizliği 15-20 dakikalık ve uygun fiyatlı bir iş. Bunlara baktırım bakarsınız olur.
Valla günlük yoğun kullanımda benzinin altından kalkılmaz. Benim araç 1.4 benzinli/otomatik. Hanım günde 20 km kullanıyor, dolmuşla aynı paraya geldiği için koymuyor. Ama dediğim gibi koşturmaya gelmez bu benzin fiyatlarıyla. Şehir içi akan trafikte 100 km'de 7 litre yakıyor. Tabi sakin kullanımla. 
Çevrimdışı 27BEN80 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 43
Aracı : 207 1.4 HDİ TREND
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 27BEN80 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2018 Saat 21:49
207 14. HDİ VAR ARAÇDA TEKLEME VARDI ISITMA BUJİSİNIN BİRİ ÇALIŞMIYORMUŞ DEĞİŞTİRDİM DÜZELDİ FAYDASI OLURSA.

BARAN
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Mayıs 2019 Saat 20:39
Sorunu düzeldi buraya yazayım da belki birilerine faydası olur.
Araya kış girdiği için arabanın sorunu yok denecek seviyelere düşmüştü ama yaza doğru daha ciddi bir duruma geldi. Işıklarda durunca stop falan ediyordu. Şükür iyi bir yer buldum usta cihaza bağladı tahmin ettiği gibi ateşlemeyle ilgili çıktı sorun.
1 adet enjektör değişti, bobin değişti, ne olur ne olmaz diye bujilerde değişti sorun düzeldi.
2019 Nisan ayında masraf 650 LT tuttu.

Gelelim yeni yeni başlayan soruna Big smile
Araba bazen hiç olmadık yerde atm den para çekip tekrar bindiğimde veya simit alıp 5 dk sonra tekrar bindiğimde marş basıyor ama çalışmıyor.
Ben immobilizer diye düşünüyordum. Şaşmazda çok sağlam bir ustam vardı yanına uğramıştım ki arabanın gene çalışmayacağı tuttu. Bunun immobilizer ile alakası yok dedi açtık kaputu dur "arıza tespit cihazı" getirecem bekle dedi elinde bi küçük bidon suyla geldi. Motorun üzerinde bir ısı sensörü varmış oraya döktü biraz soğuttu şimdi bas dedi araba anında çalıştı. Isı sönsörü değişecek dedi. Acaba tesadüf mü oldu diye dşünüyorum ama araba bu çalışmama olayını hep sıcakken yapıyor. Şimdi bir de ısı sensörü değiştime işi çıktı galiba. Neyse bir yılda böyle ufak tefek şeyler hiç sorun değil benim için. Çok arabam oldu bunun keyfi bir başka :)
Çevrimdışı Omerarslan12 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 207
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Omerarslan12 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2019 Saat 01:40
Herkese merhaba

Ben Ömer, 2009 model 207 1.4 comfort benzin lpg aracım var.

Benim aracımda tekleme gaz yememe gibi problemler mevcut. Soruna fikir yürütmek isteyen arkadaşlar için detaylandırmak gerekirse,
Aracı LPG'de stop edersem geç çalışıyor (4 5 sn marşa basınca) benzinde stop edersem 1sn de çalışıyor. Araç çalışınca egsoz emisyon arızası veriyor, turuncu motor arıza lançmbası sürekli yanıyor. Bobin, bujiler, hava akışmetresi değişti sorun düzelmedi. Üstüne subaplar erimiştir denildi ve üst kapak söküldü conta seti değiştirilerek yeniden kapatıldı ancak sorun düzelmedi yani sürekli boş yere para gitti. Ben katalizörden şüpheleniyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok memnun olurum. Çünkü ustaya gidince net bişey söyleyemiyor, şundandır bundandır derken 2 binlik oluyoruz. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

Birde buberk isimli arkadaş şaşmaz da sağlam ustam var demişsin, bende Ankara sincanda ikamet ediyorum, ustanın adresini ve ismini öğrenebilir miyim? 

Düzenleyen Omerarslan12 - 20 Mayıs 2019 Saat 01:43
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı buberk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2019 Saat 00:12
Sizin sorununuz sanırım LPG ile ilgili. Gerçi değilse bile araçda lpg var mı sorusunu sorup eğer var derseniz o zaman LPG ile ilgili diyorlar :) Sırf bu yüzden lpg taktırmaya cesaret edemedim. Tasarruf edecez derken 2binlik olup çıkıyor insan.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 419 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 128 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 168 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 129 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20881 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 681 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3372 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11667 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 531 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 199 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24807 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 228 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 134 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3057 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 351 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 327 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 248 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
konu icon Triger kayışı, zinciri ? son mesaja git 506 0 Fisherking
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English