Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Nasıl Yapılır ? >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 com2000 sinyal kolu tamirim
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 com2000 sinyal kolu tamirim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
 Derece: Konu Derecesi: 1 Oylar, Ortalama 5,00  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı muzo Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2003
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muzo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağustos 2019 Saat 17:19
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Orjinalini yazan: emirksk emirksk Yazdı:

Çok başarılı olmuş elinize sağlık. Verilen linkte 2 tanesi 8$, bu linkte tanesi 2$ sanırım aynı parça

Sizin link de açılmıyor.

Evet fiyat artmış görünüyor benim aldığımda 3 dolardı fiyatı. Bana kalsa 3 dolar bile fazla ama maalesef ülkemizde üretimi yok.

Selamlar
Benim araçta sinyal sorunu vardı.çin.den 4 adet aldım.ümraniye sanayide esen elektonik oto beyin bekir  esen e yaptırdım.sinyal kolu sıfır oldu.Comm2000 parçaları Ümraniye deki Bekir Esen ustaya biraktim.telefonu 0542 469 47 13

Bunlar sıfır kullanılmamış.

Düzenleyen muzo - 02 Ekim 2019 Saat 14:10
Çevrimdışı lütfi hidayet Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı lütfi hidayet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eylül 2019 Saat 12:33
Orjinalini yazan: muzo muzo Yazdı:

Orjinalini yazan: emirksk emirksk Yazdı:

Çok başarılı olmuş elinize sağlık. Verilen linkte 2 tanesi 8$, bu linkte tanesi 2$ sanırım aynı parça

Sizin link de açılmıyor.

Evet fiyat artmış görünüyor benim aldığımda 3 dolardı fiyatı. Bana kalsa 3 dolar bile fazla ama maalesef ülkemizde üretimi yok.

Selamlar
Benim araçta sinyal sorunu vardı.çin.den 4 adet aldım.ümraniye sanayide esen elektonik oto beyin bekir  esen e yaptırdım.sinyal kolu sıfır oldu.
bana tanesi 35 tl yi buldu.gümrük vergisiyle.elimde 3 tane fazladan daw comm2000 var isteyen olursa özelden iletişime gecebilir.
eski gözüken sinyal kolundan cıkan.

Çevrimdışı lütfi hidayet Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı lütfi hidayet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eylül 2019 Saat 12:36
[/QUOTE]
Selamlar
Benim araçta sinyal sorunu vardı.çin.den 4 adet aldım.ümraniye sanayide esen elektonik oto beyin bekir  esen e yaptırdım.sinyal kolu sıfır oldu.
bana tanesi 35 tl yi buldu.gümrük vergisiyle.elimde 3 tane fazladan daw comm2000 var isteyen olursa özelden iletişime gecebilir.
eski gözüken sinyal kolundan cıkan.

[/QUOTE]

Muzo bey özelden yazdım, mesajlarınızı kontrol edebilir misiniz. bana bunlardan bir tane lazım
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eylül 2019 Saat 20:59
Benim beyin arızasını da esen oto bekir usta bulmuştu. Elektrik ve beyinle ilgili sıkıntı yaşayanlar çekinmeden gidebilir. 

Konuyu ben açmıştım 1 yıldan fazla oldu ve yavaş yavaş yine gevşeme başladı. Allahtan yedek bir tane daha yollamışlardı. Artık  seneye yaza doğru bir kere daha değiştiririm artık. 

Düzenleyen talip206 - 28 Eylül 2019 Saat 21:02
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muzo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2019 Saat 18:13
bekir esen....Comm2000 parçaları Ümraniye deki Bekir Esen ustaya biraktim.telefonu 0542 469 47 13

Düzenleyen muzo - 21 Eylül 2020 Saat 03:34
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muzo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2019 Saat 18:14

Benim beyin arızasını da esen oto bekir usta bulmuştu. Elektrik ve beyinle ilgili sıkıntı yaşayanlar çekinmeden gidebilir. 

Konuyu ben açmıştım 1 yıldan fazla oldu ve yavaş yavaş yine gevşeme başladı. Allahtan yedek bir tane daha yollamışlardı. Artık  seneye yaza doğru bir kere daha değiştiririm artık. 

Bekir esen  istanbul ümraniye.Comm2000 parçaları Ümraniye deki Bekir Esen ustaya biraktim.telefonu 0542 469 47 13

Düzenleyen muzo - 21 Eylül 2020 Saat 03:34
Çevrimdışı Emre.307 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Emre.307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2019 Saat 14:58
Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş. Çok teşekkür ederim. Sırf teşekkür etmek için üye oldum forumaSmileBende de bu sorun uzun süredir devam ediyor. Bir türlü sinyal kolu alıp da değiştirmedim.

Bu parçayı değiştirtmeyi deneyecem. Aydın da ikamet ediyorum. Umarım uğraşacak bir usta bulurum.

1 seneyi geçtikten sonra yeniden gevşemeye başladı demişsiniz. O zaman direk sinyal kolunu da değiştirsem yine bu sorunu yaşayacam bir süre sonra?

Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2019 Saat 23:42
Orjinalini yazan: Emre.307 Emre.307 Yazdı:

Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş. Çok teşekkür ederim. Sırf teşekkür etmek için üye oldum forumaSmileBende de bu sorun uzun süredir devam ediyor. Bir türlü sinyal kolu alıp da değiştirmedim.

Bu parçayı değiştirtmeyi deneyecem. Aydın da ikamet ediyorum. Umarım uğraşacak bir usta bulurum.

1 seneyi geçtikten sonra yeniden gevşemeye başladı demişsiniz. O zaman direk sinyal kolunu da değiştirsem yine bu sorunu yaşayacam bir süre sonra?

Hocam rica ederim.  Ben ıstanbulda yaşadığım için trafikte geçen süre normalin 2 3 katı oluyor.  O yüzden çabuk aşınmaya başladı. Ama eski hali gibi kötü değil hâlâ. Sadece çok sert dönüşlerde direksiyonu hızlı toplarken sinyal sola atıyor.
Iki yıl daha götürür gibime geliyor. Ki olmasa bile elim alıştı artık yarım saatte söker geri toplarım.elimde olan yedeği takarım Elin yatkınsa sende yapabilirsin. Ustaya bile gerek yok. Bu parça yerine kol alsan bile değişen bir şey olmaz o da zamanla aşınır.
Şimdiki amacım aynı parcayı 3 boyutlu yazıcı kullanarak basmak. Big smile  bakalım nasıl olacak.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muzo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kasım 2019 Saat 15:19
Benim sinyal kolunun içide bozukmuş tamiri için uğraşmadım..en sonunda yeni sinyal kolu aldım.sinyal kolunu 49.00 tl ye  aldım 14.50 gümrük vergisi verdim.

Düzenleyen muzo - 18 Kasım 2019 Saat 15:21
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muzo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mart 2021 Saat 02:49
Bekir Usta'nın stokta 30 tane var bilginize
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1493 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1444 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 200 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4892 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5987 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25153 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 108 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1110 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 367 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 242 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1426 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10830 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 523 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 576 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3283 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2048 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
OsmUnl 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English