Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >3008 T84E (2009-2015)
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR KONUYU SİLERSENİZ SEVİNİRİM
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR KONUYU SİLERSENİZ SEVİNİRİM

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı RooT_TooR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : 2015-3008-EAT6
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR KONUYU SİLERSENİZ SEVİNİRİM
    Gönderim Zamanı: 22 Mayıs 2018 Saat 18:02
Sayın admin konuyu silerseniz sevinirim, sorun çözüşmüştür. Teşekkür ederim

Düzenleyen RooT_TooR - 27 Ağustos 2023 Saat 06:12
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2018 Saat 09:10
sıfır alınmış bir aracta bunları duymak üzücü ama bir çaresi kesinlikle vardır. Aracı aldığın servis üzeriden çözersen daha çabuk çözüme kavuşacağını düşünüyorum. 3 yılda 13500 km yolmu yaptınız
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2018 Saat 14:14
Geçmiş olsun. Eat6 genelde çoğu kişinin memnun olduğu bir vites. Hatta ilk şikayeti sizden duyuruyorum desem yeridir. Ama bu kimsede sorun çıkarmayacağı anlamına gelmez. Sonuçta kul yapısı.  Sizin problemi en sağlıklı tüketici hakem heyeti çözer. Anladığım kadarıyla servisin baştan  savma durumu var.  Servisin sattığı  arabanın arkasinda durup gerekeni yapması gerekiyordu. Fransaya mail atabilirsiniz. Yukardan dönüş yaparlarsa daha kolay çözüme ulaşır. 

Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2018 Saat 17:15
geçmiş olsun. araç anladığım kadarıyle 2015 model bir çok sefer aynı problemlerden servise gitmişsiniz. Servis kayıtlarınız duruyorsa düşünmeden hakem heyetine başvurun. Sonuç sıfır aldığınız aracı kullanamamışsınız bile 13500 km deyse. Sonuç piyasadaki bütün markalarda böyle problemlerle karşılaşan çok görüyoruz hocam. Örnek geçen haftalarda ınstagram wolswagen transporter araç 15000 km komple motor yemiş. Adam 2 uğrşaları sonucu hem sosyal medya aracığılıyla hemde şikayetleri sonucunda tekrardan sıfır araç alacağını söyledi.
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2018 Saat 21:07
.

Düzenleyen RooT_TooR - 27 Ağustos 2023 Saat 05:58
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2018 Saat 21:11
.

Düzenleyen RooT_TooR - 27 Ağustos 2023 Saat 05:58
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2018 Saat 21:20
.

Düzenleyen RooT_TooR - 27 Ağustos 2023 Saat 05:59
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mayıs 2018 Saat 14:22
Orjinalini yazan: RooT_TooR RooT_TooR Yazdı:

Orjinalini yazan: GökhaN GökhaN Yazdı:

sıfır alınmış bir aracta bunları duymak üzücü ama bir çaresi kesinlikle vardır. Aracı aldığın servis üzeriden çözersen daha çabuk çözüme kavuşacağını düşünüyorum. 3 yılda 13500 km yolmu yaptınız

Evet, Gökhan bey sadece 13500 (isterseniz güncel kadran verisini atabilirim) bundan önceki aracımda da 10 yılda 30000 yapmıştım, artık aldığım servisle aynı şehirde değilim. Dün tekrar peugeout tr üzerinden hesabıma girerek yeniden şikayette bulundum. Ciddi bir lakayıtlık var. Tek yol kaldı; mahkeme ama alacak olanlar da bu sorunu bilsin istedim bu yüzden bu konuyu açtım. Hatta TR de bir araç alacaksanız kendinizi zora sokun o aracı bir 6 ay kiralayın sonra karar verin. Ben bu aracın satıldığı dönemde 2 tam otomatik suvdan biri olduğu için aldım. İlk otomatik aracım değil. Aracı almamdaki tek kıstasım aisin marka şanzımanıydı (tam otomatikler sorun çıkarmaz diye düşündüm) ama demek ki hiçbir şeye gözü kapalı güvenmeyeceksin. Ülkedeki tüketiciye bakış açısını zaten biliyordum ama şu yaşadıklarımızla bu kadarda olmaz diyorum. Firmalar parayı alıncaya kadar ilgili sonrasında yüzünüze dahi bakmıyorlar, biz tüketiciler de 2-3 yıl sürecek davalarla uğraşmak istemiyor sineye çekiyoruz. Sonra biz de bir kurban bulup satmaya kalkıyoruz. Markanın bize yaptığını birbirimize yapmaya kalkıyoruz ama ben bu yolu seçmedim. Hukuk yoluna gideceğiz bakalım önümüze ne masallar sunacaklar.

baya az kullanmışınız benim 3008 de Auto6R şanzıman var vites geçişi haricinde memnunum. Genelde hepimiz ugraşmak istemiyoruz ama bu sorun başka dava açın sonuçta teknolojik bir sistem sorunda gözle görülüyor davanın karşılığını alacağınıza inanıyorum. Bizim forumdada Peugeot ya övgüler yağdırmayan çalışan bir topluluk yok genel itibariyle sorunları çözmeye ve bilgilendirmeye çalışıyoruz
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mayıs 2018 Saat 18:28
.

Düzenleyen RooT_TooR - 27 Ağustos 2023 Saat 06:00
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2018 Saat 18:17
Videoyu izledim. Gergi rulmanında salınım var. Tak tak sesi ondan geliyor ihtimali yüksek. alternatör kasnağı ve gergi rulmanı ile beraber alternatör kayışı değişirse tak tak sesinden büyük ihtimalle kurtulursunuz.
Çevrimdışı kngkeskin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : Peugeot 3008 GTline 2017
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kngkeskin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2018 Saat 19:22
ben aracı nereden aldığınızı ve hangi servise gösterdiğinizi çok merak ettim söylerseniz memnun olurum. Teşekkürler
3008 bluehdi GTline 2017
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mayıs 2018 Saat 19:15
..

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mayıs 2018 Saat 19:22
.

Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mayıs 2018 Saat 04:01

İlk mesajda daha önce yaşadığım bazı durumlarla ilgili açıklama yaptım, araç ile ilgili değil, derdimizi anlattığımız ismi lazım olmayan bazı  mecralarda neler yaşadığımızla ilgili, ifade ettim. Siz de yeni üye olmuşunuz, o sebeple aracımı nereden aldığımı ve en son akslarımın nerede değiştiğini buraya yazmayacağım. Sadece forum adminleri sorarsa bir güven problemi varsa forum adminlerine plakamı, aracımı nereden aldığımı, aksların nerede değiştiğini, aracın güncel fotoların pm olarak atarım. Ama direkt konuya gelip (hem de daha yeni üye olarak) bana bunu sormanız bende şüphe uyandırdı. Bu hususta söyleyeceklerim bu kadardır. 
Şüphe uyandıracak birşey yok bence.  Üyelik tarihi yeni olabilir fakat sizden sonra üyelik açmamış. Ismine tiklarsaniz daha onceki yazdığı mesajlari aratabilir sorduğu soruları görebilirsiniz. Kendisinin de yeni 3008 sahibi olduğunu görebilirsiniz. Aracın nerden alındığını sorması gayet normal bence.

Düzenleyen talip206 - 29 Mayıs 2018 Saat 04:07
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mayıs 2018 Saat 09:33
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

İlk mesajda daha önce yaşadığım bazı durumlarla ilgili açıklama yaptım, araç ile ilgili değil, derdimizi anlattığımız ismi lazım olmayan bazı  mecralarda neler yaşadığımızla ilgili, ifade ettim. Siz de yeni üye olmuşunuz, o sebeple aracımı nereden aldığımı ve en son akslarımın nerede değiştiğini buraya yazmayacağım. Sadece forum adminleri sorarsa bir güven problemi varsa forum adminlerine plakamı, aracımı nereden aldığımı, aksların nerede değiştiğini, aracın güncel fotoların pm olarak atarım. Ama direkt konuya gelip (hem de daha yeni üye olarak) bana bunu sormanız bende şüphe uyandırdı. Bu hususta söyleyeceklerim bu kadardır. 
Şüphe uyandıracak birşey yok bence.  Üyelik tarihi yeni olabilir fakat sizden sonra üyelik açmamış. Ismine tiklarsaniz daha onceki yazdığı mesajlari aratabilir sorduğu soruları görebilirsiniz. Kendisinin de yeni 3008 sahibi olduğunu görebilirsiniz. Aracın nerden alındığını sorması gayet normal bence.

Arkadaş yaşadığı sorunlardan dolayı sıkılmış. Herkese şüphe ile yaklaşmasına sebep olmuş.
Bu tarz sorular bu forumda sıklıkla sorulan sorular ki; bunun amacı ben de o servise gitmeyeyim ve/veya belki bir tanıdığım çıkar sizi yönlendiririm gibi..
Ama tabi direk nereden aldınız tşk yazması dedektifçe bir soru gibi algılanmasına sebep oluyor.

Öte yandan, bu tak tak sesini benim araçta da yaşadım ve bahsettiğim parçaları değiştirerek bu sesten kurtuldum. Zaten gatesin sitesinde de aşırı salınımın sebepleri ve değişmesi gereken parçalar yazıyor.{ https://www.gatestechzone.com/tr/sorun-tanisi/aksesuar-kayisi-tahrik-sistemi/gergisi-ariza-belirtileri
7.numaralı makale..}
Sizin araçtaki diğer sarsıntı vs sorun muhtemelen şanzımandan kaynaklıdır belki de enjektör sorunu da çıkabilir. İyice araştırılması lazım.

Paslı aksın tek açıklaması, yanlış depolamadan kaynaklanıyordur bence. Muhtemelen uzun süre ıslak kalmış ve pas biriktirmiştir. Bunu da sizin araca monte edilmesi yanlış, fabrikaya iade edilmesi gerekirdi. Bu da servisin ayıbı.

Umarım en kısa zamanda aracınızdaki sorunlardan kurtulur, güle güle keyifle binersiniz..
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mayıs 2018 Saat 14:56
Öncelikle geçmiş olsun. Sırf bu tür sorunlarla uğraşmamak için dünya para verip de sıfır araç alıp bunlarla karşılaşmak gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Ama açıkçası bana çok samimi gelmediniz. Ne adınız var ne soyadınız. e-mailiniz bile sırf siteye üye olmak için alınmış gibi. Hangi bayiden aldınız falan neden bunları yazmıyorsunuz ki. Hiç değilse o bayiden alacak arkadaşlarımız için referans olur bu. Diğer arkadaşı suçlamanız da hiç hoş olmamış gerçekten. 
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mayıs 2018 Saat 17:09
.

Düzenleyen RooT_TooR - 27 Ağustos 2023 Saat 06:01
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı RooT_TooR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mayıs 2018 Saat 17:21
.

Düzenleyen RooT_TooR - 27 Ağustos 2023 Saat 06:02
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2018 Saat 11:51

Orjinalini yazan: KILIÇ KILIÇ Yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun. Sırf bu tür sorunlarla uğraşmamak için dünya para verip de sıfır araç alıp bunlarla karşılaşmak gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Ama açıkçası bana çok samimi gelmediniz. Ne adınız var ne soyadınız. e-mailiniz bile sırf siteye üye olmak için alınmış gibi. Hangi bayiden aldınız falan neden bunları yazmıyorsunuz ki. Hiç değilse o bayiden alacak arkadaşlarımız için referans olur bu. Diğer arkadaşı suçlamanız da hiç hoş olmamış gerçekten. 

Bakın beyfendi size pm attım, pm olarak attıklarımı buraya yazmıyorsam adımı soyadımı yazmıyorsam hepimiz için iyidir/daha sağlıklıdır. Size attığım kişisel bilgilerimi burada paylaşmazsanız sevinirim. Beni kişisel bilgilerimi vermek zorunda bırakmanız da ayrı bir durum eğer yalan söylüyorsam pejo türkiye ya da onun ne kadar işbirlikçisi varsa beni dava etsin mağdur olan bizken, sorunumuzu onlarca defa paylaşmışken bir de üstüne yalancı mısın sen demeniz böyle itham etmeniz inanın insanı çıldırtıyor. Daha bugün araç iki defa yerinden kalkmadı d ye takıyorum gitmiyor r ye takıyorum gitmiyor. 

Yine dayanamadım yazıyorum kimsenin hakkına girmemek için yazmadığım bayiyi felan yazıyorum. Araçtaki kronik sorundan bayi mi sorumlu?

Araç sivas ofz pejodan alındı.
Aracın karter korumasının orjinal olmadığını kabul etti aldığım bayi
onlarda şaşırdı. İsterseniz telefon konuşması kayıtlarını size pm olarak atarım,
Akslar ankara fatih pejoda değişti.

Hatta dün beni egzantik mili kasnağı değişecek diye aradılar istersen onunda telefon kaydını atarım bunları atmıyorsam açacağım davada sorun yaratmasın diyedir.

Diğer verdiğim bilgileri buraya yazmayınız lütfen.

Kusura bakmayın özür dilerim yanlış anlaşıldım galiba. Bunu pm den de siz bildirdim arkadaşlarda görmesi için buradan da yazıyorum. Ben sizi yalancılıkla suçlamadım. Aracınızdaki sorun kesinlikle kronik bir sorun değil kronik olsa bile bunu  çözmek bayinin sorumluluğunda malı kimden aldıysanız hatasını sorununda onun çözmesi gerekli sonuçta. Bundan dolayıdır ki bayinin hangisi olduğunu hem ben  hemde sizin şüphe ile yaklaştığınız bayinin elemanı gibi gördüğünüz diğer arkadaşımın sormasını sebebi  ilerde o bayiden araç alacak arkadaşlar veya aracının bakımını yaptıracak arkadaşlar daha dikkatli olur amacı ile yazıldı. Sıfır aldığınız araçla sorun yaşamanız herkese şüphe ile yaklaşacağınız anlamına gelmez. İsmini soyisminiz aracınızın plakası vs bunlar beni zerre kadar ilgilendirmiyor.
Tekrar söylüyorum en az sizin kadar yaşadıgını duruma üzüldüm. İnşallah bir an önce aracınızdaki sorunlar halledilir.

Düzenleyen KILIÇ - 30 Mayıs 2018 Saat 11:54
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2018 Saat 12:24
Ekşi sözlükteki entryleri okuduktan sonra, e sizin araç en azından çalışıyor dedim kendi kendime :)

Şaka bir yana, bu tarz sorunlar her markada olabilir. Fakat marka sahibi, bakım onarım yedek parça temini konusunda titiz olmak zorunda. Burada alınan  ürün 100 200tl lik bir ürün değil. İnsan boğazından kesip belki kredi çekip bi dünya borçlanıp şu fani dünyada az mutlu olmak istiyor. Değil 100bin tl 40bin tl bile büyük para artık, bizim gbi insanların gözünde.

Ben de olsam, kişisel kimliğimi gizli tutardım. Sebebi, günümüzde bazı markaların mafyavari çalışmasıdır. Bunun da sebebi Hak hukuk adalet eksikliğidir.

Konu ile bi miktar alakası olan başımdan geçmiş bir olayı sizinle paylaşmak isterim.
Eskiden ünv. öğrencisi iken bir adep ps1 aldım. Arızalı çıktı. Satıcı da para iadesi ya da ürün değişimi hiç birini kabul etmedi. Sanayi ve ticaret bakanlığı tüketici hak. md ne mektup yazdım, 14 gün sonra falan işyeri sahibi sorgusuz sualsiz para iadesi yaptı bana. Çünkü Tüketici mahkeme heyeti yüklü bir miktar cezayla tehdit etmişlerdi.
Şu anda da sanayi ve tic. bakanlığı bu tarz yaptırım uygulasa, eminim ki hiç bir kurum müşterisine mafyavari yaklaşamayacaktır.

Sonuç olarak, aracımı çok seviyorum ama bir gün sıfır araç alacak param olunca, peugeot almayacağım.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 24 0 feyyazbugan
konu icon Torsiyon nedir,tamiri nasıl yapılır son mesaja git 445 0 Berkay Erdinç
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 130 0 SametRcz
konu icon 206 GİDERKEN KİLİT AÇILIP KAPANIYOR son mesaja git 169 0 yusufaynur_
konu icon Bir anda gaz kesip motor/vites kutusu arızası son mesaja git 132 0 canbek
konu icon LPG de çalısıyor Benzinde çalışmıyor son mesaja git 20886 18 erhan çay
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 683 1 Ozant.
konu icon 307 gaz kesme acil son mesaja git 3372 21 Hüseyinboztas
konu icon Bipper Tepee 1.4 com.plus vites kutusunu kontrol e son mesaja git 11672 7 BipperFan
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 532 0 SametRcz
konu icon 1.6 THP YAĞ POMPASI son mesaja git 206 0 SametRcz
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 24809 19 SametRcz
konu icon 2005 1.4 16V Stop etme son mesaja git 230 0 debug
konu icon 2003 Peugeot 307 1.4 hdi sağ cam indirip kaldırmıy son mesaja git 135 0 ismetskry
konu icon Seyir halinde 90-110 arası gaza basınca titreme son mesaja git 238 0 serdar.a
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 3064 5 Serdarakgl
konu icon EAT6 Şanzıman Bakım ?? son mesaja git 355 0 by_bozkurt
konu icon BAKIMLI SATILIK 508 - 2012 DİZEL/OTOMATİK son mesaja git 335 0 Emintoprak
konu icon 206 Spor ve Kar ışıkları yanıp sönüyor. son mesaja git 250 0 cimenquantex
konu icon 308 1.6 dizel su eksiltme(çözüldü) son mesaja git 4351 11 tongucuk
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
SametRcz 4
Emintoprak 4
OsmUnl 2
Berkay Erdinç 2
Necm57 2
Serdarakgl 2
yakup5353 2
a.kaplan 2
Hüseyinboztas 2
serdarcan34 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English