Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE ALIM-SATIM BÖLÜMÜ >Araç Alım & Satımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Peugeot 307 Hala Alınır mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Peugeot 307 Hala Alınır mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı onurertas Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 26
Aracı : Pegueot 307
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 19:49
Orjinalini yazan: Mehmet92_27 Mehmet92_27 Yazdı:

Rica ederim, Proplem olmuyor aldigimdan beri 1.5 yilda 18000 km yaptim bu konuda sikinti yasamadim fakat cok yukselince araba biraz cekisten dusuyor cogu arabada oldugu gibi ama yaz aylarinda 75lik termostat takarak bunun biraz onune gecebilirsin kisinda 89luk takabilirsin basit bir parca zaten
2005 model arabada doğan şahin gibi onlarla uğraşmak istemiyorum. Hadi hayıtlısı. Tavsiye için teşekkürler
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 19:50
Orjinalini yazan: onlycihan onlycihan Yazdı:

yalnız dizeller daha deli gider benzinlilerden. benzinliye bir lpg takıp bir de bayıra denk geldin mi nefesi kesilmeye başlar ama dizelin temizi hele ki 1.6 hdi olursa yapıştırır. tavsiyem 1.6 temiz bir dizel denk getirin.eğer 206 da bile 1.6 dizel olursa onu alırdım.Ya da 1.4 dizel+ chip olabilir.çok hız ve güç seviyorsanız 1.6 dizel+kaliteli bir yazılım yaptırıbilirsiniz. 
Hıza önem vermiuorum. Ben gür tok sesli bi egsoz takacağım o yüzden.
Çevrimdışı Snrzrl Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Snrzrl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 20:00
7 ay öncesine kadar bende peugeot alınmaz diye düşünüyodum ta ki 307 sahibi olana kadar temiz kullanılmış bulursan şiddetle tavsiye ederim ben ilk sahibinden aldım çok memnunum. Tabi öğrendiğim bazı kronik sorunları var bunlar sinyal kolu arızası (fark an açıkken sinyal verince farlar komple gidip geliyor) yol bigi ekranı kararması (ısınınca siliniyor) arka amortisör çözümü var opel vectra b kasanın amortisör takozları uyum sağlıyor ve sesi kesiyor diye öğrendim bunların dışında sorun olduğunu düşünmüyorum yağını suyunu zamnında değiştir arkana bakma derim5
Çevrimdışı Karacocuk24 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 2001
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 22:58
Az km yapmis benzinli al lpg taktir ama gercekten bulundugun yerdeki en iyi yerde taktir internetten vs arastir taktiracagin lpg kitinin firmasini ara onlardan oneri al cunku sikayetler direk onlara geldigi icin kim daha sorunsuz montaj yapar biliyorlar ilk once atesleme sistemin muntazam olmasi lazim bobin ve bujilerinde sorun varsa kesinlikle orjinal taktir tekrar soyluyorum lpg li alma benzinli al kendin taktir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 23:02
Orjinalini yazan: Snrzrl Snrzrl Yazdı:

7 ay öncesine kadar bende peugeot alınmaz diye düşünüyodum ta ki 307 sahibi olana kadar temiz kullanılmış bulursan şiddetle tavsiye ederim ben ilk sahibinden aldım çok memnunum. Tabi öğrendiğim bazı kronik sorunları var bunlar sinyal kolu arızası (fark an açıkken sinyal verince farlar komple gidip geliyor) yol bigi ekranı kararması (ısınınca siliniyor) arka amortisör çözümü var opel vectra b kasanın amortisör takozları uyum sağlıyor ve sesi kesiyor diye öğrendim bunların dışında sorun olduğunu düşünmüyorum yağını suyunu zamnında değiştir arkana bakma derim5
Otomatik far olursa ainyal kolu problem yapmıyormuş çünkü o kol 750 tl o yüzden değmez sıfırını alsan bile yine bozuluyormuş onlara bakacağım amortisör çözümünü duydum son gelen yorumlarda hararet olayı var o biraz canımı sıktı sadece.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onurertas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2017 Saat 23:03
Orjinalini yazan: Karacocuk24 Karacocuk24 Yazdı:

Az km yapmis benzinli al lpg taktir ama gercekten bulundugun yerdeki en iyi yerde taktir internetten vs arastir taktiracagin lpg kitinin firmasini ara onlardan oneri al cunku sikayetler direk onlara geldigi icin kim daha sorunsuz montaj yapar biliyorlar ilk once atesleme sistemin muntazam olmasi lazim bobin ve bujilerinde sorun varsa kesinlikle orjinal taktir tekrar soyluyorum lpg li alma benzinli al kendin taktir.
Bukduğum araçta lpg var bakarım çok problemliyse benzinde biner bütçem elverdiğinde üzerindeki tesisatı satar sıfır prins falan taktırırım. Öneri için çok teşekkürler.
Çevrimdışı taylanx7 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 307 sw
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı taylanx7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2017 Saat 01:03
307 sw  hdi 2006 3 ay ay oldu hayellerımdekı arac tı premıum aldım paraya da kıydım memnunum tabı satan adam zamanı gelmıs yenılenmesı gereken parcaları falan oldugu ıcın ugrasmadan satmak ıstedıın den su anda sıra ya koydugum yenılemerı var ancak bunlar kronık deıl fakat bır amartisor derdı var sanırım küt küt edip duruyor takır tukur bır kac kullananla konustum aynı sekıl onlardada varmıs onun dısın da herkese oldugu gıbı alma sataman parcası pahalı dokuluyor falan ama ben dınlemedım aldım ne alaydım era mı kalsın ıyıyım boyle 
Çevrimdışı Peugeot35 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 307 1.4 XR 90HP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Peugeot35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2017 Saat 03:30
hocam öncelikle şunu söylüyeyim binen binmeyen atıp tutuyor yok alma yok orası öyle yok şurası böyle ben kimseyi takmadım binecek olan benim  gördüm beyendim bunu alacam dedim temizini buldum aldım çok memnunum çok rahat bir araba özellikleri saymakla bitmez karizması ve şekli bambaşka büyüklük açısından çoğu sedan arabalar kadar büyük diyebilirim 

gelelim kronik sorunlarına 
* yol bilgisayar ekranı güneşten yazıları siliniyor ( benim için sorun teşkil etmiyor görünecek kadar yazılar belirgindir bu tüm 307 ve 407 lerde mevcut belli model üstünde bu hatayı gidermişler )
* şöför tarafında bulunan kontrol cam kumandaları sorun yaratabiliyor ( bende problem yaşamadım ama sıfır ithal olarak 75 tl bir fiyata alabilirsin yıllarca sorun yaşamadan kullanabilirsin )
* far sinyal kolu sorun yaratabiliyor ( bu problemide yaşamadım 500/650 civarında fiyatı var ayrıca tamiri mümkün )
* şöför koltuk yanakları ezilerek deforme oluyor ( bu problem aracın yüksek oluşundan kaynaklanıyor alayında mevcut )
* ön cam ızgarası lastikleri kuruyup dökülüyor ( %100 kronik sorun sağlamına rast gelemedim Smile ama sorun yaratmıyor görüntü kirliliği sadece )

saydıklarım kronik sorunların hepsinin çözümü var.

bu yazdıklarım haricinde başka problemini görmedim duymadım olursada kurcalanmış oynanmıştır o yüzden sorun yaratıyordur kurcalanmamış olanını bulmalısın parça fiyatları pahallı gelebilir ama sonuçta bu şahin doğan değil 5/10 tl ye git al ucuz parçası olan arabada yok kronik soruna gelincede her arabanın kendine göre kronik sorunlar var yok değil sonuçta kul yapısı şimdi diyeceksin çok sorunluymuş ama değil bundan fazla kronik sorunları olan ne arabalar biliyorum benzin döker yakarsın ama peugeot mekanik aksamda çok iyidir temiz kullanırsan yıllarca 1 tl masraf etmeden binersin  8 aydır kullanıyorum çok memnunum iyiki almışım 

Benzinli aldım lpg yi kendim taktırdım şimdi ucuz kit alırsan işi bilmeyene taktırtırsan sorun yaşarsın ben atikerin grant kitini aldım çok şükür memnunum şehir içi 22 krş. şehir dışı 17/18 krş. garanti lpg li almamanı tavsiye ederim kendin taktırman sağlıklı olur. lpg de bineceksen yarım depo benzin bulundurmalısın bompan zarar görmemesi için birde 3 bin devri aşacaksan benzin takviyesini açtırmalısın ki benzin enjektörleri ısınıp bozulmasın 

önerilerim bunlardır 307 ye doyamadım doyunca 308 alacam peugeot'a devamWink
Çevrimdışı barisnikof Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 307 XR 1.6 110 HP - 2004
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı barisnikof Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2017 Saat 09:46
ben 307 kullanıcısıyım.
içi bu kadar geniş ve konforlu olacağını ummamıştım. bazen çıkar gezerim araçların bayilerini.
ve sadece HB lere bakarım. 307 nin kötü tarafı bu işte başka HB ler sana küçük gelir 307 den sonra ;)
yumuşak, yakıtta ekonomik ve zarif araçtır. hız konsuunda da memnun kalırsın LPG de 180i görürsün ( tecrübeyle sabittir )
Yan hakemlere yan koşma dersleri verildiğini biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü ben uydurdum.
Çevrimdışı ruhela Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 308 2012 Active
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ruhela Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2017 Saat 17:51
1 senelik 307 kullanıcısı olmama rağmen 307 kendi klasmanında çok ayrı bir yerde duruyor geniş iç hacimli olması yakıt tasarruflu olması ş.içi 20 kuruş yakıyor ankarada. 

ama sana tavsiyem gençsin :) makyajlı kasa ve 1.6 110 luk dizel temizini bulabilirsen hiç kaçırma derim. şuan tek hoşuma giden makyajlı kasa 307 :) anlatabilmişimdir umarım.
Çevrimdışı sanctuary35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sanctuary35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2017 Saat 22:17
ben en dolu 307lerden birine sahibim bu paraya bu donanım başka modelde imkansız. bizim insanımıza ver boş poloyu binsin başka anlamazlar. şu sıra bunu satıp guiletta almayı planlıyorum ama benimkinle aynı donanım dolulukta bulamıyorum
Aslan besleyen yemini düşünmez.
Çevrimdışı Auditore93 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 30
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Auditore93 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2017 Saat 03:53
Arkadaşlar merhaba bende konuyu açan arkadaş gibi lpg li 307 alacağım bu ay içinde birkaç araç buldum kendime. son saniyelerde 1.4 mü 1.6 mı kararsız kaldım. lpg de 22-23 kuruş yakıyorum diyen 1.6 xt sahibi arkadaşım var ama burada gördüğüm rakamlar daha yüksek 1.4 çok daha ekonomik olur ama performansı çok düşüktür ağır aracı 1.4 çekmez o yüzden 1.6 ile aynı yakar deniyor forumda. güncel olarak 1.4 ve1.6 ile lpg ile km de kaç kuruş yaktığınızı yazabilirseniz çok yardımcı olursunuz dediğim gibi 1 ay içinde alacağım ve ekibe katılacağım :)
 1.4-1.6 arasında kaldım aşırı performansa gerek yok Ankarada idare etsin beni fazla bayılmadan götürüp getirsin içi dolu olsun senede 1 tatile uzun yola götürsün yeterli. teşekkürler şimdiden
Çevrimdışı Mehmet92_27 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 31
Aracı : 307 1.4 xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mehmet92_27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2017 Saat 00:12
Orjinalini yazan: Auditore93 Auditore93 Yazdı:

<span style="font-size: 13.3333px; : rgb245, 245, 255;">Arkadaşlar merhaba bende konuyu açan arkadaş gibi lpg li 307 alacağım bu ay içinde birkaç araç buldum kendime. son saniyelerde 1.4 mü 1.6 mı kararsız kaldım. lpg de 22-23 kuruş yakıyorum diyen 1.6 xt sahibi arkadaşım var ama burada gördüğüm rakamlar daha yüksek 1.4 çok daha ekonomik olur ama performansı çok düşüktür ağır aracı 1.4 çekmez o yüzden 1.6 ile aynı yakar deniyor forumda. güncel olarak 1.4 ve1.6 ile lpg ile km de kaç kuruş yaktığınızı yazabilirseniz çok yardımcı olursunuz dediğim gibi 1 ay içinde alacağım ve ekibe katılacağım :)</span><div style="font-size: 13.3333px; : rgb245, 245, 255;"> 1.4-1.6 arasında kaldım aşırı performansa gerek yok Ankarada idare etsin beni fazla bayılmadan götürüp getirsin içi dolu olsun senede 1 tatile uzun yola götürsün yeterli. teşekkürler şimdiden

Benim aracim 1.4 lpgli oyle cekmeme gibi bir sorun yok her sartta arabayi kullandim atlayip ziplamaz ama bayilmaz da asla yakit olarak hemen hemen ayni yakar ben lpgli 170 180 civari goruyorum klima acik hangisi temiz denk gelirse onu alabilirsin 1.4 olanlar 90 bg
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Auditore93 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2017 Saat 01:36
Orjinalini yazan: Mehmet92_27 Mehmet92_27 Yazdı:

Orjinalini yazan: Auditore93 Auditore93 Yazdı:

<span style="font-size: 13.3333px; : rgb245, 245, 255;">Arkadaşlar merhaba bende konuyu açan arkadaş gibi lpg li 307 alacağım bu ay içinde birkaç araç buldum kendime. son saniyelerde 1.4 mü 1.6 mı kararsız kaldım. lpg de 22-23 kuruş yakıyorum diyen 1.6 xt sahibi arkadaşım var ama burada gördüğüm rakamlar daha yüksek 1.4 çok daha ekonomik olur ama performansı çok düşüktür ağır aracı 1.4 çekmez o yüzden 1.6 ile aynı yakar deniyor forumda. güncel olarak 1.4 ve1.6 ile lpg ile km de kaç kuruş yaktığınızı yazabilirseniz çok yardımcı olursunuz dediğim gibi 1 ay içinde alacağım ve ekibe katılacağım :)</span><div style="font-size: 13.3333px; : rgb245, 245, 255;"> 1.4-1.6 arasında kaldım aşırı performansa gerek yok Ankarada idare etsin beni fazla bayılmadan götürüp getirsin içi dolu olsun senede 1 tatile uzun yola götürsün yeterli. teşekkürler şimdiden

Benim aracim 1.4 lpgli oyle cekmeme gibi bir sorun yok her sartta arabayi kullandim atlayip ziplamaz ama bayilmaz da asla yakit olarak hemen hemen ayni yakar ben lpgli 170 180 civari goruyorum klima acik hangisi temiz denk gelirse onu alabilirsin 1.4 olanlar 90 bg

hocam çok teşekkürler önce cevabın için atlayıp zıplaması çok önemli değil benim için az yaksın daha önemli acaba 1.4 aracınız ile yakıt değerleriniz nedir? km de kaç kuruş yada ortalama lt olarak yakma durumu nedir hesapladııysanız ?
Çevrimdışı ggitaristt Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 307 sw hdi 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2017 Saat 11:55
Bütçen 30 000 in altında ise 307 çok mantıklı bir seçenek.. Arkadaşların dediği gibi Makyajlı dizel 307 premium kovala bence..

307 ler 3 nesildir.. En yüksek modele oynamanı tavsiye ederim..
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2017 Saat 16:37
Allah allah kimse dememiş. Kardeş üstüne 5 daha koyup sıfıra yakın BMW alırsın. Burası Peugeot forumu sana böyle tüyolar vermezler.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Auditore93 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2017 Saat 23:30
:):) internette biryerde görmüştüm eleman yazmış. araba bakarken 3-5 daha koy şunu al diye diye oturduk ferrari bakıyoruz şuan diye o aklıma geldi :)
ggitaris arkadaşın dediği dizellere de bakıyordum fakat problem olursa tamiri masrafı benzinliye göre çok çok fazla olur ve lpg ile her koşulda daha uygun gider gelirsin şeklinde beynimi yıkadılar ne kadar doğru ne kadar anlış bilmemekle birlikte bir aksilik çıkmazsa 1 ay içinde 307 xt 1.6 lpg li aracı alacağım gibi görünüyor. 22-28 kuruş arası yakıt uygun bana sakin kullanırım genelde ama genciz arada şımarırız filan 1.4 ü rafa kaldırdım o sebeple :) teşekkür ediyorum tüm cevaplar için arkadaşlar sağolun inşallah aracı alınca resimlerle tekrar katılırım buralara
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2017 Saat 00:01
bence o öyle dedi ile olmaz. Forum burada konular burada. Bak başlıklara kim hangi motora ne harcamış kim hangi motorda arıza görmüş bakım fiyatları nerede.
Çevrimdışı ggitaristt Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : 307 sw hdi 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2017 Saat 01:54
Dizel tamiri neden daha fazla tutar söyleyeyim.. Enjektör ve mazot pompası pahalıdır biraz.. Bozmazsın olur biter.. Bozsan da ayarı tamiri var ucuza hallolur..

Ancak benim arabam 11 yaşında, çok yüksek km'de olmasına rağmen  enjektör, mazor pompa, turbo vs motor komple hepsi orjinal ve motor hala %90 ın üzerinde..

Bakım yaparken buji yada kablo falan da değişmediği için, benzinli gibi para da harcamıyoruz ona buna.. Yağ filtre değiştir binlerce km gez..

En güzeli de vites düşmeden benzinlilere egzos koklatabilmek.. Ve bunu 5 litre yakıt ortalamasıyla yapmak..
Çevrimdışı samet206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı samet206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2017 Saat 04:12
307 güzel konfor olarak kasa olarak.206 kullanıcısıyım objektif söylüyorum bunu.1.4 motoru ağız alışkanlığı olarak kasa ağır iyi gitmez gibisine düşünüp söylüyorlar ama öyle acayip bir durum yok yani kişiye ve kullanıma göre değişir bu.Değişen,boya,km açısından söylenecek çok söz yok bu araçların yaşı ortada kısmetinize denk gelen en temizini alacaksınız,herkes bunu ister.Yada başka bir çıkar söz konusu olacak ona göre karar vereceksiniz.Bakımlıysa ve aldığınızda sizde bir takım eksiklerini tamamlayarak binerseniz sorun olmaz.Bazen denk geliyorum öyle muhabbet esnasında adam 2006 model araç alıyor hiç sanayiye gitmeden binmek istiyor bir yerine birşey olsa aracı kötülüyor.2006 model bir araç için bakım demek yağ,su değişiminden çok daha fazla şey demek.
Peugeot Mod ''206'' 1.4 XR 2000
Asaleti Renginde Saklı...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1392 1 arifbsrn
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1427 7 jaseen
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 152 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4888 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25150 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1405 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 105 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1102 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 176 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 364 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 236 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1416 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10822 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 519 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 570 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3278 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2046 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
feyyazbugan 2
OsmUnl 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English