Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >407
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 407 kullanicilari yardim lutfen
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

407 kullanicilari yardim lutfen

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı LUDACRIS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 20:22
Orjinalini yazan: ggitaristt ggitaristt Yazdı:

@LUDACRIS

Dayım için 35000 TLye kadar araba bakıyorum.. Denk geldin mi hiç temiz dizel 407 ye?

Ya da akıl ver biraz napalım? Çok araba bakınca başım ağrıyor midem bulanıyor..

Şimdiye kadar bu fiyata bi 2004 Megane II bir de 2004 civic bulabildik temiz.. Onlar da lpgli zaten..

Oncelikle dizel benzin olayina karar verin, benzinliler daha temiz ve sorunsuz genelde. Dizel alacaksinizda tanidik es dost varsa arac evveliyatini bildiginiz icin mantikli olur. Ben az once 2008 10 yasindaki arabaya 45000 verdim pismanmiyim? Hayir km 88de boyali parcasi yok sifir alindigindan beri servisten baska yere gitmemis. Benim icime sindi 100km yaptim miss gibi gidiyor 4kusur ortalama ile
Oncelikle alacagin arac icine sinmeli
Çevrimdışı ggitaristt Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 307 sw hdi 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 22:59
Oo hayırlı olsun.. Wink Sıfır gibi araba almışsın.. Ben de 32ye buldum 2007 comfort dizel siyah boya değişen yok diyor 165000 de arabaya baktıracam yarın araba temiz görünürse gözüme alacam heralde..
Çevrimdışı mistercasper Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : pejo 407 executive black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 00:02
Hayırlı uğurlu olsun aracınizi kazasız belasız iyi günlerde kullanın... iyi para verdiniz ama iyi araç aldınız
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 00:11
Sagolun arkadaslar daha iyileri hepimize nasip olsun insallah. Biraz fazla fiyati evet farkindayim(43e bitti)
Lastik yeni vize yeni ezik cizik nerdeyse yok ici piril piril calismayan yeri eskimis yeri yok bekledigime ve verdigim paraya deydi en azindan benim icin.
100km kullandim daha ortalamam 4.5 suan
Bu fiat opel ford grubu gibi kut diye gelmeyen tork olayi cok iyi, usul usul geliyor 1500 devirde yukusu cok rahat cikiyor.
Kisacasi 407 ne iyi arabaymis yahu
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 13:28
Arkadaş hepiniz 407 alacaksanız forumun adını değiştirelim.
Alın 407'yi piyasası artsın biz de 1 2 zam yaparız çok isteyen var diye. :)
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2017 Saat 21:18
Orjinalini yazan: Oktkor Oktkor Yazdı:

Arkadaş hepiniz 407 alacaksanız forumun adını değiştirelim.
Alın 407'yi piyasası artsın biz de 1 2 zam yaparız çok isteyen var diye. :)

aynen oyle dun "ya cok para degilmi o paraya x var y var" diyeni arabaya bindirince bugun "oha iyimis lan valla" demesini duymak az km nin verdigi Guven Ozveri ve Tecrube ile birlesince iyiki aldim dedirtiyor 50ye vermem ama 52 belki
Çevrimdışı cetinolcay Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Peugeot 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cetinolcay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2017 Saat 12:53
Arkadaşlar merhaba,
Hazır forumda güncel 407 konusu varken ben de sizlere konuyu sormak istedim.
Şu anda 307 look kullanıyorum. 4 yıldır bende ancak aileye yeni bireyimizin daha katılmasıyla bir 407 ihtiyacı doğdu ister istemez. Bir tane de buldum ancak 2.0 dizel düz vites ve sw. Tüm ağır bakımları yapılmış, fiyat olarak 31 bin istiyor ama takasa gireceğiz büyük ihtimalle. Keza benim aracın da tüm ağır bakımları yapıldı hatta şarj dinamosunu 2 gün önce sofır alıp taktırdım.
Demem o ki 2.0 dizel 407 sw manuel vites alınır mı? Sedan olmadığı için yol tutuşunda problem aklıma takılıyor. Saygılar...
Love the life you live, live the life you love !
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2017 Saat 13:36
kaç model. kaç km. donanım seviyesi nedir?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cetinolcay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2017 Saat 14:46
2.0 hdi executive premium sw 2006 model manuel vites 285.000 kmde
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2017 Saat 17:02
Orjinalini yazan: cetinolcay cetinolcay Yazdı:

2.0 hdi executive premium sw 2006 model manuel vites 285.000 kmde

İlla sw olsun demiyorsanız 1.6 sedan'a yönelin.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cetinolcay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2017 Saat 17:58
Öyle bir zorunluluğum yok sedan da işimi görür diye tahmin ediyorum. 4 kişilik bir aileye 2 ve 0 yaşında çocuklu olacak şekilde tabiki yeterli olsun benim için kafi. Peki bazıları düz vitesi öneriyor, otomatik şanzımanda sıkıntı olabildiğini belirttiler, bu konuda bir bilginiz var mı?
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2017 Saat 23:09

Öyle bir zorunluluğum yok sedan da işimi görür diye tahmin ediyorum. 4 kişilik bir aileye 2 ve 0 yaşında çocuklu olacak şekilde tabiki yeterli olsun benim için kafi. Peki bazıları düz vitesi öneriyor, otomatik şanzımanda sıkıntı olabildiğini belirttiler, bu konuda bir bilginiz var mı?

Benim de 3 yaşında bir oğlum var diğeri yolda. Bence hayli hayli yeter. 7 kişilik bir araba alacağım desen onu al derim. Şu aşamada bence ihtiyaç ve malzeme analizinizi yapın. Misal benim bir tane çocuk arabam ve çocuk koltuğum var. Ama ikinci çocuk gelince de mesela tutup da çocuk arabasını uzak mesafelere götüremem. çünkü ikinci koltuk mecbur girecek. En kötü biri arabada biri bagajda olacak. Bu açıdan sw bagajı daha kullanışlı olur tabi.

407 otomatikleri 4 vites diye biliyorum. Alacağınız otomatik de ya biraz pahalı ya da uygun ama yüksek kmli olacak. Büyük şehirde yaşamayanlara ben pek otomatik önermiyorum. Benim gibi küçük şehirde yaşayanlar için bence manuel en iyisi.

Düzenleyen Oktkor - 11 Temmuz 2017 Saat 14:34
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cetinolcay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2017 Saat 01:25
Teşekkür ederim, bu arada yeni çocuğunuz için şimdiden tebrik ederim. Sağlıklı sıhhatli mutlu olmanız dileğimle. Herşeyi onlar için yapıyoruz. 😊
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2017 Saat 13:01

Teşekkür ederim, bu arada yeni çocuğunuz için şimdiden tebrik ederim. Sağlıklı sıhhatli mutlu olmanız dileğimle. Herşeyi onlar için yapıyoruz. 😊

Çok sağolun. Allah hepimize can sağlığı versin.
Çevrimdışı noscream Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı noscream Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2017 Saat 10:50

Öncelikle herkese merhaba. 10 senelik 407 kullanıcısı olarak ilk yorumumu buraya yazıyorum. Çünkü etrafımda 407 hakkında duyduğum olumsuz konuşma ve yazılardan sonra yazmak zorunda hissettim! Bu arada aracın ilk sahibiyim ve bu araçla ilgili tecrübelerimi burada paylaşmak isterim.
Öncelikle aracı 2007 yılında passatmı 407mi diyerek test sürüşlerine çıkarak ve özelliklerini kıyaslayarak karar verip almış bulunmaktayım. İki modelinde giriş versiyonları arasında kararımı etkileyen;

1- İç malzeme kalitesi(ön konsolun passatta plastik 407de yumuşacık kaliteli deri olması) 2- Passat benzinli 407 dizeldi 3- Fiyat olarak aralarında fark olmaması 4- Özellik olarak 407 de üç kat fazla özellik olması, passatta çelik jant bile olmamasıydı! 5- 407 nin daha çekici olması 6- 407 nin üretim kalitesinin bariz daha kaliteli olması passatın plastik olması v.s.

Şimdi gelelim 10 senelik kullanım sonrasına. Aracım geçen seneye kadar 1 kere bile arıza vermemiş olması yeterlidir düşüncesindeyim. Kullanımı inanılmaz keyifli ve güzeldir, herşey elinin altında ve kullanımı kolaydır. Özellikle uzun yola çıkmak bir keyiftir! Çevremde 2013 ve yukarı VW üretimi tanıdık araç sahiplerinin çıkan arızalar yüzünden servislerden çıkamamış olan alman fanı bu tanıdıklarımı harcadıkları yüksek meblağları söyleyemeyerek şikayet etmeye çekinmeleri çok eğlenceli! Üstelik hiç Peugeot kullanmadığı halde ilk aracı aldığımda burun kıvırıp almasaydın keşke dedikten sonra 9 seneyi doldurduktan sonra bile hala burun kıvırıp sat artık diyen vardı! Maalesefki milletimizin marka hastalığı var ve dahası sanki VW den Mercedesmiş gibi bahsetmeleride cabası! Geçen seneye kadar aracın sadece rutin bakımları (180 lira gibi) haricinde başka bir masraf yapmadım. Aracımdaki özellikler hala yeni araçlarda bulunmamaktadır, sat diyene neden diyorum, bana arıza çıkarır diyo önünü alamassın diyo, lan 10 senedir kullanıyorum diyorum eee artık çıkaracaksa çıkarsın diyorum, apışıp kalıyor! Sanayiye gidiyorum orada bile bunu söyleyen duyuyorum, şu bir gerçekki HDI motor bizim sanayi milletine fazla, motordan anlamayan konuşuyor, anlayanı bulmak zor! Aslında dizel motorlar tüm markalarda sorunları benzerdir, bir marka diğerinden iyi demekte zor! Şu an bu araç sınıfında(D sınıfı) bu özelliklerde bir araç almaya kalksan 130000 tl den başlıyor!

Birde bu araç 2.elde yukardaki arkadaşların dediği gibi focus, corsa, polo, jettalarla kıyaslanıyor ya, bu piyasanın nasıl bazı disrübütör firmalarca domine edildiğinin göstergesidir! Ama en azından bu piyasa sayesinde iyi araçları 2.elde ucuza alabiliyoruz :D 2008 yılında bir akraba arabama bindi yolda sorduğu soru araba benzinlimi oldu :D yok dedik dizel lan keşke bende bundan alsaydım bana alma dediler bunu, passat al dediler passat aldım demişti, tabi pişmanlık fayda etmiyor :D Bu olay aynı; vectra yı astranın sedanı olduğunu iddia etmek gibi :D

Bir keresinde aracın uzun bakım aralıkları nedeniyle unutup, 23000km geçmesine rağmen bakım yapmadığımızı farkedip eyvah deyip apar topar yağ değiştirmiştik. Sebep aracın bize unutturmasıydı bakımı! Tabi bunun sonucunda geçen sene turbo arıza başgöstermişti. Bu sonucunda şunu öğrendim, öncelikle aracın yağını sıradan yerlerde değiştirme, Peugeot özel veya resmi yerlerde değiştir ve şuna dikkat et yağ kesinlikle en az 5W30 olmalı hatta Volvo 0W30 haricinde koymayın der, sizde 0W30 koyun. Bunların haricinde koyan olursa durdurun ve bir daha oraya gitmeyin çünkü iş bilmemektedir! Nedenini söylersem ben yağ değişimini tanıdıklarda ve yağın cinsine bakmadan önemsemeden değiştirdim ve bunun sonucunda turbom arızalandı. Çünkü HDI motorlara en uygun bu yağdır. 450000km de turbosu bile arızalanmamış 407 biliyorum!

Ayrıca bilgisayar sistemi çok iyi ve kullanışlıdır, dezavantajı türkçe olmayışıdır! Bizim millet herşeye uyarı veriyo diye kızar durur ama aslında hiç bir uyarıyı boşa vermemektedir! Örneğin arka stop soketlerinin içi zamanla yanar ve sizde stopa çok dikkatli bakmadığınız için göremezsiniz stop ışığında biraz azalma olduğunu, fakat siz lambalar çalışıyor boşa uyarı veriyor derken, soketi söküp küçük deliklerden içeri bakınca karartıyı görünce tabi işler değişiyor, bu seferde vay arkadaş bunu bile farketmiş araç bizi uyarmış biz görmemişiz diyebiliyorsunuz!

Bununla birlikte almayı düşünen arkadaşlar alırken bazı parçaların iptal edilip edilmediğine baksınlar, örneğin lastik sensörü gibi. Bazen aracın lastik sensörünün sibopu kırılabiliyor, veya arızalanabilirde bu sensör. Parça pahalı diye iptal ederler araç bilgisayarından! Benim bir kere sibopu babam kırmıştı bende 50 liraya sensörün sibopunu alıp değiştirdim, dikkat komple değiştirmeye gerek yok artık sensörün sibopu ayrı satılıyor!

Son olarakta almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem 2011 kasasını bulabilirlerse temiz onu almaları, sebebi ise o modele ekstra bir çok özellik ve donanım eklenmiştir... Bulamazsanız temiz olan daha eski modellerde alınabilir, özellikleri hala yeni araçlarda zor bulunur!

Düzenleyen noscream - 11 Temmuz 2017 Saat 11:00
Peugeot 407 Comfort 2007 Ekstra
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2017 Saat 11:28
forumda önceden bu kadar 407 kullanıcısıda yoktu, konusuda.. 
Bende 407 ye geçeyim diye bana bir oyunmu oynuyorsunuz yoksa :) 

@noscream söylediğin herşeye katılıyorum.. 
aracına bakarsan aracın seni hiç bir zaman üzmez. en iyi örneği sensin şu an. 
yoksa aynı dertler peugeot da da var, vw de de, bmw de de.. 
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2017 Saat 12:01
@ noscream hocam valla çok güzel bir açıklama yapmışsınız. Hatta dün akşam dayımla yeni 3008 ile honda cr-v arasında konuşuyorduk o aklında honda var bende dedimki o fiyata 3008 allure paket alırsın :) dizel tabi
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2017 Saat 14:40
Daha önce belirtmiştim ben de. Kayınpederim ben arabayı alırken bana alma demişti. O kadar para verilmez o arabaya falan diye. Biraz sıkıntılı bir zamanımıza denk geldi içimize de sindi aldık.

Neyse geldi bunlar ara tatilde bindi arabaya kuruldu yan koltuğa. Arabayı inceledi falan çıktık yola. Bir süre sonra benzinli mi bu diye sordu. Yok dedim dizel. Bayağı sessizmiş dedi.

Sonra enişte beye demiş. Araba çok güzelmiş oturaklı geniş sessiz beğendim falan diye. :)

1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2017 Saat 12:17
Valla tatile geldim unuttum forumu arkadaslar kusura bakmayin
Izmirden Aksaraya geldim. Yaklasik 750km evin onunde klimayi acip +500km yuk ile 150lira mazotu zor yaktirdim aslana
Yolda bi kez daha anladim bilinsiz konusanlara uymamakla iyi ettigimi yolda babama dahi verme geregi duymadim, 2kez teklif ettim tabi ayip olmasin diye
Bi araba bu kadarmi guzel gider,yolda akarcasina. Bu kadarmi keyif verir vay anasini dedim belkide abartiyorum uzun suredir aracimiz olmadigi icin belki. Bunca agirligina ŕagmen nasil boyle hizlaniyor onuda anlamiyorum yolda 1 kez 170e ciktim onun harici 110 120km ile cruise kullandim 750km boyunca gaza 5 10dakika anca bastim sanirim
Aklimin almadigi su var klima acik aracin ici dolu vites 2 3 4 neyse yani yokus cikiyorum 1000devir ya 1000 titremiyor araba. Cok sacma ya bu kadarda olmaz diyorum. Hergun sasirtmaya devam ediyor.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Temmuz 2017 Saat 15:45
Aksaraylı mısın sen ludacris?

Benim de kısalar patlamış. onu değiştirdim bugün. İki de yedek aldım. Durduk yere ikisi birden nasıl patlıyor anlamıyorum.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 3456>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1734 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1481 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 227 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4914 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6015 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25194 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1420 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 127 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1128 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 186 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 383 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 260 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1475 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10856 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 538 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 612 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4133 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3298 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2056 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
a.kaplan 2
Aliturkoglu 2
Hüseyinboztas 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English