Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >407
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 407 kullanicilari yardim lutfen
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

407 kullanicilari yardim lutfen

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Karahan01 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karahan01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2017 Saat 07:30
Merhabalar. 2008 peugeot 407 executive black cd kullanıyorum. 2 yıldır. Bir kez ariza yapmadı. yakıt şehir içinde 5.5 Litre dizel
Çevrimdışı LUDACRIS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2017 Saat 01:21
Orjinalini yazan: Karahan01 Karahan01 Yazdı:

Merhabalar. 2008 peugeot 407 executive black cd kullanıyorum. 2 yıldır. Bir kez ariza yapmadı. yakıt şehir içinde 5.5 Litre dizel

Allah zeval vermesin
Kullananlar memnun kullanmayan herkeste o paralara pejomu alinir diyor. Desinler son 3 gun, heyecanla bekliyorum
(Beyler bu arada executive lere millesium daki 7" ektani takabilirmiyiz bu arada )
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2017 Saat 10:39
Orjinalini yazan: LUDACRIS LUDACRIS Yazdı:

Allah zeval vermesin
Kullananlar memnun kullanmayan herkeste o paralara pejomu alinir diyor. Desinler son 3 gun, heyecanla bekliyorum
(Beyler bu arada executive lere millesium daki 7" ektani takabilirmiyiz bu arada )

Hee, arabayı aldın her işi bitti bir 7" ekranı kaldı di mi. :)
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2017 Saat 10:45
Orjinalini yazan: Oktkor Oktkor Yazdı:

Allah zeval vermesin

bencede derdimize bak dimi uzun sure aracimiz olmayinca iste hevelendik iyice dereyi gormeden birak pacayi sivamayi, peletleri takip baliklama girmeye calisiyorum
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2017 Saat 11:28

Orjinalini yazan: Oktkor Oktkor Yazdı:

Allah zeval vermesin

bencede derdimize bak dimi uzun sure aracimiz olmayinca iste hevelendik iyice dereyi gormeden birak pacayi sivamayi, peletleri takip baliklama girmeye calisiyorum

:)

Bu arada dün 115 km alt sınırla 115 130 km/h arası 4.8 lt. Değere ulaştık. Gayet düz ve dur-kalksız yol.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haziran 2017 Saat 22:26
Masallah
Bende tahmini 5.5-5.8e indiririm piskolojik olarak 6 nin altina inmem lazim
Tabi 407 alabilirsem
Çevrimdışı x571 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites

Aracı : 306 station wagon
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 09:26

Arkadaslar selam
35civari(30dan 35e ciktik) butce ile
Nasipse 1.6hdi 407 almayi planliyorum alirken dikkat etmem gereken seyler hakkinda tecrube sahibi arkadaslardan mumkunse yardim bekliyorum. Izmirdeyim ve nasipse en az 5sene binecegim alacagim 407ye boyadan ziyade dusuk km ic temizligi oncelikli onemli.
Benim bildigim volant,havalandirma ve sinyal kolu arizalari yasanabiliyor. Her turlu akil fikir elestriye acik haldeyim.

malesef  günümüzde o fiyata  temiz araç bulmak zor. 306 ların temizleri bile 25bin civarına gidiyor. temiz olmayan bakımsız yüksek model yerine temiz düşük model belki daha mantıklı olur. ikinci el arabaya 40bin vermekte bilmiyorum bana uymadı . bende aracı değiştirecektim sonra baktım aklıma yatmadı, fiyatlar mantıksız geldi değiştirmedim. ikinci ele 40 vereceğime hyundai sıfır alırım diye düşündüm. araştırmalarımda en son honda jazz a karar kıldım. 0na da 74bin demişlerdi.onu alacağıma uzaktan arsa alırım diye düşündüm :D ford fiesta da bazı kronik sorunlar var. clio fena değil ama yan çarpışma testlerinden kalıyor. seatlar yine öyle yan çarpışma testleri kötü. ilginç gelecek ama o segmentte testleri en iyi geçen hyundai i20 idi. ona da teneke falan diyorlar yanından kamyon geçince savruluyor diyorlar.
Çevrimdışı Karahan01 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karahan01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 11:26
Izmirdeyim...Bende 2008 407 executive black cd full var siyah.. Sunroof dahil. Orjinal boyasiz kazasiz. 160binde. Ben 2005 vectra.Citroen C5 .Chevrolet cruze,hundai accent ve bir çoğunu kullandim. Her birine en az 1 yil bindim. En memnun kaldığım araba bu zamana kadar 407. Çok iyi yakit yol tutuşu ve güvenlik.yol sessizligi.ben yilda 4 kez antebe gidiyorum uçağı tercih etmiyorum.407 böyleyse 508 nasıldır merak ediyorum ve 508 alacam yakında 407yi 1 aya kadar satmayı planlıyorum. Eger 508 beni üzerse alacağım araba yine 407 olacak. Ben passata da bindim. Ama 407 nin içindeki yumuşak göğüslük falan hicbirsey yok. Sadece adı var onunda. 407nin iç işçiliğide çok iyi. Dün vize yaptırdım.arabama en son gecen yil agir bakimi bosh servis yapti 1100 tl verdim cok mu?Triger v kayislari,ön diskler,balatalar devirdaim.rulmanlar ve yağ. YAĞ filtresi vb... ve hiçbir ayar bakım falan yapmadan gittim vizeden gectim. Hafif yag kaçağı bile yok. Yani bu insanlar 50bin tlye Clio alirken canını düşünmüyor ve sifir donanım.neymiş piyasasi varmış :) cok komik. Al 407 ve kendini ve aileni konforla guvenle tanistir.piyasası zayıf olsun. Benim arabam clio hundai gibi 10 gunde degilde 1 ayda 2 ayda satilsin. Hic önemli değil.Muthis bir araba diyorum. Bizim insanımız maalesef iyi arabadan anlamıyor. 45 bin tlye bu kadar donanım olan arabami var.anlata anlata bitiremem valla. Daha yazarım bak benim zorlamayın :))
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 12:18
Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

malesef  günümüzde o fiyata  temiz araç bulmak zor. 306 ların temizleri bile 25bin civarına gidiyor. temiz olmayan bakımsız yüksek model yerine temiz düşük model belki daha mantıklı olur. ikinci el arabaya 40bin vermekte bilmiyorum bana uymadı . bende aracı değiştirecektim sonra baktım aklıma yatmadı, fiyatlar mantıksız geldi değiştirmedim. ikinci ele 40 vereceğime hyundai sıfır alırım diye düşündüm. araştırmalarımda en son honda jazz a karar kıldım. 0na da 74bin demişlerdi.onu alacağıma uzaktan arsa alırım diye düşündüm :D ford fiesta da bazı kronik sorunlar var. clio fena değil ama yan çarpışma testlerinden kalıyor. seatlar yine öyle yan çarpışma testleri kötü. ilginç gelecek ama o segmentte testleri en iyi geçen hyundai i20 idi. ona da teneke falan diyorlar yanından kamyon geçince savruluyor diyorlar.

Yani jazz icin 75 yada 2020modeli dahi ciksa clio benim icin abes olur gecen bi galericide senin alacagin araba 38 eder anca 40liraya clio var dediydi. Her yeri kartondan atik plastikten yapilmis arabaya acikcasi hic binmesem gocunmam.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 12:25

Izmirdeyim...Bende 2008 407 executive black cd full var siyah.. Sunroof dahil. Orjinal boyasiz kazasiz. 160binde. Ben 2005 vectra.Citroen C5 .Chevrolet cruze,hundai accent ve bir çoğunu kullandim. Her birine en az 1 yil bindim. En memnun kaldığım araba bu zamana kadar 407. Çok iyi yakit yol tutuşu ve güvenlik.yol sessizligi.ben yilda 4 kez antebe gidiyorum uçağı tercih etmiyorum.407 böyleyse 508 nasıldır merak ediyorum ve 508 alacam yakında 407yi 1 aya kadar satmayı planlıyorum. Eger 508 beni üzerse alacağım araba yine 407 olacak. Ben passata da bindim. Ama 407 nin içindeki yumuşak göğüslük falan hicbirsey yok. Sadece adı var onunda. 407nin iç işçiliğide çok iyi. Dün vize yaptırdım.arabama en son gecen yil agir bakimi bosh servis yapti 1100 tl verdim cok mu?Triger v kayislari,ön diskler,balatalar devirdaim.rulmanlar ve yağ. YAĞ filtresi vb... ve hiçbir ayar bakım falan yapmadan gittim vizeden gectim. Hafif yag kaçağı bile yok. Yani bu insanlar 50bin tlye Clio alirken canını düşünmüyor ve sifir donanım.neymiş piyasasi varmış :) cok komik. Al 407 ve kendini ve aileni konforla guvenle tanistir.piyasası zayıf olsun. Benim arabam clio hundai gibi 10 gunde degilde 1 ayda 2 ayda satilsin. Hic önemli değil.Muthis bir araba diyorum. Bizim insanımız maalesef iyi arabadan anlamıyor. 45 bin tlye bu kadar donanım olan arabami var.anlata anlata bitiremem valla. Daha yazarım bak benim zorlamayın :))

Hay agzini opeyim bende bu piyasa kaygisini anlamiyorum. Satamazsin elinde kalir. Piyasasi yok. Ee yani? Ben binicem kardesim hatta min. 5 sene oda 88 bin km deki arabaya 95e geldiginde 1-2binlira daha harcar 150.000kmye kadar gozlerim kapali giderim.
Hayir sahibindene girip 80-150.000km seciyorum. Fiyat araligi 35-45milyar cikan araba linea,punto,corsa,fiesta,clio,accent era simdi bunlar 407mi
Bu arada alacagim arac 88.000kmde ve boyasiz ilk sahibinden ve 10 yildir sadece yetkili servise gidiyor
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 12:29

Hay agzini opeyim bende bu piyasa kaygisini anlamiyorum. Satamazsin elinde kalir. Piyasasi yok. Ee yani? Ben binicem kardesim hatta min. 5 sene oda 88 bin km deki arabaya 95e geldiginde 1-2binlira daha harcar 150.000kmye kadar gozlerim kapali giderim.
Hayir sahibindene girip 80-150.000km seciyorum. Fiyat araligi 35-45milyar cikan araba linea,punto,corsa,fiesta,clio,accent era simdi bunlar 407mi
Bu arada alacagim arac 88.000kmde ve boyasiz ilk sahibinden ve 10 yildir sadece yetkili servise gidiyor

satılır satılmaza çok takılmayın, her arabanın bir alıcısı, bir hastası vardır. yeterki araba dökük olmasın. temiz olduktan sonra her araba satılır. sadece çok acil paraya sıkışırsın bazı modellere alıcı bulmak uzun sürer. ama 407ye de alıcı bulmak çok zor birşey değil, 

Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
3. Vites
3. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 13:41

Orjinalini yazan: x571 x571 Yazdı:

Yani jazz icin 75 yada 2020modeli dahi ciksa clio benim icin abes olur gecen bi galericide senin alacagin araba 38 eder anca 40liraya clio var dediydi. Her yeri kartondan atik plastikten yapilmis arabaya acikcasi hic binmesem gocunmam.

öyle tabi bende öyle düşünüp peugeot a devam dedim :D satılmaz diyenlere bakmayın illa ki satılır. yeterki bakımlı olsun satıcısı dürüst olsun.  ama bence araç bu fiyatları etmez 2009 ları 40-45  bandında dolaşan bir araç. en yenisi 2010 model ve 50bin tl ve üstü isteniyor. bu rakamlar da gerçekçi değil.

güvenlik olarak da aşağıdaki 407 çarpışma testi.

polo testi

Düzenleyen x571 - 18 Haziran 2017 Saat 13:52
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 16:32
Alacagim araci 1998 model sandin sanirim 2008 model ve alindigi funder beru izmirdeki 3 yetkili servidin en iyisi olan kahyaoglunda bakimlari yapiliyor. 75.000liraya jazz 40milyarlara plastik krali clio varken bu arabayami cok? Ha 80-90.000km de boyanmamis ve hep yetkili servise gitmis dizel bi arac gosterebilirsen buyur seni dinliyorum linea falan cikar belki
3. Vites
3. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı x571 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haziran 2017 Saat 23:43

Alacagim araci 1998 model sandin sanirim 2008 model ve alindigi funder beru izmirdeki 3 yetkili servidin en iyisi olan kahyaoglunda bakimlari yapiliyor. 75.000liraya jazz 40milyarlara plastik krali clio varken bu arabayami cok? Ha 80-90.000km de boyanmamis ve hep yetkili servise gitmis dizel bi arac gosterebilirsen buyur seni dinliyorum linea falan cikar belki

Piyasayı biliyorum. Yukarıda hangi model ne kadar yazdım zaten. Polemiğe gerek yok ben 2008 model arabaya o fiyatı uygun görmüyorum. Gören verir. Ona 40-50 vereceğime jazz alırım. Fikir istedin insan gibi cevap verdik. Tantana ya gerek yok bence.
Çevrimdışı mistercasper Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : pejo 407 executive black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 00:06
Herkesin fikrine saygi duymak gerek...araç alirken herkesin kriteri farklı... kimİ elindeki paraya alabileceği en genç aracı alır ve sorun cikma riskini azaltır kimi de ust sınıf araç alıp kalite konfor donanım güvenlik gibi kriterler tercih eder... jazz la 407 arasında iki sınıf fark olduğunuda unutmamak lazım
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 02:50
Amacim polemik degil dedigim gibi 2009 model 40 45lira dedigin icin diyorum. 2008 benim baktigim aracta km boya servis gibi avantajlari var fikrine saygi duyarim ama 75binliralik farkli sinif aracla kiyas etmene anlam veremedim ha desen bak su ilanda 90.000km de var 35liraya diye o zaman tabiki hak veririmde :) plastik clio linealarin 40 ettigi yerde nasil pahali oluyor onu anlamis degilim.
Aslinda cevremde cok kisiden duyuyorum o para verilirmi lafini; diyenlerin bindigi sagi solu dokuk arabalari goruyorum km si min 170.000 220.000 vb sekilde. Boyasi degiseni motor durumuna girmiyorum bilgim yok o konularda kesin ve kesin calismayan aksami var cogunun ya diyorum ben bi yerde yanlis yapiyorum herhalde. Aciyorum sahibınden sitesini seciyorum 35-45.000lira arasi 80-150.000km yi dizeli seciyorum. Karsima yine hircin linea bickin clio ve agresif corsa cikiyor ha bi ford focus 2011 collection cikti 113.000kmde oda 40.000lira onunda 27.000agir hasar kaydi var
Simdi diyorum kendi kendime ulan benmi akilliyim millet sacma salak is yaptigindan bahsediyor. Ama bakiyorum bulamiyorum. Artik kendimden suphe eder oldum
Çevrimdışı mistercasper Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : pejo 407 executive black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 03:01
Bizim memlekette arabadan anlayan pek yok... insanlar parçası ucuz olsun birde piyasası olsun gözüyle bakiyorlar arabaya Ha birde sırf isim yapmış diye 20 yaşında passatlara jetta lara honda lara dünya para veren bi kesim var bende bu olaya çok sasiriyorum... 35 40 bine linea alana kadar 407 her türlü üstün... benim önceden linea da vardı çok kötü araba diyemem lakin 407 nin yanına yaklaşamaz ilk 407 sevdası başladığında bende 40 bine 2008 407 almıştım premium donanim insanlar aklımı çeldi elinde kalır çok pahalı pejo ya o para verilir mi demişler di bende iki ay binip hemen olana koydum 500 tl fazla fiyata iki günde sattım aracımı hemde alan kişi lAND Rover jipim var ama önceden 407 bindim tadini unutamadım diyerek aldı halen o sattığim araca içim yanar satmasay dim diye sonra yine dayanamadim 407 aldım 2 yıl bindikten sonra onuda sattım hemde hic zorlanmadan ayrıca o araç çok yıkık döküktü şimdi ise 2010 407 var başka araç binemez oldum bu paraya böyle bi araba yok yok yok...
Çevrimdışı ggitaristt Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 307 sw hdi 2006
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ggitaristt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 03:06
@LUDACRIS

Dayım için 35000 TLye kadar araba bakıyorum.. Denk geldin mi hiç temiz dizel 407 ye?

Ya da akıl ver biraz napalım? Çok araba bakınca başım ağrıyor midem bulanıyor..

Şimdiye kadar bu fiyata bi 2004 Megane II bir de 2004 civic bulabildik temiz.. Onlar da lpgli zaten..
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 18:41
Mutlu son.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı LUDACRIS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2017 Saat 20:19
Orjinalini yazan: mistercasper mistercasper Yazdı:

Bizim memlekette arabadan anlayan pek yok... insanlar parçası ucuz olsun birde piyasası olsun gözüyle bakiyorlar arabaya Ha birde sırf isim yapmış diye 20 yaşında passatlara jetta lara honda lara dünya para veren bi kesim var bende bu olaya çok sasiriyorum... 35 40 bine linea alana kadar 407 her türlü üstün... benim önceden linea da vardı çok kötü araba diyemem lakin 407 nin yanına yaklaşamaz ilk 407 sevdası başladığında bende 40 bine 2008 407 almıştım premium donanim insanlar aklımı çeldi elinde kalır çok pahalı pejo ya o para verilir mi demişler di bende iki ay binip hemen olana koydum 500 tl fazla fiyata iki günde sattım aracımı hemde alan kişi lAND Rover jipim var ama önceden 407 bindim tadini unutamadım diyerek aldı halen o sattığim araca içim yanar satmasay dim diye sonra yine dayanamadim 407 aldım 2 yıl bindikten sonra onuda sattım hemde hic zorlanmadan ayrıca o araç çok yıkık döküktü şimdi ise 2010 407 var başka araç binemez oldum bu paraya böyle bi araba yok yok yok...

Bende aldim satmamda su ilk 100km miss gibi geldi yeter ben memnunum araba guzel
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1448 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1410 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 164 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4890 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25150 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1405 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1103 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 176 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1419 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10823 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 520 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 571 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3278 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2046 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English