Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Sohbet \ Muhabbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Benzin ve Motorine Zam
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Benzin ve Motorine Zam

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Benzin ve Motorine Zam
    Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 10:26
rafineri cıkış fiyatlarında değişiklik beklendiğinden zam yapmışlar. Belki düşecek ne biliyorsunuz. Hiç indirim beklendiğinde fiyat düşürmüyorlar bu ne sacma bir uygulama ya.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’ndan (PÜİS) yapılan açıklamaya göre rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 6 kuruş, motorine 7 kuruş zam yapılacak.

Düzenleyen KILIÇ - 17 Mayıs 2017 Saat 10:26
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 10:29
valla hocam ben artık bunlara birşey demiyorum dünyada bizdeki kadar oynak bir petrol fiyatı yoktur. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
Çevrimdışı Karacocuk24 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 2001
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 11:06
Cok güzel yollar var köprüler var benzin isterse 10 tl olsun kimin umrunda bir yola birde köprüye bakınca ülkemin yasanabilirlik olarak ne kadarda yükseklerde olduğunu göremeyen ayıp eder
Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 12:25
Orjinalini yazan: Karacocuk24 Karacocuk24 Yazdı:

Cok güzel yollar var köprüler var benzin isterse 10 tl olsun kimin umrunda bir yola birde köprüye bakınca ülkemin yasanabilirlik olarak ne kadarda yükseklerde olduğunu göremeyen ayıp eder

Yurt dışı ülkelerinden haberiniz var mı ? Akaryakıt fiyatları, yolların durumu? Milli gelir ? Yaşam standartları ?

Yani yol yapılıyor, köprü yapılıyor diye benzin fiyatları 10 lira da olabilir size göre öyle mi ? Nasıl bağdaştırdınız anlamıyorum. Olması gereken zaten bu. Yolu zaten yapacak :) milyonlarca lira vergi veriyoruz vatandaş olarak. Hazineye giren senin benim param biliyorsun değil mi ? Hem sağdan hem soldan düdüklüyorlar, sende olsun mübahtır diyorsun. Bravo.
Çevrimdışı CemDemiral Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2007 - 207 1.4 HDİ Trendy
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı CemDemiral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 12:30

Bu nasıl bir rahatlıktır anlamıyorum, yollar ve köprüleri zaten devlet yapmak zorunda bunlar devletin görevi zaten hiçbir ülkede köprü veya yol açılışı yoktur.  ulaşım devletin temel görevlerinden birisidir. çoğu gelişmiş ülkede bu tarz yolların ücreti dahi yoktur ki bizim ülkemizde bizim paramızla yapılan köprüye kamyonla 180 TL ile geçiş yapıyorsunuz bu size göre normal ise bencede size benzin 10 TL olsa fark etmez sizler haberlerdeki o adam gibi hep 50 TL lik benzin alanlardansınız o zaman. yakıştıramadım.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 12:50
Arkadaslar ortadaki ironiyi anlayamadiniz uzuldum size zaten ben bu durumdan sikayetci oldugum icin mahsus yazdim ama boyle dusunenler var yani bu anlamda yazdim
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 13:06
Orjinalini yazan: OguzhanKucuk61 OguzhanKucuk61 Yazdı:

Yurt dışı ülkelerinden haberiniz var mı ? Akaryakıt fiyatları, yolların durumu? Milli gelir ? Yaşam standartları ?

Yani yol yapılıyor, köprü yapılıyor diye benzin fiyatları 10 lira da olabilir size göre öyle mi ? Nasıl bağdaştırdınız anlamıyorum. Olması gereken zaten bu. Yolu zaten yapacak :) milyonlarca lira vergi veriyoruz vatandaş olarak. Hazineye giren senin benim param biliyorsun değil mi ? Hem sağdan hem soldan düdüklüyorlar, sende olsun mübahtır diyorsun. Bravo.

arkadaş sitem de bulunmuş bence yanlış anlaşıldı. 
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı yigit_dark Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 30
Aracı : 206 1.6 16V XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yigit_dark Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 13:12
Millet seçimini yapmadı mı tartışmanın hiçbir anlamı yok diye düşünüyorum. Ne kadar dürterseniz dürtün ses çıkarmayacağım dedi 16 nisanda halk. Bunlar iyi günlerimiz...
Çevrimdışı maximusti Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 2000 Opel Astra G HB
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maximusti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 13:13
bir kulak arkalarımız kaldı.. 
Fazla Yakan Araba Yoktur... LPG Pahalıdır, Mazot Pahalıdır, Benzin Çok Daha Pahalıdır...
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 13:25
Milletin seçimi ortada ysk nun tutumu ortada.
%60 önde başlatılan saçmalığa ve kural tanımamazlığa rağmen kıl payı öne geçebildiler.
Bu durumu kabullenmiyoruz kabullenmeyeceğiz.

Düzenleyen pusutr - 17 Mayıs 2017 Saat 13:26
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2017 Saat 14:02
Bence burada siyaset konuşmanın bir anlamı yok. Herkesin görüşü kendine. Burada hergörüşten birileri var.
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı mistercasper Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : pejo 407 executive black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 03:08
Elbette hersey güllük gülistanlık değil ama cumhuriyet tarihinin en başarılı hükümeti bunu yalanlamak olmaz ayrıca herkesin fikrine ve oyuna saygı duymak gerek... demokratık bir ülkede yaşıyoruz...
Çevrimdışı poyraz0534 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : Peugeot 106 XR
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı poyraz0534 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 08:45
Dün dünyaca ünlü borsacı TL'nin değer görüp doların düşeceğini 3,00 - 3,10 ineceğini söylemiş. İnşallah o zamanlar yakıt fiyatları düşer diye ümidim var. 

Birde Ohal uygulamasını kaldırırlarsa daha biraz rahatlanır diye düşünüyorum.
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 09:27
Orjinalini yazan: poyraz0534 poyraz0534 Yazdı:

Dün dünyaca ünlü borsacı TL'nin değer görüp doların düşeceğini 3,00 - 3,10 ineceğini söylemiş. İnşallah o zamanlar yakıt fiyatları düşer diye ümidim var. 

bir kaç sene önce idi tam tarih veremiyorum dünyada petrolün varil fiyatı hızla arttı. 60 dolardan 100 dolar civarına yükseldi. Bizim de akaryakıt fiyatlarımız o paralelde yükseldi. Sonra o petrolün varili 45 dolar seviyesine indi. Biz de 10 kuruş indi. :)

Siyasi olarak bakmıyorum enteresan bir algı var çözemiyorum. Dünyada ekonomik olarak iyi olan hiç bir devlet bu kadar vergi yükü bindirmez halkına. Vergi bize yol köprü olarak döndüğü sürece hep daha çok vergi veririz. Kısa vadede bu şekilde vergi sadece günü kurtarır yarın'a paramız kalmayacak. Üretmeli, teknoloji Üretmeli, hammadde üretmeliyiz. Yoksa boyuna konuşuruz böyle 3 kuruş zam 1 kuruş indirim diye.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Karacocuk24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 10:39
Orjinalini yazan: Oktkor Oktkor Yazdı:

bir kaç sene önce idi tam tarih veremiyorum dünyada petrolün varil fiyatı hızla arttı. 60 dolardan 100 dolar civarına yükseldi. Bizim de akaryakıt fiyatlarımız o paralelde yükseldi. Sonra o petrolün varili 45 dolar seviyesine indi. Biz de 10 kuruş indi. :)

Siyasi olarak bakmıyorum enteresan bir algı var çözemiyorum. Dünyada ekonomik olarak iyi olan hiç bir devlet bu kadar vergi yükü bindirmez halkına. Vergi bize yol köprü olarak döndüğü sürece hep daha çok vergi veririz. Kısa vadede bu şekilde vergi sadece günü kurtarır yarın'a paramız kalmayacak. Üretmeli, teknoloji Üretmeli, hammadde üretmeliyiz. Yoksa boyuna konuşuruz böyle 3 kuruş zam 1 kuruş indirim diye.

Aynen oyle katiliyorum turkiyede alim gucu cok zayif internette bir video var belki denk gelmissinizdir almanyadaki bir turk almanyanin asgari ucreti 1500 euro bizdede 1400 tl hemen hemen ayni ama adam 50 euroyla markete bi gidiyor dunyalari aliyor alkolunden sigarasina dolduruyor bizde 50 tl ye 1 kg kiyma bir kilo tavuk alip gelirsin vatandaslarimizin bunu gormesi lazim ve sorgulamasi lazim
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 10:47

Aynen oyle katiliyorum turkiyede alim gucu cok zayif internette bir video var belki denk gelmissinizdir almanyadaki bir turk almanyanin asgari ucreti 1500 euro bizdede 1400 tl hemen hemen ayni ama adam 50 euroyla markete bi gidiyor dunyalari aliyor alkolunden sigarasina dolduruyor bizde 50 tl ye 1 kg kiyma bir kilo tavuk alip gelirsin vatandaslarimizin bunu gormesi lazim ve sorgulamasi lazim

Almanyada Bir dilim karpuzun 5-6 euroya satıldıgını duydum marketlerde ne kadar doğru bilmiyorum. Bizim burada 100-150 tlye satılan mavi jeansların orada 100 -150 euroya satıldıgınıda duydum bunun gibi bir cok şey duydum.
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı Oktkor Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Oktkor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 11:43
Yöresel bazda bazı ürünler net bir çıkarım sağlamaz. Karpuz memleketi burası :) misal burada muz 11 lira tropik bölgelerde salkımı 2 dolar. O da 20 küsür kilo falan :) onlar bizden daha iyi anlamına gelmez. Genel bağlamda bizden daha ucuza yaşadıkları açık bir durum. Bu da gayet normal. Bir iki tane büyük şirket bile bir ülke ekonomisine büyük katkı sağlayabiliyor ama bu seviyeye çıkmak için çaba sarf etmiyoruz. Bunu söyleyince farklı yönlere çekiliyor ama daha çok köprü yaparak daha büyük havaalanı yaparak büyüyemeyiz. Evet ihtiyaç yapılması lazım ama farklı durumları açmaz bize.

Devlet içten yanmalı yerine elektrikli motora yatırım yapacağını açıklandığında çok sevinmiştim. Gerçekten yol katedebileceğimiz çok keşfedilmemiş bir alan gibi. İçten yanmalılara göre tamamen farklı bir yapısı var. Lakin kaç yıl oldu hala ortada yok. Devlet ciddi anlamda buna eğilmeli gerekirse çok büyük yatırımlar yapmalı dışa bağımlılığı azaltmalı. İkinci aşamada usta yetiştirmeliyiz. O da azaltır. Biz beceriksiz değiliz otomotiv konusunda cahil de değiliz. Şu an büyük dünya üreticileri buna eğilmiş durumda. İnşallah tren kaçmaz.
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 11:49

Arkadaslar ortadaki ironiyi anlayamadiniz uzuldum size zaten ben bu durumdan sikayetci oldugum icin mahsus yazdim ama boyle dusunenler var yani bu anlamda yazdim

Sitemim size değil hocam. İşi bu noktaya getirenlere. Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 13:17

Yöresel bazda bazı ürünler net bir çıkarım sağlamaz. Karpuz memleketi burası :) misal burada muz 11 lira tropik bölgelerde salkımı 2 dolar. O da 20 küsür kilo falan :) onlar bizden daha iyi anlamına gelmez. Genel bağlamda bizden daha ucuza yaşadıkları açık bir durum. Bu da gayet normal. Bir iki tane büyük şirket bile bir ülke ekonomisine büyük katkı sağlayabiliyor ama bu seviyeye çıkmak için çaba sarf etmiyoruz. Bunu söyleyince farklı yönlere çekiliyor ama daha çok köprü yaparak daha büyük havaalanı yaparak büyüyemeyiz. Evet ihtiyaç yapılması lazım ama farklı durumları açmaz bize.

Devlet içten yanmalı yerine elektrikli motora yatırım yapacağını açıklandığında çok sevinmiştim. Gerçekten yol katedebileceğimiz çok keşfedilmemiş bir alan gibi. İçten yanmalılara göre tamamen farklı bir yapısı var. Lakin kaç yıl oldu hala ortada yok. Devlet ciddi anlamda buna eğilmeli gerekirse çok büyük yatırımlar yapmalı dışa bağımlılığı azaltmalı. İkinci aşamada usta yetiştirmeliyiz. O da azaltır. Biz beceriksiz değiliz otomotiv konusunda cahil de değiliz. Şu an büyük dünya üreticileri buna eğilmiş durumda. İnşallah tren kaçmaz.

Karpuz sadece örnekti:). muz burada 6 tl kilosu, bu arada eminim ki anamur tarafından cok cok daha ucuzdur. Neyse konu karpuz muz konusu değil tabiki. Yapılan köprüler yollar memleketimizi milletimiz için yapılıyor. Yeterlimi tabiki değil savunma sanayinde yapılan gelişmelerde ortada.Keşke bu yollar köprüler vakti zamanında yapılsaydı da şimdi köprü ve yolla uğraşılmazdı ama ne fayda. Biz bile bir mal alırken sorguluyoruz yerlimi avrupamı diye cogu zaman yerli diye ucuz olmasına ragmen almoyurz daha kaliteli olur mantıgı ile gidip avrupa mal alıyoruz. en bariz örnek atiker yerli diye cogu kişi kalitesiz oldugunu iddaa ediyor. Asıl sıkıntımız bizim zihniyetimiz. Bizim zihniyetimizde yeni bir şey üretmek hiçbir zaman olmadı olmayacakta hep birileri yapsın biz onu kopyalarız mantıgı. 
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
3. Vites
3. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2017 Saat 15:18
Avrupa kaliteli, yerli kalitesiz algısını yerli üretici aşıladı millete.
Avrupa'yla aynı kalitede ve benzer fiyatta ürünü piyasaya sunup rekabet etmek yerine, ucuza mal edip kar etme çabası sonucudur bu.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2933 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5910 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1251 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1311 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 762 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2851 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1156 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1971 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12951 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 994 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 567 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 580 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1047 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 930 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16220 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5651 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1984 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 564 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English