Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >Peugeot Ticari Sınıf >Partner
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sonradan takılan hız sabitleyici
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Sonradan takılan hız sabitleyici

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı baybaba Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Partner Adventure 2.0 hdi
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baybaba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sonradan takılan hız sabitleyici
    Gönderim Zamanı: 18 Mart 2016 Saat 19:14
Aracıma hız sabitleyici takılıp , takılmayacağını öğrenmek için sanayiden  bilgi alamayınca  bugün Peugeot yetkili sevisine gittim,  Usta, sonradan takılan hız sabitleyicilerin problem çıkartığı için Fransız merkez tarafından önerilmediği için takmadıklarını söyleyince , bende bunun takmamak için bahane olarak kullanıldığını duyduğumu söyledim, bunun üzerine , sorumluluğu aldığımı belirten bir yazı verirsem takabileceklerini ama servis olarak problem yaşadıklarını söyleyen Usta, " Hocam, bizim patronun eşinin aracına hız sabitleyici taktık, kırmızı ışıkta dururken araç kendiliğinden hareket etmiş , allahtan önünde araç yokmuşta kazadan kurtulmuş , bu olaydan hemen sonra ertesi gün taktığınız hız sabitleyicisini geri çıkartık, karar vermeden bilmenizde fayda var " dedi, bunu duyunca vazgeçtim,

Hız sabitleyici taktırıp, benzer problemler yaşayanlar oldumu acaba ?

Çevrimdışı Adem Kurtuldu Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 28
Aracı : '06 206 X - Design #S16Hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Adem Kurtuldu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Mart 2016 Saat 23:07
Orjinalini yazan: baybaba baybaba Yazdı:

Aracıma hız sabitleyici takılıp , takılmayacağını öğrenmek için sanayiden  bilgi alamayınca  bugün Peugeot yetkili sevisine gittim,  Usta, sonradan takılan hız sabitleyicilerin problem çıkartığı için Fransız merkez tarafından önerilmediği için takmadıklarını söyleyince , bende bunun takmamak için bahane olarak kullanıldığını duyduğumu söyledim, bunun üzerine , sorumluluğu aldığımı belirten bir yazı verirsem takabileceklerini ama servis olarak problem yaşadıklarını söyleyen Usta, " Hocam, bizim patronun eşinin aracına hız sabitleyici taktık, kırmızı ışıkta dururken araç kendiliğinden hareket etmiş , allahtan önünde araç yokmuşta kazadan kurtulmuş , bu olaydan hemen sonra ertesi gün taktığınız hız sabitleyicisini geri çıkartık, karar vermeden bilmenizde fayda var " dedi, bunu duyunca vazgeçtim,

Hız sabitleyici taktırıp, benzer problemler yaşayanlar oldumu acaba ?
    ,
forumda alicik nickli ali abi var ondan detayli bilgi alabilirsiniz
#35GA8139 #S16HDİ 💨💨
Çevrimdışı mrkync Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 307 1.6 HDi Look
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mrkync Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mart 2016 Saat 01:24
2005 model Peugeot 307 1.6 HDI Look sahibiyim. 2 yıl önce taktırdım. Çatır çatırda çalışıyor. Takdırmadan önce bana da aynı şeyleri söylemişlerdi. Hiç bir şey olmuyo. Çok da memnunum. Yeterki aracına uyumlu olsun kol. Hiç bir sıkıntı ile de karşılaşmadım.
Çevrimdışı Alicilik Açılır Kutu Gör
5. Vites
5. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : '13 Auris D-4D MMT Adv SkyP
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mart 2016 Saat 12:03
Youtube a "cruise control failure" "cruise control crash" yazin orjinal hiz sabitlemeli araclarin gaz pedalindeki potansiyometrenin aractan kaynakli bozulup nasil kaza yaptiklarini gorun

Ben belki 100 kere yazfim cunku servisi arayip bana donen kisiler agiz birligi ile bu ornegi veriyor. Tamamen sacmalik.

Bir kere isikta dururken zaten hiz sabitleme devre disidir. Pejoda hiz sabitleme en az 40kmh ve 4 vites de devreye girer. Bu gereksinimlerin altinda acmaya calisirsaniz zaten imkansiz diye uyari alirsiniz.

Hadi diyelim hiz sabitlemeden bu aracin el freni normal freni yabda debriyaji yok mu ? Vitesi bosa alma seceneginiz yok mu ? Yani iyi kotu araba ve calisma prensibini bilipte bu sekilde nasil dusunebiliyorsunuz anlamiyorum. Debriyaj pedali olan aracta nasil bir tehlikesi var benim aklim almiyor.

Bu sistem sonradan acilma gibibgorunsede araclarin satis politikasindaki aciktan dolayi. 2002den bu yana kullanilan com2000(sinyal silecek kolu) tum araclarda ayni. Beyinlerde cok benzer. Belli bir yila kadar psa asya pazarina hiz sabitleme koymamis belli bir yildan sonra ust donanimda koymaya baslamis. Olanla olmayan arasindaki fark 1 adet kol 2 adet parametre.

Benim montaj veya aktivasyonunu yaptigim manuel otomatik 50den faxla arac var 3 yildir hic kotu donus almadim.
Hız sabitleme ve limitleme için
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı tarantula_tr Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 301
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tarantula_tr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mart 2016 Saat 12:40
Ali hocam benim anlamadığım ilk satırlarda yazdığınız gerçekçi yoksa birisinin yazdığına istinaden yazdiniz
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mart 2016 Saat 16:11
Orjinalini yazan: tarantula_tr tarantula_tr Yazdı:

Ali hocam benim anlamadığım ilk satırlarda yazdığınız gerçekçi yoksa birisinin yazdığına istinaden yazdiniz

Gercek youtube da videolar var. Ve sorun da otomatik araclarin gaz pedalinin bozulmasi.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mart 2016 Saat 23:57
Ali abi daha evvel başka bir konuda abs olmayan araçlarda sıkıntı oluyor diye okumuştum. Sen söylemiştin sanırım. Ne gibi bir sıkıntı oluyor. Takılması imkansız Mıdır yani abssiz araçlara?
Çevrimdışı crazysado Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 206 xt 2005 1.4 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı crazysado Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mart 2016 Saat 00:06
Orjinal hiz sabitleme kolu ile replika kol arasında bir problem olurmu ????
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mart 2016 Saat 00:16
Orjinalini yazan: crazysado crazysado Yazdı:

Orjinal hiz sabitleme kolu ile replika kol arasında bir problem olurmu ????

Aracta sikinti olmaz,

Tus fonksiyonlari tam calisiyor mu ?
Oynama titreme var mi?
Kullanim omru ne kadar?
Garantisi ne kadar?

bunlar kafaniza oturuyorsa sikinti yok.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baybaba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mart 2016 Saat 20:46
Ali bey,
Eğer servisdeki elemanın bana verdiği örnek uydurma ise ( söylediğiniz gibi , farklı servislerden bilgi alanlar size aynı örneği veriliyorsa), o zaman bu servisin verdiği her bilgiye ihtiyatla yaklaşmalı, 

Düzenleyen baybaba - 21 Mart 2016 Saat 20:48
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mart 2016 Saat 23:26
Orjinalini yazan: baybaba baybaba Yazdı:

Ali bey,
Eğer servisdeki elemanın bana verdiği örnek uydurma ise ( söylediğiniz gibi , farklı servislerden bilgi alanlar size aynı örneği veriliyorsa), o zaman bu servisin verdiği her bilgiye ihtiyatla yaklaşmalı, 

Bana bu isi ogreten usta Ankara da hatri sayilir bir yetkili Peugeot Servisinde gercek elektronik ustasi idi. Dikkatinizi cekerim elektrik degil elektronik. Lise mezunu fakar kendini gelirtirmis bir adamdi. Hem Pejoda elektrik sorunlari bakiyor hemde diyagnostik konusudna destek veriyordu. Peugeot uns acma calistirma mevzusudnan oturu is degistirdi simdi bir guvenlik firmasinda elektronik tekniker. Kendisi Ankarada 206-307-partner gibi zor araclara yapiyor hem de bu isi yetkili serviste yapiyordu. Simdi bu adam bu sistemin tehlikesinin mi farkinda degil yoksa insan hayatini hice mi sayiyor?

Sunu yineliyorum manuel aracta KESINLIKLE ve KESINLIKLE sikinti yaratcak zarar verebilecek insan caninca kast edecek bir durum soz konusu degil. Aracinizda debriyaj var. Bastiginiz an kavrama biter arac bosa cikar. Hiz sabitleme sizin ya fren ya da debriyaj telinizi koparamaz zaten onlar koparsa bu da hiz sabiteme ile alakali olamaz.

Hiz sabitleme sikintisi sadece eski bir kac otomatik aracta yasandi ve bakin videolara genelde luks suv tarzi araclar. Burda kadinlarin soforlugune birsey demek istemiyorum ama videodaki cogu kisi kadin surucu.

Ben ilk baslarda aracima denerken servisin biri bana dediki (yetkili servis) biz bir 206+ a yaptik ozel beyin geldi v.s. 500e maal olmus. Ama yokusta fln sabitlemeden cikiyormus vites degistirince cikiyormus. Siz hiz aracinizin kitapcigini okudunuz mu ? Hiz sabitleme nasil calisir hangi durumlarda devre disi kalir ? Bunlari okumadan duz mantik kullanirsaniz yok devreden cikti yok olmadi diye sitem etmeye hakkiniz yok adam demiski manuel araclarda en az 4. vites ve 40kmh da devreye girer. Motor devri kompresyonu korumak amacli 1500un altina dusunce devreden cikar fren-debriyaj basinca devreden cikar. Adam oyle bir musur koymuski musur bozulunca sistem devreye girmiyor onun onlemini almis. Eger ki sizin olasi fren-debriyaj musurunuz bozulsa bile sistem otomatikmen kendini devreye almiyor.

Ben inanin kac araca taktim sayisini bilmiyorum burda en az 10 kisinin aracina taktim manuel otomatik eski yeni fark etmez. Sistem aracin beyninde olan kendi sistemi. Disardan bir mudehale yok.

Siz gidin servise kolun yaninda bir kac kagit imzalatmalari gerek eger yoksa ben size burdan gondereyim. Bunlarin birisi bu parca yi aracima uygulanmasina izin veriyorum olabilecek kaza v.b. durumlarda servisin yetkisi disinda benimle alakalidir diye. Pejo bunun teminatini ister cunku siz hiz sabitlemeli arac almak icin ust model bir arac almaniz lazim.

Yaptirin serviste kabul edin durumu yapsinlar bir bakin deneyin begenmezseniz kolu cikartir atarsiniz.
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baybaba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mart 2016 Saat 18:59
Ali bey, zaman ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum, kol montajı hakkında
için bilgi almak için , daha önceki bilgilerim nedeniyle,  hiç yetkili servise ugramayı düşünmüyordum   sanayi de tanıdığım elektrik/elektronik işi yapan bir ustanın
yanına uğradım, bu işi daha önce hiç yapmadığını , eğer yetkili servis aracıma montaj yapılabileceğini söylerse kolu takabileceğini söylediği için , bilgi almak amaçlı yetkili servise gittim,  sanayideki usta kolu takabilir mi bilmiyorum, bu işlem öğrendiğim kadarıyla montaja uygun araçlar için çok uzmanlık gerektiren bir süreç gerektirmiyor, kolu com2000 taktıktan sonra , beyinden ilgili parametreleri aktif etmek yeterli gördüğüm kadarı ile, 
5. Vites
5. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Alicilik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mart 2016 Saat 21:58
Yapar o kadar zor bir islem degil.
Takildigini yerde benimle iletisime gecebilirsiniz
DiagBox v7.82
PP2000 v22
Lexia 3 v45
Sedre/Doc Backup 11.2013

Çevrimdışı elzooro Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı elzooro Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2016 Saat 17:36
bende herhangi bir servise taktıracağım istanbuldayım hangi parametreleri değiştirmem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz? daha önce götürdüğümde cihazı bağlayıp hatları falan görebiliyordu öyle bir cihaz pc den bağlıyor modları falan var.  yok ben bu işten para kazanıyorum dersenizde saygı duyarım. ankaraya yolumuzun düşmesini beklerim :)
Olduğu kadar olmadığı kader
Çevrimdışı ALLEX Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 48
Aracı : OPEL ASTRA SEDAN CDTİ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ALLEX Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2016 Saat 02:05
Orjinalini yazan: elzooro elzooro Yazdı:

bende herhangi bir servise taktıracağım istanbuldayım hangi parametreleri değiştirmem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz? daha önce götürdüğümde cihazı bağlayıp hatları falan görebiliyordu öyle bir cihaz pc den bağlıyor modları falan var.  yok ben bu işten para kazanıyorum dersenizde saygı duyarım. ankaraya yolumuzun düşmesini beklerim :)

Yine söylüyorum,
Ali senin istanbul a yaninda 5/10 sabitleme kolu ve 3 satir ekran alip gelmen laziiiim.
Zira burda isinin ehli kisilere ulasmak zor.ustayim diyen , keski cekicle is yapiyor ve olmazsa soyle yapariz mantigi ile olaya yaklasiyor.amac birisinden birkac defa para koparmak.

Bir isi saglam yapan konuya hakim ve surprizler çikarmadan is yapan kisilere ihtiyac var.

Eger istanbul' a gelme imkanin olursa ( mumkunse bulusma zamani) dedigim gibi yanina alet edevatini ve xp kurulu galiba pc ni de al derim.aldigin dualar olsun kâr olur.

Benim araca olur de gel tak hemen, para sorun degil.
Ama ben Ankara'ya gelecek olursam sana ugramadan gecmem emin olabilirsin.takilmasa da seninle tanismak isterim.

Sevgiler ,sagyilar..
MORALİ AĞRIYOR....
Çevrimdışı Ese Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Peugeot partner 1.9 2005
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Ese Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Temmuz 2019 Saat 00:11
keşke öyle olabilse foruma yeni katıldım bende isterdim onları partner 2005 modelime
Çevrimdışı Hasanyksl54 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2003
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Hasanyksl54 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2019 Saat 02:20
Sa ustat bende 307 sw var hız sabitleme taktirmak istiyorum sen takiyorsun heralde irtibat icin numara verirmisin
Çevrimdışı mehkara Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mehkara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2020 Saat 22:25
Ali bey merhaba. 

2004 1.6 otomatik aracıma hız sabitleyici takmak istiyorum. Bu konuda bilgilerinizden faydalanılır miyiz.
Birçok yerde fren üzerinde en az 3 kablo olması gerekiyor olarak gördüm bu doğrumu ben aracıma baktığımda 4 adet kablo var. Aracimda calisirmi. Birde 3 tür tür sabitleyici var. Sadece hız sabitleme hız sabitleme ve limit.bunlarda 6 pin giriş var birde 8 pin girişli olan mevcut aracıma hangisi uyumlu olur.
Birde iletişim için numara verebilir misiniz
Çevrimdışı italyano18 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : Citröen
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı italyano18 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eylül 2020 Saat 03:16
Ustam hız sabitleyici için fren soketinde 2 kablo var diğer 2 si boşta buları nereye çekeceğimi söyleyebilirmisiniz. Bi şema yada bi fotoda olur hatta numaranızı bırakırsanız iletişime geçmek isterim
Çevrimdışı SHaDooM Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Peugeot partner
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı SHaDooM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ocak 2021 Saat 18:56
2006 model, Partner 2.0 HDI adventure model aracım var. Bende 3. Satır ekran ve hız sabitleme taktırmak istiyorum. Ankara’da ikamet ediyorum önerebileceğiniz bir yer var mı.?
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1456 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1417 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 173 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1423 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10825 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 521 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 572 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English