Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 Otomatik Vites Uzun Yolda Vitese Geç Geçme Hk.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 Otomatik Vites Uzun Yolda Vitese Geç Geçme Hk.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı yqtcan44 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 2004
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yqtcan44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 Otomatik Vites Uzun Yolda Vitese Geç Geçme Hk.
    Gönderim Zamanı: 14 Eylül 2015 Saat 09:35
Arkadaşlar Merhaba. Daha önce forumun üyesiydim ancak mail adresimi ve şifremi unuttuğum için yeniden üye oldum. Öncesinde 1999 model 206 otomatik vites aracım vardı ve her derdime devayı bu forumda buldum. Şuanda da 2004 model otomatik 206 var. Onda da daha önce 1999 model de hiç yaşamadığım ilginç bir sorunum var onu sizlerle paylaşıyorum. Yazım oldukça uzun olacak ama herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazacağım.

Daha önce Doğanlar Citreon Peugeot servisinde aracın sözde selenoid ve şanzuman yağı değişti. Neden sözde diyorum çünkü değiştirmedi ! Şanzumanda yaşadığım vuruntu problemlerim devam etti. Ankara'lı arkadaşlara duyurulur Rıza usta Doğanlar tam bir sahtekar !

PC otomotive aracımı götürdüm ve şikayetlerimi anlatarak 2 adet selenoid ve şanzuman yağının değişmesini istedim. Herşeyi gözümün önünde yaptılar ve çok şükür arabam şuan sıfır gibi hiçbir sorun yok. Kendilerine de buradan birkez daha teşekkür ederim.

Asıl sorunum aracımla uzun yola gittiğimde mesela Konya'ya buraya dikkat arkadaşlar 110km hız ile 100 km yol aldıktan sonra ışıklarda durduğumda sonrasında yeşil ışık yanıp hareket ettiğimde vites 1 den 2 ye, 2 den 3e, 3den 4e yaklaşık 4500 devirde geçiyor ve araç inanılmaz bağırıyor. Ancak aracı kar moduna aldığımda vites geçişlerinde bir problem yok herşey eskisi gibi. Mola verdiğimizde araç yarım saat stop edilip beklendiğinde vites geçişlerinde yine problem yok. Anladığım kadarıyla şanzuman yağı aşırı derecede ısınıyor ve basıncı ayarlayamadığı için vites geçişlerini yüksek devirde yaptırıyor. Kar moduna alıncada herşey geçici olarak normale dönüyor. Bu sorun selenoidleri değiştirmeden önce yani sahtekar Rıza ustanın yanına gitmeden öncede vardı. Yani bu sorunu gidermek adına hiçbirşey yapmadı Rıza usta. PC Otomotivden de bu şekilde bir talebim olmadı açıkçası. Sadece şanzuman yağını ve iki adet selenoid valflerini değiştirmesini istedim.

Daha önceki forumlarda soğutucunun biraz daha büyüğünün takılması gerektiğini, bu şekilde sorunun çözüleceğini öğrenmiştim ancak bu soğutucunun nerede olduğunu ve nasıl bir işlem yapılması gerektiğini Göral Peugeot da dahil olmak üzere kimse bilmiyor. Bende sorunumu burada sizlerle paylaşmak istedim.

Daha önce bu şekilde Konya'ya gittim geldim. Araç vitese geç geçecek olduğunda şanzumanı rahatlatıp biran önce 4. vitese gelebilmek için kar moduna aldım. Hani spor moda alırsınız da araç vitesi geç değiştirir ya işte uzun yolda şanzuman yağı ısınınca da bunu yapıyor.

Sorularım şunlar ;

1- Bu işin kesin çözümü nedir ve Ankara'da bu konuda kimden destek alabilirim ?

2 - Bayramda kısmetse Alanya'ya gideceğiz eşim ve minik prensesimizle. Sizce herhangi bir sorun yaşar mıyım ? Araç hiçbir şekilde arıza ışığı vs. yakmıyor. Kar moduna alınca sorun düzeliyor.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Peugeot 206 2004 model 1.4 Benzin/LPG Otomatik Vites
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eylül 2015 Saat 10:20
Çözüm oto kamil usta var internete yaz yorumları görürsün zaten. Bayağı öven olmuş ben gitmedim hiç ama tavsiye ediyorlar
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yqtcan44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eylül 2015 Saat 10:22
Tamamdır hocam. Araştırıyorum şimdi.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yqtcan44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eylül 2015 Saat 10:36
Hocam görüştüm. Burç ve teflonların değişmesi gerekiyor dedi. Maliyetin 2.500TL civarında olacağını söyledi. Şimdilik en azınında teflonları değiştirilerim 500TL sana olur iki üç ay idare eder dedi. Yolda bırakır mı dedim teflon yırtılırsa bırakır dedi. Vuruntu yok teflon neden yırtılsın dedim araban ikinci viteste kalkıyor dedi. Yani çok saçma bir muhabbet döndü. Açıkçası bana güven vermedi, söylediklerinden hiçbirisi mantıklı gelmedi. Ben bu aracı Ocak ayından beri kullanıyorum ve Ocak ayından beri şehir dışı uzun yolculuklarda bunu yapıyor. Kar moduna alıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum. Bence çok basit bir çözümü var. Ben şanzumanda 2.500TL gibi bir masraf çıkartacak boyutta arıza olduğunu düşünmüyorum. Düz mantıkla sorun belli şanzuman yağı gereğinden fazla ısınıyor ve soğutucu devreye girmiyor ya da yetmiyor. Kar moduna alıncada herşey normale dönüyor ya da aracı yarım saat kadar stop ettiğimizde yağ kendi kendine soğuduğu için sorun düzeliyor. Aracı kurcalatıp dertsiz başımı ağrıtacağıma uzun yolda kalkışlarda kar modunu kullanım diyorum. Bu arızanın yolda bırakacağını da açıkçası sanmıyorum çünkü hızlanmada vs. sorun yok, arıza ışığı yanmıyor, şanzuman kendini korumaya falan da almıyor. Sizlerin tavsiyeleri tabiki benim için çok önemli ancak benim düşüncelerim bunlar. Her usta farklı bir şey söylüyor ve o kadar da eminler ki aracı görmeden ihtimal bile vermeden kesin çözüm revize 3.500TL diyorlar. Rıza ustanın sahtekarlığından sonra hiçbir ustaya güvenemez oldum ve nerde tırak orda bırak mantığı oluştu artık bende. Aracın şehir içi vites geçişlerinde, performasından en ufak bir sıkıntı yok tek sıkıntı uzun yol sonrası kalkışlarda onuda kar modu ile çözüp yola devam :)
Çevrimdışı kimyacı Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307 SW
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (1) Teşekkür(1)   Alıntı kimyacı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eylül 2015 Saat 21:45
Sen kendi çözümünü bulmuşsun. Kolay gelsin.
BUDA GEÇER YA HU!
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eylül 2015 Saat 23:13
Hocam usta haklı Aracı ikinci viteste kaldırıyorsun. Kar modunun özelliği odur.araç patinaj a düşmesin diye kar modunda ikinci viteste kalkar. Aynı şekilde vites kendini korumaya alınca birinci viteste değil üçüncü viteste kalkar. Dikkat edersen kar moduna aldigin zaman araç yokuşta geri kaçırır bunun nedeni budur.

Düzenleyen talip206 - 16 Ocak 2021 Saat 11:12
Çevrimdışı seduray Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : PEUGOT 307 1.6 XR OTOMATİK
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seduray Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eylül 2015 Saat 00:22
Bende de 307 otomatik araç var , uzun yolda bazen dediğiniz gibi oluyor. Ben de şanzıman yağının aşırı derece ısındığını düşünüyorum.  Aşağıdaki sitede nasıl soğutucu takılacağı açıklanmış ama ülkemizde bunu yapan usta var mıdır bilemiyorum... 

http://vwandco.skynetblogs.be/tag/CooLer
2004 Peugot 307 XR 1,6 Otomatik (LOVATO LPG)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yqtcan44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eylül 2015 Saat 08:46
Orjinalini yazan: talip206 talip206 Yazdı:

Hocam usta haklı Aracı ikinci viteste kaldırıyorsun. Kar modunun özelliği odur.araç patinaj a düşmesin diye kar modunda ikinci viteste kalkar. Aynı şekilde vites kendini korumaya alınca birinci viteste değil ikinci viteste kalkar. Dikkat edersen kar moduna aldigin zaman araç yokuşta geri kaçırır bunun nedeni budur.

Araç 2.viteste kalkıyor onda sorun yok ancak 3 ve 4. vitese geçiş aralıklarıda çok iyi. Yani 2500 devire gelmeden geçişi sağlıyor ancak yağ ısındığı zaman kendi kendine 4500 devirden önce geçmiyor sorun tamamen bu. Ustanın haklı olduğu taraflar olabilir ama söyleyiş tarzı, olaya bakış açısı ilginç olduğu için bana güven vermedi.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yqtcan44 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eylül 2015 Saat 08:47
Orjinalini yazan: seduray seduray Yazdı:

Bende de 307 otomatik araç var , uzun yolda bazen dediğiniz gibi oluyor. Ben de şanzıman yağının aşırı derece ısındığını düşünüyorum.  Aşağıdaki sitede nasıl soğutucu takılacağı açıklanmış ama ülkemizde bunu yapan usta var mıdır bilemiyorum... 

http://vwandco.skynetblogs.be/tag/CooLer

Peki hocam siz nasıl bir önlem alıyorsunuz? Bu sorunun yolda bırakacağını düşünmüyorum. Ben kar moduna alıyorum ve sorun düzeliyor. Zaten sonrasında da mola verince yarım saat dinlenmeden sonra araç kendine geliyor ancak 100km yaptıktan sonra tabi yine başlıyor.
Çevrimdışı seduray Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : PEUGOT 307 1.6 XR OTOMATİK
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seduray Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eylül 2015 Saat 22:42
Uzun yolda genelde yokuş yukarı çıkarken trafiğin yoğun olduğu durumlarda  arabayı fazla  zorladığımda oluyor.  Veya manuel , otomatik geçişleri fazla yaptığımda . Şanzımanı çok fazla zorlamamaya çalışıyorum.. Şimdilik çözüm bu. 
2004 Peugot 307 XR 1,6 Otomatik (LOVATO LPG)
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2015 Saat 08:58
Orjinalini yazan: yqtcan44 yqtcan44 Yazdı:

Hocam görüştüm. Burç ve teflonların değişmesi gerekiyor dedi. Maliyetin 2.500TL civarında olacağını söyledi. Şimdilik en azınında teflonları değiştirilerim 500TL sana olur iki üç ay idare eder dedi. Yolda bırakır mı dedim teflon yırtılırsa bırakır dedi. Vuruntu yok teflon neden yırtılsın dedim araban ikinci viteste kalkıyor dedi. Yani çok saçma bir muhabbet döndü. Açıkçası bana güven vermedi, söylediklerinden hiçbirisi mantıklı gelmedi. Ben bu aracı Ocak ayından beri kullanıyorum ve Ocak ayından beri şehir dışı uzun yolculuklarda bunu yapıyor. Kar moduna alıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum. Bence çok basit bir çözümü var. Ben şanzumanda 2.500TL gibi bir masraf çıkartacak boyutta arıza olduğunu düşünmüyorum. Düz mantıkla sorun belli şanzuman yağı gereğinden fazla ısınıyor ve soğutucu devreye girmiyor ya da yetmiyor. Kar moduna alıncada herşey normale dönüyor ya da aracı yarım saat kadar stop ettiğimizde yağ kendi kendine soğuduğu için sorun düzeliyor. Aracı kurcalatıp dertsiz başımı ağrıtacağıma uzun yolda kalkışlarda kar modunu kullanım diyorum. Bu arızanın yolda bırakacağını da açıkçası sanmıyorum çünkü hızlanmada vs. sorun yok, arıza ışığı yanmıyor, şanzuman kendini korumaya falan da almıyor. Sizlerin tavsiyeleri tabiki benim için çok önemli ancak benim düşüncelerim bunlar. Her usta farklı bir şey söylüyor ve o kadar da eminler ki aracı görmeden ihtimal bile vermeden kesin çözüm revize 3.500TL diyorlar. Rıza ustanın sahtekarlığından sonra hiçbir ustaya güvenemez oldum ve nerde tırak orda bırak mantığı oluştu artık bende. Aracın şehir içi vites geçişlerinde, performasından en ufak bir sıkıntı yok tek sıkıntı uzun yol sonrası kalkışlarda onuda kar modu ile çözüp yola devam :)

aynı sıkıntnı 6 aydır benim aractada vardı cok ısındıgında yapıyordı 2-3 defada uzun yolda rampa cıkarken 3. vites boşa düşmeye başladı araba bagıyor ama gitmiyordu 2 ye cektigimde yavaşdan gidiyordu bu pazar yine aynısını yaptı dün de beni yolda bırakdı artık hiç gitmiyor arba automatic gear fault hatasıda vermeye başladı 1. vitesde kalken sanki kacırıyor gibi bişiler oluyor hızlanmıyor. 8 bin km  önce komple revizyon yapılmıştı. aynı ustaya götürdüm yagına baktı ve yanık kokusu var revizyon dedi 2500 civarı tuttar dedi. Kamil usta ile telefonda ben de konuştum banada teflon ve burclardan dır dedi 1500 -2500 arası masrafın olur dedi.
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı Zeynep Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Zeynep Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2016 Saat 03:10

Arkadaşlar Merhaba. Daha önce forumun üyesiydim ancak mail adresimi ve şifremi unuttuğum için yeniden üye oldum. Öncesinde 1999 model 206 otomatik vites aracım vardı ve her derdime devayı bu forumda buldum. Şuanda da 2004 model otomatik 206 var. Onda da daha önce 1999 model de hiç yaşamadığım ilginç bir sorunum var onu sizlerle paylaşıyorum. Yazım oldukça uzun olacak ama herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazacağım.

Daha önce Doğanlar Citreon Peugeot servisinde aracın sözde selenoid ve şanzuman yağı değişti. Neden sözde diyorum çünkü değiştirmedi ! Şanzumanda yaşadığım vuruntu problemlerim devam etti. Ankara'lı arkadaşlara duyurulur Rıza usta Doğanlar tam bir sahtekar !

PC otomotive aracımı götürdüm ve şikayetlerimi anlatarak 2 adet selenoid ve şanzuman yağının değişmesini istedim. Herşeyi gözümün önünde yaptılar ve çok şükür arabam şuan sıfır gibi hiçbir sorun yok. Kendilerine de buradan birkez daha teşekkür ederim.

Asıl sorunum aracımla uzun yola gittiğimde mesela Konya'ya buraya dikkat arkadaşlar 110km hız ile 100 km yol aldıktan sonra ışıklarda durduğumda sonrasında yeşil ışık yanıp hareket ettiğimde vites 1 den 2 ye, 2 den 3e, 3den 4e yaklaşık 4500 devirde geçiyor ve araç inanılmaz bağırıyor. Ancak aracı kar moduna aldığımda vites geçişlerinde bir problem yok herşey eskisi gibi. Mola verdiğimizde araç yarım saat stop edilip beklendiğinde vites geçişlerinde yine problem yok. Anladığım kadarıyla şanzuman yağı aşırı derecede ısınıyor ve basıncı ayarlayamadığı için vites geçişlerini yüksek devirde yaptırıyor. Kar moduna alıncada herşey geçici olarak normale dönüyor. Bu sorun selenoidleri değiştirmeden önce yani sahtekar Rıza ustanın yanına gitmeden öncede vardı. Yani bu sorunu gidermek adına hiçbirşey yapmadı Rıza usta. PC Otomotivden de bu şekilde bir talebim olmadı açıkçası. Sadece şanzuman yağını ve iki adet selenoid valflerini değiştirmesini istedim.

Daha önceki forumlarda soğutucunun biraz daha büyüğünün takılması gerektiğini, bu şekilde sorunun çözüleceğini öğrenmiştim ancak bu soğutucunun nerede olduğunu ve nasıl bir işlem yapılması gerektiğini Göral Peugeot da dahil olmak üzere kimse bilmiyor. Bende sorunumu burada sizlerle paylaşmak istedim.

Daha önce bu şekilde Konya'ya gittim geldim. Araç vitese geç geçecek olduğunda şanzumanı rahatlatıp biran önce 4. vitese gelebilmek için kar moduna aldım. Hani spor moda alırsınız da araç vitesi geç değiştirir ya işte uzun yolda şanzuman yağı ısınınca da bunu yapıyor.

Sorularım şunlar ;

2 - Bayramda kısmetse Alanya'ya gideceğiz eşim ve minik prensesimizle. Sizce herhangi bir sorun yaşar mıyım ? Araç hiçbir şekilde arıza ışığı vs. yakmıyor. Kar moduna alınca sorun düzeliyor.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum da ne kadara mal ettiniz sorununuz düzeldi mi
Çevrimdışı akundakci Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı akundakci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2016 Saat 08:41
sahibindende Şanzuman satanları araştırın fiyat alın Arkadaşlar Bu kadar yüksek meblağlara zaten sıfır şanzuman alırsınız geçen ay 307 için 1750 Tl fiyat almıştım arkadaş için.
Peugeot 2000 306 1.6 xr
Ford Fiesta 2007 1.6i Comfort
Çevrimdışı Emresertbas Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Emresertbas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2021 Saat 18:29

Sorularım şunlar ;

aynı sorunu yaşıyorum çözümü buldu isen sorun nymiş cvp verirsen sevinirim
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Emresertbas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2021 Saat 18:29

Sorularım şunlar ;

sorunu çözdüyseniz lütfen haber verin aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olur musunuz
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Emresertbas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ocak 2021 Saat 18:30
sa ustam otomatik vites uzun yolda geç vites atma sorununu bende şuan yaşıyorum sorunun çözümü nedir lütfen yardımcı olur musunuz.Ben ısınmadan şüpheleniyorum ama ustalara para vermek istemem
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1561 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1466 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 213 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4895 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5994 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25156 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1408 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 111 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1114 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 368 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 249 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1435 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10838 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 586 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4128 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3286 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2049 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English