Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Sohbet \ Muhabbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - pejo market bir dahami asla....yoneticilere duyuru
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

pejo market bir dahami asla....yoneticilere duyuru

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı emresensoy307 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emresensoy307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Temmuz 2015 Saat 22:36
Simdi internetten aracima 2 tane orjinal far aldim.baska bise almadim ama rhs otomoyiv var yanlissam duzeltin forum sponsoru galiba birde hepsipejo diye bir site var ooralardan alan varsa bilgi verirse daha dogru olur.
206rc
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2015 Saat 10:35
ben pejomarket ve hepsipejo dan alışveriş yaparım. ikisine de güvenirim. şimdiye kadar en ufak bir sorun yaşamadım.
Bi tek kargo anlaşması yapsalar iyiydi.
Gerçi bunun için de pejomarket n11 den satışlara başlamış. ön fren disk ve balata seti 7 kg civarında. ve n11 sayesinde 7 tl mi ne kargo ödedim.
Her ne kadar ben sorun yaşamamış olsam da, arkadaşın yaşadığı bu sorun bende düşünme sebebi verdi mutlaka.
Bu tarz cvp ve davranış bir esnafa asla yakışmaz.
tabi yetkili birinin cvp vemesini umuyorum.
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emresensoy307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2015 Saat 16:13
Bende aciklama bekliyorum solediklerimde yalan varsa ben yalanciyim ne isterlerse kabulum ama onlar yalansa bu isi biraksinlar.
206rc
Çevrimdışı erenahmet95 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenahmet95 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2015 Saat 16:18
307 aracım için buradan baskı balata alacaktım. 240 tl orjinal diyor. güvenilir değilse önerebileceğiniz başka bir site var mı ? 
Çevrimdışı peugeot murat Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : peugeot 306 s16
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı peugeot murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2015 Saat 02:35
Araçlarınıza yedek parça konusunda fiyat vermek isterim isterseniz
Çevrimdışı ahmed206 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Aracı : Focus II tdci 2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmed206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2015 Saat 11:45
Ben de hep buradan almıştım, bir keresinde telefonda kargo onlardan diye anlaştığımız halde 15tl kargoyu karşı ödemeli göndermişler. Aradım söyledim özür dileyip havale yaptılar.
Genellikle iyi bir firmaydı. Sonradan bozulduysa demekki...
Çevrimdışı pierson Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 206 XR AUTO 1.4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pierson Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2015 Saat 12:14
Sadece bu sitede değil şikayet var.com sitesine de şikayet et..biraz moralleri bozulsun..millet iyice dolandırıcı olmuş..ayrıca far kaporta grubuna ait değil lastik jant grubuananait..
Çevrimdışı duman6kelimeler Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı duman6kelimeler Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2015 Saat 13:37
daha önceki alışverişlerimde bir sorun yaşamadım bu siteden. hatta daha önceleri google'dan parça aratırken şimdi direk bu siteye giriş yapıyorum.
öyle sanıyorum, kargolarda ve ücretlerinde bir sıkıntı yaşanıyor.
Çevrimdışı H-KAN Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206+ Envy 1.4 HDI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı H-KAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2015 Saat 20:33
geçen hafta aracım için bakım seti almıştım, sizinle aynı isimde genç bir arkadaş ilgilendi (Emre), sorularıma gayet normal ve sabırla cevap verdi, ürünlerde orjinal parçaydı.. sizin sıkıntı yaşamanız üzücü olmuş, bir esnafın yapmaması gereken davranış şekli.. bir yanlışlık ve anlaşmazlık olduğu muhakkak, yinede kötü düşünmeyin derim insanlık hali, umarım karşı taraf yanlışını anlar.. söylenecek fazla söz yok saygı ve sevgiyle kalın..
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emresensoy307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2015 Saat 21:59
Site yoneticisi gokhan bey kendilerini taniyor ben bu isin 45 tl sinde diilim birincisi ben pejomarketi bu site sayesinde duydum ve onlara bu kargoyu neden karsilamadiklarini sordugumda far ve kaporta ucretli dediler bende sitede sadece kaporta ucretli yazdigini soledim bana far kaporta diilmi diyo sahis.benim ucretimin iadesini istedigimde olmaz dediler bende forumda bunu herkese duyurucami soledim bana yazabilirsin sikinti yok dediler ben de siz sevgili arkadaslarim ve gokhan beye bunu duyurmak istedim bu gun bana yarin size gokhan beyde arayip sorabilir boyle bise olmus mu olmamismi...
206rc
Çevrimdışı Emask Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 63
Aracı : 2004 307xt
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Emask Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2015 Saat 13:13
Arkadaşlar konuya müdahil olma ihtiyacı hissettim. Bir süre önce pejo marketten üç dört kalem ürün siparişi verdim.bir kalemi sübap kapak contası idi araçta iki adet kullanılıyor ve siparişide iki adet olarak verdim.ödemeyide kredi kartıyla yaptıktan iki gün sonra ürünleri kargodan teslim aldım.fakat subap kapak contası bir adet çıktı. telefonla durumu en az dört beş defa görüşmeme rağmen eksik gönderilen ikinci conta hata yapmış olabileceklerini ve her seferinde göndereceklerini söylemelerine rağmen bir türlü sonuç alamadım.malesef durumu kabullenerek ürünü bursada bir pejo yedek parçacıdan aynı fiata ve orijinal ürün olduğundan emin olarak temin ettim.Pejo Marketmi!! bir daha ASLA!!

Emask
Çevrimdışı Faruk Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 2012 3008 1.6 e-hdi AUTO6R
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Faruk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2015 Saat 15:47
merhaba arkadaşlar.
bütün mesajları okudum.

aklıma benim silecek suyu depo kapağı geldi.

3. ayda uzun sorularım sonucu ve şasi noyu da vermem üzerine 5 tl lik kapağa 5 tl de kargo ile 10 liraya ya da daha fazlaya malettim.
sonra bi baktım benim kapakla alakası yok.
aradım firmayı.
mail attım benim kapağın fotoları.
falan filan derken adamlar salladı.
bende 5-10 lira için bişey demedim.
müşteri memnuniyeti fiyata bakmaz.
o yüzden bu pejomarketin müşteri memnuniyeti sıfır.
ahh n11 ya da gg den alaydım,ürüne onay vermezdim geri gönderirdim.
cümlemize geçmiş olsun.

2007 PEUGEOT 307 SW 1.6 110 BG HDİ PREMİUM GRİ
2012 PEUGEOT 308 1.6 E-HDİ 112 BG ACTİVE AUTO6R ALP BEYAZI
dizel gibisi varmı????
Çevrimdışı GökhaN Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
KURUCU / ID=1

Yaşı : 37
Aracı : 3008 Auto6R 1.6 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı GökhaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2015 Saat 10:31
Orjinalini yazan: emresensoy307 emresensoy307 Yazdı:

Site yoneticisi gokhan bey kendilerini taniyor ben bu isin 45 tl sinde diilim birincisi ben pejomarketi bu site sayesinde duydum ve onlara bu kargoyu neden karsilamadiklarini sordugumda far ve kaporta ucretli dediler bende sitede sadece kaporta ucretli yazdigini soledim bana far kaporta diilmi diyo sahis.benim ucretimin iadesini istedigimde olmaz dediler bende forumda bunu herkese duyurucami soledim bana yazabilirsin sikinti yok dediler ben de siz sevgili arkadaslarim ve gokhan beye bunu duyurmak istedim bu gun bana yarin size gokhan beyde arayip sorabilir boyle bise olmus mu olmamismi...

ya aslında böyle sanıldığı gibi kötü insanlar değiller yıllardır tanıyorum peugeotmarket.com adresini bile ben verdim sitelerini açmasında ben yardımcı oldum. ben konuya direk müdahele etmek istemediğimden karışmıyorum. 
106->206->208->207->301->308->3008

Peugeot Yedek Parça -> www.pejo.com.tr
Çevrimdışı pusutr Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 49
Aracı : 308 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pusutr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2015 Saat 11:16
Tekrar merhaba.
Pejomarketten geçen ay aldığım brembo disk -riw balata takımının içinden yayları çıkmadı.
Bunun için tekrar 10 tl ödemek zorunda kaldım.
Böylece pejomarketin gerçekten bozulduğuna kanaat getirmiş oluyoruz.
Kendileri bilir.

Çevrimdışı FERDİ CAN Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2001
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı FERDİ CAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2015 Saat 14:19
Ben pejomarketten amortisör aldım arkaya2 ay içinde patladı.aradım degiselim gönderin dediler.güvenilir gibi.ama ucuz etin yahnisi olmaz bunu unutmayın.kaliteli mal ucuz olmaz.monreo aldım fiyat 2 katıydı ama şimdi sıkıntı yok.
Çevrimdışı ramses64_79 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : 407 1.6 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ramses64_79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2016 Saat 12:03
Şimdi bu siteden 407 için tampon alacaktım yorumları okuyunca vazgeçtim. Bilgilendirme yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Bu arada h.e.p.s.i.p.e.u.g.e.o.t Eskişehir fimasıdır. Bende Eskişehir'de yaşıyorum. Ürün konusunda hiçbir sıkıntı yaşamasınız. Ciddi bir firmadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Düzenleyen ramses64_79 - 13 Nisan 2016 Saat 12:05
407 1.6 2006 executive
206 1.4 2004 x-line
206 1.4 2004 XT- HDİ
Çevrimdışı keratasama Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı keratasama Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2016 Saat 14:35
Peugeot marketi bilmiyorum ama internet üzerinden yaptığım alışverişlerde yediğim kazığın haddi hesabı yok. Satıcıdan sorun çıkmasa kargodan çıkıyor. En iyisi biraz fazla ödeyip internet üzerinden almamak.
Çevrimdışı OguzhanKucuk61 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 29
Aracı : 206 Sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı OguzhanKucuk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Nisan 2016 Saat 00:03
Kışın kırılan sağ sileceğimi Peugeot Market ten sipariş etmiştim. Stokta var gösterip siparişi alıyorlar, 1 ay bekletiyorlar. Bende önermiyorum.
Çevrimdışı fætih Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 32
Aracı : 307 1.6 16v 110hp XS M.T
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fætih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Nisan 2016 Saat 10:32
peugeot market güvenilir bir sitedir. 
aracın farlarıda kaporta aksamına girer. kaportanın aydınlatma grubudur. adamların dediklerinde bir problem gözükmüyor. 
ayrıca ben teknorot ön takım aldım 206 için z rotlar bozuldu adam ikiletmeden yenilerini gönderdi ben eskilerini göndermeden. yerleride Ümraniye  sanayide. istanbulda parça husunda gidip gerekirse elden alıyorum herhangi bir sıkıntı yok ;)
Çevrimdışı mertcancmrt Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 29
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mertcancmrt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nisan 2016 Saat 11:52
Pejomarketten arka torsiyon ve on takim malzemelerini almayi dusunuyordum suan teredutte kaldim.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1680 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1479 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 223 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4910 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6012 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25181 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1417 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 123 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1125 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 186 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 381 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 256 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1463 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10854 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 535 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 602 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4131 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3298 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2056 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English