Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - al4 ısınma problemi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

al4 ısınma problemi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı turgay307 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : peugeot 307
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı turgay307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: al4 ısınma problemi
    Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 09:52
herkese merhabalar, arkadaşlar 6 aydır peugeot 307 otomatik kullanıyorum. 2002 model.  bu arabanın sorunları malum, sinyal kolu, amortisörler den gel çıt sesleri, lpg li ise benzin göstergesinin ibresinin devamlı benzindeymiş gibi düşmesi, vs. vs. Bu sorunları aracın keyifli sürüşü ve gücü sebebi ile tolere edebiliyoruz. ama en büyüğü ve en masraflısı al4 şanzıman.Bu Şanzımanın elektro valf sorunundan ziyade ısınma problemi, yağ soğutucusunun küçük oluşu, şanzımanı soğutamaması yüzünden arabaya biraz yüklenince veya rampalarda veya sıcak havalarda vuruntulu vites değişimi , daha da ısınırsa kalkış yapamama gibi saçma sapan durumlar ortaya çıkıyor. yada bu ısınma problemi yağın ömrünü kısaltıyor , yada aşırı ısınanan yağ elektovanaları bozabiliyor bu problemi yaşayan mutlaka aramızda vardır. bir çok yerde araştırma yaptım en ünlü ustalara sordum kimi ben çözüyorum  900 tl nı alırım diyorlar( Artık ne yapıyorsa tornacıya çok para veriyorum filan diyor), yetkili servisler yenisini takıyoruz 400 tl diyorlar, kimi al4 şanzımanın ısınma problemimi var deyip ne kadar bilgisiz olduklarını kanıtlıyorlar. asıl sorum şu bu problemi yaşayıpta çözebilen varmı, çözdüyseniz nasıl . Şimdiden teşekkür Ederim
Çevrimdışı berk2309 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
23 - Eylül - 1989

Yaşı : 34
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı berk2309 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 10:23
hocam ısınmayı yazın onleyemezsın ne yaparsan yap ben termostatı cıkartıp bıle denedım ama nafile olmuyo trafıkte kalınca gene vuruntuya baslıyo benım arkadasımda 2007 kasası var sanzımanda hıc bır problem yok bıraz trafıkte kalınca 2ye atarken vuruntu yapıyo. eğer eşanjörün yenisi olayı çözüyosa bende değiştiriyim hemen :D onun dısında selenoid yag degısımınden sonra basladıysa güncelleme yapılsın sanzımana oda olmassa sanzıman ıcındekı burclardan vuruntu yapabılır yada kucuk selenoıd valfler var ondan yapabılır bazı durumda da ustalar kırmızı yag koyuyolar ondan yapabılır. yagınızı degıstırırken hafıf ıkı parmagınızın arasını alıp surtuk akıskanlıgını kontrol edın ve koklayın yanık kokusu varsa balatalardan bırı  yanmıs olabılme ıhtımalı vardır.
"307 XT PREMİUM 1.6 16v 2005" Aslanın duruşu yeter!!!
Çevrimdışı KILIÇ Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : 2010 - 207 1.4 HDİ Millesim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 10:52
Pazar günü dikkatimi cekti, kahramanmaraşda bir rampa çıktıkdan sonra havada sıcak tabii, durup kalktıgımda 2 ye atmadı bagırmaya başladı triptonige aldım ama d de takılı kaldı. Arabayı stop edip tekrar calıştırdım düzeldi. Isınma ile ilgi sıkıntı olduğunu tahmin ettim hafta sonu şanzumancıya gidecegim 6 ay önce şanzuman komple elden gecmiş bir konuşayım bakalım cözümü varmı sorayım ona
2011 Clio SW Gümüş
2010 207 Millesim Opsiden Siyah
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı turgay307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 11:15
Vallahi arkadaslar bu buyuk bir sorun ve bunun duzeltilmesi gerekiyor. Yazin tatile gidecegim ve korkuyorum. Yetkili servis yag sogutucusu 4 petekliydi artik 6 petekli olarak uretiyoruz ve takiyoruz kesinlikle sogutmada bir sıkıntı cikmiyor diyor ama hadi hayirlisi
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 11:22
Orjinalini yazan: turgay307 turgay307 Yazdı:

Vallahi arkadaslar bu buyuk bir sorun ve bunun duzeltilmesi gerekiyor. Yazin tatile gidecegim ve korkuyorum. Yetkili servis yag sogutucusu 4 petekliydi artik 6 petekli olarak uretiyoruz ve takiyoruz kesinlikle sogutmada bir sıkıntı cikmiyor diyor ama hadi hayirlisi

Forumda bir yerde okumuştum bir arkadaş 2006 üstü radyatör aldım ama takamadım olmadı gibisinden birşeyler söylemişti sanki tam hatırlayamıyorum
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı turgay307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 11:29
Bence radyatorun bir suçu yok zaten motor suyu sicakligi 95 derece ama sanzuman sicakligi125 derece cikti sorun sadece yag satucusunda cok kucuk oldugu icin gucu yetmiyor sanziman yagini sogutmuyor
Çevrimdışı berk2309 Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
23 - Eylül - 1989

Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı berk2309 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 14:24
hocam radyatoru buyuttum esanjoru degıstırmedım ama vuruntu gene aynı bı cozumu yok bunu pejonun servisindeki usta soledı buna cozum bulamazsın narin ve belalı bır sanzıman dedi. cok arastırdım ama olmadı bende pes ettım sonunda . ayrıca ısındıktan sonra vıtes atmayıp bagırıp takılı kalıyosa bende de onceden vardı revızyona gırmıstı once basınclarınızı kontrol ettırıp selenoıdlere baktırın yagınızı degıstırın derım 
"307 XT PREMİUM 1.6 16v 2005" Aslanın duruşu yeter!!!
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı turgay307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 16:05
Ustam benden onceki sahibi revize ettirmis zaten arabayi.yagi ve selenoidlerini ben degistirdim ama yag cok fazla isinirsa hareketi cok zor ediyor. Bu gun bir usta esansoru degistince sorun kalmiyor dedi
Çevrimdışı talip206 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 2002 206 colorline otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı talip206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2015 Saat 23:09
Yoğun trafikte birden ikiye geçerken vuruntu yapması bence ısı ike alakalı değil. Araç uzun süre 1. Viteste dur kalk yaptığı için ikinci vitese geçince yaglamayı ilgili bölüme uzun süre yapamadığı için vuruntu yapıyor diye düşünüyorum. Yani bence ısınmadan ziyade yağlama probleminden sıkıntı oluyor. Al4 un kronik sorunu
Çevrimdışı palet Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 60
Aracı : 2013 Peugeot 508 Allure
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı palet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2015 Saat 22:08
Arabanızı Klima açık olarak kullanın. Klimayı açtığınız andan itibaren Klima fanı sürekli olarak çalışmaya başlayıp radyatörü soğutacak ve dolayısı ile şanzımanda soğuyacaktır.

2013 - 508 Allure 1.6 e-HDİ
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı turgay307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2015 Saat 23:34
Denedim ama ise yaramadi antalyaya gitmistim araba biraz yukluydu sicak havada hic bir yararı olmuyor. Arabanin suyunda bir problem yok ki. O zaten 90 derecede kaliyor klimayi acinca. Onemli olan soguk suyun asiri isinmis sanziman yagini sogutamamasi yani sogutucu cok kucuk kaliyor
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı turgay307 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Haziran 2015 Saat 23:36
Sordunmu abi sanzimanciya cevabini bekliyorum
Çevrimdışı ubkubk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 307 1.6 XT Otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ubkubk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2015 Saat 09:39
Orjinalini yazan: KILIÇ KILIÇ Yazdı:

Pazar günü dikkatimi cekti, kahramanmaraşda bir rampa çıktıkdan sonra havada sıcak tabii, durup kalktıgımda 2 ye atmadı bagırmaya başladı triptonige aldım ama d de takılı kaldı. Arabayı stop edip tekrar calıştırdım düzeldi. Isınma ile ilgi sıkıntı olduğunu tahmin ettim hafta sonu şanzumancıya gidecegim 6 ay önce şanzuman komple elden gecmiş bir konuşayım bakalım cözümü varmı sorayım ona
Hayri abi bizim Kahramanmaraş böyle işte her araba uyum sağlayamaz, senin arabanın burada rahat etmesi için 2 yıl staj görmesi lazım :) Şaka bir yana geçmiş olsun abi bende çok şükür öle sorunlar yok şimdilik ama çözüm önerileri olursa bir kontrol ettirmekte fayda var.
307|2004 1.6 XT Otomatik|Atiker LPG
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2015 Saat 10:03
Orjinalini yazan: turgay307 turgay307 Yazdı:

Sordunmu abi sanzimanciya cevabini bekliyorum
Şanzumancıya maalesef gidemedim bir türlü fırsat bulamadım.
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
4. Vites
4. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı KILIÇ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2015 Saat 10:05
Orjinalini yazan: ubkubk ubkubk Yazdı:

Hayri abi bizim Kahramanmaraş böyle işte her araba uyum sağlayamaz, senin arabanın burada rahat etmesi için 2 yıl staj görmesi lazım :) Şaka bir yana geçmiş olsun abi bende çok şükür öle sorunlar yok şimdilik ama çözüm önerileri olursa bir kontrol ettirmekte fayda var.

:))) aynen utku staj görmesi lazım bir iki defa daha gidip gelirsem alışır galiba. Çok şükür şuanda bende de bir sorun yok o günde gaziantepden gelmimiştim hava cok sıcakdı birde rampada sıkıştırdım ondan oldu galiba şuanda sorun yok gibi inş. olmazda utku bu arada gaziantepe gelirsen beklerim mutlaka
2011 Clio SW Gümüş
2005 Opel Corsa Lila
2000 Clio sümbül Gri
2003 307 XT Lacivert
2004 Palio Go Kırmızı
2005 307 XR Gri
2006 206 Desing Kum gri
2003 c3 Kırmızı
Çevrimdışı ubkubk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 307 1.6 XT Otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ubkubk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haziran 2015 Saat 10:18

:))) aynen utku staj görmesi lazım bir iki defa daha gidip gelirsem alışır galiba. Çok şükür şuanda bende de bir sorun yok o günde gaziantepden gelmimiştim hava cok sıcakdı birde rampada sıkıştırdım ondan oldu galiba şuanda sorun yok gibi inş. olmazda utku bu arada gaziantepe gelirsen beklerim mutlaka
İnşallah abi yolum düşerde gelirsem öncesinden buradan yazarım sana. Kimse sorun yaşamasın, herkes ağzının tadıyla en güzel günlerinde, sağlıklı sıhhatli kullansın arabasını abi. Araçlarımız zaten yeterince kötülemeye maruz kalıyorlar birde böyle arızalar olunca insanlar yardımcı olmak yerine "hah işte 307 alırsan böyle olur" tarzında konuşunca moral iyice bozuluyor. 
307|2004 1.6 XT Otomatik|Atiker LPG
Çevrimdışı bagdinli Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : Peugeot 307 XT
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bagdinli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2015 Saat 12:22
Selamün Aleyküm arkadaşlar. Bahsettiğiniz sıkıntıları ben de yaşıyorum. 2003 model 150 bin km'de 307 otomatik aracım var. şehir içinde çok kullandığımda, dur kalk fazla olduğu durumlarda bir de 2 saat civarı uzun yol kullanımında vites değiştirirken sanki manuel vitesli bir aracı acemi kullanıyor gibi ilk önce bağırıyor sonra yavaş yavaş kavrayıp vites yükseltiyor. ayrıca dun Eskişehir de bir rampayı çıkmadı kar moduna aldım o da sorunu çözmedi. en sonunda  bir kenara çektim 1 saat bekledim az biraz düzeldi. sorun ısınma ile ilgili olduğunu düşünüyorum. bu konuda siz bir çözüm bulabildiniz mi ? haftaya perşembe günü İzmir'e gidiyorum bu konuda tanıdığınız  iyi bir usta var mı ?
Mevlana Değilim, Adam Olmayan Gelmesin !!!
Çevrimdışı murattgr Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı murattgr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2020 Saat 19:57
Arkadaşlar konu baya eski ama yine karşılaşan arkadaşlara belki çözüm olur. Bende de 2004 model 307 var. Aracı ilk aldığımda radyatör yedek su bidonunda sadece su vardı ben bu şekilde durmadan uzun yolda 1000 km gittim geldim bir sorun yaşamadım Kışın antifiriz koydum ve yazında hararette yükselme ve vitesin D de kalması manuelde dahi vitesin D de kalıp hiç atmama sorunu yaşadım. En sonunda kışın İskanbula giderken hiç nefes aldırmadım 130 140 yaklaşık 2 saat gittim baktımki araba duman atıyor ve haliyle şanzıman yandı. Komple sıfır şanzıman taktırdım ve 3 ay önce sıcak havada Elmadağ yokuşunu indim ve yine aynı sorun D de takıldı. 
Yaptığım çeşitli denemelerde belki arka arkaya suyunu değiştirdim her seferinde paslı ve içinden küçük küçük pas taneleri çıktı. Öncelikle kalorifer peteğini değiştirdim ve sorunum bir nebze düzeldi. Suyu tekrar boşalttım ama pası görünce üzerindeki orjinal yedek su bidonunu  ve kapağını (Orjinal) değiştirdim ve sorunum düzeldi.
Bence ısınmanın en önemli sebebi devirdaimi yeterince yapamaması bunların hepsi 400 lira denemekte fayda olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca otomatik aracınız eğer 3000 devirde 90 ile gidiyorsa gaz devri artıp araç gitmiyorsa fren müşürünüz arızalanmıştır 20 TL değiştirdiğnizde sorununuz düzelecektir
Çevrimdışı muzzy35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307 sw 2004 1.6
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muzzy35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2020 Saat 14:45
Orjinalini yazan: murattgr murattgr Yazdı:

Arkadaşlar konu baya eski ama yine karşılaşan arkadaşlara belki çözüm olur. Bende de 2004 model 307 var. Aracı ilk aldığımda radyatör yedek su bidonunda sadece su vardı ben bu şekilde durmadan uzun yolda 1000 km gittim geldim bir sorun yaşamadım Kışın antifiriz koydum ve yazında hararette yükselme ve vitesin D de kalması manuelde dahi vitesin D de kalıp hiç atmama sorunu yaşadım. En sonunda kışın İskanbula giderken hiç nefes aldırmadım 130 140 yaklaşık 2 saat gittim baktımki araba duman atıyor ve haliyle şanzıman yandı. Komple sıfır şanzıman taktırdım ve 3 ay önce sıcak havada Elmadağ yokuşunu indim ve yine aynı sorun D de takıldı. 
Yaptığım çeşitli denemelerde belki arka arkaya suyunu değiştirdim her seferinde paslı ve içinden küçük küçük pas taneleri çıktı. Öncelikle kalorifer peteğini değiştirdim ve sorunum bir nebze düzeldi. Suyu tekrar boşalttım ama pası görünce üzerindeki orjinal yedek su bidonunu  ve kapağını (Orjinal) değiştirdim ve sorunum düzeldi.
Bence ısınmanın en önemli sebebi devirdaimi yeterince yapamaması bunların hepsi 400 lira denemekte fayda olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca otomatik aracınız eğer 3000 devirde 90 ile gidiyorsa gaz devri artıp araç gitmiyorsa fren müşürünüz arızalanmıştır 20 TL değiştirdiğnizde sorununuz düzelecektir

Teşekkürler kardeşim
Çevrimdışı Vedat adalan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2004sw break
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Vedat adalan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Temmuz 2020 Saat 09:25
 Tek çözümü şanzıman yağ radyatörü değişimi ben bu yüzden komple şanzıman değiştirdim ısınma çözüldü ama 4 viteste uzama başladı oda eski beyinle yeni şanzuman uyumsuzluğu
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2050 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5775 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1240 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1112 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 745 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2822 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1140 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1940 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12872 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 862 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 560 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 529 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 569 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 573 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 936 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 815 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16173 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5617 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1960 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 557 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Musta08 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English