Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ön cam açma-kapama mevzuatı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ön cam açma-kapama mevzuatı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı transform609 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 44
Aracı : Peugeot 307 SW 1.6 HDI Comf
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı transform609 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ön cam açma-kapama mevzuatı
    Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 09:54
Herkese selamlar arkadaşlar..307 ler için kronik olduğunu düşündüğüm bir arıza var aracımda.Maddeler halinde yazayım benimde kafam karışacak yazarken..

1-Şöför tarafı cam kaparken açılıyor
2-Merkezi kilitten uzun basıp kapayıncada %80 aynı sorun (şöför tarafı)
3-Cam kapatma düğmesinden elimi çektiğim an hareket kesiliyor (Sorunsuz kapanıyorsa o an eğer,yani kapayım derken açılmıyorsa bile,elimi çektiğim an duruyor,normalde kendi kapanması lazım)
4-Şöför tarafı cam kumanda düğmelerine uzun basarak kapama yaptım malum "çıt" sesi duyuluyor.Hani tek dokunma ile cam kapayıp açmayı kumanda eden yöntem.
5.Bu "kapayım derken açılma" bazen yolcu tarafındada oluyor,ama o tek dokunma ile otomatik açıp kapamada sorun olmuyor
6-Es kaza,elim şöför tarafı cam kumandasında,arka cam kumandalarına deyse,arka camlar açılmaya başlıyor,kapatmak için ancak o arka kapıdaki cam kumandasını kullanman gerekiyor,şöför cam kumandasından açsanda,kapasanda arka camlar açılıyor farketmez.
7-Bu kadar karmaşık ve uzun cümleler kurduran peugeot'a saygılarımlaAngry

Arkadaşlar,umarım anlatabilmişimdir,zira sorun cam kumandaları gibide duruyor,cam motorları gibide duruyor,mekanizmada bir sıkışma gibide duruyor,sizce ne yapayım
2010 -> 206 1.4 X-Design 2005
2012 -> 307 SW Comfort 1.6 HDI 110 BG 2006

Çevrimdışı trabzonlu207 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 2007
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı trabzonlu207 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 10:03
Bu ne saçma iş yaw
Mecnun bilseydi Peugeot sevgisini severmiydi Leyla zillisini
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı transform609 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 10:26
Aynen hacı..arabadan soğuttu beni :(

Çevrimdışı oguzhan53 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 31
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı oguzhan53 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 11:38
Ayni sorun bendede var 2 yıldır. kumanda devresini kuru devre temizleyici ile temizlesemde durum aynı sanırım sorun cam motorlarında. bir çözümü vardır inşallah bizde kurtuluruz bu beladan.

Düzenleyen oguzhan53 - 25 Mart 2015 Saat 11:39
Çevrimdışı baybaba Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Partner Adventure 2.0 hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı baybaba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 11:58
Yukarıdaki yazdıkların , YGS sınavında okuduğunu anlama konusunda öğrencilere sınav sorusu olabilir Smile
Çevrimdışı Faruk Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 2012 3008 1.6 e-hdi AUTO6R
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Faruk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 12:58
Orjinalini yazan: transform609 transform609 Yazdı:

Herkese selamlar arkadaşlar..307 ler için kronik olduğunu düşündüğüm bir arıza var aracımda.Maddeler halinde yazayım benimde kafam karışacak yazarken..

3-Cam kapatma düğmesinden elimi çektiğim an hareket kesiliyor (Sorunsuz kapanıyorsa o an eğer,yani kapayım derken açılmıyorsa bile,elimi çektiğim an duruyor,normalde kendi kapanması lazım)
4-Şöför tarafı cam kumanda düğmelerine uzun basarak kapama yaptım malum "çıt" sesi duyuluyor.Hani tek dokunma ile cam kapayıp açmayı kumanda eden yöntem.
5.Bu "kapayım derken açılma" bazen yolcu tarafındada oluyor,ama o tek dokunma ile otomatik açıp kapamada sorun olmuyor
6-Es kaza,elim şöför tarafı cam kumandasında,arka cam kumandalarına deyse,arka camlar açılmaya başlıyor,kapatmak için ancak o arka kapıdaki cam kumandasını kullanman gerekiyor,şöför cam kumandasından açsanda,kapasanda arka camlar açılıyor farketmez.

Arkadaşlar,umarım anlatabilmişimdir,zira sorun cam kumandaları gibide duruyor,cam motorları gibide duruyor,mekanizmada bir sıkışma gibide duruyor,sizce ne yapayım

bende birebir aynı dertten muzdaribim.
en son 2 sene önce yan sanayi şöför tarafı kumandayı değiştirdiğimde kısa bir süreliğine kesmişti bu sorunları ama şuan sadece şöför tarafı 8-10 kere basmama açılıyor,diğerleri kafasına göre açıyorum kapanıyor falan filan ama kendi camların kumandasından sorun yok.
yani sorun büyük ihtimal şöför tarafı kumanda da.
içini açtırıp temizlettim az biraz düzeldi sonra gene aynı.
bende ne yapacağımı tam bilmiyorum.
benim de bu sorunla ilgili konum var bir arkadaş kumandanın içindeki peddeki basma yerleri plastik olduğundan su nem yapıyor oraya iletken boya sür demişti daha onu yapamadım.
beklemedeyim öyle sorunlu sorunlu.
çözümü keşke bulabilsek 
2007 PEUGEOT 307 SW 1.6 110 BG HDİ PREMİUM GRİ
2012 PEUGEOT 308 1.6 E-HDİ 112 BG ACTİVE AUTO6R ALP BEYAZI
dizel gibisi varmı????
Çevrimdışı emrercmrt Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 28
Aracı : Peugeot 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emrercmrt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 13:24
Iyi gunler bence sorun sofor tarafinda ki kolda degil kablolarin geldigi sokett. Buna benzer sorun bendede vardi wd40 urununu hem erkek hem disi soketlere siktim bekledim biraz taktim suan cok sukur sorunsuz calisiyor.
Çevrimdışı themurat54 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : peugeot 206 sedan
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı themurat54 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 16:57
Orjinalini yazan: baybaba baybaba Yazdı:

Yukarıdaki yazdıkların , YGS sınavında okuduğunu anlama konusunda öğrencilere sınav sorusu olabilir Smile

7 şık arasında kaldım cevap hangisi acaba :D :D :D

Şaka bi yana sorununuzu inşaallah halledersiniz, benim Peugeot'da çok çektiriyo bana çoook!...

Düzenleyen themurat54 - 25 Mart 2015 Saat 16:58
Peugeot 206 Sedan
2007 Model, Comfort, 1.4, 75 HP, Benzin/LPG
Çevrimdışı Canberk35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 307 1.6 HDI XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Canberk35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2015 Saat 18:12
Orjinalini yazan: Faruk Faruk Yazdı:

bende birebir aynı dertten muzdaribim.
en son 2 sene önce yan sanayi şöför tarafı kumandayı değiştirdiğimde kısa bir süreliğine kesmişti bu sorunları ama şuan sadece şöför tarafı 8-10 kere basmama açılıyor,diğerleri kafasına göre açıyorum kapanıyor falan filan ama kendi camların kumandasından sorun yok.
yani sorun büyük ihtimal şöför tarafı kumanda da.
içini açtırıp temizlettim az biraz düzeldi sonra gene aynı.
bende ne yapacağımı tam bilmiyorum.
benim de bu sorunla ilgili konum var bir arkadaş kumandanın içindeki peddeki basma yerleri plastik olduğundan su nem yapıyor oraya iletken boya sür demişti daha onu yapamadım.
beklemedeyim öyle sorunlu sorunlu.
çözümü keşke bulabilsek 

O arkadaş da ben oluyorum. Smile Kumandanın devresinde veya soketlerinde veya başka bir şeyinde kesinlikle problem yok. Boşuna uğraşmayın. Yenisini alırsanız o da muhtemelen 1-2 sene içerisinde aynı duruma gelecek. Yan sanayi daha da az dayanır. Kumandadaki devreyi tamamlayan pedlerin dandik olmasından kaynaklanıyor durum. En işe yarar çözüm o pedleri iletken boya ile boyamak. Kumandayı açıp saf alkolle temizlemek de 2-3 hafta kadar işe yarıyor bende ama sonrası yine yavaş yavaş eskiye dönüş...

Başka bir sitede kumandasının pedlerini karbon değil gümüş iletken boya ile boyayan bir arkadaş ile iletişime geçtim. Gümüş boyayla bile 7-8 ay sonra bozulmalar olduğunu söyledi. Ben de boya almaktan vazgeçtim. Zaten gümüş boya 50 TL civarında. Kumandanın yan sanayi olanı 75-80 TL civarında... Arkadaşla konuştuktan sonra "7-8 ay idare edecekse yan sanayi olanı da o kadar idare ediyor. 25 TL daha verir kumandayı da görüntü olarak yenilemiş olurum" diye düşündüm. Fakat onu da yapmadım henüz. :)

Kumandadan tamamen vazgeçmiş olmadığım için farklı yöntemleri denemedim. Pedlere alüminyum folyo ya da farklı bir iletken yapıştırmak gibi fikirler var. Kumandasından vazgeçen arkadaşlar olursa deneyebilirler.

Ek olarak kumandayı sökmek çok çok basit. Zaten bir vida var. Onu söktükten sonra altta iki soket var tırnaklı. Tırnaklarını kurtararak soketleri çıkartıyorsunuz. Kumanda tamamen kurtulmuş oluyor. Devrenin olduğu orta bölüm yine plastik tırnaklarla oturuyor. Onlardan kurtardığınız zaman kumanda tamamen açılmış oluyor. Devreyi ve pedleri alkol ile temizlerseniz aşağı yukarı 1 ay kadar idare eder. Her ay tekrarlarım derseniz maliyet sıfıra yakın. Smile
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı transform609 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2015 Saat 22:50
Değerli arkadaşlar,çok sağolun ilgilendiğiniz için..Geçen sanayiye uğradım,camcı bir ustaya gösterdim,ön camdaki inip kalkma sorununu özel bir spreyle halletti sağolsun :) Arka camlardaki zırvalığın da soketlerden ters bağlantıdan olabileceğini söyledi,"sen sök deneyerek bul bana para verme" dedi,ayrıca spreyleme içinde kuruş almadı,canım benim Çorlu esnafım ya :)

Hasılı çözüldü gibi :)

Çevrimdışı burglar08 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 307-407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı burglar08 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 00:59
Acele etme aradan bi 3-5 gün geçsin:)) benim sadece sol iki camda oluyor. Yeni kumanda aldım 1hafta sonra aynı oldu. Anahtardan kapatırken sorun yok ama ben de. Yularda arkadaşın dediğini deneyecem artık iletken boya Alıp sürecem bakalm nasıl olacak.
2006 PEUGEOT 307 1.6 HDi PREMIUM | GÜMÜŞ GRİ

2008 PEUGEOT 407 1.6 HDi MEGACHİPS| ALP BEYAZI
Çevrimdışı Canberk35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : 307 1.6 HDI XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Canberk35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 04:45

Değerli arkadaşlar,çok sağolun ilgilendiğiniz için..Geçen sanayiye uğradım,camcı bir ustaya gösterdim,ön camdaki inip kalkma sorununu özel bir spreyle halletti sağolsun :) Arka camlardaki zırvalığın da soketlerden ters bağlantıdan olabileceğini söyledi,"sen sök deneyerek bul bana para verme" dedi,ayrıca spreyleme içinde kuruş almadı,canım benim Çorlu esnafım ya :)

Yanlış hatırlamıyorsam şöför kısmındaki kumandanın siyah ve gri olmak üzere iki soketi var. Kumanda takılmış pozisyondayken siyah öne, gri arkaya takılıyor diye anımsıyorum. Gerçi yanlış takılsa önler arkayı, arkalar önü açar sanırım. (Aslında bu soketlerin çalışma mantığı bu şekildeyse denemek lazım. Benim arka camlar sorunsuz LOL)

Umarım kalıcı çözüm olur. Bana daha ziyade benim saf alkolle temizlemem gibi geldi. Umarım öyle değildir. Tekrar bozulursa bizi de bilgilendirin lütfen. Hatta tekrarlamazsa muhakkak bilgilendirin. O spreyden biz de alalım. Smile
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı transform609 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 05:24
ustalar çok sağolun,durumu.kesinlikle.bildiririm.zaten acele etmiyorum şu anlık,beta versiyonu deniyoruz :)

abi hafif yoğun bir spreydi,kağıtları sökülmüş kutudan,belkide özel yaptırıyor adam,kimya fabrikası dolu buralarda.unutmazsam bir daha yolum düşünce sorarım :)

2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Faruk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 09:44

hocam inip kalkma sorunu benim ön iki camda var yarıdan itibaren.
ne sıktı ustanız neresine?

dizel gibisi varmı????
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Faruk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 09:46
Orjinalini yazan: Canberk35 Canberk35 Yazdı:

Orjinalini yazan: Faruk Faruk Yazdı:

O arkadaş da ben oluyorum. Smile Kumandanın devresinde veya soketlerinde veya başka bir şeyinde kesinlikle problem yok. Boşuna uğraşmayın. Yenisini alırsanız o da muhtemelen 1-2 sene içerisinde aynı duruma gelecek. Yan sanayi daha da az dayanır. Kumandadaki devreyi tamamlayan pedlerin dandik olmasından kaynaklanıyor durum. En işe yarar çözüm o pedleri iletken boya ile boyamak. Kumandayı açıp saf alkolle temizlemek de 2-3 hafta kadar işe yarıyor bende ama sonrası yine yavaş yavaş eskiye dönüş...

Başka bir sitede kumandasının pedlerini karbon değil gümüş iletken boya ile boyayan bir arkadaş ile iletişime geçtim. Gümüş boyayla bile 7-8 ay sonra bozulmalar olduğunu söyledi. Ben de boya almaktan vazgeçtim. Zaten gümüş boya 50 TL civarında. Kumandanın yan sanayi olanı 75-80 TL civarında... Arkadaşla konuştuktan sonra "7-8 ay idare edecekse yan sanayi olanı da o kadar idare ediyor. 25 TL daha verir kumandayı da görüntü olarak yenilemiş olurum" diye düşündüm. Fakat onu da yapmadım henüz. :)

Kumandadan tamamen vazgeçmiş olmadığım için farklı yöntemleri denemedim. Pedlere alüminyum folyo ya da farklı bir iletken yapıştırmak gibi fikirler var. Kumandasından vazgeçen arkadaşlar olursa deneyebilirler.

Ek olarak kumandayı sökmek çok çok basit. Zaten bir vida var. Onu söktükten sonra altta iki soket var tırnaklı. Tırnaklarını kurtararak soketleri çıkartıyorsunuz. Kumanda tamamen kurtulmuş oluyor. Devrenin olduğu orta bölüm yine plastik tırnaklarla oturuyor. Onlardan kurtardığınız zaman kumanda tamamen açılmış oluyor. Devreyi ve pedleri alkol ile temizlerseniz aşağı yukarı 1 ay kadar idare eder. Her ay tekrarlarım derseniz maliyet sıfıra yakın. Smile

Smile
bende daha boya işine girmedim.
dün kumandayı söktüm içini açıp temizledim sonra taktım canavar gibi oldu sorunsuz kumanda ediyor fakat yine ön camlar yarıdayken kaldırmaya basınca aşşağı inmesi tam gaz devam ediyor LOL
birde sorun olurmu bilmiyorum bu arka camların arkadan açılmasın diye kitleyen düğmede ışık var ama çalışmıyor sonra tekrar içini açmaya erindim,bişeyi eksik yaptım heralde.
dizel gibisi varmı????
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı transform609 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 15:06
Faruk hocam,yukarıdada yazdığım gibi,kutunun.üzerinde kağıt yoktu,fıs fıs aydedi dayı spreyi içeri içeri,soramadimda,dedim ya muhtemelen özel yaptırdı kendine,zira kutudan i anlaşılıyor

Çevrimdışı xmen Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : 307 1.4 hdi xr
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı xmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 18:16
benimde şoför tarafı cam kumandasında sadece şoför camını indirip kaldırırken sorun yaratıyordu... temizleme işlemini yaptım.. düzelmedi... en sonunda zaten oynaya oynaya kırıldı LOL gittim sıfır aldım söktüm kendim taktım, şimdilik bir sorun yok çok şükür...
2005 Peugeot 307 1.4 hdi
1997 Opel Vectra 1.6 16v CD
2003 renault clio 1.5 DCI
2006 peugeot 307 1.6 HDI
2006 ford fiesta 1.4 TDCI
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı transform609 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mart 2015 Saat 20:32
xmen umarım kesin çözüm.olur..yahu bu peugeot iyi güzelde,bazı açılardan bakınca çok telmaşa taraflarıda var ya :)

2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Faruk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mart 2015 Saat 09:43

Faruk hocam,yukarıdada yazdığım gibi,kutunun.üzerinde kağıt yoktu,fıs fıs aydedi dayı spreyi içeri içeri,soramadimda,dedim ya muhtemelen özel yaptırdı kendine,zira kutudan i anlaşılıyor

o zaman şansımız zor.çünkü servis buna çözüm bulamadı Smile
dizel gibisi varmı????
2. Vites
2. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Faruk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2015 Saat 10:37
arkadaşlar içini açıp temizlediğim söför tarafı kumandası iyice kafayı yedi.3 yıldır kullandığım yan sanayi cam kumandasını bugün yine yan sanayisiyle değiştirdim.
cam kaldırma indirme sorunsuz ama yine ön iki camda ortalardayken kaldırmaya basınca aşşağı indirme devam ediyor.
yani kumandadan değil o sorun kesin.
çözümünü de transform609 arkadaşımızın ki gibi bi spreyle çözülecek gibi ama elimizde yok o da.

dizel gibisi varmı????
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1716 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1481 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 224 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4914 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6014 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25185 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1420 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 126 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1128 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 186 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 383 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 259 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1468 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10855 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 537 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 607 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4131 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3298 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2056 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English