Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Yararlı Dökümanları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SMEG Hakkında bilgiler (Update + Kodlar)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SMEG Hakkında bilgiler (Update + Kodlar)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Advantan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 34
Aracı : Citroen - Peugeot
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Advantan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SMEG Hakkında bilgiler (Update + Kodlar)
    Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2014 Saat 02:34
Resimler reklam değildir kendi sitemden direkt aldım , Türkiye'de SMEG üzerine pek bilgi bulunmuyor hepsini paylaşmak istiyorum.

SMEG Nasıl Güncellenir ?

*Bu Güncellemeler sadece 208 ve 2008 modelleri için geçerlidir. SMEG Cihazınızın hangi sürüm olduğunu öğrenmek için 10 saniye boyunca SMEG üzerinde bulunan MENU tuşuna basılı tutun. Karşınıza gelen ekranın sağ tarafında güncelleme bilgisi yazacaktır. Büyük ihtimal ile Türkiye'deki bir çok 208 ve 2008 3.15 sürümüne sahip.

Gerekenler 

• 4GB veya üzeri FAT32 Flash Bellek
  • SMEG Güncelleme Dosyası

SMEG Güncelleme Dosyalarına ulaşmak için Tıklayın

*SMEG Update 3.20.A.R3.rar dosyası (Navigasyonsuz SMEG cihazları için)

*SMEG+ Update 4.1 D.R2.zip dosyası ise (Navigasyonlu SMEG cihazları için)

Evet uygun olan dosyamızı indirdikten sonra 

123321

Winrarı açıp dosyayı çıkartıyoruz

2424

Çıkardığımız dosyayı , klasörü açmadan direkt Flash belleğe atıyoruz.

555

Ve sıra geldi Güncelleme işlemine , Flash belleğimizi aracımızın USB girişine takmadan önce aracı çalışır vaziyete alıyoruz , ister aracı sürün ister rölantide bekleyin ama motor mutlaka çalışır durumda olsun. 

• USB Belleğimizi takıyoruz ve beklemeye başlıyoruz , SMEG otomatik olarak belleği tarayacak (Medya Doğrulaması diye bir ikaz) , sonrasında Eski güncelleme sürümünüz ve değiştirilecek olan yeni güncelleme sürümünü ekranda göreceksiniz. Güncellemeyi başlatmak için evet'e basın.
  • SMEG Ekranına hiç dokunmadan bekleyin. Aşağıdaki görüntü gibi cihaz'a yeni firmware (yazılım) yüklenmeye başlanacak.

IMAG0756

• İşlem bitince otomatik olarak SMEG yeniden başlatılacak , ve buraya DİKKAT edin. Cihaz yeniden başlatıldıktan sonra bize tekrar güncelleme yapılsın mı diye soru sorulan ekran çıkacak , hiç bir şeye basmadan önce flash belleği çıkartıyoruz ve ardından Hayır seçeneğine dokunuyoruz.
  • İşte bu kadar , artık SMEG güncellendi.

SMEG Kodları ;

SMEG Kodlarını girmek için MENU tuşuna basılı tutun , smeg bilgi bölümü geldiğinde de basılı tutmaya devam edin (parmağınızı hiç çekmeyin) , CHEAT CODE bölümü karşınıza çıkacak.

BT : SMEG'de Bluetooth hep açıktır bu kodu girince , kapatıp açabilirsiniz.
BTINFO ; Bluetooth bilgilerini ekrana yansıtır.
BTRENAME ; Bleutooth ismini değiştirebilirsiniz.
BTSTARTER ; Bluetooth donanımı arıza ile karşılaştığında tekrar başlatabilmek için.
FPS : Ekran FPS oranını görüntüler.
HWINFO : SMEG Bilgisini görüntüler.
NETINFO : Navili modeller için internet bilgisini görüntüler.
PING : Navili modeller için GPS pingini ölçer .
REBOOT : SMEG Cihazı yeniden başlatır.
SPYCLN : Navili model için arama bölümünü siler.
SWINFO : Yazılım bilgilerini görüntüler.
SYSMON : Sistem yazılım kodlarını görüntüler.
TUNERINFO : Radyo - TA bilgilerini görüntüler.

Not : Başka kodlarda bulunmaktadır. Ancak SMEG cihazınıza zarar verebileceği için paylaşmadım.

SMEG Cihaza Navigasyon Özelliği Eklenebilir mi ?

Bunun için uygun UPDATE dosyasını henüz bulamadım , ancak sistem tepsisinden gördüğüm kadarı ile 3 çeşit SMEG var , birisi standart sadece oynatım yapıyor (Multimedya ekran) , Diğeri hem dosya oynatıma sahip hemde internete girebiliyor (SMEG+) , bir üçüncüsü ise navigasyonlu + internet sistemi mevcut (SMEG Pro)

Bununla ilgili tam araştırmadan sonra gerekli bilgiyi size vereceğim şimdilik bu kadar

Citroen C4 1.6 120HP VTi Confort Plus - Citroen DS3 1.6 156HP THP Dsport - Peugeot 208 1.4 70HP HDi Urban Soul Special Chrome Pack
Çevrimdışı extremetr Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : 208
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı extremetr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2014 Saat 10:37
Bu yapılan güncelleme ile ne gibi değişiklik olacak.
Çevrimdışı Eozgur27 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Eozgur27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Aralık 2014 Saat 18:59
geçen hafta 2008 allure aldım park asist haricinde herşeyi ile full aldım. aracın biraz acemisiyim. kullandıkça keşfediyorum bazı şeyleri. araç çok güzel ve rahat. fakat peugeot 2008 in cd çalmadığını alınca farkettim. usb belleğe mp3leri yükledim. video da izleyebilir miyim diye baktım. videoları göstermiyor. fotoğrafları da göstermiyor. yalnızca albümkapaklarının fotoğraflarını görebiliyorum. yazılım ile ilgili bir eksiklik mi var ben mi beceremedim. Smeg ekran ile ilgili araştırdım kfazla da bilgi bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
baktığımda sistem versiyonu : smeg 5.1.fr4  diyor daha günceli var mı
Çevrimdışı alabur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 2008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı alabur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şubat 2015 Saat 15:18
Yapılan güncellemelerin ne gibi değişiklikler yaratacağını bilen var mı acaba? Ayrıca bu sürümlerden başka yeni sürüm çıktı mı? Çıktıysa nereden bulabiliriz. Yada nereden takip edebiliriz?
Çevrimdışı adamic Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : Peugeot 208
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı adamic Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şubat 2015 Saat 10:51
Herkese merhaba,

Benim SMEG NAvigasyonlu ve versiyonu 3.15.

versiyonu 3.20 ye güncelledikten sonra oluşan değişiklik veya düzelmeler nelerdir?

Ayrıca bu güncellemeyi servisler yapıyormu?
Çevrimdışı kimiraikkonen Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : 208 Active ETG5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kimiraikkonen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2015 Saat 15:39
3.21 sürümüne güncelledim arkadaşlar. Herhangi bir faydasını göremedim. Eski sürmümüm 3.17 idi. Sizde durum nedir?
Çevrimdışı DeRyCK Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206 - 208 GTI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı DeRyCK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haziran 2015 Saat 23:43
3.17 olan sürümü 3.21 olarak güncelledim ama bir farkını göremedim.
Çevrimdışı Leprek0n Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Aracı : 208 1.6 THP Allure
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Leprek0n Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2015 Saat 10:34
Tema yükleme işini nasıl yaparız acaba ?
Çevrimdışı Kaya82 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 208 ACTİVE1,2 PURTECH82ETG5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Kaya82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağustos 2015 Saat 18:13
SMEG ekran navigasyon yazılımı çalışmanız sonuçlandımı acaba.Birde başka bir sorum olacak SMEG+UPG SOFTWARE 5.1F.R4 navigasyonsuza uyumlumu.
Kaya
Çevrimdışı erdalx5 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erdalx5 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağustos 2015 Saat 13:55
benim aracımda smeg 5.1.fr4 yazılımı mevcut.aracıma 3.20 yazılımı yükleyebiliyormuyuz acaba.görsel olarak aralarında çok fark var.usb ye atıp araca taktım motor çalışırken.ama görmüyor araç usb deki yazılım dosyalarını.(aracım navigasyonsuz model bu arada,yukarıdaki soruya kısmen cevap niteliğinde olsun:) )

Düzenleyen erdalx5 - 31 Ağustos 2015 Saat 14:07
Çevrimdışı ttagay Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 59
Aracı : Pejo 2008 Allure 1.6 dizel
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ttagay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eylül 2015 Saat 22:47
Ben serviste güncellettim hiç memnun kalmadım.Öce yolun kaç km ile gidileceğini yanı 110 km ,90 km yda şehir içinde 50 km gibi gösteriyordu.Güncellemeden sonra bu özellik yok oldu.Servise durumu aktardım yeni yazılımın böyle olduğunu söyledi.Bende eski yazımı yükleyin dedim eski yazılımın yüklenemeyeceğini söylediler.Pejo merkezi aradım  onlardanda aynı yanıtı aldım.Pazartesi Fransa pejo ya yazacağım.Bakalım nasıl bir sonuç alacağım. 

Çevrimdışı Uğur TERZİ Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Peugeot 208 Allure 1,6eHDİ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Uğur TERZİ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ocak 2016 Saat 17:57
   Merhaba arkadaşlar, 2012 eylül ayında henüz lansmanı yapılmadan eşime almıştım. Aracın SMEG sürümü bahsettiklerinizden daha eski. O yüzden tereddütlerim vardı fakat zaten konuyu açan arkadaşımın verdiği linkler karşılıksız çıktı. 
   Konuyu yeni araba alan bir arkadaşımın araç ekranında navigasyon ve internete girebildiğini anlatması üzerine bugün araştırmaya başladım. Konu açılmasından bugüne kadar geçen zamanda olumlu bir gelişme bilginiz varsa paylaşır mısınız?
Siyah Yaşam Beyaz Ölüm
Çevrimdışı Erginaltinel Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 208
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Erginaltinel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2016 Saat 10:54
Merhaba. 2015 model 208 sahibiyim. Smeg ekran sürümü smeg 6.05.e.r6 Ancak mirrorlink ve apple carplayi çalıştıramıyorum.

Güncelleme yapmam gerekiyor mu? Yada cheatcode bölümünden bu özellikleri aktif hale getirmem mümkün mü?
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2016 Saat 10:56
Orjinalini yazan: Erginaltinel Erginaltinel Yazdı:

Merhaba. 2015 model 208 sahibiyim. Smeg ekran sürümü smeg 6.05.e.r6 Ancak mirrorlink ve apple carplayi çalıştıramıyorum.

Güncelleme yapmam gerekiyor mu? Yada cheatcode bölümünden bu özellikleri aktif hale getirmem mümkün mü?

Öncelikle hoşgeldiniz, daha iyi yardım alabilmek için;

Yeni üyeliğini tamamlamış ve foruma girmiş üyelerimiz, "Üyelerimizi Tanıyalım" başlığı altında lütfen yeni konu açarak kendinizi tanıtınız, Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız sizi daha iyi tanımamız açısından bizlere yardımcı olacaktır, Bilginize...

Tanıtma Konusu Açmak İçin Lütfen;
Bu Linke Tıklayın:http://forum.peugeotturkey.com/new_topic_form.asp?FID=22

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.- Hangi ilçe yada İldesiniz:
11.- Mail adresiniz:

İlginiz için teşekkür ederiz.

Peugeot Türkiye Fun Club Yönetimi
www.peugeotturkey.com & www.peugeotturkiye.com
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
Çevrimdışı selcuk766 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 208 GTI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı selcuk766 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şubat 2016 Saat 11:22
Dosyalara ulaşamıyorum linki tekrar güncellermisiniz?
Selçuk KARA
ADANA
208 GTI (16 GT 140)
Çevrimdışı turnasuyu Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 48
Aracı : Peugeot 2008 dizel otomatik
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı turnasuyu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haziran 2016 Saat 17:09
Firmware ile ilgili güncel dosyalar buldum. (Türkiye haritası bulamadım) Ancak uyumluluk konusunda tereddütlerim var. Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Güncel firmware Smeg+ ekran için 5.4.B.R8 , Smeg ekran için 3.21.A.R1

Aracım 2015  dizel otomatik 2008 allure navigasyonlu

Benim aracım smeg+ mı yoksa smeg mi?

Düzenleyen turnasuyu - 03 Haziran 2016 Saat 17:10
Çevrimdışı eagleq Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 407 2.0 HDi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eagleq Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2016 Saat 10:42
Merhaba arkadaşlar,
2015 model 2008 1.6 e-hdi allure otomatik araç sahibiyim. Aracımda ki ekran smeg+ 5.2.A.R9 versiyonu yüklüydü. İlk bakım sevisine gidecek olamama rağmen en güncel versiyon 5.41.B.R4 sürümüne güncelleyip gittim. Serviste hiç bir sorun yaşamadım. Versiyon güncellemesinde göz görülür bir değişim söz konusu değil. Sanırım güvenlik ve hata giderme ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı stulek Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 208 1.2 Active EAT6 110 S&S
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı stulek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ekim 2016 Saat 15:48
Meraba
2016 Peugeot 208 1.2 Active EAT6 110 S&S aracımı teslim aldım. Smeg ekran ile ilgili baya bir araştırma yaptım ama pek tatmin edici bilgiye ulaşamadım. Ancak yeni bir güncelleme dosyası buldum. Bir aksilik çıkmaz ise bu gün denemeyi düşünüyorum. Faydalanmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten indirebilir.

Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ekim 2016 Saat 16:02
Orjinalini yazan: stulek stulek Yazdı:

Meraba
2016 Peugeot 208 1.2 Active EAT6 110 S&S aracımı teslim aldım. Smeg ekran ile ilgili baya bir araştırma yaptım ama pek tatmin edici bilgiye ulaşamadım. Ancak yeni bir güncelleme dosyası buldum. Bir aksilik çıkmaz ise bu gün denemeyi düşünüyorum. Faydalanmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten indirebilir.

öncelikle aramıza hoşgeldiniz. bilgilendirme için teşekkürler. sonuçları buradan paylaşırsanız seviniriz. iyi forumlar
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
Çevrimdışı stulek Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 208 1.2 Active EAT6 110 S&S
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı stulek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ekim 2016 Saat 21:24
Bu gun guncellemeyi yaptim. Herhangi bir degisiklik olmadi. Mirror Screen ozelligini bir turlu kullanamadim android cihazi gormuyor. Guncelleme sonrasi yine degisiklik olmadi.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1379 1 arifbsrn
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1422 7 jaseen
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 151 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4887 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5985 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25150 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1404 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 105 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1102 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 176 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 364 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 236 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1416 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10821 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 519 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 570 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3278 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 14 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2045 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
feyyazbugan 2
OsmUnl 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English