Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 SW almayı düşünüyorum size sorularım var ??
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 SW almayı düşünüyorum size sorularım var ??

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı riptalon Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı riptalon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 307 SW almayı düşünüyorum size sorularım var ??
    Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 Saat 17:47
Selam arkadaşlar. 2000 Model 1.2 Opel Corsa sahibiyim. Aynı zamanda biraz kalabalık bir aileye de sahibim. Dolayısı ile artık aracım bayağı küçük gelmeye başladı. Eskiden beri de SW araçları güzel bulurum. İleriki haftalarda yeni bir araç almayı planlıyorum. Araştırmalarımda fiyat/performans oranı olarak 307 sw'leri ideal buldum. Panoramik camlı manuel vites 2004-2007 arası bir model makyajlı ya da makyajsız düşünüyorum. Fakat size danışmak istediklerim var; Öncelikle benim için en önemli kriterlerden birisi yakıt tüketimi. Dizel araç düşünmüyorum dolayısıyla bu araçtan alırsam 1.6 benzin / LPG kullanacağım. Tecrübeleriniz ya da bilgilerinize göre bu aracın yakıt tüketimi nasıldır? Ben şu anda Corsa ile şehir içi LPG ~22 kuruş yakıyorum ve bunun çok çok fazlası bana ağır gelecektir. 307 sw için bir yerde şehir içi 10 litre, başka bir yerde 8,6 litre yazdığını gördüm. Benim Corsa'da 8 küsür litre benzin yakıyor fakat 10 litre çok uçuk bir rakam. Bunu manuel vites için soruyorum. Otomatik kullananlar da verilerini söyler ise güzel olur. Ayrıca bu arabaların çok maliyetli kronik sorunları var mıdır? Etrafımda onu alma bu pahalı bu marka alınmaz diyenlere kulak asan biri değilim. Elbette her aracın bir miktar problemi olacaktır. Her marka için bu geçerlidir. Maliyet açısından bu araçlarda durum nedir? Şimdiden hepinize teşekkürler, saygılarımla...
Çevrimdışı okan4037 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
17 - Ağustos - 1989

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı okan4037 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 Saat 17:56
bence güzel araç hertürlü yönüyle öneririm.. yalnız corsa gibi araç 8 küsür yakıyorsa 307 sw için 10 litre neden uçuk geliyor size ? bence normal ama 8 küsür yaktırabilirsiniz bu sizin sürüş stilinizle alakalı bir durum sonuç olarak öneririm corsadan sonra 2 üst segment atlamış olursunuz ve pişman olmazsınız
MEÜ... 2004 307 1.6 Cc
Çevrimdışı leony510 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı leony510 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 Saat 18:35
sw sakın alma
Çevrimdışı istanbullu_3886 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Aralık - 1973

Yaşı : 50
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı istanbullu_3886 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 Saat 18:54
bak arkadaşım 1 senedir sw dizel kullanıyorum çok memnunum aracım 1.6 dizel yakıt ise senin korsa kadar anca yakar kronık hataları çözülüyor ama yanlız araç agır oldugu iin performans olarak corsadan zayıf bence benim düşüncem raly yapmıcam ne gerekgi var yönünde sana tavsiyem çok kurcalanmış aracı almamaya özen göstermen dogrultusunda
nissan qashqai 2013 model 1.5 dci
Çevrimdışı istanbullu_3886 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Aralık - 1973

Yaşı : 50
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı istanbullu_3886 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 Saat 18:55
Orjinalini yazan: leony510 leony510 Yazdı:

sw sakın alma
neyi varmış sw nin alama derken açıklarsan herkez bilgilensin
nissan qashqai 2013 model 1.5 dci
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı riptalon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2012 Saat 19:05
Orjinalini yazan: okan4037 okan4037 Yazdı:

bence güzel araç hertürlü yönüyle öneririm.. yalnız corsa gibi araç 8 küsür yakıyorsa 307 sw için 10 litre neden uçuk geliyor size ? bence normal ama 8 küsür yaktırabilirsiniz bu sizin sürüş stilinizle alakalı bir durum sonuç olarak öneririm corsadan sonra 2 üst segment atlamış olursunuz ve pişman olmazsınız

Çünkü benim aracım 2000 model motor teknolojisi eski. Yeni 1.2 ler çok çok daha az yakabiliyor. 1.2 için 8.5 da fazla ama lpg ile kullanıyorum işte. Bir sw satıcıya sordum aracın nasıl yakıyor 22 kuruş dedi. Muhtemelen yalan söyledi fakat 25 den yukarı çıkmadıkça (2.30 LPG) sorun olmaz.

Ayrıca bu modelin dizeli için neler düşünüyorsunuz? Dizel almak istemememin sebebi araçların genelde yüksek km olması ve dizelin olası bir arıza durumunda daha masraflı olması...
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı riptalon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2012 Saat 14:21
Arkadaşlar 2 farklı tüketim gördüm şimdiye kadar. birinde 9,9 birinde 8,2 litre yazıyor ş.içi. sizce hangisi doğruyu yansıtıyordur? yok mu bu araçtan kullanan? Smile
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2012 Saat 14:35
Orjinalini yazan: riptalon riptalon Yazdı:

Arkadaşlar 2 farklı tüketim gördüm şimdiye kadar. birinde 9,9 birinde 8,2 litre yazıyor ş.içi. sizce hangisi doğruyu yansıtıyordur? yok mu bu araçtan kullanan? Smile

Ben de SW kullanicisiyim. Karisik kullanimda 6,7 litre/100 km. gibi bir tuketimim var ama siz benim degerlerime bakmayin. Bu degerler tamamen kullanima gore degisir. Dolayisiyla 9,9 da mantikli 8,2 de.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı riptalon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2012 Saat 14:49
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Ben de SW kullanicisiyim. Karisik kullanimda 6,7 litre/100 km. gibi bir tuketimim var ama siz benim degerlerime bakmayin. Bu degerler tamamen kullanima gore degisir. Dolayisiyla 9,9 da mantikli 8,2 de.

Ben aracı oldukça ekonomik kullanmaya çalışan biriyim. Acelem yoktur az yaksın yeter... Siz 6.7 ortalamayı nasıl yollarda ve hızlarda tutturuyorsunuz?
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2012 Saat 15:04

Ben aracı oldukça ekonomik kullanmaya çalışan biriyim. Acelem yoktur az yaksın yeter... Siz 6.7 ortalamayı nasıl yollarda ve hızlarda tutturuyorsunuz?

Burasi oldukca duz bir yer ve bunun yakita oldukca etki ettigini dusunuyorum. Diger taraftan kalkislarda hizli kalkmamaya calismalisin. Baska birsey yaptigim yok Smile
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2012 Saat 21:03
Orjinalini yazan: koliva koliva Yazdı:

Burasi oldukca duz bir yer ve bunun yakita oldukca etki ettigini dusunuyorum. Diger taraftan kalkislarda hizli kalkmamaya calismalisin. Baska birsey yaptigim yok Smile

Kolivanın bu yakıt tüketimine hayranım zaten. Böyle bir 1.6 307 sw tüketimi beni derinden yaralıyor (: 

Sırf bu yüzden belçikaya bile gitmeyi düşündüm Tongue
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mayıs 2012 Saat 21:06
Orjinalini yazan: metin metin Yazdı:

Kolivanın bu yakıt tüketimine hayranım zaten. Böyle bir 1.6 307 sw tüketimi beni derinden yaralıyor (: 

Sırf bu yüzden belçikaya bile gitmeyi düşündüm Tongue

Metin buyur gel. Basim ustunde yerin var Smile
Çevrimdışı fTh206 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
15 - Haziran - 1991

Yaşı : 32
Aracı : Honda
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fTh206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Mayıs 2012 Saat 13:47
Otomatik vites önermem çok yakar bende otomatik 206 var km'de 35 40 krs'dan aşağı yakmıyo bu oran 307de dahada yuksek olcağını düşünüyorum
HONDA CİTY 1.4 ES
İ-VTEC
2010 CVT OTOMATİK
Çevrimdışı alilk Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 64
Aracı : HDI 307 SW-2011
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı alilk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2012 Saat 14:06
2006 nın ortasında 307 sw diesel aldım. Bugüne kadar hiçbirşey çıkmadı. Bunlar elektronik araçlar olduğu için bakımını muhakkak yetkili bir yerde yaptırman gerekiyor. Yakışına gelince TL olarak bilmem, hiç de hesaplamadım. Ama fabrika verilerini hakikaten tutuyor. Diesellerde uzun yolda bir depo 1300 km'den az gitmiyor. Yani 4.6-4.8 Lt/100 km de. Şehir içinde de 6-6.5 Lt arası değişiyor. Performansına gelince tork değeri yüksek olduğu için 1435 Kg'lık bir araç için süper. Tavsiye ederim. Tam bir ekonomik aile arabası.
Çevrimdışı rugger35 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 54
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı rugger35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2012 Saat 18:46
Bende aldım 2004 model ve hayalini çok uzun zamandır kuruyordum Ona bayılıyorum..Helede akşamları ışıklarımı yakıp, kapadokyanın o güzelim gökyüzünü açık pırıl pırıl cam tavanımdan izleyerek gezerken müzik dinlemeyi, otobüs camı gibi ön camımdan uzakta batan güneşe selam veren peri bacalarına bakmayı, gece tepelerden birine çekip yıldızları izlemeyi, sırtımı saran koltuklarını, arka koltuğa yerleşip, orta koltuğu yatırıpoyuncaklarıyla oynayan oğlumla şakalaşmayı, devasa bagajımıza tonla bavul ve ıvır zıvırı doldurup tatile giderken banamısın demeyip bizi taşıyan 1.6 motorumu, hava kararırken, yağmur tıpırdarken "patron bana bırak, sen keyfine bak!!" dercesine farlarını yakıp, sileceklerini salınan bir genç kız gibi devreye sokmasını, mis gibi şekerli sakız kokusunu, kulaklarımı okşayan sesini kısacası her şeyini çok seviyorum...

Belki fikir verebilirim birazcık size Hug
2004 - 307 SW 1,6 (Pack) - Deniz Yeşili - Benzin
Çevrimdışı orhanax Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1982

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı orhanax Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2012 Saat 20:53

Orjinalini yazan: alilk alilk Yazdı:

2006 nın ortasında 307 sw diesel aldım. Bugüne kadar hiçbirşey çıkmadı. Bunlar elektronik araçlar olduğu için bakımını muhakkak yetkili bir yerde yaptırman gerekiyor. Yakışına gelince TL olarak bilmem, hiç de hesaplamadım. Ama fabrika verilerini hakikaten tutuyor. Diesellerde uzun yolda bir depo 1300 km'den az gitmiyor. Yani 4.6-4.8 Lt/100 km de. Şehir içinde de 6-6.5 Lt arası değişiyor. Performansına gelince tork değeri yüksek olduğu için 1435 Kg'lık bir araç için süper. Tavsiye ederim. Tam bir ekonomik aile arabası.

Bunun sırrı ne arkadaş? Bende de aynı araba var. Bir depoyla en fazla 900 km gidebiliyorum. Ortalama 6.2/100 km Confused Aracım orijinal. Motoru, mekaniğiyle oynanmamış. Bakımları zamanından önce yapılır. Sadece biraz dağlık bir yerde oturuyorum. Gerçekten bu kadar fark eder mi? 

Esas soruya gelince; arkadaşım temiz bir 307 sw buldun mu hiç düşünmeden al. Ancak sorunlusuna denk gelirsen peugeot'a da bize de etmediğin küfür kalmaz. O yüzden almadan önce iyice kontrol et.
2006 307 SW 1.6 HDI Comfort
(B Rh+)
Çevrimdışı albayman Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 307sw 2006 hdi 90hp comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı albayman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mayıs 2013 Saat 23:03
ben size 100km/litre değerlerimi vereyim.
307 sw 1.5 ton olduğundan şehir içi LPG tüketimi kullanım tarzına göre 10 litre ile 15 hatta sürekli sportif sürüş ve uzun süreli dur kalk sıkışık trafik gibi extrem durumlarda daha da üstüne çıkabilir.

şehiriçinde çok sakin kullanımda rampasız yollarda ve açık trafikte belki 10litre altına düşebilir. ama dediğim gibi bunlar lpg değerleri ve türkiye için geçerli.

ama şehir dışı deyince işler değişir. uzun yolda ben 8 litre LPG yaktığım zamanı bilirim. dümdüz yol 80km hız ile.
ama otobanda 150 hız ile yol bilgisayarı 12.5 litre gösteriyordu. sürekli öyle kullanmadım. aracı 100-110 ile kullanırsanız ve sakin olursanız 10 litre lpg yakmayacaktır.

yani sözün özü lpg ile sakin kullanımda yakıt kesinlikle gayet makuldür aracın ağırlığına göre.

paranız yetiyorsa makyajlı kasa almaya çalışın. yetmezse makyajsız kasada PACK modelini alın çünkü en donanımlısı bu, kronik sorunlarının çözümleri bu sitede mevcut. ön düzen alt takım, iç mekan sesleri, airbag hatası, klima fan arızası, cd changer arızası, süspansiyon sertliği gibi şeyler olabilir.

fakat cam tavan, yüksek donanım, sportif görünüş hoşunuza gidecektir.
5 kişi ve bavulları rahatlıkla sığar.

Düzenleyen albayman - 27 Mayıs 2013 Saat 23:05
2006 307sw 1.6 hdi comfort + cruise control
Çevrimdışı ulas81 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 2004
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ulas81 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mayıs 2013 Saat 09:18
Şubat Ayı' nda 2004 model pack modelini aldım, cam tavan, yağmur sensörü, vb. ekstra hız sabitleyicim var.. anladığım kadarıyla aynı mantıktayız, hem geniş olsun, hem güzel olsun hem de az yaksın :) bi kere acayi geniş ve konforlu.. bana peugeot' a yanaşma derdin bitmez dediler ama ben daha bir sıkıntısını görmedim.. yakıt ise en dikkat ettiğim şeydir. benimki de lpg' li. şu aralar hava sıcak oluşundan dolayı gündüzleri klima hep açık.. ona rağmen şehir içi 9 - 9,5 litre lpg yakıyor.. lpg burada 2.36 bu da ortalama 22 kuruş eder.. klima kapalı olunca bu değer çok rahat 9 litreye düşüyor.. uzun yolda ise 7,5 litreye kadar iniyor ki bu da 18 kuruş falan.. etrafımda bu konulara meraklı çok arkadaşım var ve hepsinin yorumu bu genişlik, ağırlık ve motor hacmine sahip bir araç için gayet iyi yakıt verileri.. bu arada ben de aracı sakin kullananlardanım.. bence alınabilcek çok yakışıklı bir araç..
Çevrimdışı emre_akdag Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : Peugeot 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emre_akdag Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mayıs 2013 Saat 09:22
307 sw alacaksan dizelini alacaksın ki hem yakıttan hem konforundan keyfini süreceksin.. Lpg'lileri kullananlara bir sormalısın bence, pek memnun olanını duymadım..
ALP OTO YEDEK PARÇA
YENİŞEHİR / BURSA
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 1225 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5662 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1231 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 957 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 732 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2789 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1134 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1916 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12805 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 755 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 554 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 521 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 559 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 566 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 864 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 703 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16124 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5589 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1934 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 536 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
mryldz 1
feyyazbugan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English