Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Sohbet \ Muhabbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Eren Hocanın Peugeot Koleksiyonu,Mutlaka Bakın :D
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Eren Hocanın Peugeot Koleksiyonu,Mutlaka Bakın :D

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
 Derece: Konu Derecesi: 1 Oylar, Ortalama 5.00  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı erenuluoz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 42
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Eren Hocanın Peugeot Koleksiyonu,Mutlaka Bakın :D
    Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 03:07

Big smileArkadaşlar birkaç aylık aradan sonra yine aranızdayım, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, herkese ASLAN dolu günler Big smile 

Sevgili arkadaşlar hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. PEugeot-Citroen tutkunu birisi olarak bugune kadar alıp büyük bir keyifle kullandığım Peugeot-Citr. araçlarımdan oluşan Koleksiyonumu Siz değerli Peugeot dostlarıyla paylaşmak istedim. Aşağıda resimleriyle ve motor-donanım versiyonlarıyla birlikte koleksiyonumu sizlerle paylaşıyorum, bu "aslanlarımla" ve "pırpırlarımla" ilgili sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Bir süre önce Bilgisayarım çalındığı için bazı araçlarıma ait resimler yok ama koleksiyonumun %90'ı burada

Tüm Peugeot forum ailesine sağlık,huzur ve Peugeot dolu günler diliyorum. Smile (Çukurova Üniversitesinden Eren Hocanız) Smile

(Önemli Not: Arkadaşlar Üniversitede Akademisyen olarak çalışıyorum, araç alım-satımı filan yapmıyorum, sadece hoşuma giden ve merak ettiğim tüm Peugeot-Citr. modellerine sahip olup tecrübe etmek için araçlarımı bir süre kullanıp sonra bir başka Peugeot-Citroenle değiştiriyorum. Bu nedenle lütfen "Hocam elinde şu araba var mı? Bu model var mı" gibi sorular sormazsanız çok sevinirim. Tekrar söylüyorum alım satım yok, bindiğim aracımı begenipte çok almak isteyen  forumdan bir arkadaşım olursa tabiki satacağım zaman haber veririm ve forum dostlarımıza öncelik veririm.

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

2009 Peugeot 207 1.6 HDI Premium 90 Hp (Chiple 110 Hp)
İşte bugüne kadar yapılmış en güzel 207.lerden birisi, namıdeğer "Karadul" arkadaşlar, Duran Eker Kardeşimiz sıfır alıp modifiye etti ancak talihsiz bir şekilde aracın önünü başka bir araca vurup kaldırıma çıktı,Cry yine de benim gönlüm el vermedi, tekrar alıp yaptırdım "Karadulu" Smile gerçi sarı jantların biri kırılınca tek olarak bulamadık ama yine de eskisi kadar olmasa da güzelleştirmeye çalıştık....kullanırken çok keyif aldım, chip sonrası orta sınıfta kapışmadığı araba yoktu Big smileBig smile Açılır tavan, dijital klima, gayet güzeldi..Benden sonra Yusuf Saltanlar kardeşimize kısmet oldu bu güzelliğe sahip olmak hakkını da verdi sağolsun.

2008 Model Peugeot 207 1.6 HDI Premıum
Karadul kadar olmasa da yine de çok keyifli bir Peugeot 207 olmuştu benim için, cam tavanı hemen sınıf atlatıyor arabaya.. Bir depoyla 1250 km yapmıştımSmile

2007 Model-Peugeot 407 Comfort 2.0 BVA 143 Hp (Benzin)
Türkiyeye gelen nadir 143 hp 2.0 Peugeot motorlarından birisiydi, biliyorsunuz normalde 138 Hp oluyor 2.0 benzinliler.. Çok güzel bir 407 tecrübesi yaşamıştım. Denk gelirse mutlaka deneyin, çok az yaktığını söyleyememConfused ama keyifli olduğu kesin Big smile 

2005 Model-Peugeot 407 SW Executive Premium 2.0 HDI BVA
İşte üretilmiş en güzel Peugeot amirallerden birisi, inanılmaz bir yol tutuşu var, inanılmaz oturaklı bir araç, Türkiye'de çok az  var ama mutlaka tecrübe edilmesi gereke bir araç, dizel otomatik olması da tam anlamıyla üst düzey bir araç yapıyor onu..Cam tavan ve ısıtmalı deri koltuklar çok keyifliydi..407 SW'yi Ankaradan Celalettin Abimizi aldı ve keyfi sürmeye o devam ediyor.

2005 Model-Peugeot 407 Executive Premium 2.0 HDI 6 ileri Manuel vites..
Çok para vermeden yerleri tırmalayan bir "ASLAN" istiyorsanız almanız gereken Peugeot kesinlikle budur arkadaşlar. Dizel otomatik elbette keyifli ama performans arıyorsanız 2.0 dizelde 6 ileri manueli kesinlikle tavsiye ederim..Bu aslanımı Çorumdan Mustafa Bacanağım aldı, Peugeotu sevmiyordu ama bacanak artık Peugeot 407 hastası Big smileBig smileBig smileBig smile

2005 Model-Peugeot 407 Executive 2.0 HDI BVA
İşte beni hasta eden bir başka  Peugeotum, siyah kesinlikle 407.nin hakkı..Manuel kadar az yakmasa da ve manuel kadar güçlü gitmese de otomatiğin sürüş keyfi de bir başka..Kadife koltukları ipek rahatlığında.. Bunu da Ankara'dan İsmail Abimiz aldı, çok severek kullanılacak bir versiyon..

2005 Model-Peugeot 407 2.0 Executive Premium Manuel
Dünyanın en temiz 2. el 407'si şu anda karşınızda duruyor arkadaşlar, aracı aldığım beyefendi yağmurlu havalarda 407'sine binmeyecek kadar hassas bir insandı Big smileBig smile aracı aldığımda 90.000 km.deydi, ama ben ilk gördüğümde km saatine baktım ve 9.000 km.de sandım, aracı aldığım beyefendiye "araca hiç binmemişsiniz daha 9.000 km.de" demiştim ama beyefendi beni aracın 90.000 km.de olduğu konusunda beni uyandırmıştı Big smileBig smile işte bu kadar temizdi..Satmaya karar verince sahibinden.com'a ilan verdikten 1 saat sonra satılmıştı Big smileBig smileBig smileBig smile  

2005 Model-Peugeot 307 SW Premium 1.6 HDI 110 Hp
Orta sınıfta bundan keyifli bir araç kesinlikle yok ama malesef Türkiye'de bir türlü kıymet bilmedi. Ama benim gibi hastaları da 1 kere değil 3-4 kere alıp biner Big smileBig smileBig smile

2005 Model-Peugeot 307 SW Premium 1.6 HDI 110 Hp
İşte bu da benim diğer  307 SW, rengiyle huzur veriyordu bana, koltukları ve iç kaplamaları da yeşil tonlarında oldugu için cam tavandan vuran ışıkla çok doğal bir yeşil cümbüşü oluyor..Yine yakıt tüketimi rekortmeni olduğunu hatırlatalım, bizzati 1 depoyla 1280 km yaptım(90-100 km sabit hızla).

2003 Model-Peugeot 307 SW 1.6-110 Hp (Benzin)
İlk aldığım 307 SW..2003 yılında sınıfında hatta bir üst sınıfında bile Cam tavanın C'si yokken, dijital klima, hız sabitleme, çoğu emsalinde opsiyonel bile değilken 307 SW Premiumda hepsi standarttı. 1.6 110 Hp benzinli motoru gayet yeterliydi, Landirenzo LPG kiti taktırmıştım..LPG ile gayet ekonomik bir tüketimi vardı. Dizel 307 SW'lerim kadar torklu ve güçlü çekiş gücü olmasa da yine de sınıfının üzerinde performansı vardı..Adanada ilk 307 SW'lerden birisiydi, o kadar ilgi çekmişti ki yolda giderken biri beni durdurmuştu ve arabayı satmam için beni ikna etmişti LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

2003 Model-Peugeot 307 XT Premium 1.6 BVA-110 Hp (Benzin)
İşte en severek bindiğim Peugeotlarımdan birisi. Isıtmalı deri koltuğa varana kadar özellik yüklü bir araçtı. Yakıt tüketimi konusunda ve perdormans konusunda dizellerim kadar iddialı olmasa da otomatik şanzımanı ve yine Landirenzo LPG sistemiyle hem elit hem de ekonomik bir kullanım sunuyordu..Bu Peugeotum da çok aşırı temizdi ve İstanbulda onca araç varken İstanbuldan gelip almıştı Mehmet Beyler.

2005 Model-Peugeot 306 XT 1.6 HDI-110 Hp
Yine bir 307 1.6 HDI dizel klasiği, 1 depoyla 1200 km.yi geçen harika Peugeotlarımdan birisi..Hayatdan gelip almışlardı, gerçekten güzel bir 307 idi.

2006 Model-Peugeot 2006 XT Premium 1.6 HDI 110 HP
Ben de temizliğinden ve versiyonun bulunmazlığından dolayı İstanbula gidip Çoşkun Bedel Beyefendiden almıştım aracı.. ESP, Sunroof ve Uydu takip sistemine kadar özellik dolu bir araçtı, çok severek kullandım, verdiğim arkadaş satsa tekrar geri alırım Big smileBig smileBig smile Çünkü bu versiyondan Türkiye'de sadece 10 küsür tane var.. (fotomontaj için özür pek beceremedimBig smile )

2003 Peugeot 206 Rolland Garros -- 1.6 (benzin)
İşte üretilmiş en güzel 206 Smile Cam tavanıyla dijital klimasıyla özel deri döşemesiyle tam anlamıyla bir keyif arabası.. Yaklaşık 2 ay kullandım bu 206 aracımı.Çok güzel oldugundan sonra dayanamayıp eksi sahibi benden geri aldı. Çok temizini bulursanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

2003 Model-Peugeot 406 SV 2.0 HDI BVA-110 Hp
406 olmadan Peugeot koleksiyonu olmazdı tabiki..Emin olun her Peugeot dostu bir kez 406 kullanmalıdır. Üretilmiş en güzel Peugeotlardan birisidir. Çok temiz bir Peugeot 406 idi. Ahmet Onur Beller kardeşim aldı, kullandı ve çok keyif aldığını her daim söyler.

2003 Model-Citroen Xsara 1.6 BVA-110 Hp (Benzin)
Biraz da Citroen kardeşten devam edelim. Bu Xsara benzinli versiyonda Türkiye'ye ithal edilmiş en özellikli 20 araçtan birisiydi, Sunroof, hız sabitlemei yol bilgisayarı, elektirkli katlanır ayna vs gibi sınıfının üzerinde özelliklere sahipti..Bu Citroenimi İstanbuldan almıştım ve belki inanmayacaksınız ama 1 depo benzinle 1120 km yol yapmıştım İstanbuldan gelirken, bir ara yakıt ibresi bozuldu sanmıştım..Big smileBig smileBig smileBig smileBig smile

2006 Model-Citroen C5 SX 1.6 HDI-110 Hp
İşte size takıt tüketimi rekortmeni Citroen C5. Kullandığım birçok Peugeot ve Citroenle aynı 1.6 110 hp dizel motora sahip ama bir depoyla en uzun mesafeyi bu C5imle yapmıştım. Yine hız sabitleme ile 90-100 km sabit hızla 1 depoyla tam 1375 km yol yapmıştım, zorlasam 1450 km.yi rahat geçerdi ama deponun dibini çekmesin diye ışık yanınca hep yakıt alırım. Ekonomi isteyenlere tavsiye ederim..

2006 Model Citroen C5 SX PK 1.6 HDI-110 Hp
Bu da diğer  Citroen C5'im, bu SX PK versiyonu SX versiyonu olan siyah C5'ime göre Sunroof, ön arka park sensörü alaşımlı jant gibi ekstra özellikleri vardı, elektrohidrolik ayarlanabilir süspansiyonu (aracı indirme kaldırma) özelliği ile tam bir yol tutuş uzmanı, yakıt tüketimi konusunda zaten rekortmen oldugunu öylemiştim, bunla da biraz yüklü oldugumdan bir depo yakıtla 1300 km.yi görmüştüm.

Bunlar binek Peugeot-Citroen koleksiyonum değerli Peugeot Dostları, umarım begenmişsinizdir. Bir de partner,partner tepee ve berlingo koleksiyonum var onları da en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım. yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.

SmileŞimdi de Partner, Tepee ve Berlingolarımı PaylaşıyorumSmile

2003 Model-Peugeot Partner 1.6 XT (Benzin)
Otomobil ruhsatlı ve 1.6 110 Hp benzinli partner Smile ne radar derdi var ne muayene derdi, bildiğin otomobil Smile Kayınbabama vermiştim bu aracı 2 yıldan fazla kullandı sonra sattık ama nerdeyse insanın evladından ayrılması kadar zor oldu CryCryCryCry çok tatlı bir Partnerdi, Telefleks LPG ile tam performans ve süper ekonomi bir aradaydı.

2011 Model Citroen Beringo Multispace 1.6 HDI  92 Hp
Bir renk bir arabaya ancak bu kadar güzel yakışır diye düşünüyorum. Kaza geçirmişti zavallım, onu bir hasta gibi özenle tedavi ettirdim, sonra kendine geldi ClapClapClapLOLLOLLOL şimdi aslanlar gibi çorum yollarında, köylerinde tozu dumana katıyor..Eşimin amcasına verdim bu berlingomu, 1 yıldır çok büyük keyifle kullanıyor..Doblodan sonra Mercedes gibi geldi diyor LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

2011 Model-Partner Tepee Premium 1.6 HDI-90 Hp

Berlingoyu aldık amcamız kaptı elimizden, sonra bu tepeeyi aldım bunu da Kayınbabam kaptı elimden, canları sağolsun SmileSmileSmile Çoruma yolladık bunu da, neyse ki hem Berlingo hem Partner Tepee kıymetini bilenlere gitti, Çorumun ilk Berlindo ve Tepeelerinden oldu, Benim bu iki arabam Çorumda yollara çıktıktan sonra Çorumda satış patlaması olmuş Tepee de ve Berlingoda SmileSmileSmileSmileSmileSmile arkadaşlar daha sonra 110 hp lik bir tepee daha aldım ama bu kasa için yakıt ve performans yönünden 90.lık motor gayet yeterli.. Hız limiti düşük oldugundan 110.lukta çok fazlaca radara düşme riski oluyor  ConfusedConfusedConfusedConfusedSmileSmileSmileSmile

2011 Model-Peugeot Partner Tepee Premium Pack 1.6 HDI-110 Hp

Bu da 110.luk partner tepeem, bunu da Samsun Doğses Peugeot servisinden Kadir Ustamız aldı.. Performans ve yakıt tüketimi konusunda uzman 110.luk Tepee malesef radar düşme konusunda da birinci ConfusedConfusedConfusedConfused  Bu tip araçlarda hız sınırı düşük olduğu için bol bol radara düşüyor insan, daha 4. viteste 90 küsür diyor, 5. vitese atarsan kesin radara düştün demektir.. diital klima, yagmur ve karanlık sensörü, park sensörü, ESP, ASR vs herşey süper ama hız limiteri başa bela malesef, almayı düşünen arkadaşlara dertsiz tasasız 90.lık tavsiye ediyorum SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Şimdilik bu kadar sevgili dostlarım, 7-8 tane de resimlerini bulamadığım Peugeot ve Citroenim var, bulursam onları da ekleyeceğim.. Zaman ayırıp inceleyen ve güzel yorumlarını esirgemeyen dostlarımıza teşekkürler ediyorum. Herkese arızasız kazasız bol Peugeotlu günler diliyorumClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

SON ASLANIM 2011 - 3008 ALLURE

3008 GİTTİ BERLİNGO GELDİ
2011 BERLİNGO MULTISPACE 110 HP
YAZ GELİYOR YAYLA DENİZ İŞLERİ BAŞLIYOR, BİR TEPEE YA DA BERLİNGO YAZI GEÇİRMEK İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK, HATTA 110.LUKSA VE DİJİTAL KLİMALI FULL VERSİYON İSE ÇOK GÜZEL BİR SEÇENEK.. ŞEHİR İÇİN 5.5 LİTRE YAKIT TÜKETİMİ OLAN BU SINIFTA BAŞKA BİR ARAÇ VAR  MI ÇOK MERAK EDİYORUM.. BERLİNGO DA TEPEE DE ASLANLAR GİBİ BİNİLECEK ARABA, 10 DEFA BU TARZ BİR ARAÇ DAHA ALACAK OLSAM TEK TERCİH TEPEE-BERLİNGO İKİLİSİDİR Wink CADDYYE 50.000 LİRA VERENLERE DE ALLAH YARDIM ETSİN NE DİYİM LOL

Düzenleyen erenuluoz - 14 Eylül 2012 Saat 21:13
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 05:08
Hepsi birbirinden guzel. Masallah.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 06:39
Teşekkür ederim, hepimize daha güzelleri kısmet olur inşALLAH. Smile Daha ekleyeceğim var, umarım herkesin gözünün pasını siler ve Peugeot sevgimizi arttırır Big smileBig smile
Çevrimdışı gozem Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
07 - Ağustos - 1984

Yaşı : 39
Aracı : 307 xt
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı gozem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 07:21
Arkadaşım biliyorsun değilmi sen tam bi Peugeot manyağısın :)
her bi arac birbirinden temizmiş..
paylaşım için teşekkürler..
Mehmet Ali ÇECELİ
2004 307 XT 110hp manuel,dizel..
Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun
Çevrimdışı albayman Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 307sw 2006 hdi 90hp comfort
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı albayman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 09:12
insanın işi gücü bırakıp aslanına atlayıp gezesi geliyor ya LOL çok güzeller maşallah
2006 307sw 1.6 hdi comfort + cruise control
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 09:48
Malesef mi desem çok şükür mü desem Smile aynen dediğiniz gibi Peugeot delisiyim,manyaklık düzeyine de çıkmış olabilir, ama sanırım en hafif ifadeyle hastalık olmuş artık LOL
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 09:53

Değerli Albayman bugun ya da yarın kendine bir güzellik yap, bir iş için ya da bir yere ulaşmak için değil, sadece Peugeotunla başbaşa kalmak için, önce kendi ellerinle güzel bir temizle, sonra atla aslanına, hiç acele etmeden sakince keyfini çıkara çıkara gez dolaş, ufaktan sohbet te etmeni tavsiye ederim Smile bak gör ne stres kalır ne bişe Big smileBig smileBig smile bu dediğim yaklaşık 8-10.000 kere denenmiştir ve her türlü rahatsızlığa iyi geldiği onaylanmıştırLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Çevrimdışı cey cey Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cey cey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 10:18
hepsi güzel maşallah baya bir araba alıp kullanıp satmışın degişiklik güzeldir ama bizimki tutku 106 gti dene derim 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 10:22
Ceycey kesinlikle denemk istediğim bir araç, birkaç kez de almaya teşebbüs ettim ama malesef boy 1.95 olunca içine bir türlü sığmayı beceremedim CryConfusedEmbarrassedSmileLOL
Çevrimdışı black_rock Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
09 - Mart - 1984

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı black_rock Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 11:11
407 SW süperdii onun hakkında biraz bilgi verebilir misin? Teşekkürler..
206 X-Line 2004 benzin+lpg
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 18:23
Black_rock gerçekten haklısınız içlerinde benim de en beğendiğim, en severek kullandığım ve satarken en çok zorlandığım Peugeotum 407 SW idi.. Gerçek anlamda kara gemisi diyebiliriz, o kadar oturaklı bir arabaki ESPnin sınırlarını bile zorlasanız yoldan çıkması imkansız gibi bir his veriyor. 2.0 HDI turbo dizel motoru 138 Hp güç üretiyor ve kasayı kaldırmakta hiç ama hiç zorlanmıyor. Tiptronik viteste tam motorun hakkını veriyor işin doğrusu, tabi 6 ileri manuel vites versiyonu kadar performanslı değil ve ondan çok az fazla yakıyor ama kesinlikle yine de fazlasıyla ekonomik ve yeterince sportmen bir Peugeotumdu.. Donanım olarak Executive Premium versiyonu oldugundan ısıtmalı deri koltuk gibi ekstra güzellikleri vardı. gerçekten imkannı olan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Ne zaman bir daha karşıma çıkarsa almak isteyeceğim bir araç..
Çevrimdışı ibrahim YILDIZAK Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
15 - Eylül - 1982

Yaşı : 41
Aracı : 207
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ibrahim YILDIZAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 18:56
Mavi 307'yi gördüm içindeki senmiydin değilmiydin bilmiyorum. Bende senin durumunda sayılırım bu 3. pug'um ilk pug'dan sonra asla vazgeçmedim.

01 COA 084 ARh(+)
Çevrimdışı feline Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı feline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 19:42
ÇOK GÜZEL.maşallah fakat ben arabamı kıyıp satamıyorum.hocam sen bunlara nasıl kıyıpta sattın yahu ???
206 1.4 hdi feline 2006 model

EDİRNEDEN KARSA,JAPONYADAN RUSYAYA BİZE HER YER TRABZON
Çevrimdışı AydinBeyol Açılır Kutu Gör
P.T. TEAM
P.T. TEAM
Simge
GALERİ SORUMLUSU

Aracı : Peugeot 207 1.4 HDI
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı AydinBeyol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 20:55
maşallah. hepsi güzel. ama en güzeli siyah 207. merak ettim daha eski araçları da denedinizmi 205 gti 306 gti gibi.
1. Vites
1. Vites
Simge
09 - Mart - 1984

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı black_rock Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 21:43
kardeş verdiğin bilgiler için teşekkür ederim eğer maddi durumum normalin üzerine çıkarsa:) kesinlikle vagon düşünüyorum
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 21:49
İbrahim Bey mavi 307mi 5 sene önce İstanbuldan bir beyefendiye satmıştım, yakın zamanda görmüş olma ihtimaliniz yok sanırım.. Peugeottan tabiki vazgeçmeyin, bu fiyatlara bu dolulukta hangi markada araçlar var ki? Peugeot bu arması üstünde "aslan-peugeot" Big smile Hep beraber Peugeota devam Big smile
Çevrimdışı djchaos Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
01 - Ocak - 1980

Yaşı : 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı djchaos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 21:52
helal olsun tam peugeot çu yanlız araçlar git gide genişliyor küçükten büyüğe doğru
http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=21735&PID=350175
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 21:53
Black_rock arkadaşım imkanın elverir vermez kesinlikle denemelisin, kesinlikle bağımlılık yapacak bir versiyon..Bir kere binersen kesinlikle bırakmak istemezsin, satsan bile ilk fırsatta tekrar almak isteyeceğine eminim..umarım en kısa sürede bu keyifi yaşarsınız Big smile
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erenuluoz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 21:55
djchaos arkadaşım aslında öyle küçükten büyüğe göre değilde  ben resimleri kategorize ettiğim için öyleymiş gibi dizilmiş ama karışık aslında, maddi durum izin verdikçe büyük küçük hiç farketmez her türlü Peugeot bizimdir Big smileBig smileBig smile
1. Vites
1. Vites
Simge
09 - Mart - 1984

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı black_rock Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2012 Saat 21:56
İnşaallah Allah hepimizin gönlüne göre versin..
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2068 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5776 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1240 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1126 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 745 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2822 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1140 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1940 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12873 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 865 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 562 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 529 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 569 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 573 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 937 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 817 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16175 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5618 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1960 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 558 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Musta08 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English