Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - "antipollution  fault" hatası...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

"antipollution fault" hatası...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı cermiki Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
24 - Eylül - 1980

Yaşı : 43
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cermiki Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ocak 2012 Saat 15:54
egr valfi ile müşür aynı şey. öncelikle yakıtını değiştir. Başka bir istasyondan al, kalieli ve temiz olduğuna emin olduğun bir yerden. Eğer arıza devam ederse filtrelere baktır. Bunda da çare olmazsa egr değişecek. Benim sana demek istediğim öncelikle düşük maliyetle bu dertten kurtulman kardeşim. Yazın aynı şey benim başıma geldi. Gün aşırı o hatayı bilgisayarla sildiriyordum. Ama ertesi günü hatayı gene veriyordu. Ayrıca ben arabamı şehir içinde hiç kullanmıyorum. Kullanım hatasıda yoktu. Hergün 40 km düz yolda gidip geliyordum. 
2006 PEUGEOT 307 HDİ
Çevrimdışı Dostum Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Dostum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ocak 2012 Saat 16:25
Orjinalini yazan: cermiki cermiki Yazdı:

egr valfi ile müşür aynı şey. öncelikle yakıtını değiştir. Başka bir istasyondan al, kalieli ve temiz olduğuna emin olduğun bir yerden. Eğer arıza devam ederse filtrelere baktır. Bunda da çare olmazsa egr değişecek. Benim sana demek istediğim öncelikle düşük maliyetle bu dertten kurtulman kardeşim. Yazın aynı şey benim başıma geldi. Gün aşırı o hatayı bilgisayarla sildiriyordum. Ama ertesi günü hatayı gene veriyordu. Ayrıca ben arabamı şehir içinde hiç kullanmıyorum. Kullanım hatasıda yoktu. Hergün 40 km düz yolda gidip geliyordum. 
     Birader,teşekkür ederim açıklamalar için,ben yeni aldım aracı,benden önceki sahibinin açıkcası nasıl mazot aldığını  bilmiyorum ,ama ben de olduğu sürede toplam  1 depo mazot aldım,il mekezinde ana bayiden Total Excellium Eurodiesel aldım.Tabi,senin de dediğin gibi benden önceki kullanıcı kaltesiz yakıt kullanılmışsa sistemin kendini temizlemesi biraz zaman alacaktır herhalde,bugün o arıza lamması ve hata yazısı gitti,ne zaman ani gaza bassam yine o hata ve şekil çıkıyor...Biraz sabredeceğim bakalım...
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ocak 2012 Saat 15:29

Arkadaşlar selamlar. ayrı başlık açmak istemedim. buraya yazayım. Araç imzamdaki araç.

Soğuk havalarda eksiye yakın değerlerde araç ilk marşta çalışıyor ancak 10-15 saniye sonra stop ediyor. daha sonra çalışmıyor. 1-2 dakika ısrarla marşa basarsam zor bela çalışıyor. ardından antipollution fault hatası veriyor. ancak bir süre sonra arıza lambası sönüyor. daha sonra o gün akşama kadar sorunsuz ilk marşta çalışıyor. ancak ertesi sabah yine aynı sorun var. kızdırma işareti bazı zamanlar çok soğuksa yanıp sönüyor. Ustaya gitmeden önce bilgilerinize başvurmak istedim mutlaka daha önce başına gelenler vardır. kızdırma bujisi, kızdırma rolesi vs aklıma geldi ama enjeksiyonda da sıkıntı olabilir dendi. yardımlarını beklerim. saygılar.

Düzenleyen Serkan - 22 Ocak 2012 Saat 15:30
Çevrimdışı cermiki Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
24 - Eylül - 1980

Yaşı : 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cermiki Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ocak 2012 Saat 17:56

Bu yaz aynısı benim başıma geldi. önce mazot filtrene baktır. O da olmazsa egr valfi arızalanmış olabilir.

2006 PEUGEOT 307 HDİ
Çevrimdışı mbuyukavci Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mbuyukavci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ocak 2012 Saat 19:42
Orjinalini yazan: Dostum Dostum Yazdı:

Selam Arkadaşlar...Bugün şehir trafiğinde bir aracı sollarken biraz fazla  gaza bastım ve yine gösterge tablosunda "vana şekli" çıktı veyol biligsayarında  "antipollution fault" hatası yazdı...Pejo ustama gittim,"planet 2000" programından ecu'ye girdi ve "egr valfi" arızası tespit etti...Usta egr valfinin  pahalı olduğunu,kurum bağlamış olabilir,sizden önceki kişiler kalitesiz yakıt nedeniyle ekzos ve valfi kurum bağlatmış olabilir,temiz mazot  kullanın dedi,,mazot deposuna da katkı koyduk "motor silk" adında...sistemden arızayı sildi,tekrar ederse söküp temizleyeceğini söyledi...
                 Acaba bu "egr valfini" nedir,nerdedir,video veya resim varmı söküp temizlemek için  ben söküp temizleyebilir miyim...yardımcı olurmusunuz...Saygılarımla...

merhaba
eğer motor soğukken araca yüklenirsende ayı hatayı veriyor. bendede oluyor aynı hata ama biraz sonra kendiliğinden sönüyor.tabi bunu aracı stop edip motorun tamamen soğumasından sonra yapıyorSmile
yeni pug cu :))
Çevrimdışı djchaos Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
01 - Ocak - 1980

Yaşı : 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı djchaos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ocak 2012 Saat 21:13
bu hata hemen hemen tüm puglarda olur oksijen hava sensörü genelde kirli benzinden dolayı bazen yandığında sıkıntı yaratır araç 3 bin devir üstüne çıkmaz gibisinden bazen sadece ilk çalıştırmada yanar ama aracı etkilemez sadece önünüzde sinir bozucu motor arıza lambası yanar bilgisayarda arızayı silersin ilerde tekrar yanar 2 çaresi var 1 sensör değişecek 2 sensörler birbirine yakın  lamba yakıyor arasına aparat atıp biraz mesafe açıcan 
Çevrimdışı ersan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ersan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2012 Saat 23:46
arkadaslar benim aracta sabahlari araci ilk calistirdigimda "antipollution fault" cikiyor bir sure kullaniyorum ondan sonra bir daha error vermiyor. araci yeni aldim eski sahibi bu problem akunun zayif oldugundan oturu cikiyor dedi, bu aralar havalar cok souk oldugu icin sabahlari ilk calistirdigimda akunun zayifligindan bilgisayar resetleniyor ve ondan sonra da antipolluton fault yazisi cikiyor, dedigim gibi bu sadece sabahlari oluyor ondan sonra gun boyu antipolluton faul cikmiyor. forumlarda bircok nedenden dolayi olabilecegini yaziyor ancak hicbir yerde akunun zayif oldugundan bu sorunun olabilecegini okumadim. sizin dusunceniz nedir aku sorun olabilir mi?
2005 307 1,4 HDI 70 HP, XR
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mbuyukavci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2012 Saat 23:59
Hayirli olsun oncelikle
Ben akuden olacağını sanmıyorum bilgisayara bağlar aracı. Bendede su anda aynı hata devam ediyor -10 da iken çalıştırdım iki gündür devam ediyor aynı sekilde aracın cekisinde gidişinde bir sorun yok ama com 2000 e baglat bı bak derim.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mbuyukavci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Şubat 2012 Saat 00:02
Orjinalini yazan: acd org acd org Yazdı:

o yazı kendigiliginden bir iki gune soner  arabayı ceyrek depo altında kulanıyomusun genelde ? banada oldu bir kac hafta sonra pompa arıza yaptı  bende degiştirdim rolantıdeyken sağ arkadan ses geliyordu cok hafif bi ses pompadan... bide kontagı cevirdiginizde  aracı calıstırmadan arac pompası benzin cekerken aşırı ses cıkartıyosa benzin bompası gidicidir bilginiz olsun <div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">
verilen hata bir kac seyden yapar 2 3 gune sonmez ise bir servise gidin derim...

Aracının modeli neydi ve pompa ne kadar di?
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ersan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2012 Saat 09:34
tamam  bilgisayara baglatiyim da arac isininca yani bir sure kullanip araci ikinci kez calistirdigimda probelm gostermiyor bu sorun sadece sabahlari ilk calistirdigimda oluyor. akunun zayif olmasindan olabilir ancak benim de kafami karistirdi bi sorun baska sey de olabilir ama ne? ustaya goturucem ancak ben Makedonyadanim burada adam akilli bir usta tanimiyorum, arabayi alirken araci bilgisayara baglattim bir ustada VEHICLE COMMUNICATION BUS A yazdi errorde adam google translateden ceviri yapti oysa erroru bilmesi gerekir ya da errorleri yazan kitapcigi olmasi lazimdir ha bi de yetkili servisi peugeot'un
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mbuyukavci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2012 Saat 20:30
soğuk havaalardan dolayı bendede aynı hata verip sonra görünmüyordu. forumdan gördüğüm bir sistemle iki kez on durumdan sonra 3. kezde marşa basıyordum şimdi bir geldi pir geldi :( gitmiyor bela başıma büyük işler açmasa bari
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ersan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şubat 2012 Saat 23:19
dun aracin akusunu degistirdim ve antipollution fault hatasi yokoldu bu sabah ilk calistirdigimda cikmadi insallah bir daha cikmaz. dusundugum gibi akunun zayiflamis olmasindan bilgisayari sasirtip antipolution fault hatasi cikiyormus. dogru soyleyeyim icim rahatladi :))).
Çevrimdışı Dostum Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Dostum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Temmuz 2012 Saat 00:37
Arkadaşlar "antipollution fault" hatası çözüldü çok şükür...Ustam egr vanasından şüphelendi söküp temizleyelim dedi,söküldü .Ancak,o kadar ters tarafa takılmış kı,bir an motor inecek zannettim,egr vanası hava filtresinin altında bir yerdeymiş ama oraya ulaşana kadar kaç parça söküldü bir bilseniz...Neyse,sökülen egr vanasının iç kısmında vana kelebeği tam görevini yapmadığından yenisiyle değişmesi gerektiğini söyledi ustam,orjinal valeo marka aldım ve taktı.Çok şükür artık o hatayı vermediği gibi eskiye göre aracın çekisi arttı,duman atması da  %90 azaldı...

Düzenleyen Dostum - 04 Temmuz 2012 Saat 00:40
Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Temmuz 2012 Saat 06:51
Gecmis olsun.
Çevrimdışı nevroz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nevroz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mayıs 2013 Saat 09:34
Orjinalini yazan: Dostum Dostum Yazdı:

Arkadaşlar "antipollution fault" hatası çözüldü çok şükür...Ustam egr vanasından şüphelendi söküp temizleyelim dedi,söküldü .Ancak,o kadar ters tarafa takılmış kı,bir an motor inecek zannettim,egr vanası hava filtresinin altında bir yerdeymiş ama oraya ulaşana kadar kaç parça söküldü bir bilseniz...Neyse,sökülen egr vanasının iç kısmında vana kelebeği tam görevini yapmadığından yenisiyle değişmesi gerektiğini söyledi ustam,orjinal valeo marka aldım ve taktı.Çok şükür artık o hatayı vermediği gibi eskiye göre aracın çekisi arttı,duman atması da  %90 azaldı...

Arkadaşlar Merhaba;

Aynı sorun dün itibariyle aracımda başladı, 2000 devir ve üzerine çıkınca otomatik gaz  kesiyor.
Sizce ne problem olmuş olabilir ?

İstanbul Bahçelievler ve çevresi bildiğiniz yer varmıdır ?

Teşekkürler.

Düzenleyen nevroz - 10 Mayıs 2013 Saat 10:53
Çevrimdışı ayhanmaraz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : peugeot 207 1.4 hdi trendy
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ayhanmaraz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2013 Saat 12:23
 iki gün once yaklasık 20 km yol gittikten sonra aracımı stop ettirdim, 15-20 dakika sonra tekrar çalıştırıp yaklaşık bir km gittikten sonra araç hareket halinde birden gaz kesti ve stop etti..
sonrasında çalıştırdıgım zaman antipolittion faul diye bir uyarı aldım. arabam rolantide çalışıyordu fakat gaza basıncastop ediyordu. bu şekilde hiç gaza basmadan arabayı rolanti gazında yaklasık 1-2 km götürüp kenara cektim.. ertesi gün kaskonun servisiyle ikitelli güngören sanayi sitesine götürdüm. tanıdık bi arkadaşın yönlendirmesiyle gemici dizel diye bi servise bıraktık arabayı.. sıkıntı rail müşürü ve mazot pompa müşüründeymiş.. ikisi değişti.. az önce aldım arabamı.. ve fark ettimki uzun zamandır araba resmen takoz gibiymiş. gaza basında aracın bi şahlanışı varki sormayın :))
sözün kısası, arcınızda antipollition uyarısı varsa, problem mazot pompa müşürü ve rail müşürüyle alakalıdır.. bu arada 680 lira masraf cıktı.. aksaraydan parça fiyatı aldım parçalar 500 lira
Artık demir alma vakti geldi bu limandan...
Çevrimdışı nevroz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nevroz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2013 Saat 14:38
Merhaba;

Ben berkeye götürdüm arabayı 3200 lira civarı fiyat çıkardılar.
Motor tesisatı, kaptör vs motorla ilgili parçalar değişti ve araç şuan yakıt konusunda çok iyi ve sorun yok dediğiniz gibi araç resmen şahlanıyor :)
Çevrimdışı elsoberano Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites

Aracı : 307 XSİ
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı elsoberano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2013 Saat 14:56
bu lanet hata 1,5 yılda 3 kere başıma  geldi  üçünde de yakıt aldıktan sonra uyarı ışığı söndü. hafta sonu  antalya  ya  gittim .afyona  kadar hiç sıkıntı yoktu .  afyonda lpg yi  fulledim  istasyondan 10 km sonra antilopolition fault  yazıp  motor ışığı yandı . rolantide çekişte bir problem yok ama bu ışık  bu sefer ısrarlı şekilde sönmüyor .ışık yandıktan sonra 900 km yol yaptım.(benzin lpg aldım her ikisindede kullandım) hafta sonu  servise gidicem tabi ilk söyleyecekleri lpg olacak diğer yandıklarında da aradığımda lpgden oluyor demişlerdi ama kendi kendine sönmüştü.acayip canımı sıkıyor  çalıştırıp ikide bir  o turun turuncu yanan lamba .

Düzenleyen elsoberano - 11 Haziran 2013 Saat 14:57
307 2.0 xsi BİZE HER YER TRABZON
Çevrimdışı ayhanmaraz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : peugeot 207 1.4 hdi trendy
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ayhanmaraz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2013 Saat 18:46
umarım bendede farklı aksamlarda problem cıkmaz.. hayırlısı
Artık demir alma vakti geldi bu limandan...
Çevrimdışı karaca61 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 46
Aracı : 3071.6hdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı karaca61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2017 Saat 12:17
Arkadaşlar Merhaba;

Aynı sorun dün itibariyle aracımda başladı, 3000 devir ve üzerine çıkınca otomatik gaz kesiyor.
Sizce ne problem olmuş olabilir ?

İstanbul Umranıye ve çevresi bildiğiniz yer varmıdır ?

Teşekkürler.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1675 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1479 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 223 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4910 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6012 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25180 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1417 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 123 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1125 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 186 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 381 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 255 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1461 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10854 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 535 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 602 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4131 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3298 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2056 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English