Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Sohbet \ Muhabbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ehliyetime el konuldu yardım
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ehliyetime el konuldu yardım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı BurakGÖNÜLAL Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
26 - Kasım - 1990

Yaşı : 33
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurakGÖNÜLAL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 13:00
OLAN OLMUS ZATEN ADAM İÇMİŞ İÇMEMİŞ OLSA O KONULARI KONUSURDUK ICTIKTEN SONRA KONUSACAGIMIZ TEK SEY NIZAMLAR  KANUNLAR DERSİ CIKARTACAK OLANLARDA OKUYAN ARKADAŞLAR ;)
2oo3o7 ı.6 Xt Gümüş....
BrC lpG
Full olsun !
Benim olsun !

Fransız Horozu...
Çevrimdışı mon Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
12 - Ağustos - 1986

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 13:29
konuşalım fakat teşfik etmeyelim.
206 2001 1.4 Colorline, Atiker

İlim dahi sanma senindir,
Bilim dediğin yalnız Rab içindir.
Çevrimdışı qqyyxx Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 2011 golf tdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı qqyyxx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 18:15
Orjinalini yazan: erkerd5429 erkerd5429 Yazdı:

Orjinalini yazan: xSOLOx xSOLOx Yazdı:

Hayır Hayır Hayııırr... Her Sürücünün 1 bira içme hakkı Yasaldır. İtiraz edin ! ve o polis hakkında suç duyrusunda bulunun.. Haksız ve Gereksiz bir ceza !
bi daha içme demen daha yerinde olurdu

Thumbs Up
206 hdi x-line
307 hdi desingtech 1,6 90bg
Focus ghia 2008    1,6 109 bg
Astra 2012       1,3 cdti 90 bg
2011 golf tdi 105bg
Çevrimdışı mustafa142434 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mustafa142434 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 19:09
alkolmetreye üflediğinde 50 promili geçmezse polis istese de el koyamaz zaten. eğer geçtiyse el koymazsa suçtur. yani bir bira diye bir hakkı yoktur sürücünün. ancak şu hakkı vardır. alkolmetreye üflemek istemez. o zaman da hastaneye gider orada kantesti verir. o zaman da kaybedilen her saat başına 11 promil eklenir
mustafa
Çevrimdışı yavuz25 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 111
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yavuz25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 19:23
WinkArkadaş geçmiş olsun ne diyelim.50 promili aştıysan bu bir aracı idare edemeyeceğin anlamına gelir.Ki sen idare etmeye çalışıyormuşsun  bu çok çok büyük bir yanlış.Hem kendi canını hemde başka canları tehlikeye sokmaya hakkımız yok.Dini açıdanda önemli.Sonuçta sadece bu dünya yok,öbür tarafta yapılan herşeyin karşılığı verilecek.Ben olsaydım bunu gelip burda yazamazdım,hem ayıplarlar diye korkardım,hemde çok tepki alacağımdan korkardım.Cezayı ödeyip, 6 ay sonra ehliyeti almaktan başka çaren yok.Birdaha yakalanırsan o dahada kötü.İnşAllah ders almışsındırda bir daha bir bira içipte direksiyon başına geçmezsin.Ayrıca şunuda söyleyeyim yazılarımda kimseye ders verme amacımız yoktur.Benim  haddime düşmez kimseye ders vermek.Wink
Çevrimdışı aspirinxlarge Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
23 - Ocak - 1983

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aspirinxlarge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 21:18
O promil olayına ben pek inanmıyorum ya, o cihazın tam ölçtüğüde tartışılır.  Sigara içen birinde bile ufak rakamlar çıkabiliyor.  Ama zaten 50 promil olayı değil içtin mi içmedin mi olayı : )))))))  Bugun az kalsın bende çevriliyodum , yakın ve dikkatli çevirmeden kıl payı geçtim.  Bide öyle bi yerde çevirme yapıyolar ki sağa keskin dönüş ve cart : )))))
Sevene Can Feda Sevmeyene Elveda ! 206 XS 110hp Full Tesco
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yavuz25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 21:20
Alkollü araç kullanmayalım.WinkHem kendi canımızı hemde masum insanların canını tehlikeye atmayalım.Wink

Düzenleyen yavuz25 - 28 Aralık 2011 Saat 22:12
Çevrimdışı dynamic07 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dynamic07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 21:21
Geçmiş olsun alkollü trafiğe çıkmayalım lütfen.Smile
Çevrimdışı BurakGÖNÜLAL Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
26 - Kasım - 1990

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BurakGÖNÜLAL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Aralık 2011 Saat 22:51
taksiciler ekmek kazansın bırakında alkoluyken akasya duragı
2oo3o7 ı.6 Xt Gümüş....
BrC lpG
Full olsun !
Benim olsun !

Fransız Horozu...
Çevrimdışı Fatih Ceyhan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Fatih Ceyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Aralık 2011 Saat 18:57
dostum alkollü araç kullanmışın, iyiki de  yakalanmışsın ve ehliyetini almışlar,

bunun bir açıklaması olabilir mi, ya alkollüyken benim yada başka birinin canına malına zarar verseydin. ben hasta iken bile araç kullanmıyorum reflekslerim zayıf diye, sen birde kalkıp alkollü araç kullanmışsın, keşke 6 ay değilde 1 yıl alsalar ehliyeti.

kimsede kalkıp nasıl konuşuyorsun demesin. böyle konulara çok hassas olmalıyız.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı yavuz25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Aralık 2011 Saat 21:45
Orjinalini yazan: Fatih Ceyhan Fatih Ceyhan Yazdı:

dostum alkollü araç kullanmışın, iyiki de  yakalanmışsın ve ehliyetini almışlar,

bunun bir açıklaması olabilir mi, ya alkollüyken benim yada başka birinin canına malına zarar verseydin. ben hasta iken bile araç kullanmıyorum reflekslerim zayıf diye, sen birde kalkıp alkollü araç kullanmışsın, keşke 6 ay değilde 1 yıl alsalar ehliyeti.

kimsede kalkıp nasıl konuşuyorsun demesin. böyle konulara çok hassas olmalıyız.
Sakin ol abim.LOLBende dediklerinize aynen katılıyorum.Wink
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Fatih Ceyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Aralık 2011 Saat 09:47
yavuz dostum sakinim, ama bu konularda sakin olamıyor insan. 
Çevrimdışı HAR_teo Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
11 - Temmuz - 1984

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı HAR_teo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ocak 2012 Saat 13:14
arkadaşlar öncelikle buraya utanılcak bişey yazmadım. şimdi bunu neden böle yazdım biliomusunuz? Bu ülkede askeri bitirdiler polisler istediklerini yapıolar. 1.si ben hızlı araç kullanmam kurallara uyarım ama o gün canım çok sıkkındı ve bir ekstra içtim. eğer kendimi zaten kötü hissetseydim yanımdaki arkadaşa anahtarı verir öle yola çıkardım. Gideceğim yerde 1km ve ara sokaklar. Burada yazdım ama gereksizmiş. Kimi dine bağlamış kimi çıkmamalıymışım vs vs. Öncelikle benim dinimden sizene? Namazda kılarım içerimde arkadaş. Ben burada yaşananları anlatmak için haksızlığa uğradığım için yazdım. Ben bu kanunların gereksiz ve saçma olduğuna inanıyorum . Büyük yazıcam yanlış anlamayın! BANA CEZA YAZILDIKTAN SONRA VE EHLİYETİME EL KONULDUKTAN SONRA YİNE ARABAMA BİNİP EVE GELDİM. Şimdi diyorum ki burada bir saçmalık yokmu? Ben alkollü falan diildim demek istiorum kısacası. Gayet güzel konuşuodum gayette reflekslerim yerindeydi. Bunun nedenide 1 paket sigara içmiş olmam. Hepsi bu!!! Gereksiz yorumlarda bulunmak gereksiz bilgi kirliliğine neden oluyor. Bilginize...
2001 206 XR 1.4 Manuel Benzin (Black devil eye headlights + carbon tavan kaplama) "BL@ck @ng€L"
Çevrimdışı onur163 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı onur163 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ocak 2012 Saat 11:55
arkadaşlar bir bira deyip geçmeyin insanın bünyesine baglı olarak da degistiği görülüyo her gün içien adam 2 tane içsin ona yine etki etmez promil cıkartmaz ama alıskın olmayan adam yarım birada bile cıkabilir ayrıca polisin üfleettiği alkolmetreyi sakın üflemeyin hastaneye gtmek isteyin onlarınki daha az cıkıyo ve az da olsa giderken alkol düzeyi yavas yavas düzeliyo
...hız yaşam kaynağıdır...
Çevrimdışı qqyyxx Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 45
Aracı : 2011 golf tdi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı qqyyxx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ocak 2012 Saat 18:18
Orjinalini yazan: HAR_teo HAR_teo Yazdı:

arkadaşlar öncelikle buraya utanılcak bişey yazmadım. şimdi bunu neden böle yazdım biliomusunuz? Bu ülkede askeri bitirdiler polisler istediklerini yapıolar. 1.si ben hızlı araç kullanmam kurallara uyarım ama o gün canım çok sıkkındı ve bir ekstra içtim. eğer kendimi zaten kötü hissetseydim yanımdaki arkadaşa anahtarı verir öle yola çıkardım. Gideceğim yerde 1km ve ara sokaklar. Burada yazdım ama gereksizmiş. Kimi dine bağlamış kimi çıkmamalıymışım vs vs. Öncelikle benim dinimden sizene? Namazda kılarım içerimde arkadaş. Ben burada yaşananları anlatmak için haksızlığa uğradığım için yazdım. Ben bu kanunların gereksiz ve saçma olduğuna inanıyorum . Büyük yazıcam yanlış anlamayın! BANA CEZA YAZILDIKTAN SONRA VE EHLİYETİME EL KONULDUKTAN SONRA YİNE ARABAMA BİNİP EVE GELDİM. Şimdi diyorum ki burada bir saçmalık yokmu? Ben alkollü falan diildim demek istiorum kısacası. Gayet güzel konuşuodum gayette reflekslerim yerindeydi. Bunun nedenide 1 paket sigara içmiş olmam. Hepsi bu!!! Gereksiz yorumlarda bulunmak gereksiz bilgi kirliliğine neden oluyor. Bilginize...

güzel kardeşim, doğru noktalara dikkat çekmişsin iyi güzel burada günlerce tartışılabilecek konular, dediğin gibi pekçok fikir beyan edilip gereksiz cümlelerde kurulabilir. fakaaaat alkol aldıktan sonra  hiç bir şekilde kontrolü sana ait bir araca çıkıp  kendi ve başkalarının hayatını riske etme hakkın yoktur. bunun miktarı yada bünyenizin sağlam oluşu da mazeret değildir. cezaların ağırlığı yoruma açıktır. burada arkadaşların ağırlıkta vermiş olduğu cevap içkili araç kullanmak tehlikelidir! bunada itiraz edecek kimse yoktur sanırım.
206 hdi x-line
307 hdi desingtech 1,6 90bg
Focus ghia 2008    1,6 109 bg
Astra 2012       1,3 cdti 90 bg
2011 golf tdi 105bg
Çevrimdışı ozdemirosman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
24 - Ekim - 1983

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ozdemirosman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ocak 2012 Saat 22:05
hem alkollü yola çıkıyorsunuz hemde ehliyeti kaptırınca el konuldu diye yazıyorsnuz kusura bakmayın ama allah korusun öyle birşey başıma gelse utancımdan söyleyemem heralde.1 bira veya 5 bira fark etmez alkollü araç kullanılmaz bukadar basit birşey kimsede tepki göstermiyor o ayrı bi konu yok üflemeseydin yok doktor raporu falan filan ayıptır yaaaa. Siz hiç en sevdiğiniz insanların alkollü şoför tarafınddan öldürüldüğünü düşündünüz mü? Belki abartıyorum ama 10 sn bunu düşünün. ondan sonra buraya aklınızdan geçenleri yazın.ayıp size ayıp bize ....
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ DÜŞÜNMEZ.
Çevrimdışı ozdemirosman Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
24 - Ekim - 1983

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ozdemirosman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ocak 2012 Saat 22:17

konuyu açan kişi de polislerin haksızlık yaptığından bahsediyor orada haklı ama onun haklı oluşu "haksız ve hatalı yere yere trafiğe alkollü çıkmasıyla başlıyor"2 hafta önce adamın birisi arabama kafadan vurdu 51 yaşında birisi tutanak tutup ayrılacaktık hatta doldurmayada başladım tutanağı ,sonra farkettik kiş vatandaş alkollü ve daha önce ehliyetini kaptırmış.bunu öğrenince hemen tutanağı bırakıp direk 155 i aradım babam yaşında adamın yalvarmaarına ,arkadaşlarının yalvarmalarına rağmen.İstedim ki o adam en büyük cezayı alsın ve birdaah alkollü trafiğe çıkmasın ki çıkıp da milletin canını yakmasın.Gelelim senin haklılık olayına bende polislerin eksik tutanak tutmaasından dolayı 5 gün adamın kimlik nosunu almak için uğraştım arabam 3 haftadır serviste ,zannetmeyin çok bir kazası var bi ara eklerim resmini.

lafı çok uzattım kusura bakmayın bana göre alkollü kim trafiğe çıksa aracına devlet el koymalı ve geri vermemeli,polisleride hizaya sokmalı bunlar tartışılır ama bu kişinin ben alkollüydüm ama polis bana haksızlık yaptı gibi bir savunma kanaatimce özrün kabahatinden büyük olması.Kimse kusuruma bakmsın kimseyi tanımam kimseyi kıırmak istemem polemikde yapmak istemem fakat bunlar benim düşüncem hiç bir allah ın kulunun benim ,ailemin yada başlasının ailesini sıkıntıya düşürmeye zerre hakkı yok.
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ DÜŞÜNMEZ.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Fatih Ceyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ocak 2012 Saat 23:09
dostum ne dersen de HAKSIZSIN !!!
Çevrimdışı kayali Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 32
Aracı : 206+
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kayali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2013 Saat 16:29
Konuyu hortlamak gibi olmasında bir iki sorum olacaktı. 1.si 6 ay ehliyete el konması 180 gün demek değil mi 24 Mayısta el konulmuştu benim ehliyetime bu günden itibaren 180 gün mü saymam gerekli yoksa 24 Kasımda mı gidip almam gerekli arada 5 6 gün oynuyor çünkü 2.sorum yeni mevzuata göre borcu yoktur kağıdı alınması gerekliymiş bu kağıta sanırım sadece Anadolu yakasında Ümraniye vergi dairesinden alınıyormuş bu doğru mu yoksa gidip Bostancı vergi dairesindede alma şansım var mı ?
Çevrimdışı kuscu38 Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 37
Aracı : 206 XS
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kuscu38 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2013 Saat 21:04
abi sen bi bira içtiğine eminmisinmisin  bir birayla ceza kesilmez ehliyet alınamaz.... kendimden biliyorum 4 bira içtim çevirmede bişi çıkmadı...
206 XS Tu5 Motor...
*** σяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ***
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1461 8 arifbsrn
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1422 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 177 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4891 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5986 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25151 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1407 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 106 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1105 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 177 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 365 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 238 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1424 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10826 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 521 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 572 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4123 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3279 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2047 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 6
Emintoprak 4
SametRcz 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
Hüseyinboztas 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English