Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >206
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 206 GTi vs. 207 GT
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

206 GTi vs. 207 GT

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı dowan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dowan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 206 GTi vs. 207 GT
    Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2011 Saat 19:34
babalar ankaradaki 207 gt kullanan arkadaslar :) ben chip uygulamasını en iyi yapan ustayı sorucaktım....
Çevrimdışı seLim Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı seLim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2010 Saat 15:01
pilotaj önemli bu karsılastırmada ama en önemlisi tork bence.. 207 GT derim.
Düş Peşindeyim Düş Peşime..
Çevrimdışı CIHANGIR_DONMEZ Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı CIHANGIR_DONMEZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2009 Saat 18:27
ARKADASLAR VALLA SU YORUMLARI ILKOKUL COCUKLARI YAPSA ANLARIMDA SIZLERDEN DUYMAK COK SASIRTTI BENI BUTUN YORUMLARIN HEPSINI TEK TEK OKUDUM ATMOSFERIKLE TURBOLU ARAC KARSILASTIRILIR BIRINCISI BU 1.6 VTECLE 160 LIKLA DENENEBILIR COK RAHAT GT ÖRNEK OLARAK DEDIM 206 GTI LA 106 GTI YI KIYASLARKEN ONCE 106 YI GECSIN DENILIYORDU KALDIKI BU ARACLA 150 HP LIK TURBO BIR ARACIN KIYASLANMASI MUMKUN DIGIL DRAG ROLL HER TURLU AYIRIR ZATEN TEKNIK VERILER HER SEYI ACIKLIYOR TARTISMAYA GEREK YOK. 
Çevrimdışı Onur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Onur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2009 Saat 16:46
pilotaj çok önemli ama turbo farkıyla 207 alır gibi...
2011 Renault Clio Extreme 1.6 16v BVA
Çevrimdışı kelebek Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 50
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kelebek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2009 Saat 16:28
arkadasım benım var 207 gt  herzaman deneye bılırız  sız yer belırleyın ben gelıyım deneyelım
Çevrimdışı kelebek Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : 50
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kelebek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Kasım 2009 Saat 16:25

benımde 207 gt var cok denedık 206 gti aylarla fark cok 10 tır sıgar

Çevrimdışı aoc Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aoc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2008 Saat 15:29
Orjinalini yazan: jackal0618 jackal0618 Yazdı:

Orjinalini yazan: aoc aoc Yazdı:

Haşim Abi biz denedik ve atmosferik motorun önünde saygı ile eğildik, ha arkadaşlardan inanmayanlar olabilir diye ben diyorum stock 207 GT varsa getirsinler deneyelim, bahsı geçen araçta chip bile yok ve araç yürümez denen 206 gti...

06 GTJ 07 Bizimle Yuvaköy'e gelenler aracı iyi bilir ;)
06 gtj 07 aracı ılk yapan bızız karapurcekte herkes bılır ılk benım ondan 8 mıyarlık tesısatım calındı aktepede on kaputu sıyahtı ben ılk yaptıgımda soktum metalık seytan kırmızısı gecer ruhsatta rengı en son gordugumde jantları sokmustu yenı sahıbı bendekı jantları cok canlıydı turkmodda resımlerı var googleye 06gtj07 yazın bakın

Araç daha evvel sende miydi bilmiyorum, şimdi Melih isimli arkadaşımda araç. Google'den resimlerine baktım da şimdi sen görsen arabayı tanıyamazsın ne motor olarak, ne dış görünüş olarak o derece değişti ;)
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2008 Saat 12:11

BAHSETTİGİNİZ ARAÇ LAR STOC İSE 207 GT ALIR DİYORUM YANLIZ YÜRÜYENİN HARİCİNDE PİLOTAJ BİLDİGİNİZ ÜZERE ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ LAKİN GEÇEN HAFTA STAR TV DE YAPILAN YARIŞMADA DA GÖRDÜGÜMÜZ GİBİ TURBOLU ASTRA, ATMOSFERİK BİR 106 GTİ GEÇİLMİŞTİ VİTES KAÇIRMASI SONUCU... GERÇİ SAKINCALI KARDEŞİMİZ NEDENİ BİLİNMEZ    :( YARIŞI KAYBETTİGİNDE ÇOK AGLADI BU BENİ BİRAZ ÜZDÜ  :( NEYSE KONU NERDEN NEREYE GEÇTİ YAŞAR SIÇRAMA, KISACASI BEN 207 GT DERİM ...AOC, HALİL KERDEŞİM ÜZGÜNÜM YAPACAK BİRŞEY YOK :)

BU ARADA BİZDE DENEMEK İSTERİZ 106  GTİ LERİ ...
Çevrimdışı esrefyilmaz Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı esrefyilmaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eylül 2008 Saat 17:59
HER TÜRLÜ 207 GT
EŞREF YILMAZ 34 YJ 0425 İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eylül 2008 Saat 13:22
Orjinalini yazan: aoc aoc Yazdı:

Haşim Abi biz denedik ve atmosferik motorun önünde saygı ile eğildik, ha arkadaşlardan inanmayanlar olabilir diye ben diyorum stock 207 GT varsa getirsinler deneyelim, bahsı geçen araçta chip bile yok ve araç yürümez denen 206 gti...

06 GTJ 07 Bizimle Yuvaköy'e gelenler aracı iyi bilir ;)
06 gtj 07 aracı ılk yapan bızız karapurcekte herkes bılır ılk benım ondan 8 mıyarlık tesısatım calındı aktepede on kaputu sıyahtı ben ılk yaptıgımda soktum metalık seytan kırmızısı gecer ruhsatta rengı en son gordugumde jantları sokmustu yenı sahıbı bendekı jantları cok canlıydı turkmodda resımlerı var googleye 06gtj07 yazın bakın
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 09:52
Orjinalini yazan: UmutGTi UmutGTi Yazdı:

Orjinalini yazan: STARBURAKS STARBURAKS Yazdı:

Orjinalini yazan: UmutGTi UmutGTi Yazdı:

Orjinalini yazan: sinan vts sinan vts Yazdı:

ya zaten turbo bı motorla atmosferık karsılastırılmaz

neden ???
ne demek neden ?

Bisiklet ile Scooter bir mi ? Wink

o zaman hiç bir karşılaştırma yapılamaz ,, ne 206 RC vs. 207 RC ne eski cooper s vs yeni cooper s ve de type r hiç biriyle karşılaştıralamaz falan.Her türlü karşılaştırma olur ben nedeni o yüzden yazdım,, sonuçta 207 GT 206 GTi ın yerini alan bir araç karşılaştırılması çok doğal...
207 GT, 206 GTI nin yerini almış olsada motor sistemi farklı biz kaput altı karşılaştırılması yapılması mantıklı değil diyoruz...Sen model dizayn yenilikleri gözü ile bakıyorsun...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 04:42
estafurullah bilader olur mu ya biz arabadasız :):) hehe su saatte 2 sohbetin tuningin belini bükmüşüz :D
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aoc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 04:30
Senin aracının dolu olduğunu biliyorum, stand arabasıydı yanlış hatırlamıyorsam, bi iddia yok, sadece başlık açılmış ve ben denediğimizi; 206'nın her durumda daha iyi olduğunu söylüyorum... Mutlu'nun arabasına gelince o araç stock değil, şimdi satıyormuş aracını boşaltmış ve tüm bildiğim bu ama ne kadar boş bile olsa en azından bi chip vardır ;) Sana uydurma konuşuyorsun demedim, sende-bende uydurma konuşmuyoruz sadece ben gözümün gördüğünü size aktarıyorum ama klavyeden pek açık olmuyor (yazı dili ile konuşma dilinin bir olmaması) ortada bi problem yok, kırıcı bi kelam ettiysem affola ;)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 04:24
PEKİ BEN UYDURMA MI KONUSUYORUM BENİM ARACIM STOCK DEGİL BUNU ARACIMI BİLEN HERKEZ BİLİR AGZINA KADAR YÜKLÜ BİR ARAÇTIR KİMSEYE KAFA TUTMUYORUM ARACIM YÜK LÜ DİE DENERİM AMA BURDA İDDAMDA YOK 207 GT ALIR YA BEN ALIRIM DİE MUTLUNUN ARACININ DOLU OLDUGUNU BİLMİYORDUM
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aoc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 04:21
garaboy, uydurma konuşmuyorum servise geldi araç bizde denedik ve aldık ve bunu defalarca yaptık, ciddi anlamda stock bi GT varsa gelsin ;) Senin RC ile bnm gti'ı deneriz bak o olur :)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 04:10
vallah mutlu ile bayadır görüşmüom bir tane daha var oda oynamalı sanırım hiç olmadı boluda bulusuruz :):) RC lerler video yaparız ne yapalım :) tünele dogru
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aoc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 04:08
Mutlu'nun araba stock mu ? Ben onu boş olmayan bi araç olarak biliyorum, satacağı için bişeyleri sökmüştü en son duyduğum bu, stock olduğuna seninde inandığın bi araçla deneyelim ;)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 03:56
TAMAM OLUR YARIN KONUSURUM MUTLUYLA BİZİM
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı aoc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 03:55
garageboy, çok güzel olur, video falan da çekeriz, roll da yaparız, drag da... Bi' an evvel yönlendirirsen çok iyi olur, arkadaşım Kıbrıs'a gidecek arabayla 1-2 hafta zaman var, rakip bulman için yeterli bi süre ;)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2008 Saat 03:54
Orjinalini yazan: 306TT 306TT Yazdı:

20t rc

CryCry 206 207 Mİ ABİ
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 1238 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5665 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1231 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 958 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 732 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2790 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1134 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1917 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12807 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 757 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 554 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 521 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 559 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 566 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 865 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 704 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16124 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5592 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1934 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 540 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
Mustafa1923 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Musta08 1
mryldz 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English