Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Dizel Aracımıza Benzin Koyulmuş!
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dizel Aracımıza Benzin Koyulmuş!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Platinium Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ekim - 1986

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Platinium Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2011 Saat 23:08
Orjinalini yazan: Özgür Özgür Yazdı:

Orjinalini yazan: Platinium Platinium Yazdı:

enjektörler değişecek kesinlikle.
filtrelerde değişcek.hortumlar değişcek.depo sökülüp temizlenecek.
2 ye yakın bir masraf çıkar tahminimce.fiş duruyorsa istasyona gidin.anlatın durumu.kabul edecekler..
shell in politikası güzel Allahtan.yakıtla alakalı sorun olunca karşılıyorlar.ödüyorlar yani.tabi istasyon sahibinede bağlı. çok geçmiş olsun.

Ustam naptın sen ya :) hemen enjektörleri değiştin bu söylediklerinle 2 'yede çıkamaz :) gerek yok enjektörlere falan araç şuan çalışır durumda daha fazla çalıştırmadan depo boşalır sistemdeki yakıt boşalır mazot filtresi değişir depo  yeniden ağzına kadar fullenir daha fazla bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum benzin sisteme öyle çokta zarar vermez.

sen benzinle mazotun arasındaki yanma derecesi farkını biliyor musun?
yani mazot kaç derecede, benzin kaç derecede yanıyor biliyor musun?
mazot daha düşük sıcaklık ister, benzin daha yüksek sıcaklık...
mazotlu arabaya benzin koyunca ve bu benzin devir daim yaparsa bu söylediğim parçalara ne olur düşün bakalım. çokda zor olmasa gerek düşünmen :)

bu arada enjektörlerin tanesi en son hatırladığım kadarıyla 250 tl idi. diğer filtreleri ve servis işçiliğini depo sökülmesi ve temizlenmesini saymıyorum bile. uydurmuyoruz yani burda.

araç benzinle kullanılmış gözüküyor.umarımki kullanılmamıştır.
kullanıldıysa eğer bu faturaya (yetkili servis için konuşuyorum) hazır olun. ki zaten istasyon karşılayacak. rahat olun. tekrar çok geçmiş olsun.

Özür dilerim ben bu söylediklerinizin hiç birini bilmiyordum liseyi tekstil, yüksek okuluda marangoz okudum.

Düzenleyen Platinium - 18 Ekim 2011 Saat 23:09
Çevrimdışı Özgür Açılır Kutu Gör
3. Vites
3. Vites
Simge
07 - Şubat - 1982

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Özgür Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2011 Saat 23:14
:)) güya laf atıyorsun bana ama durumu anlatayım ;

kardeşim burası paylaşım yeri. birbirimizle bilmediklerimizi paylaşmak için burdayız zaten.
bende makine mühendisi değilim zaten. merak etme :)
sadece bildiğim doğruları paylaşıyorum burda. hepsi bu. kimseyi üzmek rencide etmek değil amacımız.
ve konuyu açan arkadaşımızada yardımcı olmak. herkese iyi geceler
206 feline 1.4 hdi 2006
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2011 Saat 23:21
Zaten işin maliyetini Shell'in her türlü karşılaması gerekiyor. Cebimizden verecek değiliz. Bizi zora sokabilecek tek durum fiş yok. Ya almamışız ya da biryere atmışız. Fakat banka kayıtları üzerinden işi zorlayacağız.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2011 Saat 23:23
Kimsenin kimseyi rencide etmek gibi bir derdi yok bundan emin olabilirsin Özgür arkadaşım.Birbirimizle bildiklerimizi paylaşmak için burdayız bilmediklerimizi paylaşmak için değil.Herkes istediğini yazmakta özgür tabi ama sen biraz iddaalı girmişsin platinium arkadaşımında benimde dikkatini çekmiş yazdıkların bizde bunu belirttik sadece sataşma laf atma olarak algılamamak lazım böyle şeyleri.
Çevrimdışı I Love My Pug Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Haziran - 1985

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı I Love My Pug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2011 Saat 23:40
Orjinalini yazan: Berkay Berkay Yazdı:

Zaten işin maliyetini Shell'in her türlü karşılaması gerekiyor. Cebimizden verecek değiliz. Bizi zora sokabilecek tek durum fiş yok. Ya almamışız ya da biryere atmışız. Fakat banka kayıtları üzerinden işi zorlayacağız.

Kredi kartıyla aldınız ozaman benzini, pos fişi olmasa bile hem dediğin gibi bankadan çıkartılı hemde o pompaların başında fiş kesilen cihazında illaki kaydı vardır oradan da öğrenilir hadi hiç biri olmasın kamera kaydı illaki vardır :)
306 GTI - 2.0LT 200 HP
"Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" Daniel Dumoulin
0507 750 39 37
Çevrimdışı emrnl Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
15 - Ağustos - 1990

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı emrnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2011 Saat 23:49
arkadaşım bende aracımı ilk aldığım zamanlar benzin yerine mazot koymuşlardı.aracı çalıştırdım biraz gittim çekiş düştü ve sonra stop etti çalışmadı. arkadaşın başınada daha önce geldiği için benzinden olduğunu tahmin edip istasyona döndük.çöpü karıştırıp fişi bulduk. plakam ve altın motorin yazıyordu.fişi hemen aldık sonra benzinlikten bi kaç yetkiliyide alarak aracı itekleyerek benzinliğe getirdik.sonra pompacı usta getirdi depo tamamen temizlendi.o gün problem olmadı.1 hafta sonra araba çekişten düştü yine gaz yememeye başladı.hemen yetkili servise götürdüm aracımı ve geçen hafta olanları anlattım.sorunun benzin yerine mazot konulduğu için olduğu kesinleşti ve enjektörler ve biçok ateşleme aksamı değişti.2 yıl önce 570 tl tuttubenzinliği aradık ve faturayı onlar adına kestirmemizi söylediler. bizde öyle yapıp faturayı ödedik. sonra faturayı benzinliğe götürdük ve biz böyle bişey söylemedik dediler. biraz tartıştıktan sonra babam ve avukat arkadaşını alarak istasyona gittik.yaptığımız konuşmadan sonra kuruşu kuruşuna ödediler. keşke o akşam onların çağırdığı ustaya değilde çekici çağırıp yetkili servse götürseydim.çünkü sonraki gittiğimde bizden sonraa olmuş olabilir diye baya itiraz ettiler. bu arada benzinlik antaresin altındaki bp istasyonuydu.problem olmaz diye düşünme vaktin varken aracını kontrol ettir ve servis tutanağına yakıttan dolayı oluşan hata notu düşsünler. ileride çıktığı zaman daha çok problem oluyo.geçmiş olsun
206 colorline 2001
Çevrimdışı zavur Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
Forumdan Banlandı...

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zavur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2011 Saat 23:57
Shell in bunu ödemesi lazım fişi çıkart shell e yit derim Sırıtma
Çevrimdışı Platinium Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ekim - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Platinium Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2011 Saat 00:27

kardeşim burası paylaşım yeri. birbirimizle bilmediklerimizi paylaşmak için burdayız zaten.
sadece bildiğim doğruları paylaşıyorum burda. hepsi bu. kimseyi üzmek rencide etmek değil amacımız.

Laf atmak değil arkadaşım bana dalga geçer gibi onu biliyomusun bunu biliyomusun diye soruyosun
dizel düşük sıcaklık ister,benzin yüksek sıcaklık ister  diyosunya aslında sen bilmiyosun

dizel 650 benzin ise 250 derece civarında tutuşur bunlar yanmanın olabilmesi için gereken  sıcaklıklardır,yanma odasında 750-800 derece olan sıcak havaya püskürtülür dizel yanma sonrası sıcaklığı sen düşün artık.
Çevrimdışı MaximuS Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

15 - Şubat - 1983

Yaşı : 41
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MaximuS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2011 Saat 03:44
Orjinalini yazan: Platinium Platinium Yazdı:

Laf atmak değil arkadaşım bana dalga geçer gibi onu biliyomusun bunu biliyomusun diye soruyosun
dizel düşük sıcaklık ister,benzin yüksek sıcaklık ister  diyosunya aslında sen bilmiyosun

dizel 650 benzin ise 250 derece civarında tutuşur bunlar yanmanın olabilmesi için gereken  sıcaklıklardır,yanma odasında 750-800 derece olan sıcak havaya püskürtülür dizel yanma sonrası sıcaklığı sen düşün artık.
arkadaşlar, ortalığı karıştırma gibi bi niyetim yok. benim de bildiklerim özgür arkadaşımın bildikleriyle ters düşüyor. dizel motor prensibi yakıt hava karışımını sıkıştırıp patlatmaktan ibarettir. dikkat ediniz yanma değildir. o yüzden çok yüksek bi basınç (hatta dizel araçların tork yüksekliği de burdan gelir) ve patlamaya bağlı olarak yine çok yüksek ısıyla çalışır. Ve bundan dolayı dizel motorun ilk çalışmasında ısıtma bujileri devreye girer ki, soğuk motorda sıkırtırma ve patlatma için ideal ısıya ulaşılsın...
ama benzinlide böyle bir durum yoktur. normal buji, mutfaktaki tüplü ocaklardaki bulunan elektrikli çakmak vazifesini görür, benzin yanar....
kısacası dizel motor benzinli motora göre çok çok daha yüksek ısıda çalışır. yeterince açıklayıcı olmuştur umarım.Handshake
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2011 Saat 07:45
Arkadaşlar tartışmayalım lütfennnnn.

Berkay geçmiş olsun kardeşim.

Yapılacak en mantıklı şey kendiniz hiç uğraşmadan Kaskonun çekici hizmetinden faydalanarak aracı yetkili servise götürün. Sizde elinizde istasyondan alınmış fiş mevcutsa (Yoksada istasyonda bulunan fiş dökümlerinde bu mevcuttur merak etmeyin) bununla Shell e başvurarak hasarınızın karşılanmasını talep edin. Shell gerekli bütün işlemleri yapacaktır çünkü büyük firma olduklarını göstermek için herşeyi yaparlar...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2011 Saat 09:52
arkadaşlar yok dizel şu sıcaklıkta yanar yok benzin bu sıcaklıkta yanar. berkay onu öğrenmek istemedi ki sizlerden. sadece ne yapayım istasyon karşılarmı onarımı nasıl olur tarzında sorular sormuş. bırakın karışımları yanmaları enjektörleri. sanırım bu konuda bilginiz yüksek ozaman açın ayrı bi konu orada paylaşımda bulunun bizde okuruz ve sayenizde bilgi edinmiş oluruz.
Çevrimdışı eserxxx Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı eserxxx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2011 Saat 02:17
Aynı olay babamın başına geldi, hatta yine shell istasyonunda oldu :)  içine konan benzini çekemedik hortumla falan, benzin istasyonunun müdürü depoyu fulletti, herhangi bir sorun olursa karşılamaya söz verdi, ancak bir problem çıkartmadı. 
PEUGEOT 307 2.0 XT HDI
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2011 Saat 11:44
berkaz normalde pompadan yazar kasa fişi veriyorlar, bildiğim kadarı ile bu fişlerin bir nüshası sana veriliyor diğeride işletmede kalıyor. eğer biraz uğraşırsan diğer nüshasında sana verilenin aynısını bulabilirsin. diğer nüshasını saklamak zorundalar yoksa maliyeye nasıl hesap verecekler,
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Çevrimdışı fTh206 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
15 - Haziran - 1991

Yaşı : 32
Aracı : Honda
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı fTh206 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2011 Saat 12:09
Orjinalini yazan: Berkay Berkay Yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Babam, mazot almak için Shell istasyonuna girmiş. Her zamanki gibi Euro Dizel diye vurgulamış. Ardından araçta kasma ve arıza lambası problemi yaşadık. Mazot filtresine su karıştığına dair hata aldık. Ancak sonradan anladık ki araca mazot yerine benzin koyulmuş. Depo bildiğiniz benzin kokuyor. Hortumla depodan çektik, ve gerçekten araca benzin koyulmuştu. Pompaların uçları farklı diye biliyorum. Hadi bunu geçtim deponun içinde kocaman euro dizel yazıyor. Koskoca SHELL'in pompacısı böyle bir hata nasıl yapabilir?
Aracımızı bu durumdan kurtarmak için neler yapabiliriz? Nasıl bir onarım yapılması gerekir?
Saygılar..

(Araç 2005 307 1,4HDi)
mraba bizim bi akrabanında aracı benzinliydi onada dizel koymuşlar benzin istasyonunu hatırlamıyorum ama firma herşeyi üstlenmişti tüm ücretleri istasyon karşılamıştı vede araç servisteykende bi tane renault clio vermişlerdi bence sende git benzin aldığın yere durumu anlat çünki suç onlarda...
HONDA CİTY 1.4 ES
İ-VTEC
2010 CVT OTOMATİK
Çevrimdışı sedataksu Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
21 - Eylül - 1978

Yaşı : 45
Aracı : C4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sedataksu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2011 Saat 15:07
Dizel araca benzin konulmuş bende arcımın yakıtına bir kaç sefer benzin kattım bi sıkıntı yaşamadım.Bence o kadar korkulacak bir şey olamyacağını düşünüyorum.Öncelikle yakıt konulmadan önce depoda ne kadar mazot vardı ve ne kadar benzin alındı.Daha sonra ne kadar yol yapıldıktan sonra farkedildi.Eger depo boş değil ve çok kilometre yapılmadıysa depo boşaltılıp mazotla fullenip kullanıldığı taktirde önemli bi sorun çıkaracağını düşünmüyorum.Mazot filresi değiştirilip yakıtada würt katkı katılıp kullanılabilir.Birde aracı bir miktar devirli kullanın.Ayrıca enjektör değişimi o kadar ucuz değil enjektör takımı dizelde 1500 2000 lira enjektörler bozulursa mazot pompasındada sorun oluşur o dahada pahalı.Yanlız şunu belirteyim benzinli araca mazot konursa eger bu kadar ucuz atlatılamıyabilir.Nacizane fikrim.
2011 C4 VTRPK MCP
İstanbul Kartal
Hızlı gidip geçmiş olsun diyeceklerine yavaş git hoşgeldin desinler...
* 28 ÇOTANAKLAR *
Çevrimdışı muzaffer Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
02 - Haziran - 1987

Yaşı : 36
Aracı : 407 exective black cd 2007
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muzaffer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2011 Saat 01:07
Geçmiş olsun Berkay. Bu kadar yorum yapılmış açıklayıcı olmuştur sanırım.
407 Executive Black CD 2007
Çevrimdışı feline Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı feline Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2011 Saat 10:22
sonuç ne oldu acaba? onu merak ettim .konuyu açan arkadaşımız neler olduğunuda yazarsa :))
206 1.4 hdi feline 2006 model

EDİRNEDEN KARSA,JAPONYADAN RUSYAYA BİZE HER YER TRABZON
Çevrimdışı AS055 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
05 - Ocak - 1987

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı AS055 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2011 Saat 10:29
kardes aynı hayatı bende de yaptılar. allahtan abimin arabasıydı :D depodaki bütün yakıtı cektiler yakıtımı fullediler. butun masraflarımı karsıladılar...

İstasyonun hatası. Karşılamak zorunda
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ekim 2011 Saat 11:58
Orjinalini yazan: feline feline Yazdı:

sonuç ne oldu acaba? onu merak ettim .konuyu açan arkadaşımız neler olduğunuda yazarsa :))
Shell genel merkezden sonuç bekliyoruz. 48 saat içinde dönülecekti, 4 gün oldu hala tık yok. Yorum yapmıyorum bu konuda..
Çevrimdışı Yunusemreyet Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Yunusemreyet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağustos 2016 Saat 23:00
Arkadaşlar dün başıma gelen olayı anlatayım . Pegout 206 dizel sahibiyim . Aracımda çeyrek depodan az mazot vardı , arkadaşımın düğününe yetişecektim biraz daha mazot alayım dedim opete yanaştım , pompacı araca mazot yerine benzin koymuş , farketmedim yürüdüm 30-40 km gittim herhangi bir problem olmadı , ancak düğün bitti aracıma bindim çalıştırırken zor çalıştı , düzgün çalışan araba bir anda iki üç marş yaptığımda çalıştı , fişe bir baktım basmış benzini . 12.50 litre 97 oktan benzini basmış pompacı . Daha sonra aracı kullanmadım Çeke çeke benzin istasyonuna götürdük . İstasyondaki yetkililer aracı sanayiye götürdüler , depoyu tamamen boşalttılar , şamandırayı da Balata spreyi ile temizlediler daha sonra depoya mazot koyup aracın motor kısmından mazot gelene kadar elle pompaladılar , mazot filtresini değiştiler daha sonra arabayı çalıştırdılar . Araç düzgün bir şekilde çalıştı , şu an kullanıyorum aracı hiçbir sıkıntı gözükmüyor . Acaba sıkıntı çözülmüşmüdür , başka birşey yaptırmak gerekir mi , yardımlarınızı bekliyorum hayırlı akşamlar .
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 1223 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5661 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1231 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 957 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 732 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2789 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1134 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1916 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12804 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 755 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 554 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 521 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 559 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 566 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 864 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 702 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16124 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5589 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1934 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 536 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
mryldz 1
feyyazbugan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English