Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >Aracınız Hakkındaki Tüm Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ankara özel servis tavsiye
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ankara özel servis tavsiye

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı safakhan Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 41
Aracı : 2012 508 SW
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı safakhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ocak 2016 Saat 23:49
Bir daha ki değişimde 5000 Km sonra  0W30 koydurcam. 
Batmayan Güneş Var mı ki?
Atmayan Şafak Olsun...
Çevrimdışı maverick_46 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maverick_46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2016 Saat 17:31
Herkese merhaba,

Ben de geçen sene 0 km aracımı satıp idare etsin diye bir arkadaşdan 2003 model peugeot 206 aldım. Ben servis tavsiyesi yapmayıp Genç Doğanlarla başımdan geçenleri anlatacağım.
Arabam geçen sene şubat gibi hararet yapmaya başladı. Ankaranın yabancısı olduğum için internetten araştırıp genç doğanlara gittim. Götürdüm üst kapak contasını değiştirdiler bu araba conta yemiş diye. Süleyman usta, onur usta falan hepsiyle tanıştım. Bu arada motor yağı, benzin filtresi, hava filtresi falan derken 1000 TL ye yakın para bayıldım. Yine gidiyorum ufak ufak işleri de yaptırıyorum o esnada. ama araba 2 güne bir hararet yapıp duruyor.Ve üstelik bir de motorun ordan yağ akıtmaya başladı arkadaş.benim araba 1 haftaya yakın yattı orda. Motor strokunun biri eğri dediler ondan yapar dediler, öyle dediler böyle dediler, gel babam git babam ben 3 güne bir sanayiye gidiyorum. En sonunda 3. defa üst kapak manşonunu değiştirdikten sonra bir daha yağ akıtmaz dediler ki yine akıttı. Memlekette ustam var aradım yağ akıtıp duruyor dedim. Motor kolay kolay yağ akıtmaz egzantirik keçesindendir o kesin başka yerden olmaz dedi. Geliyorum onur ustaya diyorum yok diyor keçeye baktım kaçırmıyor dedi. Velhasıl motorda çatlak var sökeceğiz çatlak kontrolüne göndereceğiz 2000 daha hazırla dediler. Lan arkadaş motor nasıl çatlar yav diyorum dinletemiyorum. Aldım arabayı bir kaç yere sorayım dedim. Arkadaşın dayısı vardı ona götürdüm renault servisi şaşmazda. Bırak arabayı bakayım dedi. Adam 3 saat sonra aradı keçeden kaçırıyor diye.150 TL falan mı aldı 200 mü o kadar bişeydi.Hatta genç doğanları da tanıyor şaşmaz da olunca hepsi, aramış onlara sormuş bakmadınız mı keçeye diye. Yok o arabanın motor inecek başka yolu yok demişler.
Velhasıl ordaki doğan usta anladığım kadarıyla temel arızaları biliyor ama detaylı arızalarda akıl yürütemiyor. Süleyman ustaya sorsan doğanın ağzında konuşuyor kendi doğru düzgün bakmıyor, ona güveniyor.
O günden sonra da güvenip gitmedim genç doğanlara. Diyeceğim odur ki özellikle masraflı arızanız varsa ya da öyle görünüyorsa sakın bir ustaya takılıp dediğine inanmayın. Bir kaç usta dolanıp iyice arızadan emin olun. Yoksa benim gibi hararet yapıyor diye gidip yağ damlatıyor bu araba deyip motorunuzu sökmeye kadar götürürler bu işi...:).

Şimdi de geçen hafta arabanın yağını değiştirdim motor arıza lambası yanmaya başladı. Bir kaç usta dolanacağım bakalım...:)
Çevrimdışı sonerkyl Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Yaşı : 39
Aracı : Scenic 2.0 16v
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2016 Saat 17:39
valla Allah öyle ustalara düşürmesin hocam zor işler aynı bende geçen sene silindir kapak contasını değiştirdim. triger devirdaim filtreler yağlar - keçeler felan filan 900 tl tutmuştu. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
Renault Scenic 2.0 16v (2000)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Kötü Araç Yoktur. Bakımsız Araç Vardır.
Çevrimdışı mimit Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 308 & 406
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mimit Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şubat 2016 Saat 23:56
Bildiğim kadarıyla Genç doğanlarda doğan usta diye bir usta yok,bu benim 4.Peugeot um,0 aldığım aracı bile yağ bakımından alıp genç doğanlara gidiyordum koydukları yağı değiştirmek için,şimdiye kadar neredeyse nokta atışı ile ilerliyor Onur usta şimdide bir 406 topluyoruz yapılan işlerde bir sorun yok şükür. kişiye kefil olmak doğruda gelmiyor çok, ben işe bakıyorum,işlerimde yürüyor, burada adı geçen bazı servislerde de daha önceden kendim bizzat sorun yaşadım, kişiye göremi yürüyor bu işler nedir anlamadım gitti,yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maverick_46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2016 Saat 09:35
günaydın onur da olabilir doğrudur karıştırmış olabilirim. Bir çocuk babası evli 30 yaş civarında.Süleyman usta var, kardeşi de selim di galiba. Süleyman ustanın oğlu da ersin di galiba adı. Valla benim başımdan böyle geçti arkadaşlar. Kimseye gitmeyin demem ben az çok arabadan anladığım için biraz ince eleyip sık dokurum. Ben kötüler demiyorum son yaptıkları çok acemice geldi bana. Araştırın arkadaşlar öyle çok büyük arıza göründüğü zaman tek bir ustaya bağlı kalmayın yani
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maverick_46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2016 Saat 09:37
zaten onur diye başlamışım yazıma doğan diye devam etmişim. Nerden çıktıysa doğan..:)
Çevrimdışı Efe-Pöjo Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 207 1.4 16v trendy lpg
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Efe-Pöjo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2016 Saat 12:44
Orjinalini yazan: maverick_46 maverick_46 Yazdı:

günaydın onur da olabilir doğrudur karıştırmış olabilirim. Bir çocuk babası evli 30 yaş civarında.Süleyman usta var, kardeşi de selim di galiba. Süleyman ustanın oğlu da ersin di galiba adı. Valla benim başımdan böyle geçti arkadaşlar. Kimseye gitmeyin demem ben az çok arabadan anladığım için biraz ince eleyip sık dokurum. Ben kötüler demiyorum son yaptıkları çok acemice geldi bana. Araştırın arkadaşlar öyle çok büyük arıza göründüğü zaman tek bir ustaya bağlı kalmayın yani
geçmiş olsun fakat arabadan az çok anlıyorum demişsiniz de aklınıza böyle bir durumda ilk gelmesi gereken ya keçedir ya da ya da filtre kabıdır. ustalar çok cin olur karşı tarafı şöyle bir süzer hatta biraz da kibar konuşursan .. verir çoskuyu motoru indirmeye kadar ikna etmeye çalışır, ben ustaları tanımak için ilk gittiğim yerlerde  saf ayağına yatıp basit sorular sorup verdikleri cevaplara göre tanımaya çalışırım, demem o ki ustalar kişiye göre farklı karakter gösteriyor dikkatli olmak lazım.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maverick_46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2016 Saat 13:11
Doğrudur aklıma geldi benim onlar. Ben normalde yetkili servise bile gidiyorken dururdum arabanın yanında takip ederdim yaptıklarını. Ama keçe felan hepsine baktım oralardan kaçırmıyor motor çatlak, başka yolu yok deyince bana, güvendim ben de. Gidip geliyorduk ya sürekli çay ikram ediyorlar, yemek ikram ediyorlar. Güveniyorsun iyice adamlara.Bırakıyordum arabayı 2 gün sonra bitti gel diyorlardı..:). Bilmiyorum belki de gözünden kaçtı günahını da almak istemem adamların. Ama ciddi ciddi motoru indirtecektim vallahi. Benim merak ettiğim, bir gün uğrayıp da sorayım diyorum hatta, motoru gönderdin çatlak çıkmadı, benden motor sökme, takma, işçilik parası isteyecek miydin yine de diye soracağım...:)
Çevrimdışı bthnyvs Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : PARTNER TEPEE
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı bthnyvs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şubat 2016 Saat 22:13
Ankarada aksu peugeot üstüne özel servis yok yaptığım kazadan sonra tek tesellim ustayı tanımam oldu işlerini çok iyi yapıyorlar hemde öyle abartı fiyatları yok hakkı neyse o.
GAZLA İBRE DEĞİŞİR DİREKSİYONLA YETENEK GELİŞİR...
Çevrimdışı mistercasper Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 35
Aracı : pejo 407 executive black
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Nisan 2016 Saat 13:53
407 1.6 hdı baskı balata ve volant değişimi için özel servis tavsiye edecek arkadaş var mı???
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Nisan 2016 Saat 15:18
sitedeki tavsiye edilen servislerden bir kaçını aradım.
 genç doğanlardaki arkadaşla telefon görüşmemiz gayet güzel geçti teldeki arkadaş yapılacak işlemleri olaya hakim bir şekilde anlattı ve ekstra olarak karşılaşılması muhtemel bir iki problemide belirtip baskı balata volant, debriyaj bilyesi, şanzıman yağı, aks keçeleri için 1050 tl fiyat verdi siteden aradığımı söyleyince 350 tl işçilik yerine 300 tl fiyat verdi... ekstra olarak debriyaj çatalı ve bişey hortumuydu galiba onun değişmesi durumundada artı 100 tl dediler yani toplamda 1550 tl fiyat verdiler...

ikinci olarak Aktaş pejoyu aradım oradaki arkdaşta gayet işin ehli biriydi ve aracımın şase nuarasını aldıktan sonra 840 tl debriyaj ve volant artı 40 tl keçeler artı 40 tl şanzıman yağı artı 250 tl işçilik ile 1170 tl 70 tl iskonto yaptı ve 1100 tl fiyat verdi debriyaj çatalı gibi ekstralar çıkmaz ama çıkarsada 100 tl gibi bişey olur dedi 

üçüncü olarak bir çok arkadaşın tavsiye ettiği öz simge pejo yu aradım telefonu açan arkadaşa durumu izah ettikten sonra arkadaş pek anlamıyor olacak ki ustaya seslendi ustanın ise araç 90 lıkmı sorusu zaten beni benden aldı :) 407 de 90 lık yok 110 luk dedim, cevaben oynar merkezli volant çıkarsa 2000 tl, sabit çıkarsa 1700 dedi... yine ustanın 407 nin volantının hareketli olduğunu bilmemesi ve sallama bir fiyat vermesi ile öz simge pejoyu eledim...

birde erkay pejoyu aradım oradaki usta şuan çok yoğunum size dönüş yapacağım dedi ve şase numaramı aldıktan sonra relefonu kapattık oradan fiyat gelirse yine bilgilendirmek için buradan yazarım...
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Nisan 2016 Saat 15:23
Orjinalini yazan: mistercasper mistercasper Yazdı:

sitedeki tavsiye edilen servislerden bir kaçını aradım.
 genç doğanlardaki arkadaşla telefon görüşmemiz gayet güzel geçti teldeki arkadaş yapılacak işlemleri olaya hakim bir şekilde anlattı ve ekstra olarak karşılaşılması muhtemel bir iki problemide belirtip baskı balata volant, debriyaj bilyesi, şanzıman yağı, aks keçeleri için 1050 tl fiyat verdi siteden aradığımı söyleyince 350 tl işçilik yerine 300 tl fiyat verdi... ekstra olarak debriyaj çatalı ve bişey hortumuydu galiba onun değişmesi durumundada artı 100 tl dediler yani toplamda 1550 tl fiyat verdiler...

ikinci olarak Aktaş pejoyu aradım oradaki arkdaşta gayet işin ehli biriydi ve aracımın şase nuarasını aldıktan sonra 840 tl debriyaj ve volant artı 40 tl keçeler artı 40 tl şanzıman yağı artı 250 tl işçilik ile 1170 tl 70 tl iskonto yaptı ve 1100 tl fiyat verdi debriyaj çatalı gibi ekstralar çıkmaz ama çıkarsada 100 tl gibi bişey olur dedi 

üçüncü olarak bir çok arkadaşın tavsiye ettiği öz simge pejo yu aradım telefonu açan arkadaşa durumu izah ettikten sonra arkadaş pek anlamıyor olacak ki ustaya seslendi ustanın ise araç 90 lıkmı sorusu zaten beni benden aldı :) 407 de 90 lık yok 110 luk dedim, cevaben oynar merkezli volant çıkarsa 2000 tl, sabit çıkarsa 1700 dedi... yine ustanın 407 nin volantının hareketli olduğunu bilmemesi ve sallama bir fiyat vermesi ile öz simge pejoyu eledim...

birde erkay pejoyu aradım oradaki usta şuan çok yoğunum size dönüş yapacağım dedi ve şase numaramı aldıktan sonra relefonu kapattık oradan fiyat gelirse yine bilgilendirmek için buradan yazarım...

aldığınız ilk iki fiyat normal tabi sizin aklınıza hangisi yatarsa aynı ustandan memnun olanda var memnun olmayanda hayırlısı diyelim hakan peugeot tan birde parça fiyatı alın hocam orada taksitte yapıyorlar orjinal volant+baskı balata seti ortalama 800 ile 1000 tl arası fiyat verirler. tabi daha uygunada bulunabilir. iyi araştırmak lazım. 
Peugeot 106 1.4 (1997)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Nisan 2016 Saat 15:45
hocam ben aktaş pejoyu tercih edeceğim galiba çünkü arada 300-400 tl gibi bir far var... hakan pejoyu bilmiyorum ama tavsiye ediyorsanız oraylada görüşebilirim
MODERATOR
MODERATOR
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sonerkyl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Nisan 2016 Saat 16:48

hocam ben aktaş pejoyu tercih edeceğim galiba çünkü arada 300-400 tl gibi bir far var... hakan pejoyu bilmiyorum ama tavsiye ediyorsanız oraylada görüşebilirim

hakan peugeot derken yedek parçacı hocam eger o tip parçaları kendiniz alırsınız daha uyguna gelir hemde taksitler alabilirsiniz  siz sadece aktaşa  işçilik verirsiniz.
Peugeot 106 1.4 (1997)
308 1.6 vti (2012)
206 1.4 FEVER (2007)
Çevrimdışı pekmez006 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pekmez006 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2016 Saat 14:53
Aktaş pejoya gitmeyinde nereye giderseniz gidin. 3 yıl evvel ilk arabam 307 di sinyal kolu arızalandı götürdüm 1 gün sonra arabayı almaya gittim bakfım sürekli arıza lambası yanıyor ulan buna noldu dedim bu ne hal dün yoktu dedim orayı iyi bi karıştırdım ki bi usta pıtadan döndü kaçdı. Her neyse sağlam bi elektronikçi buldum ve gittim şase yaptırmış gerzekler beyinde termostat arızası olmuş sağolsunlar 150 liraya 1000 tl lik sorunu Çözdüler. Aktaş pejo mu asla kaybolsam adres sormam kişiliksiz hepsi ustaların asla tavsiye etmem.
2008 wv golf 1.6 midline
2002 toyota corolla 1.6 sol h.b
307 xr 2003 gri 110 hp.
Çevrimdışı BLUE_HORSE Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Aracı : 407
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı BLUE_HORSE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nisan 2016 Saat 17:27
İyi günler arkadaşlar, foruma yeni katıldım bilgi ve tecrübenize ihtiyacım var. 407 1.6 HDI EXECUTİVE aracım var bildiğiniz bu araçlarda digital klima mevcut, benim sorunum ise şu. Klimayı çalıştırdığım esnada havalandırma fanı devreden çıktı ve şuanda hiçbir şekilde çalışmamakta, klima çalışıyor fakat fan çalışmamakta, daha önce biri iki kere durmuş ardından çalışmıştı şu anda tamamen devre dışı kaldı, bu sorun ile ilgili Ankara da hangi sevis veya elktrikçiyi tavsiye edersiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.
Çevrimdışı conywolker Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Aracı : 307 XT PREMIUM
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı conywolker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2016 Saat 10:34
Yeni aldığım 307 aracımın triger-devri daim alternatör kayışı ve bilyalar için 4 yerden fiyat aldım,
Diğelerinin isimlerini vermeyecem en son Aktaş pejo da karar kıldım diğerleri ile arasında 150 TL lik bir fark vardı. Aracı aldım gayet güzel sıkıntısız bir şekilde yapılmış.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nisan 2016 Saat 20:12
Çarşamba 407 aracımın debriuaj ve volant değimşimi için en uygun fiyat veren aktaş pejoya gittim öğleden sonra 12.30 gibi başladılar ve akşam 19.00 gibi işlem.tamamlandı. Açıkçası ustaları pek beğenmedim pek işten anlamayan bi halleri vardı söküp geri toplarken çok uğraştılar ayrıca küçükte bir parçayı kırmışlar kaynak yaptırıp getirdiler falan. iş bittikten sonra aks keçelerinden birinden yağ sızdığını farketti çırak. Ustaya sessizce söyledi ama.usta hiç çaktırmadan aracı toplamaya.devam etti sonra ben burdan yağ kaçırıyor değişmediniz mi keçeleri.dedim ustada yok değişmedşk dedi bende pazarlıkğa onlarda dahildi dedim zaten yağda kaçırıyor dedim o zaman sökelim tekrar falan yaptı yani ben başında olmasam o şekikde aracı bana teslim.edeceklerdi... Demem o ki aktaş pejo ucuz fiyat veriyor ama ağır bakım yada arıza için ben artık kesinlikle gitmem, yağ bakımı içşn falan ancak tercih.eedilebilir o da uugun fiyat verdijleri için...
Çevrimdışı pekmez006 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Aracı : 307
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı pekmez006 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2016 Saat 22:53

Çarşamba 407 aracımın debriuaj ve volant değimşimi için en uygun fiyat veren aktaş pejoya gittim öğleden sonra 12.30 gibi başladılar ve akşam 19.00 gibi işlem.tamamlandı. Açıkçası ustaları pek beğenmedim pek işten anlamayan bi halleri vardı söküp geri toplarken çok uğraştılar ayrıca küçükte bir parçayı kırmışlar kaynak yaptırıp getirdiler falan. iş bittikten sonra aks keçelerinden birinden yağ sızdığını farketti çırak. Ustaya sessizce söyledi ama.usta hiç çaktırmadan aracı toplamaya.devam etti sonra ben burdan yağ kaçırıyor değişmediniz mi keçeleri.dedim ustada yok değişmedşk dedi bende pazarlıkğa onlarda dahildi dedim zaten yağda kaçırıyor dedim o zaman sökelim tekrar falan yaptı yani ben başında olmasam o şekikde aracı bana teslim.edeceklerdi... Demem o ki aktaş pejo ucuz fiyat veriyor ama ağır bakım yada arıza için ben artık kesinlikle gitmem, yağ bakımı içşn falan ancak tercih.eedilebilir o da uugun fiyat verdijleri için...

Hocam değil yağ bakığım adres sorulmaz hastalık bi bulaşsın aracınıza görürsünüz benim hâlâ neden sinirli olduğumu :)

Düzenleyen pekmez006 - 23 Nisan 2016 Saat 22:53
2008 wv golf 1.6 midline
2002 toyota corolla 1.6 sol h.b
307 xr 2003 gri 110 hp.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mistercasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2016 Saat 15:42
Orjinalini yazan: pekmez006 pekmez006 Yazdı:

Hocam değil yağ bakığım adres sorulmaz hastalık bi bulaşsın aracınıza görürsünüz benim hâlâ neden sinirli olduğumu :)
hocam sormayın bugünde araç kardeşimdeydi beni aradı araban bi parça düştü diye Allah tan seyir halindeyken parçayı iyi farketmiş 15-20 cm uzunluğunda bir vida iki ucuda açık birinin baş tarafında somon var. neyse aracı yavaş yavaş sanayiye götürdü usta bakmış bulmuş ön taraftan direksiyon kutusunun oralardan demiş galiba sonra kontrol ederken başka bir yerde de iyi sıkılmamış bir vida bulmuş sağını solunu tekrar elden geçirip sıkmış... inşallah başka bir sorunla karşılaşmam gerçekten iyi usta bulmak çok zor adamların ihmali yüzünden çok büyük bir sıkıntıda olabilirdi... son sözüm aktaş pejoyu kimseye tavsiye etmiyorum...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 830 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5494 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1111 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 798 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 613 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2667 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1017 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1792 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12657 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 584 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 437 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 403 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 452 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 470 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 741 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 558 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16018 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5507 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1855 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 473 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
Mustafa1923 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Musta08 1
mryldz 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English