Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Nasıl Yapılır ? >306
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Angel Fara Yükseklik Ayar Motoru Takılması
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Angel Fara Yükseklik Ayar Motoru Takılması

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağustos 2011 Saat 22:32
Orjinalini yazan: forewer_fb forewer_fb Yazdı:

bana far aldırt dırtmayın arkadaşlar :)) bu arada ersin foto makinasının tarihini güncelleSırıtma

abi makina babamın şarjı bitmek üzereydiki ar arecele çektim :)) Sırıtma alalım abi sanada 260 tl
Çevrimdışı badcombatant Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
16 - Aralık - 1988

Yaşı : 35
Aracı : 307 XR 1.4 hdi
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı badcombatant Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 01:48
Eline emeğine sağlık AlkışAlkışAlkış
2004 1.4 hdi 307 xr
Çevrimdışı 106_arts Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Forumdan Banlandı.

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı 106_arts Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 02:55

cok guzel bi paylasm olmus ellerınze saglık

Çevrimdışı Platinium Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ekim - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Platinium Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 04:52
Ellerine sağlık Cem usta yapmışsın gene yapacağını angeller seninle çağ atladı :)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 08:42
Orjinalini yazan: Platinium Platinium Yazdı:

Ellerine sağlık Cem usta yapmışsın gene yapacağını angeller seninle çağ atladı :)

Sagolasın harbıden bıraz oyle oldu Göz Kırpma

Bırıne soruyorum dıyorkı suna oluyor buna olmuyor bılmemne. Pekı nasıl oluyor dıyorum bılmıyorum dıyor. Calısanını gordunmu dıyorum gormedım dıyor. E o zaman neye gore oluyor olmuyor dıyorsun??? Sırıtma  Bır muammadır gıdıyor. Bu ıs benım cozmemı beklıyormus Sırıtma Bır Allah ın kulunun bu ısle ugrasmaması bıraz ılgınc geldı yanı. Esasında cokta basıt yanı. Sadece bıraz kafa calıstırmak lazım...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 08:43
Orjinalini yazan: by_ersin by_ersin Yazdı:

bana far aldırt dırtmayın arkadaşlar :)) bu arada ersin foto makinasının tarihini güncelleSırıtma

abi makina babamın şarjı bitmek üzereydiki ar arecele çektim :)) Sırıtma alalım abi sanada 260 tl

O fıyata zam gelelı cok oldu Sırıtma Dovız ıyıce yukseldı Gülme
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 09:43
dimi bak ben onu unuttum :)Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 11:28

Resımlerın en altına farın gorunumlerınıde koydum merak edenler ıcın fıkır olusturması acısından...

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 11:38
Önce üstadımızda görelim de sonra nasipse yaparız. Telif için de bir kolaylık yapar artık.Göz Kırpma 

Orjinalini yazan: Menderes Menderes Yazdı:

Öncelikle farın hayırlı olsun. Ben taktırmadan işi neticeye kavuşturunda ben de ona göre yapayım diyeceğim ama ben şu an ayar motoru var mı bilmiyorum. İçeride ayar düğmesi var ama farın arkasında motor hatırlamıyorum. İftardan önce bakacağım. Varsa ve bendeki angelın arkası senin bahsettiğin gibiyse çok güzel olacak.

menderes abi cecoliyle senin angel farlar aynı. cecolinin yaptığı işlemi, cecoliden telifini istedikten sonra yapabilirsinKahkaha
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 11:40

Önce üstadımızda görelim de sonra nasipse yaparız. Telif için de bir kolaylık yapar artık.Göz Kırpma 

Öncelikle farın hayırlı olsun. Ben taktırmadan işi neticeye kavuşturunda ben de ona göre yapayım diyeceğim ama ben şu an ayar motoru var mı bilmiyorum. İçeride ayar düğmesi var ama farın arkasında motor hatırlamıyorum. İftardan önce bakacağım. Varsa ve bendeki angelın arkası senin bahsettiğin gibiyse çok güzel olacak.

menderes abi cecoliyle senin angel farlar aynı. cecolinin yaptığı işlemi, cecoliden telifini istedikten sonra yapabilirsinKahkaha

Ayarlarız abı ayıp ettın Göz Kırpma Ilk sayfaya farın gorunumlerınıde ekledım merak ettıysen bak...
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 11:49

ersin abi son fotoğrafta motoru komple çekerken göbeğini saklayamamışsın Kahkaha

illede fotoğraf makinası alacaksanız benimkiden alın kodak z915 pişman olmazsınız (:
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 12:03
 Sırıtma resimlere bakarken bende farkettim.. tüh göbekte çıkmış umarım kimse farketmez dedim ama sağol metin .. paparazzi gibisin abi Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 12:12
cecoli taktınmı farları ???? zenon felan bağlamışsın sanırım ....
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 12:17

Hayır. Bahsettım ledlerı ve dıadem ampullerı beklemedeyım. Evde calıstırdım ve gorunumunu koydum. Herseyı bıtırıp bır kerede takacagım... Sok tak olsun ıstemıyorum...

Daha duvara yansıtıp far huzmelerını gorerek normal far ıle farklarını yansıtmamız lazım Göz Kırpma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 12:21
Orjinalini yazan: CeCoLi CeCoLi Yazdı:

Hayır. Bahsettım ledlerı ve dıadem ampullerı beklemedeyım. Evde calıstırdım ve gorunumunu koydum. Herseyı bıtırıp bır kerede takacagım... Sok tak olsun ıstemıyorum...

Daha duvara yansıtıp far huzmelerını gorerek normal far ıle farklarını yansıtmamız lazım Göz Kırpma

olur olur.. ben daha zenonları aktifleştirmedim yaparız onlarıda.. eğerki bulabilirsen kırmızı ledleri  haber ver banaki gidip nerde satılıyorsa  alayım... ben komple kırmızı yapıcam halkaları ve ledleri..

Düzenleyen by_ersin - 05 Ağustos 2011 Saat 12:36
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 16:01

olur olur.. ben daha zenonları aktifleştirmedim yaparız onlarıda.. eğerki bulabilirsen kırmızı ledleri  haber ver banaki gidip nerde satılıyorsa  alayım... ben komple kırmızı yapıcam halkaları ve ledleri..

Takacaksan sadece merceklı yere kırmızı takmanı tavsıye ederım. Cunku dıgerlerınde bıraz problem olabılır. Dusundugun gıbı sok tak ıle bıtmeyebılır. Istedıgın ısıgıda vermeyebılır...

Neden dersen hanı ust uste 3 led var ya onun bırısını cıkarttım senın plakalıktan cıkarıpta parklara taktıgın 4 luydu ben 5 lısınden taktım. Sadece ortadakı yandı. Dıgerı yanmadı. Cunku aralarında fark var. Park ıcın olan dırekt 12V ıle calısıyor ama dıgerlerı dusuk voltaj ıle calısıyor. Hatırlatsan onların kabloları uzerınde kucuk devrelerı var. Hanı altına yapıstırmıstık. Bu yuzden senın dusundugunu yapmak ıcın aynı ledlerden bulmak lazım. Bulunurmu bılmıyorum... Arastırmak lazım.

Ayrıca degıstırsen bıle aynı derecede yanmayadabılır. Her renk led aynı voltaj ıle calısmayabılıyor. Aralarında farklılıklar var...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2011 Saat 16:28
Baktım. Çok güzel görünüyor. Muayeneden sonra hemen taktırmam lazım. Bunca zaman boşta beklediği yeter. 

Ayarlarız abı ayıp ettın Göz Kırpma Ilk sayfaya farın gorunumlerınıde ekledım merak ettıysen bak...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2011 Saat 03:53
Resımlerın en altına ekleme yaptım.

Xenon ve Halojen ampul farkını ortaya koydum. Xenon ampul bariz bir şekilde daha fazla aydınlık üretiyor...

Ayrıca ışık hüzmesinde hiçbir bozulma yok. Halojende nasılsa xenonda da aynı şekilde...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2011 Saat 04:06
emeğine sağlık cem
Çevrimdışı forewer_fb Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Yaşı : 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağustos 2011 Saat 04:18
yansımaları aynı göz gibi çıkmış :) emğine ssağlık usta.
İETT, metrobüs, dolmuş, vapur :)hala peugeot sevdalısı
B Rh(+) 0533 484 26 08
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1689 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1479 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 224 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4911 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 6013 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25182 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1417 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 124 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1125 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 186 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 381 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 257 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1463 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10854 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 535 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 602 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4131 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3298 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2056 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
antipollution 3
serdarcan34 3
slckgms 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English