Peugeot Türkiye Forumları
yedek parçam Yedek Parçam - Peugeot ve Citroen Yedek Parça
0212 486 33 68 - 0544 486 33 68
www.yedekparcam.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Üyelerimizin Araç Resimleri >Ticari Modeller
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - buda şirketteki aslanım ..
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

buda şirketteki aslanım ..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: buda şirketteki aslanım ..
    Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2011 Saat 23:43
evet arkadaşlar şirkete araç alalım dediler... bende aslan olsun dedim..şirketteki aslanımı umarım beğenirsiniz .... buna tazz takamıyorum :)) malum şirket aracım :)))

Uploaded with ImageShack.us
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2011 Saat 23:51
hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.....Thumbs Upforever aslan....
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2011 Saat 23:59
yakışır kardeşime hayırlı uğurlu olsun
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Temmuz 2011 Saat 23:59
sağol  abi ..Thumbs Up
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 00:04
hayırlı olsun ersin. ya hazır yeri gelmişken sorayım, biz de bu aralar babama bu tarz birşeyler bakıyoruz, babam biraz yük falan atıyor arabaya, station wagon hastası sırf bu yüzden ama arabası eskidi bu tarz ticari birşey alacak. Açıkçası benim arabadan sonra peugeot ları beğendi baya :) 

sorum şu olacak bu partner tepee mi? öyle ise özellik vs tavsiye eder misin bunu yük yedek parça vs açısından. Açıkçası ben bir adet 2006 caddy buldum baya temiz 28 000 tl diyorlar ve babam ömürlük bineceği için VW düşünüyorum? senin ilk izlenimlerini alabilir miyim:)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 00:19
bu aslandan şehir içinde çok memnunuz .. Comfort Plus - 1.4 HDi 70 bg lik bipper modelidir ...partner tepee modeli değildir... klima açık 7,6 lt yakıyor....arkası koltuklu küçük tam şehir içi aracı özellikle 1,2,3 viteste çok seri.. 4,5 vites dikkat edilmeli.. hız arabası kesinlikle değil...100km hız aşılmamalı .. tepe hakkında bilgim yok... şirket aracı olarak bu tip araçlarda kango derim. şirkette bir tane var kaç yıldır her gün vızır vızır trafikte rutin bakımlarını yaptırıyoruz başkada bir sorun çıkarmadı..... ama şahsi alınacaksa ara sıra yükte taşınacaksa hız yapılmayacaksa bu aslanı tavsiye ederim.. caddy hakkında bir bilgim yok.. yanlış yönlendirmek istemem.. bizim puglar biraz kibar ve nazik araç.. hor kullanmaya gelmez...

Düzenleyen by_ersin - 09 Temmuz 2011 Saat 00:20
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 00:51
evet ersin çok teşekkür ederim. Şahsi olacak araç ve babam eski renosundan sonra kibar olabilir mi bilemiyorum. Biraz güçlü almak istiyorum aracını, erciyes vs çıkar bizimkiler devamlı rampalarda rahat gitsin yeter renodan çektiği:) hız yapmaz zaten ama güç ve dayanıklılık ön planda bir de renodan dolayı pek sanayi dostu değil babam (malum eski reno toros vs sanayiye pek gitmez traktör misali) 

Benim 307 i almadaki ilk motivasyonum biraz irice ve ferah olmasıydı, fiesta vb tip araçlara sığamadım daha doğrusu ön koltuğa ben oturduğumda arkama benim gibi biri rahat oturabilmeli (ailecek biraz bacaklar uzun kuzen vs sövmesin diye) bu nedenle bu araçta da bu ferahlık ve diz mesafesi mümkün müdür? Sorularımla sıktığım için özür dilerim ama yakın zamanda alacağımız için önemli:)

Çevrimdışı Baybars Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
01 - Ocak - 1985

Yaşı : 35
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Baybars Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 00:57
hepsi hikaye bende 1.6 hdi 2009 model peugeot partner var tek gecerim babana çok ıyı gıder cunku benımde babam kullanıyo doblodan kangodan combodan ve connetten uzak dur ya caddy yada partner kardeşim
PEUGEOT Partner 1.6 HDI Tepee Comfort Origin
0532 430 79 22
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 01:10
ya arkadaşım... herkesin aracı kendine güzel...şimdi biz burda hiç bir aracı kötülemedik... sadece fikilerimizi sunduk.. hepsi hikaye derken biraz ayıp olmuyormu...????  anlamadım ben şimdi gece gece bu olayı... olmadı şimdi bu ...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 01:21
Orjinalini yazan: mustafa_uslu mustafa_uslu Yazdı:

evet ersin çok teşekkür ederim. Şahsi olacak araç ve babam eski renosundan sonra kibar olabilir mi bilemiyorum. Biraz güçlü almak istiyorum aracını, erciyes vs çıkar bizimkiler devamlı rampalarda rahat gitsin yeter renodan çektiği:) hız yapmaz zaten ama güç ve dayanıklılık ön planda bir de renodan dolayı pek sanayi dostu değil babam (malum eski reno toros vs sanayiye pek gitmez traktör misali) 

Benim 307 i almadaki ilk motivasyonum biraz irice ve ferah olmasıydı, fiesta vb tip araçlara sığamadım daha doğrusu ön koltuğa ben oturduğumda arkama benim gibi biri rahat oturabilmeli (ailecek biraz bacaklar uzun kuzen vs sövmesin diye) bu nedenle bu araçta da bu ferahlık ve diz mesafesi mümkün müdür? Sorularımla sıktığım için özür dilerim ama yakın zamanda alacağımız için önemli:)

olurmu abi ne sıkması bildiğim  kullandığım kadarı ile bilgi vermekten mutluluk duyarım...diz mesafesi felan güzel içide öle aman aman bir darlık yok ...ama ben tepe  lere baktım biraz önce .bilgim olmadığı için ne desem yanlış olur......istersen bide onlara bak.. onların motor seçenekleri daha güzel daha güçlü ..

Çevrimdışı EmRe26 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
13 - Mayıs - 1993

Yaşı : 27
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı EmRe26 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 08:58
ben caddy tavsiye ederim peugeot bi yana vw bi yana caddynin koltuğuna oturduğun zaman anlarsın zaten, vites geçişleri süper seri bi araba rahatlık konfor deyince aklıma ilk gelen araba volkswagen dir. Ama alacaksanızda fullunu alın çok rahat edersinz. Connectmiş partner tepeeymiş arkadaşn dediği gibi hikaye o araçlar vw nin yanında
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 09:32
abi hayırlı olsun,

hemen yere basalım blow off takalım app plaka renkli camlar vsvs hadi zaman kaybetmeyelim Dil Çıkarma
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 12:42
ben de partner ile caddy arasında kaldım açıkçası. partner in yeterli konforu vereceğinden hiç şüphem yok tabi caddy biraz daha önde (tabi maliyet olarak da) bakalım son kararı babam verecek

Fikirleriniz için çok teşekkür ederim Ersin ve Baybars kardeşlerim:) 
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 12:49

caddy den uzak dur derim parça fiyatları el yakıyor.şirkette var biniyoruz ordan biliyorum denge çubuğu 400 tl. tiriger 750 tl. değişim

Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 12:49

ben de partner ile caddy arasında kaldım açıkçası. partner in yeterli konforu vereceğinden hiç şüphem yok tabi caddy biraz daha önde (tabi maliyet olarak da) bakalım son kararı babam verecek

Fikirleriniz için çok teşekkür ederim Ersin ve Baybars kardeşlerim:) 

bizim komşuda var caddy geçen bindim hiç hoşuma gitmedi gönründüğü gibi değil kütük gibi geldi bana.

bence wolkswagen forumlarında caddy kullanıcılarının da yorumlarını almalısın peugeot kullanıcılarının da yorumlarını alıp ona göre karar vermelisin sadece dışardan bakarak olmuyor.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Çevrimdışı Engin Tepe Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Engin Tepe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 12:57
Vw cı olarak (2007 jetta, 2008 transporter,2006 caddy)son caddy ler suspansıyon vıtes ıc donanım felaket guzel ama dedıgı gıbı dıger modellerde oldugu gıbı oncelerın e zanaran odunlaştı, anlaşılamayan bı kalaslık var aabada ıcı genış ondn herhalde kayboluyosun.Ama ne olursa olsun sınıfının lıderı kango mango fıss.( bana gore) alınası model 2007 2009 arası caddy team yada comfrtu. He fıyatı kdr parcalarıda pahalıdr, Bir yandna araba sans ısı peugeot ta oldugu gıbı ondada bı denk geldınmı servıscıyı babandan cok gorursun.
Agır yukse tasınan VW nazıktr zorlamaya gelmz.
Ama fazlamasraf etme derım tepee işinizi fazlasıyla görür.
PEUGEOT PARTNER ADVENTURE 2.0 HDI 90bg 2008 SİYAH 100 km/6.5 Lt 0 5419 649 7 58
▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
Çevrimdışı EminÖNAL Açılır Kutu Gör
MODERATOR
MODERATOR
Simge
P.T. MODERATÖR

Yaşı : 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı EminÖNAL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 13:51
Yeni aracınız hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanın inşallah..

Diğer konu ile alakalı, kullandığım araç hakkında yorum yapabilirim sadece; Connect iyidir..
Ne naziktir, nede kütük..yüke de gelir..

edit:imla hatası

Düzenleyen EminÖNAL - 09 Temmuz 2011 Saat 13:54
IETT

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 15:12
arkadaşlar yardım ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. aslında benim de düşüncelerim caddy nin yedek parça pahalılığı ve yük olayı olunca peugeot almaya şimdi daha sıcak bakmaya başladım sayenizde:) sonuçta reno dan inince çok aşırı lüks gelecektir partner de babacığıma:) 
Çevrimdışı Engin Tepe Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 32
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Engin Tepe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 15:38

arkadaşlar yardım ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. aslında benim de düşüncelerim caddy nin yedek parça pahalılığı ve yük olayı olunca peugeot almaya şimdi daha sıcak bakmaya başladım sayenizde:) sonuçta reno dan inince çok aşırı lüks gelecektir partner de babacığıma:) 
Emin olabilirsiniz,
2008 modeli bile fenaa :) rahatlık yol tutuş, yakıt, performasn...
Artı göze hitap ediyor :) 
PEUGEOT PARTNER ADVENTURE 2.0 HDI 90bg 2008 SİYAH 100 km/6.5 Lt 0 5419 649 7 58
▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2011 Saat 15:49
evet ben de 2008 2009 civarı bakıyorum zaten baya iyi görünüyor piyasası da:) zaten ben caddy deyince babam kızdı, polo dan vazgeçip aldığımı belirtip, kendine zorla peugeot 307 aldırdın şimdi bana caddy almayı düşünüyorsun ne ayaksın sen diyeSırıtma
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Depollution system faulty hatası son mesaja git 35 1 emrahsen55
konu icon İlk arabam olarak yardımınıza ihtiyacım var. son mesaja git 49 0 KrmDngr
konu icon Vites a konumunda beklemek son mesaja git 486 4 Denizci85
konu icon 207 klima son mesaja git 50 0 Bayer
konu icon 307 otomatik şanzuman arıza son mesaja git 63 0 Munezz
konu icon 407 1,6 dizel devirsiz kalkış son mesaja git 60 0 siler
konu icon 206 16 inç jant son mesaja git 77 0 acabuco
konu icon İstanbul Bodrum 207 son mesaja git 147 0 Bayer
konu icon Aniden airbag ışığı yandı son mesaja git 24516 21 Outlander
konu icon İç temizlik son mesaja git 3356 33 alican15vural
konu icon 307 iç kapı kolu çerçevesi arıyorum. son mesaja git 93 0 aegeanxtr
konu icon Tecrübelerinizi Bekliyorum. son mesaja git 1105 7 ahmet15kandemir
konu icon Gaz Pedalına Basınca ve Çekince Silkeleme son mesaja git 7212 40 Levoli
konu icon Ucu boşta parçalar son mesaja git 501 4 Office_boy
konu icon 207/ Hoparlör son mesaja git 320 4 Ozkanxyz
konu icon Peugeot elektronikcisi var mi avrupa yakasi son mesaja git 429 2 Cenk88
konu icon Citroen c4 1.6 HDİ 110 hp Turbo ve Egr sorunu son mesaja git 318 2 Outlander
konu icon 3 Adet Soru son mesaja git 570 4 Outlander
konu icon Vites Geçişlerinde sorun son mesaja git 211 1 sonerkyl
konu icon gaza basmada şaft boşluğuna benzer vuruntu son mesaja git 28815 44 sevki18
Bu ayki En Aktif 10 Üye 2020 AĞUSTOS EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
sonerkyl 17
ismailkaya 9
Outlander 6
S4207tr 5
arifbsrn 4
aegeanxtr 4
Onlinewolf 3
Ozkanxyz 3
Denizci85 3
hakki_206 3
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
Alicilik MODERATÖR
KILIÇ MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2020
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English