Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >307
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 307 XT'me BRC marka LPG Yardım
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

307 XT'me BRC marka LPG Yardım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı roterio Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı roterio Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 307 XT'me BRC marka LPG Yardım
    Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2011 Saat 13:28
Sayın arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle burada herkesi aydınlatan tecrübeli ve bilgili arkadaşlara teşekkürler. Benim de bir sorum olacaktı.

2004 model Peugeot 307 XT aracıma BRC marka LPG taktıracağım önümüzdeki cumartesi gününe randevu aldım. 1550 TL dediler kredi kartına 12 ye böleceklermiş. Ankara'da Mavi Denizler Otogaz yapacak işlemi. Ancak forumu okudum ve tecrübeli arkadaşların önerisine göre muhakkak iyi bir usta olsun deniyor. Bu firmaya sizce güvenebilirmiyim. Ankara baş bayiimiş ve iç anadolu bölge bayisiymiş. Bildiğim kadarıyla Ankara'da güvenilir bir firma.

Benzin göstergesinde sorun olmayacak dedi çünkü bu sistem ile sorun çıkmıyormuş. Sizce bu firmaya güvenebilir miyim? Ayrıca BRC marka sistem kullanan arkadaşlar ne kadar tasarruf sağlıyorlar BRC'den memnunlar mı?

Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Çevrimdışı koliva Açılır Kutu Gör
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Simge
P.T. Yönetici

Yaşı : 42
Aracı : Peugeot 5008
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı koliva Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2011 Saat 13:29
Yeni üyeliğini tamamlamış ve foruma girmiş üyelerimiz, "Üyelerimizi Tanıyalım" başlığı altında lütfen yeni konu açarak kendinizi tanıtınız, Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız sizi daha iyi tanımamız açısından bizlere yardımcı olacaktır, Bilginize...

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.- Hangi ilçe yada İldesiniz:
11.- Msn adresiniz:

İlginiz için teşekkür ederiz.

Peugeot Türkiye Fun Club Yönetimi
www.peugeotturkey.com & www.peugeotturkiye.com
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı roterio Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2011 Saat 13:39
Kusura bakmayın şimdi yazdım. Yeni farkettim. 
Çevrimdışı muurrat Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı muurrat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2011 Saat 14:55
bende 206 ma taktırdım brc çokta memnunum sorun vermedi hiç fiyatta hemen hemen aynı ve bence uygun.
2010 hyundai era team 1,4.
murat karagöz
Çevrimdışı sercinho Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
10 - Nisan - 1984

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercinho Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2011 Saat 16:50
bende brc kullanıyorum memnunum acıkcası taktırdıgın fıyata peugeot ankara göral yada abc peugeottada taktırabılırsın ben goralda taktırdım memnunum ıscılıklerı gayet ıyı ben 1500 tl ye taktırmıstım 4-5 ay once bence bı gıt gorus sonucta yetkılı servıs 
peugeot 307 1,6 16v 110 hp technoplus uranüs yeşili brc lpg kıt simota air intake kit otto spec egzos eicbah 3,5 pro kıt yay,17 ınc rc jant marshal 215 45 17 matrac lastik 0505 603 85 79
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı roterio Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2011 Saat 17:59
sercinho aslında yetkili servis daha güvenilir ama diğer taraftan iyi bir usta takmazsa sorun olur deniliyor. Bu yüzden forumdaki arkadaşlar en iyisini bilir diye sordum. Bu firmayı tanıyan varsa bütün ustalar iyi sorun olmaz diyorlarsa orada taktırıyım. belki yetkili servistekiler çok usta değillerdir diyecem ama o da servis nasıl usta olmazlar diyebilirsiniz. kararsız kaldım dostlar.
Çevrimdışı çetin Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
19 - Ocak - 1980

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı çetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2011 Saat 22:38
1550 tl çok be kardeş Confusedkardeş atiker taktırmanı tavsye ederim.990 tl on taksit ile mükemmel işçilik kalitesile takıyorlar.ben 1 hafta önce taktırdım ve şunu gördüm.tamamen profesyonel ve işi ciddiye alan bir marka.yanlış anlama atiker ile hiç bir ticari bağım yok.ama isterim dostlarda faydalansın.puglarada atiker %99 uyum sağlıyor.
206 feline (2006)     1.4 otomatik+Atiker Safe Fast
2. Vites
2. Vites
Simge
10 - Nisan - 1984

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercinho Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2011 Saat 10:39
valla sımdıye kadar 3 araca taktık arkadaslarla beraber 3 ude peugeot hıc bır sorun yok adamların ıscılıgı super zaten arabyı bılen ınsanlar enjektorlerı bıle goremezsın kaputu acsan lpg varmı anlayamassın zaten garantılı kım sana oyle bır bılgı vermısse yanlıs vermıs ankaradakı cogu  peugeot orda taktırıyor her marka araca takıyorlar ayrıca daha o gun kucuk bır ıs ıcın gıttıgımde c4 vts takıyorlardı 308 vtı vardı gene baska bır c4 vardı yanı sıkıntı cıkma sansın cok dusuk adamlar bu ısın erbabı peugeot ustları hemde lpg takıyorlar sımdıye kadar taktıkları arac sayısını dusunemıyorum ben taktıracagım zaman 1 hafta sonraya randevu alabılmıstım sonra yok arıza ısıgı sondur mondur servıse gıdeceksın burda oyle bısey yok adamlar zaten peugeot yetkılı servısı
peugeot 307 1,6 16v 110 hp technoplus uranüs yeşili brc lpg kıt simota air intake kit otto spec egzos eicbah 3,5 pro kıt yay,17 ınc rc jant marshal 215 45 17 matrac lastik 0505 603 85 79
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı roterio Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2011 Saat 19:52
Arkadaşlar bugün servisle konuştum. ABC peugeot 1650 TL ye 5 taksit dedi. BRC marka. diğer söylediğim yerlerin yerli ürün takabileceğini söyledi. kendileri ithal takacaklarmış.

Kafama takılan diğer bir husus mavi denizler otogaz ile görüştüğümde benzin bitti diye görünmesi sorununun olmayacağını söylediler. ABC peugeot ise kendileri taktığında bu sorunun devam edeceğini diğer firmaların bir diyot taktığını ve öyle çözmeye çalıştıklarını söyledi. bunu da biz önermiyoruz dediler.

kafam çok karışık arkadaşlar mavidenizler mi abc peugeot mu karar veremedim. yerli, ithal farkedermi bi de BRC de bu benzin göstergesi sorununu çözülüyor diye biliyodum iki farklı durum var anlaşılan.

Lütfen tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. bir kaç güne halledeceğim bu işi çok acil başka zamanım da yok bilen varsa lütfen yazsın.

teşekkürler. saygılar.

Çevrimdışı TarkanBaşsoy Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
30 - Ocak - 1988

Yaşı : 36
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı TarkanBaşsoy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2011 Saat 20:30
Benim 2006 model aracımda 1.5 yıldır BRC sistem var. Ne motor arızası ne de başka bir sorun çırakttı. Ben sistem mühendislikte taktırmıştım. Benzin ibresi düşüyor sanırım ona net bir çözüm yok.Atker vs. markalardan memnun olmayan sayısı BRC ye göre oldukça yüksek ve bizim peugeotler biraz nazlı BRC LANDİRENZO gibi iyi firmaları tercih etmeniz mantıklı olur.
2006 PEUGEOT 307 XT PREMIUM ŞEYTAN KIRMIZI
BRC LPG
0555 564 45 25
1. Vites
1. Vites
Simge
19 - Ocak - 1980

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı çetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2011 Saat 23:29
İnanın Benimde çevremdeki dostlar çoğunlukla brc den muzdarip   Confused ;benzin ibresi düşüsü,stop etme,arıza ışığı yanması,afr ayarsızlığı vs. vs... sorunlardan şikayetciler.ama tabi son karar araç sahibine ait.şimdiden hayırlı olsun.
2. Vites
2. Vites
Simge
10 - Nisan - 1984

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sercinho Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 00:06
bızım puglarda her marka lpg yı  kullanlar var  onemlı olan ıscılık kardesım atıker brc prıce teleflex farketmez orta sınıf takayım dersen brc ıyı bende var benzın ıbresı dusmesı olayına gelınce o yolda ılerlerken duser stop edıp tekrar calıstırdıgında ıcınde ne varsa tekara onu gosterır bende var sıstemden gorlada takıyorlar
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı roterio Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 04:14
yazılanları okudukça daha bi muallakta kalıyorum. Bu ne bela işmiş arkadaş ya kimse doğru düzgün memnun değil ki o zaman. nerdeyse benzinli binmeye devam et diyecek herkes.
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 07:50
Orjinalini yazan: roterio roterio Yazdı:

yazılanları okudukça daha bi muallakta kalıyorum. Bu ne bela işmiş arkadaş ya kimse doğru düzgün memnun değil ki o zaman. nerdeyse benzinli binmeye devam et diyecek herkes.

Emin ol sorun yaşayanların çoğu kaliteli markada taktırsa gitmiş yanlış yerlerde işinin ehli olmayan ustalara taktırmışlardır. Bu tür durumlarda Prince - Teleflex - OMVL gibi dünyanın en iyi ürünlerinide taktırsan arızadan başını kaldıramazsın. Ama işini bilen bir usta en ucuz sıralı sistemi bile memnun kalacağın şekilde takabilir. Benim de sana önerim GÖRAL olacak. Oradan taktıranlar işçiliklerinden çok memnun.
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı roterio Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 08:32
Orjinalini yazan: erhanomer erhanomer Yazdı:

Orjinalini yazan: roterio roterio Yazdı:

Emin ol sorun yaşayanların çoğu kaliteli markada taktırsa gitmiş yanlış yerlerde işinin ehli olmayan ustalara taktırmışlardır. Bu tür durumlarda Prince - Teleflex - OMVL gibi dünyanın en iyi ürünlerinide taktırsan arızadan başını kaldıramazsın. Ama işini bilen bir usta en ucuz sıralı sistemi bile memnun kalacağın şekilde takabilir. Benim de sana önerim GÖRAL olacak. Oradan taktıranlar işçiliklerinden çok memnun.

Teşekkür ederim. Göral ı bugün arayacağım bakalım fiyat ve taksit imkanı uygunsa taktırırım. bu benzin için reset olayı varmış göralda yapıyorlarmış. o da hoşuma gitti. eğer onunla birlikte uygun bişey yaparlarsa hiç düşünmem. sizin tasarruf ne kadar oldu yakıtta?
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 09:02
ben göralda 990 tl 10 taksit atiker taktırdım 3 aydır sorunsuzca biniyorum göralı tavsiye ederim.
1. Vites
1. Vites
Simge
19 - Ocak - 1980

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı çetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 09:13
Orjinalini yazan: ose307 ose307 Yazdı:

ben göralda 990 tl 10 taksit atiker taktırdım 3 aydır sorunsuzca biniyorum göralı tavsiye ederim.
tam isabet +1 Thumbs Up
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 09:17
Orjinalini yazan: çetin çetin Yazdı:

tam isabet +1 Thumbs Up

Bende katılayım barı yaa :))

Yaklasık 2 sene once 990 tl ye 10 taksıt taktırdım. 26.000 km oldu sorunsuzca bınıyorum Sırıtma
1. Vites
1. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı roterio Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 18:38
Orjinalini yazan: CeCoLi CeCoLi Yazdı:

Orjinalini yazan: çetin çetin Yazdı:

tam isabet +1 Thumbs Up

Bende katılayım barı yaa :))

Yaklasık 2 sene once 990 tl ye 10 taksıt taktırdım. 26.000 km oldu sorunsuzca bınıyorum Sırıtma

Cecoli ustam sen ne dersen o. bende mi Atiker taktırıyım? 307 de en iyisi brc diyorlar ama senin fikrin ne?
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2011 Saat 19:42
Bendeki tasarruf fazlasıyla tatminkar oldu. Dizel araçları kıskandırır oldum.Sırıtma

Bunlarda CeCoLi (Cem) kardeşimin payıda var tabiki...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2232 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5795 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1241 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1198 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 746 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2824 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1145 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1944 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12886 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 901 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 562 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 529 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 571 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 574 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 963 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 847 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16184 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5627 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1970 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 559 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
drneuron 3
antipollution 2
chanyilmz 2
arifbsrn 2
feyyazbugan 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English