Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TURKEY FAN CLUB GENEL >Sohbet \ Muhabbet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bizim Taz'cı üyelerimize :)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bizim Taz'cı üyelerimize :)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:20
Orjinalini yazan: facemelowe facemelowe Yazdı:

Orjinalini yazan: Mesut Mesut Yazdı:

hemen alıyorum :DD hemen hemen :DDD cok delıymıs :DDDD hahah super :DDD bulanın emegına yuregıne saglık aklımda boyle bı fıkır yoktu ama bulusmalara fotograf cekımlerıne bu sekılde katılabılırım ;:DDD 
valla nette gezerken gördüm hmen aklıma siz geldiniz :)
mesut ve ersin :)

allah razı olsun kardeşim.. ben şimdi sipariş vericemde .. aacaba arabama olucakmı olmıcakmı büyüklüğü felan.. satıcıya mesaj attım.. hala geri dönmedi .. telefonu varmı ona bakıorum :))
Çevrimdışı Mesut Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
11 - Temmuz - 1986

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mesut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:26
bak bende bankaya gıttım geldım sımdı ... boyle bı sorun var dımı... olur mu olmaz mı :))) ersın napıcaz kanka olur mu acaba :D 
          ____BLUETAZZ___

4. vitese takmak 130 tl, 5. vitese takmak 270 tl eve gelen cezanın surattaki ifadesi paha biçilmez.....

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:28
abı cok guzel ama cok para yawwwwwwwwww bana sorarsanız
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:30

bak bende bankaya gıttım geldım sımdı ... boyle bı sorun var dımı... olur mu olmaz mı :))) ersın napıcaz kanka olur mu acaba :D 

:)  ya bi kerede acele etme be kardeşim..naptın yolladınmı sen parayı :) bende adama ulaşmaya çalışıyorum .. o soruyu sorcam bakalım :)) Sırıtma olmazsa eve duvara asarız kanka  Sırıtma
1. Vites
1. Vites
Simge
11 - Temmuz - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mesut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:34
haha yok yok gıttım kartın odeme gunuydu onu odedım bır an once :DDD lımıtım de acıldı :DD yoksa lımıt yoktu :DDD hahaha  senın aracao lulosa benımkınede oluodur sanırım :DD ben mesaj atmadım adamlara sahıbındende de baktım ama benzer bı ılan bulamadım :D 
          ____BLUETAZZ___

4. vitese takmak 130 tl, 5. vitese takmak 270 tl eve gelen cezanın surattaki ifadesi paha biçilmez.....

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:35
ben gitti gidiyordan çok alışveriş yaptım ürün elinize gelir eger begenmezseniz yada bi sorun çıkarsa geri iade edebiliyosunuz arkadaşlar..
bende şu an alışveriş yaptım adamın parasını ödedim ürünümün kargolanmasını bekliyorum.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:39

arkadaşlar adamla konuştum bu ürün universalmış yani her araca olurmuş.
öyle özel olarak bi araca göre üretilmemiş..her araca bu şekilde bu ebatta üretiliyomuş.
zaten resimlerine bakınca anlarsınız..
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:40

haha yok yok gıttım kartın odeme gunuydu onu odedım bır an once :DDD lımıtım de acıldı :DD yoksa lımıt yoktu :DDD hahaha  senın aracao lulosa benımkınede oluodur sanırım :DD ben mesaj atmadım adamlara sahıbındende de baktım ama benzer bı ılan bulamadım :D 

napalım verelimmi sipariş kanka ?? adama ulaşamıyorum yada mesajın geri cevap vermesdinimi bekleyelim ??
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:41
eger etiketini kopartmazsanız 5 gün içinde iade edebiliyosunuz arkadaşlar.
1. Vites
1. Vites
Simge
11 - Temmuz - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mesut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:43
oyle de ..ıcıme sınmıyor bu durum :DD bı haber verse barı bı telefon numarası vberseydı adamlar cok ıyı olurdu :DDD 
          ____BLUETAZZ___

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:44

abi bizim sıkıntımız ne biliomusun .. herşey hemen olsun bitsin.. yani bir daha geri iade felan uzun iş :) her şey tık tık olsun Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:45

oyle de ..ıcıme sınmıyor bu durum :DD bı haber verse barı bı telefon numarası vberseydı adamlar cok ıyı olurdu :DDD 

sahibinden.com gözünü sevim adam ev telefonuna kadar yazıo bişe satarken Sırıtma kanka 89 tl az para değil.. bence adamın bize geri mesaj atmasını bekleyelim uyar derse hemen veririz sipariş Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:45
Orjinalini yazan: by_ersin by_ersin Yazdı:

abi bizim sıkıntımız ne biliomusun .. herşey hemen olsun bitsin.. yani bir daha geri iade felan uzun iş :) her şey tık tık olsun Sırıtma
baskan bak sen yay konusunda da acele ediyodun...
ben ne dedim acele etme eıbach olsun 3 lira fazla olsun :)
ne gerek var acele olur biter eger begenmezsen gnder geri gitsin :)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:47

ya sorma reis o konuda hakkını yiyemem vallahi sana minnetarım emeğin büyük ...Gülme
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:52

ya sorma reis o konuda hakkını yiyemem vallahi sana minnetarım emeğin büyük ...Gülme
herşey siz tazcılar için :)
rica ederim dostum ne demek eger bi yardımımız dokunduysa ne mutlu :)
zaten bu ürünü görüncede aklıma ilk sen geldin :)
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 14:53

herşey siz tazcılar için :)
rica ederim dostum ne demek eger bi yardımımız dokunduysa ne mutlu :)
zaten bu ürünü görüncede aklıma ilk sen geldin :)

Kahkaha sağolasın ..
Çevrimdışı kenan_gul Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
26 - Mayıs - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kenan_gul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 15:26
BUNA ALISANA KADAR HEP PASPASA BAKAR GULER İNSAN... ALISANA KADAR KAZA YAPMASSAK İİ :)
306...kırmızı....306..platinium...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 15:28
Orjinalini yazan: kenan_gul kenan_gul Yazdı:

BUNA ALISANA KADAR HEP PASPASA BAKAR GULER İNSAN... ALISANA KADAR KAZA YAPMASSAK İİ :)
sorry ?
1. Vites
1. Vites
Simge
11 - Temmuz - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mesut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 15:29

sahibinden.com gözünü sevim adam ev telefonuna kadar yazıo bişe satarken Sırıtma kanka 89 tl az para değil.. bence adamın bize geri mesaj atmasını bekleyelim uyar derse hemen veririz sipariş Sırıtma

Aynen oyle paşam :)) gıttı gıdıyor ama bı turlu gıtmedı :DDD bu arada en kısa zamanda sahıbındenden taz satısına baslıyorum tum dostlara duyurulur :DDD
          ____BLUETAZZ___

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haziran 2011 Saat 15:33

Aynen oyle paşam :)) gıttı gıdıyor ama bı turlu gıtmedı :DDD bu arada en kısa zamanda sahıbındenden taz satısına baslıyorum tum dostlara duyurulur :DDD
bizim siteye güzel bi indirim uygularsın heralde :)
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 999 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5580 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1184 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 884 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 685 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2740 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1087 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1868 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12740 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 674 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 507 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 473 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 515 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 530 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 809 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 638 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16074 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5556 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1903 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 510 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
Mustafa1923 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Musta08 1
mryldz 1
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English