Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT TÜRKİYE MODİFİYE PLATFORMU >Peugeot Jant Lastik Seçimi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SNC 08 in yeni papuçları:)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SNC 08 in yeni papuçları:)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı forewer_fb Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Yaşı : 39
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 09:41
sağolun arkadaşlar teşekkürederim güzel temennileriniz için daha iyileri sizin olur inşallah...
İETT, metrobüs, dolmuş, vapur :)hala peugeot sevdalısı
B Rh(+) 0533 484 26 08
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 10:27
bu arada bırsey sormak ıstıyorum. sen arkaya cıddı bır yuk koyupta deneme yaptın mı hıc? mesela arkaya saglam 3 kısı ve bagaj yukuyle vs ???

dun ersın kardesımın aracına baktık. senın jantların aynısı var bılıyorsun. onda arka tekerlekte camurluk davlumbazına surttu surtecek gıbı donuyor. gercı onun aracında eskı jantları bayagı bır surtup davlumbazın kenarlarını asındırmıs zaten.

sendekı durumu merak edıyorum. cunku 25 ofsetlı olmasından dolayı ıcerıde duruyor... ersın dun aradakı farkı gordu.

Düzenleyen CeCoLi - 30 Mayıs 2011 Saat 10:28
Çevrimdışı dukenukem82 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Aralık - 1982

Yaşı : 41
Aracı : 206
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı dukenukem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 10:39
güzel olmuş iyi günlerde kullansın :D
pug 206 1.4 75 hp 8v 1999
zavoli sıralı lpg
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 10:53
Orjinalini yazan: CeCoLi CeCoLi Yazdı:

bu arada bırsey sormak ıstıyorum. sen arkaya cıddı bır yuk koyupta deneme yaptın mı hıc? mesela arkaya saglam 3 kısı ve bagaj yukuyle vs ???

dun ersın kardesımın aracına baktık. senın jantların aynısı var bılıyorsun. onda arka tekerlekte camurluk davlumbazına surttu surtecek gıbı donuyor. gercı onun aracında eskı jantları bayagı bır surtup davlumbazın kenarlarını asındırmıs zaten.

sendekı durumu merak edıyorum. cunku 25 ofsetlı olmasından dolayı ıcerıde duruyor... ersın dun aradakı farkı gordu.
ilk işim o oldu zaten:) davlumbazın içeride biraz çıkıntı var orayı yonttum ufak bir parça ve takdırdığım akşam tüm aile misafirlğe gittik 5 kişi bindik arabaya ki annem biraz kiloludur, camları kapatıp dinledim bilerek tümseklerden geçtim bir sıkıntı çıkmadı çok şükür, 25 ofsetten dolayı çok tırsıyordum ama korktuğum olmadı.dediğin gibi içeriye doğru yakın duruyor lastikler.
B Rh(+) 0533 484 26 08
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 11:01
yontmus oldugun kısım surterdı zaten :)) ersınınkı onceden surte surte yok olmus sımdı hıc sıkıntısı yok :))

1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 11:06

o da güzel ersin benim gibi uğraşmamış işteSırıtma

B Rh(+) 0533 484 26 08
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 11:59
Orjinalini yazan: forewer_fb forewer_fb Yazdı:

Orjinalini yazan: by_ersin by_ersin Yazdı:

işte budur.. araclarımızın rengide aynı jantlarıda aynı oldu..Sırıtma yalnızl sen aracın önünü düşürdünmü ? 

:)) sırada xenonlar var ersin, bende takmayı düşünüyorum onlarda aynı olursa tamam:P. evet aracın önde arkada düşük, 3,5 yay var arka torsiyonlarda düşürüldü yol tutuşu çok iyiydi dünde yeni lastik takınca, anlatılmaz yaşanırStar

h7 monza al bende onlar var :) bak bu gidişle ikiz olcaz ...
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 12:23

işte budur.. araclarımızın rengide aynı jantlarıda aynı oldu..Sırıtma yalnızl sen aracın önünü düşürdünmü ? 

:)) sırada xenonlar var ersin, bende takmayı düşünüyorum onlarda aynı olursa tamam:P. evet aracın önde arkada düşük, 3,5 yay var arka torsiyonlarda düşürüldü yol tutuşu çok iyiydi dünde yeni lastik takınca, anlatılmaz yaşanırStar

h7 monza al bende onlar var :) bak bu gidişle ikiz olcaz ...
tamam ben xenonları sipariş ediyim sende 3,5 yay ve torsiyon düşür okSırıtmaSırıtma
B Rh(+) 0533 484 26 08
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 12:23

Orjinalini yazan: AlbayDemircan AlbayDemircan Yazdı:

Güzel Seçim Araca Ayrı Bir Hava Katmış...
Güle Güle Eskitmeni Dilerim.. Ölçüler Nedir. 15 mi

teşekkürler albay, evet 15 lastiklerde 195*55*15

sen şimdi bu yeni jantlara 195*55*15 mi taktın ??? bak biz cecoli ile bu jantların 25 ofset olduğunu konuştuk dün.. ve ben sürter dedim..hatta lastikçilerde sürter dedi arkalar.. benimkiler şu an 195*50*15 değiştireceğim lastikleri..ve 195*55*15 lacağım.. bende sürter diye erteledim.. şu an sende sürtme varmı arkalarda..hemde torsiyonları düşürmüşsün.. eğer sürtmüyorsa bende aynı ebatları almak istiyorum..
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 12:34
sürtme yok. sade davlumbazın içinde 10cm lik plastik bir parca car onu yonttum.lastiği sökünce davlunbazda fark edersin,en dışa doğru duran yer orası orayı aldınmı sıkıntı olmuyor. zaten sen lastik taban ebatını genişletmiyceksin yanak yüksekliği büyüyecek, yukarı doğru sürtmede olmuyoar benden tescilli onaylı hatta şimdi hesapladım cumartesi akşamki araçtaki toplam yolcu ağırlığı 465 kg en ufak sürtme olmadı. buarada cecolide söyledi benim davlumbazdan yonttuğum yeri senin lastikler zamanında sürterek almış:)) o nedenle yanağı genişletebilirsin..
B Rh(+) 0533 484 26 08
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 12:38
ya sorma.. aracı aldığımda üstünde ford jantı vardı ..sürte sürte yolmuş davlumbazı :) kullandan dengesiz nası biriyse hiçmi duymadı o sesi anlamadım.. ben bütün yorumları yeni okudum.. evet bu demek oluyorki 195*55*15 takabilirim.. sürtmez yani..tamamdır ikiz..

şimdi acilen yay ve lastik konusuna eyilmem lazım.. du bakalım pazar gününe kadar bitirebilcemmi Sırıtma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 12:43

Sırıtma

Orjinalini yazan: sercinho sercinho Yazdı:

ıyı gunlerde kullan kardesım cok yakısmıs

teşekkürederim çok sağolasın. aracı park ettikten sonra beni görenler deli diyodur dönüp dönüp bakıyorum:P

demekkı sende benım gıbı sıyrıklardansın :)) arabadan uzaklasasım gelmıyor SırıtmaSırıtmaSırıtma

aman bunu konustugumuzu ıc ıslerı bakanı duymasın. dayak yerız mazallah KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

oleyyyyyyy yanlız değilmişimmmmmmDil ÇıkarmaDil ÇıkarmaDil ÇıkarmaDil ÇıkarmaDil ÇıkarmaDil Çıkarma
millet deliye hasret biz akıllıyaEmbarrassed :)))

fakat cok kotu bır haberım var. bıraz hevesın kursagında kalacak ama kusura bakmaDil Çıkarma  yavas yavas basımı baglıyorum ama ne yazıkkı ben daha evlı degılım. yenge hanım ıcın bu esprıyı yapmıstım EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
:))))))))) yapcak bişey yok cecoli iç işleri bakanıda farkında :P zaten kendi diyor,ya ne görmemişsin yürüsene diyeSırıtma ama bilmiyor ki başka ir aşk bu pugEmbarrassed

allah  allah ya :)) ben izmit buluşması için kaç gündür uğraşıyorum  :) izin koparana kadar listeye adımı bile yazdırmadımki garanti olsun :) ve nihayet kopardım ve listeye adımı yazdırdım.. forewer yalnız değilsin ikiz Star
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 12:47

ya sorma.. aracı aldığımda üstünde ford jantı vardı ..sürte sürte yolmuş davlumbazı :) kullandan dengesiz nası biriyse hiçmi duymadı o sesi anlamadım.. ben bütün yorumları yeni okudum.. evet bu demek oluyorki 195*55*15 takabilirim.. sürtmez yani..tamamdır ikiz..

şimdi acilen yay ve lastik konusuna eyilmem lazım.. du bakalım pazar gününe kadar bitirebilcemmi Sırıtma

yahu ersın kardes sana dun soyledık yaaaSırıtma   195-55-15 taksan surtmez. sen tabanı genısletmıyorsun. sadece yanagı yukseltmıs oluyorsun. zaten surtecek yerler traslanmısEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

benden habersız lastık alma
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 12:54

yahu ersın kardes sana dun soyledık yaaaSırıtma   195-55-15 taksan surtmez. sen tabanı genısletmıyorsun. sadece yanagı yukseltmıs oluyorsun. zaten surtecek yerler traslanmısEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

benden habersız lastık alma

ok almam.. ama cem abi dün eğilip baktık ..nebilim anlamadımki..50*15 öleyse 55*15 kesin sürter die düşünürken.. ikizim sürtmüyor diyo.. Sırıtma şimdi yayları değişince 55 şide takınca tadından yenmez sanırım Sırıtma yalnız yay konusunda araştırmaya girmem lazım..kaliteli uygun bişe lazım..
1. Vites
1. Vites
Simge
20 - Ocak - 1985

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı forewer_fb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 13:22
aynen öyle dadundan yenmiyor:))
B Rh(+) 0533 484 26 08
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 13:22

ersın abı sana kac defa soyledım surtmez dıyeSırıtma  gozunun capagını yıgem surtecek olsa suandada surter yaaaaaaaaaGülme

55 15 yapınca taban genıslemıyorrrrrrrrrrrrr sadece yanagı yukseltmıs oluyorsun
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 13:38

ersın abı sana kac defa soyledım surtmez dıyeSırıtma  gozunun capagını yıgem surtecek olsa suandada surter yaaaaaaaaaGülme

55 15 yapınca taban genıslemıyorrrrrrrrrrrrr sadece yanagı yukseltmıs oluyorsun

tamam uşağum anladuk ne bağiriyusun :) bizum kafamiz oğleden sonra çaluşur daaaaaaa.. saat 13:36 basmaya başladı :)

bu ara sağolsun ikiz fiyat verdi özelden bana yay konusunda  ..sanırım bu işi  halledicem bi lastik kalır geriye ..oda acele etmicem..
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 15:49

su fıyatı banada verın bende bılmıs olayım. gercı benım yaya ıhtıyacım yok. arac orjınalden alcak :)) dun gordun yanı

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 16:04

su fıyatı banada verın bende bılmıs olayım. gercı benım yaya ıhtıyacım yok. arac orjınalden alcak :)) dun gordun yanı

Sırıtma seninki zaten ferrari gibi gerek yok cidden o nasıl bir orjinallik hala anlamış değilim.. 306  hatcbacklar orjinali leylek gibi Sırıtma torsiyon düşürmek+3,5 yay + işçilik 200 tl..
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2011 Saat 16:20

Sırıtma seninki zaten ferrari gibi gerek yok cidden o nasıl bir orjinallik hala anlamış değilim.. 306  hatcbacklar orjinali leylek gibi Sırıtma torsiyon düşürmek+3,5 yay + işçilik 200 tl..

bende anlamıyorum 1.6 lara bakıyorum hatchback veya sedan olsun benımkınden yuksek hep. muhtemelen orjınalden yayları farklı benımkının herhalde.

pekı bu fıyatını soyledıgın yay ne marka?
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2664 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5863 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1248 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1271 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 757 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2842 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1964 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12927 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 962 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 564 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 578 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1016 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 902 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16215 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5645 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1981 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 562 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
drneuron 3
ppfustasi12 3
Mustafa1923 3
alex33 3
arifbsrn 2
antipollution 2
chanyilmz 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English