Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >306
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - yakıt sorunu..fenalardayım :)
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

yakıt sorunu..fenalardayım :)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı cesva25 Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites

Yaşı : Belirtilmemiş
Aracı : Belirtilmemiş
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: yakıt sorunu..fenalardayım :)
    Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 10:54
arkadaşlar 306 1.6 manuel 2001 model pejomu aldım allahın izniyle.. çok memnunum.. tek sıkıntım.. 600 krş yakıo hemde sakin kullanımda delircem....  arabanın ön tarafında yapmadığım işlem kalmadı .. yağı suyu kelebek boğazı temizliği enjeksion temizliği enjeksionlar sibob ayarı pejocuda pc ye bağlattım rolanti sorunu vardı o bile yapıldı..şanzımanı dahi indirttim :) ön takımı bile komple sıfırladım.. 2.100 tl masraf yaptım gene araba çok yakıyor anlamadım..lpg yok arabada.... son işlem olarak aracın hava filtre kutusundan ön tarafa doru gelen bi boru var ucu ördek ağzı gibi.. bende o yok.. açık hava filtresi vardı ..onu söktüm gene aynı.. şimdi  o hava borusunun siparişini verdim onu takıcam  orjinali bakalım gene yakacakmı... bu konuda bana yardım edin .. yoksa benzini döküp yakıcam cazibemi :)))
Çevrimdışı Muhammet ÇAKIR Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Muhammet ÇAKIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 10:59

normaldir kardeşim benzinin litresi 4tlyı gectı :) motorda 1,6 olunca affetmez pek ama 600 kuruş cok fazla gıbı aracı yakacaksan benzin kullanma çok pahalı başka bi yakıtla yak Sırıtma

1998 VW GOLF 1.6 105 hp
Pati çeker yan veririz, Draga Kalkar Bmwlerle didişiriz. Polis ARKADAN sağa çek dedimi iner Paşalar gibi Cezamızı Yeriz..!!!
2. Vites
2. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:09
:)) ya o işin şakasıda :)) napcam ben ? lpg deme sakın :)) ama 306 tının o ıvlemesi yokmu direksiyondayken yakıtı düşündürtmüyo :))) cidden 600 krş yakması normalmi sizce.. 1.6 böleyse gtı ne yakar kimbilir :))
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:11

cevsa25 şu yakıt hesaplamasını litre olarak yapsan daha iyi olacak çünki benzin fiyatları sürekli değişiyor buna bağlı olarak yakıtında artıyor ama aracın 100 km de yaktığı litre değişmediği için daha rahat hesap yapılır. Neyse

aracın 100 km de 13,95 litre yakıyor ki bu rakam çok yüksek. Benim aracım 307 1.6 otomatik bile 10,7 litre yakıyor. seninde 13,95 yerine 8-9 litre yakması gerektiğini tahmin ediyorum yani senin değişnle 0,34 tl ile 0,39 tl arası yakması lazım.

bu arada termostatı gösterdin mi arızalı olabilir? benim arızalıyken değiştirdiğimde yakıtım yaklaşık 2 litre kadar düşmüştü.

arızalımı değilmi diye merak ediyorsan bak bakalım hararet 90-95 derece arasındamı duruyor yoksa çok altına veya çok üzerinemi çıkıyor. Çünki araç en iyi 90 derecenin üzerinde yakar eğer motor soğuk kalırsa hararet hep düşükse yakıtın artar.
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
Çevrimdışı Guests Açılır Kutu Gör
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:13
Orjinalini yazan: cesva25 cesva25 Yazdı:

:)) ya o işin şakasıda :)) napcam ben ? lpg deme sakın :)) ama 306 tının o ıvlemesi yokmu direksiyondayken yakıtı düşündürtmüyo :))) cidden 600 krş yakması normalmi sizce.. 1.6 böleyse gtı ne yakar kimbilir :))

aracı cok mu sıkıstırıyorsun nedır??? veyahut bır bakımsızlık durumumu soz konusu acaba?

km de 60kr demek 100km de 14 LT demek yanı Göz Kırpma

Düzenleyen CeCoLi - 04 Mayıs 2011 Saat 11:15
Çevrimdışı tigerland Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 38
Aracı : 206 GTI 2002 2.0 16V
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tigerland Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:14
hesaplamanızın doğru olduğuna eminmisiniz. 60 Kr yaktığını nasıl tespit ettiniz oda önemli
2. Vites
2. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:19
METİN ABİ KİMSE BANA BUNU DEMEDİ AAAAAAAAAA..ŞAŞIRDIM EVET ..ŞÖLEKİ HARERET GÖSTERGESİ SAKİN KULLANIYORUM SIKIŞTIRMIYORUM YANİ 3.000 DEVİRDE VİTES DEĞİŞTİRİRİM.. AMA O HARARET GÖSTERGESİ HEP  95-100 DE.. TERMOSTATIDA HİÇ GÖSTERMEDİM.. AMA BABAM DEMİŞTİ OĞLUM BAK BU HARARET 90 YADA ALTINDA OLMALI Bİ BAKITALIM DEMİŞTİ ..İŞTE BÜYÜK SÖZÜ DİNLEMEMENİN ZARARLŞARI.. TAMAM BEN TERMOSTATLA MÜŞİRİ DEĞİŞTİRİM.. EĞERKİ YAKIT DÜŞERSE METİN ABİ DİLE BENDEN  NE DİLERSEN... CECOLİ  SIKIŞTIRMIYORUM :)) O BENİ SIKIŞTIRIP DURU :)) HABİRE SU İÇER GİBİ  BENZİN İÇİO ABİ :))

ŞİMDİ SORUM ŞU.. TERMOSTAT KAÇLIK OLMALI YADA MÜŞİR KAÇLIK OLMALI TAVSİYE EDECEĞİNİZ Bİ ŞE VARMI BU KONUDA... YARINA HALLEDMEYE ÇALIŞÇAM ... VAY BEEEEE TERMOSTATA BAK OCAĞIMA İNCİR AĞACI  DİKECEK DESENİZE... :))
2. Vites
2. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:22
ABİ 50 TL LİK BENZİN ALIYORUM KM SIFIRLIYORUM  80 KM DE BENZİN IŞIĞI YANIO :))) BÖLE HESAPLADIM... BUDA 0,625 KRŞ YAPAR.. KİMİ DENEMELERDE 0,666 KRŞ TA  ÇIKTI SONUÇ..
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:48

METİN ABİ KİMSE BANA BUNU DEMEDİ AAAAAAAAAA..ŞAŞIRDIM EVET ..ŞÖLEKİ HARERET GÖSTERGESİ SAKİN KULLANIYORUM SIKIŞTIRMIYORUM YANİ 3.000 DEVİRDE VİTES DEĞİŞTİRİRİM.. AMA O HARARET GÖSTERGESİ HEP  95-100 DE.. TERMOSTATIDA HİÇ GÖSTERMEDİM.. AMA BABAM DEMİŞTİ OĞLUM BAK BU HARARET 90 YADA ALTINDA OLMALI Bİ BAKITALIM DEMİŞTİ ..İŞTE BÜYÜK SÖZÜ DİNLEMEMENİN ZARARLŞARI.. TAMAM BEN TERMOSTATLA MÜŞİRİ DEĞİŞTİRİM.. EĞERKİ YAKIT DÜŞERSE METİN ABİ DİLE BENDEN  NE DİLERSEN... CECOLİ  SIKIŞTIRMIYORUM :)) O BENİ SIKIŞTIRIP DURU :)) HABİRE SU İÇER GİBİ  BENZİN İÇİO ABİ :))

ŞİMDİ SORUM ŞU.. TERMOSTAT KAÇLIK OLMALI YADA MÜŞİR KAÇLIK OLMALI TAVSİYE EDECEĞİNİZ Bİ ŞE VARMI BU KONUDA... YARINA HALLEDMEYE ÇALIŞÇAM ... VAY BEEEEE TERMOSTATA BAK OCAĞIMA İNCİR AĞACI  DİKECEK DESENİZE... :))

Estafurullah.

termostat normal şartlarda motorun sıcaklığını hep 90 da tutar tabi 307 için öyle. 306 ların kaç olması lazım bilmiyorum.

inş termostatdandır mesela benim sakin kullanmama rağmen ortalamam 13,5 den aşağı inmiyordu, hararette hep 60-70 derecede idi bu yüzden motor 90 dereceyi yakalamak için hep zengin karışımda çalışıyor ve yakıt artıyordu. cem abi sağolsun farketti gittim değiştirdim şimdi 10,7 litreye kadar indi.

ayrıca sorun sade termostattan olmayabilir çünki eğer arızalı ise değiştirdiğinde senin aracın 5 litre fazla yakıyorsa 2,5 - 3 litre düşer diye tahmin ediyorum. değiştirde sonucu bizimle paylaş bakalım.
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:53

senın termostatında bır sorun yok guzel kardesım :)) baska yerlerde arayacagın problemını. bujılerıne baktırdın mı? aracın lambda sensorune bakmak gerek. ondan dolayı cok yakıyor olabılır.

aracın km sı nedır???

metının demek ıstedıgı acık kalırsa motor sogur. senınkınde soguma sorunu yok yanı :)) ama termostat degıstırmek ıstersen orjınalını alacaksın yıne aynı sekılde calısacak. 90-100 arası normaldır. benımkı senınkıne gore bıraz daha genıs aralıklı calısır. 85-100 arası...
MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 11:55
Orjinalini yazan: metin metin Yazdı:

Estafurullah.

termostat normal şartlarda motorun sıcaklığını hep 90 da tutar tabi 307 için öyle. 306 ların kaç olması lazım bilmiyorum.

inş termostatdandır mesela benim sakin kullanmama rağmen ortalamam 13,5 den aşağı inmiyordu, hararette hep 60-70 derecede idi bu yüzden motor 90 dereceyi yakalamak için hep zengin karışımda çalışıyor ve yakıt artıyordu. cem abi sağolsun farketti gittim değiştirdim şimdi 10,7 litreye kadar indi.

ayrıca sorun sade termostattan olmayabilir çünki eğer arızalı ise değiştirdiğinde senin aracın 5 litre fazla yakıyorsa 2,5 - 3 litre düşer diye tahmin ediyorum. değiştirde sonucu bizimle paylaş bakalım.

metınım senın ısını termostatla cozduk ama herkesde aynı sey olacak dıye bırsey yok. arkadasın aracında soguma yokkı :)))))

sende herkese termostatı soyluyorsun sımdı ama yanlıs yonlendırme yanı :) once soguma varmı onu sor yoksa termostatı ellemeye gerek yok yanı :))))))))
2. Vites
2. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 12:05
HOPBALAAAAAAAAAAA..... BUJİLER SIFIR ORJİNALLERİYLE DEĞİŞTİRDİM..SIRF BU YÜZDEN... BEN GENEDE TERMOSTATI DEĞİŞTİRCEM.. EĞER YAKIT GENEDE DÜŞMESSE CECOLİ ÇÖZÜM SENDE NE YAP NE ET YARDIM ET BANA O ZAMAN... HARERETİN 90 GEÇMEMESİ LAZIM DEĞİLMİ... BEN BU GÜNE DEK HEP FİAT RENO KULLANDIM PEJHODA İLK ADIMIMI ATTIM ..BUNDAN SONMRADA PEJOLARDAN VAZ GEÇMEM.. AMA BU YAKIT SORUNUM ÇÖZÜLMESİ LAZIM DELİRCEM YOKSA... BUJİLER SIFIR YENİ TAKILDI HATTA DAHA SONRA ROLANTİ YÜZÜNDEN BAŞKA BİR USTAYA GİTTİM ODA ENJEKSİON TEMİZLİĞİ YAPTI... AMA GENE YAKIOR.. CECOLİ SENİN aracın lambda sensorune  BU NEDEMEK ABİ ANLAMADIM ??
Çevrimdışı monur Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
09 - Nisan - 1974

Yaşı : 49
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı monur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 12:05
206 1.6 16v 110 luk otomatik şanzıman, tam yarım depoydu en son doldurdum, tam 99 tl de tabanca attı 100 tl ye tamamlatıp bıraktım. bugün tam benzin aldığım noktada 257.5 km yapmış bu durumda km de 0,388.3 tüketimi var.Tabi benimki şuan çok sağlıklı bir ölçüm olmamakla beraber birazdan tekrar doldurturum bakalım 100 tl de tabanca atacak mı.O zaman aldığım litre fiyatı BP nin 4,25 di 23,5 litre üzerinden hesap edicem artık.
2. Vites
2. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 12:06
ARAÇ 132 BİNDE DAHA ...ORJİNAL..
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 12:40
cem abi dikkatli okursan ilk mesajda sordum zaten 90-95 derecenin altındamı üstündemi diye.

1. mesajımda = arızalımı değilmi diye merak ediyorsan bak bakalım hararet 90-95 derece arasındamı duruyor yoksa çok altına veya çok üzerinemi çıkıyor. Çünki araç en iyi 90 derecenin üzerinde yakar eğer motor soğuk kalırsa hararet hep düşükse yakıtın artar.

2. measjımda = ayrıca sorun sade termostattan olmayabilir çünki eğer arızalı ise değiştirdiğinde senin aracın 5 litre fazla yakıyorsa 2,5 - 3 litre düşer diye tahmin ediyorum. değiştirde sonucu bizimle paylaş bakalım.

herşeyi yapmış ama tersmostatı yazmamış bende bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışıyorum, ağanın eli öpülmezmiş buyur çöz bakalım (:
2. Vites
2. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 13:04
bu termostatı kaçlık alıcam abi biri bişi desin hemen işlemlere başlıcam ... ve sonucu paylaşçam sizinle...
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 13:23
cem abide 306 kullanıyor ama onun motor 1.8. termostat farkı varmıdır bilmiyorum burada ayrıntılı olarak var.

MISAFIR
MISAFIR
Simge
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 13:26
termostatlar farklı zaten. 1.4 ve 1.6 ların aynı, 1.8 ve 2.0 ın aynı :))
2. Vites
2. Vites

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı cesva25 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 14:07
anladım..bu durumda 89 luk termostat alıcam okey..teşekkür ederim .. inşşalh olay çözülür...
Çevrimdışı nurinuri58 Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nurinuri58 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 14:59
Arkadaşlar bide benim soruma cevap alabilir miyim. yeni 2006 model 206 araba aldım 1.4 motor 102 bg tüplü. üzerinde 205-40-16 jant ve lastik var. yakıtı etkilediği söyleniyor. acaba ne kadar etkiler. 50tl lik tüp ile 210 220 km yol yapıyor şehir içi. ama ilçedeyim pek bi dur kalk yaptırmıyor. km de ortalama 240 kuruş gibi. sizce nasıll
bir nuri bir 206
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 8>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 1540 9 cimenquantex
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1462 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 213 0 Erdo
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 4893 8 Eycof
konu icon AL4 OTOMATİK ŞANZUMAN SORUNU ( D de giderken boşa son mesaja git 5992 7 Eycof
konu icon Peugeot 307 Otomatik Vites Arızası (ÇÖZÜLDÜ) son mesaja git 25154 20 Eycof
konu icon 99 206 Kar modu Spor Modu Arızası son mesaja git 1408 9 Eycof
konu icon Beyine çekilen şase kablosunu değiştirmek son mesaja git 110 0 antipollution
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1113 2 antipollution
konu icon 206 Casper Projesi son mesaja git 179 1 cimenquantex
konu icon adblue ve diğer sorular son mesaja git 368 0 x.n
konu icon Kaza yaptım acil yardım. son mesaja git 247 0 xpity
konu icon 2012 model 508 far ampül değişim son mesaja git 1429 2 by_bozkurt
konu icon Teyp Sessiz Modu son mesaja git 10835 13 Metehanmrcan
konu icon Rcz almayı düşünüyorum ilk arabam olucak son mesaja git 524 0 Can Türk
konu icon Ani hızlanmalarda siyah duman son mesaja git 586 0 Aliturkoglu
konu icon Kizdirma buji arizasi,motor ariza lambasi yakar mi son mesaja git 4125 6 serdarcan34
konu icon 2011 Peugeot 308 - Elektrik Devre Arızası son mesaja git 3283 8 Adebisi
konu icon 3008 Carplay Sorunu son mesaja git 20 0 SrknYklmz
konu icon Mersin de bildiğiniz güvendiğiniz usta tavsiyeleri son mesaja git 2049 6 kiziltamu
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 MART EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
Eycof 11
cimenquantex 7
SametRcz 4
Emintoprak 4
slckgms 3
antipollution 3
serdarcan34 3
OsmUnl 2
by_bozkurt 2
Berkay Erdinç 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English