Peugeot Türkiye Forumları
Pejo.Com.TR Peugeot Yedek Parça
www.pejo.com.tr
Anasayfa Anasayfa >PEUGEOT MODELLERİ (ARIZALAR VE ÇÖZÜMLERİ) >Aracınız Hakkındaki Tüm Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - elektrik ustasına sor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

elektrik ustasına sor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Çevrimdışı tigerland Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Yaşı : 39
Aracı : 206 GTI 2002 2.0 16V
Durum: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tigerland Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 10:06
Orjinalini yazan: ince oto elektrik ince oto elektrik Yazdı:

Orjinalini yazan: tigerland tigerland Yazdı:

ya müdür ben sisleri açınca ses sisteminde cızırtı geliyor. gaza sona kadar basıyom bırakıyom kesiliyo nedendir anlamdım bi yerde kısa devre mi var sol sis ampülünü deiştirmiştim en son acaba ondan mı yoksa GT olduğu için gaz verince korkudan mı düzeliyor :D
araca sonradan teyp taktıysan bu tarz şikayetler gelebiliyor orjinal teyp kullanıyosan antenden yapabilir radyoda ise yani tam anlayamadım ilk kez duyyorum gaz verip cekince düzelir falan demişin kusura bakma
farları değil yalnız sisleri açınca vızzz diye bir ses geliyor aynı zamanda klima göstergesinde tüm semboller birbirne giriyor yanıp söner gibi oluyor. hemen kapatıyorum bir süre sonra düzeliyor. acaba diyorumki sis farı xenon kablolar şase mi yapıyor birbirine mi değiyor usta ?
Çevrimdışı metin Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Yaşı : 37
Aracı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 10:11

tigerland zaten bu xenon lar başlı başına dert. Senin farlar merceklimi bilmiyorum ama mercekli farı olmayıp takanların yediği küfür başlı başına ayrı dert.

Sen xenonları sök çünki görüntüden başka ne sana faydası var adam gibi aydınlatmıyor nede karşından gelen bize faydası var göz bebeklerimize kadar giriyor :(
Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar...
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 10:15
ayrıca ustam bende arkadaşlarım adına bişey sormak istiyorum.

konumun gereği biz üyelere yerin biraz uzak kalıyor vede bu arkadaşlar içinde kimsenin olmaz dediği ve senin yapabildiğin hız sabitleyiciyi taktırmak istiyorlar.

aslında takmak kolay soketi hazır herkezin bildiği gibi ama önemli olan çalıştırabilmekte. Ben diyorum ki bu arkadaşlara yardımcı olsan da okadar yol gidene kadar kendileri ustalarına gidip bilgisayardan tanıtarak kullanmaya başlasalar diye düşündüm.

belki para kazanamazsın ama insanlar okadar yol gelmekden kurtulur hayır dualarını alırsın.
Çevrimdışı tigerland Açılır Kutu Gör
4. Vites
4. Vites
Simge

Aracı : 206 GTI 2002 2.0 16V
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tigerland Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 11:53
Orjinalini yazan: metin metin Yazdı:

tigerland zaten bu xenon lar başlı başına dert. Senin farlar merceklimi bilmiyorum ama mercekli farı olmayıp takanların yediği küfür başlı başına ayrı dert.

Sen xenonları sök çünki görüntüden başka ne sana faydası var adam gibi aydınlatmıyor nede karşından gelen bize faydası var göz bebeklerimize kadar giriyor :(
benim araç düşük karşıdan gelen kaç tane sisli araç oldu bugüne kadar hiç gözüm alınmadı zararda görmedm sisler zaten yere bakıyor sadece uzunlar açıksa gözlerim alınıyo yada yokuş yukarı bana doğru gelen araçtan oluyor. zaen sürekli sis kullanmam sağ far kesti mecbur kalıyorum :) yarın gelcek inş. yedek ampüller :))
Çevrimdışı ince oto elektrik Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Yaşı : 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 18:48
Orjinalini yazan: SAVAŞ SAVAŞ Yazdı:

ustam 2004 model 206 hdi var bende. navigasyonu çakmaklığa değilde kontakla aktif hale gelebilecek bir tesisata nasıl bağlarım?
 gayet basit sigorta kutu kapağını açıp oraya cihazın şarj eletini uygun bi yere yerleştirip şarj aletinden kaplo cekerek + ucunu kontak açtının 2. ucuna baplayıp diğerini herhangi bir şase (-) ucuna mantaj edilir böylelikle kontak açtığında cihazın şarj olur durumda olacaktır
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 18:51
Orjinalini yazan: insomnia insomnia Yazdı:

üstat 2000 model 306 XR aracım var sileceklerim en alt tetik moduna ne kadar basarsam o kadar ilerliyor otomatik yapmıyor fıskıyeden su püskürtünce 3 tur atıp camın ortasında takılı kalıyor kesik çalıştırmaya alıp düzeltiyorum bunlarda zaman rölesi falanmı var acaba arızalı sormak isterim

arka silecek problemsiz

zaman rolesinden olacağını zannetmiyorum muhtemelen silgi motorundan kaynaklanan bi sorun olsa gerek
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 18:56

ya müdür ben sisleri açınca ses sisteminde cızırtı geliyor. gaza sona kadar basıyom bırakıyom kesiliyo nedendir anlamdım bi yerde kısa devre mi var sol sis ampülünü deiştirmiştim en son acaba ondan mı yoksa GT olduğu için gaz verince korkudan mı düzeliyor :D
araca sonradan teyp taktıysan bu tarz şikayetler gelebiliyor orjinal teyp kullanıyosan antenden yapabilir radyoda ise yani tam anlayamadım ilk kez duyyorum gaz verip cekince düzelir falan demişin kusura bakma
farları değil yalnız sisleri açınca vızzz diye bir ses geliyor aynı zamanda klima göstergesinde tüm semboller birbirne giriyor yanıp söner gibi oluyor. hemen kapatıyorum bir süre sonra düzeliyor. acaba diyorumki sis farı xenon kablolar şase mi yapıyor birbirine mi değiyor usta ?

ilk önce sen şarj dinamosunun şarjını ölçur 13.8 ile 14.4 arasında olması gerekir fazla ise bu anlattıkların olabilir çünkü beyinden bilgi karıştırmış oluyo... bi ölçür bakalım ne olcak
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 19:04

ayrıca ustam bende arkadaşlarım adına bişey sormak istiyorum.

konumun gereği biz üyelere yerin biraz uzak kalıyor vede bu arkadaşlar içinde kimsenin olmaz dediği ve senin yapabildiğin hız sabitleyiciyi taktırmak istiyorlar.

aslında takmak kolay soketi hazır herkezin bildiği gibi ama önemli olan çalıştırabilmekte. Ben diyorum ki bu arkadaşlara yardımcı olsan da okadar yol gidene kadar kendileri ustalarına gidip bilgisayardan tanıtarak kullanmaya başlasalar diye düşündüm.

belki para kazanamazsın ama insanlar okadar yol gelmekden kurtulur hayır dualarını alırsın.

haklısın doğru söylüyorsun fakat biz bunun üzerine yıllardır uğraşıyoruz murat abi de biliyor zaten benim amacım para kazanmak falan değil paragöz bi insan değilim öyle bi insan olsam 300 belki 400 tl derdim çok üzür dilerim bu söylediğim yalnış anlaşılmasın ben serviste çalışken de bazı araçlar gelirdi takılamadığını söylerdik...kimse uğraşmıyo servisin yoğunluğundan  zamanında bende uğraşmadım doğruya doğru bu bilgi paylaşılabilecek bişey değil yani şunu şurdan söyle yap böyle yap demeyle olacak bişey değil....lütfen bu konuda benden daha fazla bişey beklemeyin ben kendi aracımda günlerce denedim ama sonunda Allah ın izniyle yaptım...bunu yapmaya çalışcak ustalarımız biraz daha yoğunlaşıp uğraşırlarsa onlarında yapacağından eminim...
teşekkür ederim...
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 20:13
peki usta sen bilirsin. 206 lar evet zor ama 307 lerin gayet basit takması değilmi? bu ay içinde inşallah alıp taktıracam hatta kendim bile takabilirim diye tahmin ediyorum. arkadaşlara da yardımcı olmaya çalışırken

"kolu tak, bilgisayara bağla ve cc aktif de tip b yi seç tamamdır"

diyordum doğru yada yanlış mı bilgilendiriyorum merak ettim.
Çevrimdışı maestro Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
28 - Haziran - 1983

Aracı : 2002 307 xt
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı maestro Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 20:59
Orjinalini yazan: GiTaRRa GiTaRRa Yazdı:

hocam tşk böyle bi seçenek sunduğun için.muayeneye gideceğim ancak airbag lambası yanıp sonuyor makinaya bağlandı bulamadı napmalıyım? onun sigortası felan varsa çıkarayım muayeneden geçince servise götüreyim diorum...
kardeş arkadaşımın abs ışığı yandığı için muayeneden geçirmediler araba opel omega servise de gitti fakat bi türlü yapamadılar en sonunda bi elektrikçide abs ışığını diğer (motor ışığı falan) ışıklara bağlattı onlarla birlikte yanıp onlarla sönüyor araba çalışınca... gerçek bi çözüm değil ama muayeneden geçirecek bi çözüm... airbag ışığını aynı şekilde sorun ederler mi bilmem ama olur da ederlerse aklında son çözüm olarak bulunsun
Kem âlât ile kemâlât olmaz...
Çevrimdışı mehmetugur Açılır Kutu Gör
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mehmetugur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 22:25
hocam öncelikle konu çok iyi olmuş teşekkürler benim araç 307 xt otomatik vites geçişlerini elektrik aksamı etkilermi  aracı yıkadığım zaman yada yağmurlu havalarda vites geçileri güzel kuru zamanlarda biraz sert özellikle bugün dikkat ettim geri vites geçişi sert oluyordu aracı yıkadım ve geri vitese taktım hissetmedim bile acaba şasi problemi olabilirmi kışın bi hata kodu vermişti şasi hatasıymış usta hatayı sildi bidaha vermedi. ha  birde camlar kuru zamanlarda basıp çekince kapatmıyor basılı tutuyorum yıkadığım zaman bir süre basıp çekince kendi kapanıyor. biraz uzun oldu sanırım kusura bakma...:)
HER GÜZELİN BİR KUSURU VARDIR....
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2011 Saat 17:50
[QUOTE=mehmetugur]hocam öncelikle konu çok iyi olmuş teşekkürler benim araç 307 xt otomatik vites geçişlerini elektrik aksamı etkilermi  aracı yıkadığım zaman yada yağmurlu havalarda vites geçileri güzel kuru zamanlarda biraz sert özellikle bugün dikkat ettim geri vites geçişi sert oluyordu aracı yıkadım ve geri vitese taktım hissetmedim bile acaba şasi problemi olabilirmi kışın bi hata kodu vermişti şasi hatasıymış usta hatayı sildi bidaha vermedi. ha  birde camlar kuru zamanlarda basıp çekince kapatmıyor basılı tutuyorum yıkadığım zaman bir süre basıp çekince kendi kapanıyor. biraz uzun oldu sanırım kusura bakma...:)
[/QUOTE

önemli değil kardeşim yardımımız oluyorsa ne ala...sorulara gelecek olursak...geri vitese sert geçmesi normal aslında aracı durdurduğunda yada geri vitese takman gereken durumda şanzuman daki yük tam olarak boşalmadığından geri vitese geçişte sert bi ses duymuş oluyorsun buda insanı huzursuz ediyor fakat şöyle bir yol izlersen bu ses den hissedilir derecede kurtulursun aracı durdururken D den N konumuna getirip ayağını frenden çekip el frenini çekersen daha sonra P konumuna alırsan sabah aracı geri vitese takarken bu sesi pek hissetmezsin...normal kullanımda da önce N de birkaç saniye bekleyip daha sonra R ye alırsan yine şanzuman daki yükü azaltmış olursun öncelikle bunu denemeni tavsiye ederim....yıkamanın yada yağmurlu havanın vites geçişine bir etkisi olacağını sanmıyorum ancak düşük bir ihtimal aracın su alıyorsa yani kablo soketler ine su falan gelmişse bilgiyi karıştırır ama dediğim gibi bu çok düşük bi ihtimal...cam kapanma mevzuna gelince cam kumandasını çıkarıp  temizle eğer tuşlarda sorun varsa temzlemek çok zor değil zaten kumandaların içi gibidir...ancak diğer cam kumandalarında da bu sorunu yaşıyorsan cam fitillerinin oralarda pislik olabilir cam kumanda kolunu temizledikten sonra kapı döşemeleri sökülüp camın nerede zorlandığı tespit edilebilir eğer herhangi bir yerde takılma yoksa cam motorundan  da kaynaklanabilir...
teşekkür ederim... 
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 17:20

peki usta sen bilirsin. 206 lar evet zor ama 307 lerin gayet basit takması değilmi? bu ay içinde inşallah alıp taktıracam hatta kendim bile takabilirim diye tahmin ediyorum. arkadaşlara da yardımcı olmaya çalışırken

bu şekilde net bi bilgi veremem ancak senin dediğin yöntem olabilirde olmayabilrde çünkü başlangıçta motor seçenekleri falan çıkacak yada sorar ya benzinli dizel falan diye orda bi karışıklık yaşamassan bi ihitmal olabilir....olmasa hepsini dene kendin yapcan anlaşılan...ama garanti edemem
Çevrimdışı m.peker Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı m.peker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 17:28
hocam öncelikle merhaba 2006 model makyajlı kasa dizel 307 aracım var kısa farlaımı xenon yapmak istiyorum sis farlarınada xenon ampul aldım acaba tesisata zarar verimi arıza ışığı yaktırırmı yaktırısa ne yapmam gerekir
307 1.6 110 hp comfort dizel
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 17:38

bu şekilde net bi bilgi veremem ancak senin dediğin yöntem olabilirde olmayabilrde çünkü başlangıçta motor seçenekleri falan çıkacak yada sorar ya benzinli dizel falan diye orda bi karışıklık yaşamassan bi ihitmal olabilir....olmasa hepsini dene kendin yapcan anlaşılan...ama garanti edemem

garantiden ziyade konuya hakim olmak istiyorum. sonuçda bu özel bir iş olduğu için gideceğim usta tuzlu olabilir.

merak ettiğim öyle yaparsak çalışır yada çalışmaz bukadar dimi bir zararı olmaz yani.

sonradan takılan hız sabitlemenin araca zararı varmıdır varsa ne gibidir.
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 17:52
zaten kol ya çalışır ya çalışmaz sen aracın yazılımına dokunmazsan bi problem olmaz yani bilgisayardaki windows dosyaları gibi düşün aracın yazılımsal ayarıyla kesinlikle oynama eğer ki programa hakim değilsen bu konuya hiç kalkışma derim...sonra araca yeniden yazılım yükletmek zorunda kalırsın...
orjinal parça olduğu için herhangi bir zararı olmaz...sonuçta yetkili servisten yada parçacıdan orjinal parça alıyorsun bu sebepten dolayı bir zararını görmedim duymadım...
Çevrimdışı voodoo Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge
04 - Mart - 1984

Yaşı : Belirtilmemiş
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı voodoo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 17:58
benim aracim 2001 206 gti..orrjinal teybin radyosu net istasyon bulamio hep cizirtili gelio ses anteni cikariom bi fark yok takiom gene bi fark yok teybin arkasinda antenide takili nedendir acaba...tsekkurler

2001 206
2.0 GTI
Antwerpen
4. Vites
4. Vites
Simge
24 - Ağustos - 1986

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı metin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 18:06

zaten kol ya çalışır ya çalışmaz sen aracın yazılımına dokunmazsan bi problem olmaz yani bilgisayardaki windows dosyaları gibi düşün aracın yazılımsal ayarıyla kesinlikle oynama eğer ki programa hakim değilsen bu konuya hiç kalkışma derim...sonra araca yeniden yazılım yükletmek zorunda kalırsın...
orjinal parça olduğu için herhangi bir zararı olmaz...sonuçta yetkili servisten yada parçacıdan orjinal parça alıyorsun bu sebepten dolayı bir zararını görmedim duymadım...

teşekkür ederim.
Çevrimdışı m.peker Açılır Kutu Gör
2. Vites
2. Vites
Simge

Yaşı : 42
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı m.peker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 18:14
hocam öncelikle merhaba 2006 model makyajlı kasa dizel 307 aracım var kısa farlaımı xenon yapmak istiyorum sis farlarınada xenon ampul aldım acaba tesisata zarar verimi arıza ışığı yaktırırmı yaktırısa ne yapmam gerekir
307 1.6 110 hp comfort dizel
1. Vites
1. Vites
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ince oto elektrik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mayıs 2011 Saat 20:24
Orjinalini yazan: mtfpkr mtfpkr Yazdı:

arıza ışığı benim bu zamana kadar xenon taktığım araçlarda hiç yanmadı düzgün bir işçilkte bi problem olmaz ama xenon un beyninde kabloların çıktığı yerin aşağa doğru bakacak şekilde montaj ettirsen su falan temas etmemiş olur...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Peugeot Türkiye Forumları PEUGEOT TÜRKİYE FORUMLARINDA SON 20 KONU
Peugeot Türkiye Fan Club Gündem      
konu icon Peugeot Yedek Parça
konu icon 206 Radyatör Hava Alma İşlemi son mesaja git 2711 0 Berkan123
konu icon Birden Stop Etme son mesaja git 5873 8 Berkan123
konu icon Genleşme kabında basınç son mesaja git 1250 3 Berkan123
konu icon Hararet Göstergesi son mesaja git 1278 4 Berkan123
konu icon 206 Hararet Sorunu son mesaja git 757 4 Berkan123
konu icon 206 otomatik vites sorunu son mesaja git 2842 11 feyyazbugan
konu icon 206 şakırtı sesi geliyor son mesaja git 1151 4 berkogut
konu icon 1.4 HDi Emme Manifoltu Nasıl Takılır? son mesaja git 1965 4 antipollution
konu icon 307 kendi kendine gaz veriyor. son mesaja git 12929 36 drneuron
konu icon Android Auto Sorunu - Xiaomi 13T Pro son mesaja git 970 0 chanyilmz
konu icon Fikirlerinize ihtiyacım var son mesaja git 565 0 Mustafa1923
konu icon Peugeot 206 hakkında yardım son mesaja git 532 0 Mustafa1923
konu icon tahin kıvamında soğutma suyu-rektefiye son mesaja git 578 0 claymore
konu icon 206 kalorifer sıcak soguk arkadan ayarı son mesaja git 576 0 heavyburak26
konu icon 2010 3008 1.6 vti sorunlar zinciri son mesaja git 1022 0 cagri_serin
konu icon Tüm arıza göstergeleri aktif son mesaja git 906 0 Volkan 00
konu icon ENG man system faulty - Hatası (Resimli) son mesaja git 16217 16 YKH
konu icon Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma Sorunu son mesaja git 5645 10 Stcngnr28
konu icon 206 1.4 8v Subap Ayarı(Resimli) son mesaja git 1982 1 arifbsrn
konu icon Bilgi ekranı son mesaja git 563 0 Erdo
Bizi Takip Edin   

Bu ayki En Aktif 10 Üye 2024 APRIL EN AKTİF 10 ÜYE
Üye Mesaj
berkogut 7
Berkan123 7
KnucklesTR 4
Mustafa1923 3
alex33 3
drneuron 3
ppfustasi12 3
chanyilmz 2
arifbsrn 2
antipollution 2
Bu ayki En Aktif 10 Üye FORUM YETKİLİLERİ
Üye Adı Yetki
GökhaN YÖNETİCİ
sonerkyl MODERATÖR
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden birisi olan PeugeotTurkey.Com Peugeot Turkey Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. PeugeotTurkey.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde PeugeotTurkey.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.
Peugeot Turkey Fan Club © 2008 - 2024
“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.“ H.Ş.

Peugeot Forum English